Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość lalaalaaa
lilowa nie mam twojego numeru 2 razy moj telefon poplynol raz w wannie z babelkami raz w soczku 100% pomaranczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalaalaaa
dziewczyny emocje w dol bedzie dobrze :) usmiech pozytyw :) przykro mi ze tak to sie konczy j uciekm n film dzieci w lozkach :) jutro do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yetizkrainymrozu - bo administratorzy nie blokują kont z powodu "widzimisię" kilku panienek! Trzeba złamać regulamin. A z regulaminem tym proszę się najpierw zapoznać, a potem zgłaszać jego złamanie. Bo teksty typu: "Jeżeli Państwu zależy na tym żeby ten topik nadal działał proszę o reakcję" są na poziomie co najwyżej 8-latki, która właśnie pokłóciła się z koleżanką z podwórka. A ty panna jesteś tu raptem 2 dni i już nawołujesz do zamykania topiku? Nooooo, na pewno będziesz miała posłuch i wszystkie stałe bywalczynie pójdą za jakąś lalą, która pojawia się nie wiadomo skąd i nie wiadomo kim ona jest. A może to tobie zależy na tym, aby topik przestał istnieć i dlatego prowokujesz tutaj do kolejnych zadym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Co się tu dzieje?! Widzę, że hormony szaleją. Patinko🌼 odezwij się do mnie na kom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izka daruj sobie, bo widzisz, ze taka sobie ma rozdwojenie jazni:D jak nie sugeruje podszywanie sie pod kogos innego, to znowu bredzi, ze matki wielodzietne sa niczym...i taka rozmowa z nia niestety. to jest prawda, ze ma ograniczone horyzonty, a jak ktos nie chce ich poszerzyc, to nie ma sensu nawolywac do tego, zeby zmadrzala. taki ma charakter beznadziejny i nc na to sie nie poradzi. chociaz jakby czytala, co mamy na mysli, a ona w ogole krytyki zadnej nie przyjmowala tylko zaczela wyzywac, ze my to jakas epoka atomowek itp:D prosze cie...nie z nia takie dyskusje;) 3maj sie i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lallalalala ja nie mam mgr wiec nie jestem az tak inteligentna chyba ... lalaalaaa lilowa nie mam twojego numeru 2 razy moj telefon poplynol raz w wannie z babelkami raz w soczku 100% pomaranczy na pewno pisze to patinka, czy jak jej tam;P oj dziewczyny:p ale przeciez taka sobie ja zapewne wywnioskowala po stylu pisania, ze to akurat patinka;P bawcie sie dalej;p widocznie ktos juz z was nabija sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o moge pisac :) nick lalalalala to bylam ja :) my sniadanko uieramy sie i do szkoly przedszkola emi do niani a ja do pracy :P Laura dostala prezent i jest przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 fajnie, że jestes. :) Co to za historia z tą blokadą? Super, że wstrzeliłas się w gust córy :) Złóż jej proszę życzenia równiez ode mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane..ja tez juz nie wiem co jak ma tu byc...mam nadzieje, ze ktos kto nie pisał , przez tyle czasu co Wy nie jest skreslony z udzielania sie tutaj,rozne są w zyciu sytuacje, i nie zawsze mamy ochote udzielac sie na topiku..a wiec ja własnie co dopiero wrociłam z pracki, robie obiadek,odrabiam lekcje z synkiem i uciekam na fitness..odz dziś sie zaczyna :) ,młodszy niestety złapał jakąs wirusówke..i nie wiem co jutro z nim zrobic bo nie ma komu z nim zostac..ale cos wymysle, w koncu kobiety sa silne i nie takim trudnosciom daja rade...buziole dla Was...i ja mam nadzieje jednak, ze topik mimo wszystko bedzie istniał...chociazby dlatego , zeby mozna było zadac głupie pytanie...bo ponoc nie ma glpich pytac, są tyle głupie odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielkaB
Dziewczyny czy któraś z was brała Furagin w czasie ciąży? jestem w I trymestrze lekarz mi przepisał ale straszni esie boję wziąć. Pomocy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny to znowu ja dzadzura ostatni raz pisalam jak bylam w 12 tygodniu ciazy ... Ale zlecial ten czas a teraz juz jestem na wylocie zostaly 2 tygodnie a moze i lada dzien i bedzie dzidzia.. Ppzdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzura-- ale ten czas leci . powodzenia i daj znac jak juz urodzisz. znasz plec? imie wybrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego dnia kochane ja uciekam do collegu dzis :) dzien wolny od pracy jednak trzeba troszke poglowkowac ;p jutro znow do pracy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzdzura - no to super!!! u nas ok. maly juz od piatku chodzi bez problemu i bez placzu do przedszkola . ale za to w domu pokazuje rogi :( strasznie chce wymuszac na wszystkim , wpada w taka histerie ze tylko czekam az mi policja zapuka do drzwi czy dziecka nie bodzieram ze skory.... wszysto musi byc tak jak on chce a ja oczywiscie mu nie pozwalam i nie popuszczam . ach nie wiem co robic juz - chyba zaprosze super nianie do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaawd cos o tym wiem u nas dak dokazuje od paru dni Emilk rozrabia niszczy wszystko piszczy i zrobi wszystko aby bylo po jej mysli..... a Olivka to taki placzek od urodzenia 4 dni bez smoczka :P dzis w collegu duzo grmtyki i wyszlam bardziej glupsza niz jak weszlam czeka mnie wielogodzinne siedzenie i zakuwanie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnielkaB
Patinko dziękuję, wzięłam ten lek, bakterie bardziej niebezpieczne dla dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa kochana tak bardzo sie ciesze...wiem , jak to jest czekac na tą wyczekiwaną ciąze ,sama z 1 i drugimi synem czekałam ponad rok...dla jednyh mało dla drugich duzo...dla mnie wiecznosc...ciesze sie Twoim szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby była sznasa na topik po straemu :-) cudnie efqa :-) cudnie :-) szczęścia i zdrówka... więcej nie potrzeba niczego.... nie komentowałam tego co się działo bo mnie to po prostu męczy... dosyć mam zawirowań w moim życiu, żeby jeszcze analizować kto jest kim i dlaczego... cieszę się, że razem z efqi wiadomością jakby trochę umilkło :-) no i fajnie, że myszka i liluś piszą!!! olawd :-) ty tam się nie matrw to próba sił... dzadzurka nie wierzę, matko jak to leci!!! trzymam kciuki za Twoją przygodę życia !!! miłego dnia Wam życzę... mykam pod prysznić, mała do przedszkola i do pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka🌻 alez czas leci.... ciesze sie ze bedziecie miec chlopczyka, pewnie nie mozecie sie doczekac narodzin malenstwa:) Wszystkiego dobrego:) Grameczko👄 milego dnia w pracy, ja tez zaraz wychodze:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka🌻 alez czas leci.... ciesze sie ze bedziecie miec chlopczyka, pewnie nie mozecie sie doczekac narodzin malenstwa:) Wszystkiego dobrego:) Grameczko👄 milego dnia w pracy, ja tez zaraz wychodze:) Pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka🌻 ale ten czas leci....ciesze sie ze bedziecie miec chlopczyka:) pewnie nie mozecie sie doczekac narodzin malenstwa:) Wszystkiego dobrego i odzywaj sie czesciej:) Gramka👄 milego dnia w pracy....ja tez za chwile wychodze:) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×