Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzadzurka🌻 ale ten czas leci....ciesze sie ze bedziecie miec chlopczyka:) pewnie nie mozecie sie doczekac narodzin malenstwa:) Wszystkiego dobrego i odzywaj sie czesciej:) Gramka👄 milego dnia w pracy....ja tez za chwile wychodze:) Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka:) alez ten czas leci ... Cieszę sie ze bedziecie miec chlopczyka. Pewnie nie możecie sie doczekać narodzin malenstwa. Wszystkiego dobrego i odzywaj sie częściej. Grameczko:)miłego dnia w pracy. Ja tez zaraz wychodze. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek. Mam nadzieje ze tym razem mi wysle tego posta bo 3 razy mi cos skasowalo. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka:) alez ten czas leci ... Cieszę sie ze bedziecie miec chlopczyka. Pewnie nie możecie sie doczekać narodzin malenstwa. Wszystkiego dobrego i odzywaj sie częściej. Grameczko:)miłego dnia w pracy. Ja tez zaraz wychodze. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek. Mam nadzieje ze tym razem mi wysle tego posta bo 3 razy mi cos skasowalo. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzurka:) alez ten czas leci ... Cieszę sie ze bedziecie miec chlopczyka. Pewnie nie możecie sie doczekać narodzin malenstwa. Wszystkiego dobrego i odzywaj sie częściej. Grameczko:)miłego dnia w pracy. Ja tez zaraz wychodze. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczynek. Mam nadzieje ze tym razem mi wysle tego posta bo 3 razy mi cos skasowalo. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam bardzo ciezki dzien ale to bardzo....... Efqa slonce wszystkiego naj Gratuluje i zazdroszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki za zasmiecanie:) Rano nie chcialo mi wyslac a teraz az 7 razy :-) Sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny. jeszcze nikomu nie mówiłam. Ale martwię, mam to o czym Anielka B. pisała - zapalenie pęcherza moczowego. Biorę Furagin, mam nadzieję że dziecku to nie zaszkodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki cisza na topiku...napisze wiec ja cos...moze ktos odp tym razem :) wrociłam z pracy własnie,padam na twarz po całym tyg,leze teraz w łózku. z laptopem na kolanach..oglądam serial...moja psychika odpoczywa.Synek młodszy , chodzi do przedszkola tam gdzie ja pracuje, wiec tez zmeczony po całym dniu bycia w nim, i lezy koło mnie ...razem dogorywamy...jutro jak zwykle dzien sprzątania, w niedziele zakupy...ech..ciągła gonitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa dbaj o siebie :-) i celebruj te chwile :-) dziewuszki chyba pogoda taka, że nawet pisać się nie che... miłej niedzieli Wam życzę... Pati śledzę twoje foteczki... muffinki do schrupania :-) zdolniacha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chora jestem przeziebiona pierwsze oznaki jesieni dzieci zdrowe Martynka chetnie chodzi do szkoły efqa moje gratulacje pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja chora jestem przeziebiona pierwsze oznaki jesieni dzieci zdrowe Martynka chetnie chodzi do szkoły efqa moje gratulacje pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja- kobieto czytam to forum i nie wierzę własnym oczom, co czytam! Ty z pewnością nie jesteś normalna, a żółć która z Ciebie wypływa jednocześnie zalewa Twój malutki móżdżek, biedna z Ciebie osóbka ale wcale mi Ciebie nie szkoda bo widocznie zasłużyłaś sobie no to, że nie masz żadnych przyjaciół i zaczepiasz porządnych ludzi na różnych forach bo chociaż w ten sposób zwracasz na siebie pożal się Boże uwagę!!! Wij się dalej w swojej złości i nienawiści do ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rene
to typowa hejterka ot taki trol i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka, no mnie też coś łapie... powoli, powoli ale jednak ;-) jesień jesień... ;-) ale damy radę, lenka wkręciła się w przedszkole, w pracy się kręci, złożyłam podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy i dałam sobie 2 tygodnie na zamknięcie tego tematu... trzymajcie kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) jolanta gramka kurujcie sie kobitki Wrzesien--sezon chorobowy rozpoczynam za otwarty :/ buziaczki dzieki graminis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rene74 - a dzisiaj mam dobry humor, bo w totka wygrałam kasę ma remont łazienki :P a zatem nie dam ci satysfakcji i dyskutować z tobą nie zamierzam. Ty natomiast nie podniecaj się tak bo dzidziusiowi zaszkodzisz! Co na NOVUMie dziewczyny się na ciebie wypięły to tutaj przyszłaś kwas robić? Śpij dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka sobie ja- ty jednak jesteś kopnięta i to zdrowo, gdybyś miała rzeczywiście dziecko, to zajmowałabyś się nim a nie latała po wszystkich forach i uprzykrzała ludziom życie! A pieniążki które wygrałaś lepiej przeznacz na lekarzy żeby zdiagnozowali Twój wyjątkowo trudny przypadek, bo wątpię żebyś miała czas korzystać z nowo wyremontowanej łazienki! A o mojego dzidziusia się nie martw, zajmij się sobą! DZIWNA ISTOTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa posty nad moim
Hahaha Szkoda ze nie mozna wstawic znaczka "lubie to" z facebooka czekajcie tylko dziewczyny ....taka sobie ja ...zaraz wam tu pokaze gdzie raki zimuja :) Jestem tego samego zdania co wy dziewcze ma niepokolei w globusie ..!!! Najwyrazniej zajeta remontem lazienki uklada kafelki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech szkoda czasu dla takich zakompleksionych, prymitywnych, niedorozwiniętych tłuków jak wy! Żadna normalna baba "z jajami" nie szukałaby atrakcji prowokując awantury na publicznym forum. Aż takie puste jesteście, że nie macie żadnych innych tematów, aby porozmawiać sobie tutaj z koleżankami? Ten topik żyje ostatnio tylko i wyłącznie dzięki waszym prostackim wpisom! Szkoda. A zatem niech całkowicie upadnie, skoro poza awanturami nie jest wam już do niczego potrzebny. Znudziłyście się mi. Mam nadzieję, że jak wykażę wyższy od waszego poziom i przez jakiś czas nie będę odpowiadać na wasze gówniane zaczepki, to zamilkniecie i na topik wrócą te "stałe" i normalne dziewczyny! bye bye patałachy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwa posty nad moim
A nie mowilam :) haha zdenerwowala sie kolezanka utrzymanka naszego forum .. Jak narazie to ty podsycasz i szczujesz jadem .. Jakos nikt sympatia cie tutaj nie opsypuje .. Wiec lepiej jak wlasnie sobie pojdziesz !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja-nikt Cię nie prosi abyś odpisywała na nasze posty, piszemy tylko co o Tobie myślimy. Też nie zwróciłam uwagi żeby choć jedna stała bywalczyni tego forum darzyła Cię jakąkolwiek sympatią, więc czego tu szukasz? Bo jak zauważyłam to Ty wszystkich zaczepiasz w niewyszukany i obrażający wszystkich sposób. Myślę że raczej nie masz żadnej rodziny i przyjaciół i dlatego ciągle tu zaglądasz, aha wreszcie doczytałam na jaką chorobę cierpisz,no cóż różne są przypadki, ale ten Twój nie najciekawszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSA1234
Rene ona jest nudna jak już ktoś zauważył. I rzeczywiście te jej wypowiedzi są jednakowe. Taka żałosna płytka prymitywna osóbka. Zajmuje ją tylko kasa bo to dla niej w życiu najważniejsze i to jej priorytet. Styl i jakość pisania świadczą o tym że na naukę wydatków zdecydowanie żałowała... Żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z Was z tutejszego forum
taka-sobie-ja już dawno poszła, albo śmieje się z Was ukradkiem, a dzięki Wam forum kwitnie w negatywnym tego słowa znaczeniu. W końcu rzeczywiście padnie. Dziewczyny, jak nie macie o czym pisać i nie chcecie z nami rozmawiać to po prostu nie piszcie! To nie jest forum na głupie zaczepki, a prawda jest taka, że to Wy ją zaczepiacie na pomarańczowo, a potem próbujecie ją mieszać z błotem. Nieudolnie zresztą. Ona chyba ma rację niestety - to jest bardzo prymitywne. Nie dopuszczajcie, aby rzeczywiście tak było! Nie poniżajcie się. Piszę tutaj z Wami już kilka lat, a teraz jest mi po prostu głupio, że jestem jedną z Was:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z Was z tutejszego forum
i przykro mi, ale ja również myślę, że to obca vel Izka nakręca te wszystkie awantury:( Przykro mi, ale jeżeli nadal taka podła złość będzie przemawiać przez te, które uważałam za swoje Internetowe niemal przyjaciółki to z mojej strony chyba dojdzie do pożegnania, bo nigdy pisząc do Was nie będę wiedziała, która z moich netowych "psiapsiółek" jest tak zawistna i dwulicowa.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór a własciwie środek nocy :) Wpadam na chwilkę zobaczyc co u Was, a tu znowu...kwasy. Wypowiem się otwarcie : mi osobiscie taka sobie ja nie przeszkadza, powiem wiecej: w kilku kwestiach nawet się z nią zgadzam. :) Moje sympatie, antypatie czy opinie nie są jednak w tej kwestii ważne. Dziwi mnie jednak jedno: że Wam Kobiety życia nie szkoda na takie przepychanki?? U mnie pracy sporo, chyba jeszcze wiecej nerwów i presji ze strony rodziców, nauczycieli i całego szeregu innych osób. Ale co najważniejsze FRAJDA jest. :) Szkoła istnieje, dzieci są uśmiechnięte i widać ze chetnie przychodzą. Doba jednak zrobila sie dla mnie zdecydowanie zbyt krótka.Stram sie by Adaś na tym nie ucierpial i spędzamy ze sobą na maxa dostępnego nam czasu. Jego uśmiech pozwala mi góry przenosić!!! Jutro jego pierwszy dzien w naszym oddziale przedszkolnym. Będę jednak w tym samym budynku prowadzic zajecia, a z nim bedzie tata wiec tak bardzo sie o niego nie stresuje. Jednak trudno mi uwierzyc, ze nasz mały chłopczyk zaczyna przygodę z edukacją. :) Czy któraś z Was Kobietki ma może kontakt z Monią? Efqa🌼 ściskam, dbaj o siebie. Jolanta🌼 kuruj sie ! Patinka🌼 podrzucisz nam jakis fajny przepis? Grameczka🌼 powodzenia z pracą. Twój czekoladowiec robi u nas furore :) Dodaje troche cynamonu. Jest swietny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja na chwilke nie mam dobrych wiadomosci zaczne od poczatku my jechalismy wczoraj na slub znajomych i gdy tylko weszlismy do hotelu na ceremonie zadzwoniła teściowa że Rafa przyciol palec Szymonowi drzwiami jak sie okazało gdy dojechalismy do szpitala a malego w tym czasie wiozła do szpitala moja siostra okazało sie że mały palec jest odciety za paznokciem siostra miała go w serwetce miał operacje wieczorem doktor powiedział że jest szansa ze palec sie przyjmie ale musimy poczekac oby bo jak nie to beda go odcinac i bedzie krotszy o cała długosc paznokcia byłam z nim w nocy teraz jestesmy w domu w piątek na zmiane opatrunku i myslę że bedziemy już wiedziec prosze boga żeby sie udało to przyszycie paluszka pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny! Zajrzałam na to forum, bo chciłam do was dołączyć, ale po przeczytaniu kilku stron przerazilam się sposobem zwracania niektórych i wyrażaniu opinni o innych( moim zdzniem bardzo niekulturalnych) i dlatego nie oparłam się pokusie żeby dać komuś do zrozumienia co o tym myślę. Nie będę się więcej wtrącała jeśli odpowiada wam taki styl komunikacji. Pozdrawiam wszystkie stałe forumowiczki tego tematu i nie przeszkadzam w dalszej konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna z Was z tutejszego forum
"Zajrzałam na to forum, bo chciłam do was dołączyć" Napewno? Gdybyś chciała do nas dołączyć to w pierwszych słowach wypadałoby się przedstawić i napisać ze dwa słowa o sobie:) A Ty wpadłaś ni stąd ni zowąd i Twój pierwszy post był od razu atakiem z grubej rury na "taką-sobie-ja". Czyżbyś teraz próbowała wzbudzić w nas poczucie winy, że popieramy jej sposób bycia? To czy nam odpowiada czy nie jej styl to inna sprawa. Większości być może nie odpowiada. Ale to dlatego (jako pomarańczka mogę to napisać) że ona ma chyba rację. Popatrzymy obiektywnie to od którychś spośród nas wychodziły zaczepki, a tymsamym przyczyniacie się do destrukcji naszego topiku. Bycie z Wami tutaj bardzo mi pomogło w drodze po dzidziusia, ale na litość boską kiedy tutaj ostatnio było pisane coś na temat właściwy? Ostatnie 2 strony to głównie Wasze zaczepki!:( Chamskie zaczepki. Po to, aby taka sobie ja zareagowała i aby znowu zaczął się kwas:( A może napisałybyście zamiast tego, skoro już macie czas i jednak czytacie forum, co tam u Was i u Waszych maluchów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna z was z tego forum- to ty jesteś ewidentnie taką sobie ja, inaczej śmiało i bez obaw pisalabyś pod swoim nickiem, a teraz to Ty szukasz zaczepki! A właśnie po przeczytaniu tych kilku ostatnich stron zrezygnowalam z dołączania na to forum i dlatego brak mojego przedstawienia się, zauważ że nie zaczepiam tu normalnych forumowiczek,które rzeczywiście piszą tu dz siebie z życzliwością i zrozumieniem czyjegoś problemu.Myślę że nie ma sensu wymiana naszych uwag, bo nie było moim celem skłucenia tu kogokolwiek, tylko na niekulturalne uwagi do innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czytam i czytam i no cóż - miło mi się nawet zrobiło. jedna z Was z tutejszego forum - bez obaw - nie zareaguję na zaczepki, bo postanowiłam olewać Izkę i inne knujące panienki:P Ale ogólnie jakoś tęsknię za wami i postanowiłam się jednak odezwać. Chyba przejęłam coś od was - jak mi ktoś słodzi, to nie mogę przecież tego pozostawić bez odpowiedzi. Natomiast podtrzymuję co wcześniej napisałam i na głupie zaczepki nie odpowiadam :classic_cool: rene74 - no zastanów się, bo jak już zaczniesz utożsamiać którąś z "psiapsiółek" ze mną, to choćbyś się potem zes'rała to cię tutaj do swojego grona nie przyjmą i oleją tak jak na twoim topiku, gdzie jakoś nikt się o ciebie nie dopytuje i nikt za tobą nie tęskni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×