Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

madzik snilo mi sie ostatniej nocy ze mialam rodzic i zamiast na porodwoce dac mi podnozki aby utrzymac nogi to dokladali mi swinskie odchody czyli kupe w senniku mowia duza wygrana najpierw sie najem jak dzik potem pojde na spa i liposukcje Ja stawiam :D ale jak ty wygrasz to biore cie za slowo :D ale ty liposukcji nie potrzebujesz na bank :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzilo mi ze w kazdym miejscu gdzie jadam to na ostro czyli wszedzie i zawsze :D nie łap mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety z reguły nie akceptuja sie...w lustrze widza"potwora" ...moge sie z Wami podzielic wiedzą , jak mężczyzni postrzegaja nas...Ps tak samo jak my siebie widzimy i sie czujemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ide na stronke lottery national i puszcze ale nie wiem jakie liczby :D cos na szybcika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dobra dobra wiem ze tam Ci wyobraznia pracowala przy pisaniu heh. Jak wygram to ja Ci stawiam a jak ty to stawiasz mi duzy tort ,taki ogrom przez Ciebie robiony mmmmmmmmmmmm a i jeszcze zaproszenie dla 3 osoby :D A tak na marginesie to moj Dawid mial ostatnio 4 :D ale..szybko przyszlo -szybko poszlo:) izka Ja zawsze mowie do meza ze chcialabym wygladac jak.. a On ale dla mnie jestes najpiekniejsza no ale,, Ja i tak bym chcialabyc "dla siebie" ladniejsza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - a znasz ten kawał: „Józek chciał być bogaty i codziennie modlił się do Boga, żeby wygrać na loterii- Boże wysłuchaj proszę mojej modlitwy!!! Nic się jednakże nie działo...Aż pewnego dnia przyśnił mu się sen, w którym Bóg (mający postać mądrego starca), krzyczy w jego stronę: „Ale wyślij wreszcie ten kupon Józek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja.... ja nie rzucam słow wiatr...Ty skoro martwisz sie o moje dzieci tez działaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati najlepiej z zamknietymi oczami i mocno wierzyc.Zuzka 3 msc temu skresila 5 ale szkoda mi bylo puscic bo tak mi skreslila i wzialm jej aby 3 liczby i mialam "Jej" 3 k.. wtedy myslalam ze eksploduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha dobry ten kawal :P a tak sobie myslalam ze moze pewnego dnia otworze drzwi i potkne sie o walizke wypchana pieniedzmi :D kazdemu marzyc wolno :P madzik jak ja wygram to ja zamowie torta i ci go wysle :D nie bedzie czasu aby piec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - zlituj się! Przestań obrażać wszystkich dookoła i wszystkich straszyć! W d'upie mam ciebie i twoje dzieci! Co ty myślisz, że ja roboty nie mam tylko się ośmieszać i zgłaszać na policję, że jakaś nieznajoma panna z kafeterii miele bezmyślnie jęzorem? Nie jesteś dostosowana do życia w społeczeństwie i nie potrafisz normalnie pogadać, to nie gadaj! Ale nie wymagaj, że twoje zawistne i pełne agresji wypowiedzi znajdą u kogoś poklask. Nikomu nie jest miło, jak się go atakuje, a ty robisz to bez opamiętania! W pierwszym poście zadałam ci kiedyś kulturalne pytanie - w odpowiedzi zmasowany atak. No rany to po kij wchodzisz na publiczne forum, skoro odezwać się do ciebie nie można? madzik - no trzeba trzeba. Tak jak ja:P Wygrałam piąteczkę, ale na liposukcję nie wystarczy. To znaczy może by wystarczyło, ale wówczas z remontu łazienki nici:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj juz budze Dawida niech mi pomoze:D ech wakacje w pazdzierniku i darmowy tort na zuziakowe urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Pati Ja juz tu ostro pakuje walizy a Ty mi wyslesz,przeciez ja go nie zjem jak nie bedzie z twojej reki :D taka-sobie-ja no tak cos za cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jestes matka i piszesz w doopie masz mnie i moje dzieci,...patrz jak sie okreslilas! a ja nikogo nie strasze...poprostu nie dam sie oczerniac! i nie wysilaj sie...skonczyła sie juz Twoja prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati a jesli chodzi o marzenia to moje sa takie ze jakbym miala za nie placic to bym bankrutem byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - Boże Święty! Staranie się o dziecko polega na czymś innym niż siedzenie na kafe i obrażanie wszystkich dookoła. Czy ja ci bronię starać się o to dziecko? Czy ja ci chłopa z sypialni wyganiam? madzik - a może byś tak sama sobie jakiś los puściła?:P Na drapane liczysz?:P Wtedy może byście sobie walnęły wspólne wakacje gdzieś tak na jakimś neutralnym gruncie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a j dzis w sklepie tak stalam przy zdrapkach chyba z 10 roznych za szybka mieli i tak sobie mysle ktory sobie wziasc no ktory a pozniej stwierdzilam ze w zadnym nic nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka-sobie-ja nie mam szczescia do gier ale ostro licze na meza,bo wiem ze On w rekawie zawsze ma jakis los :D ale podobno marzenia sie spelniaja wiec,,,moze :) pati teraz to juz inna rozmowa,,tylko niewiem czy dam rade teraz zasne przez tego twojego lotka, daj znac odrazu zebym jeszcze na facebooku poinformowala ze wyjezdzam :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - ok - ja się poddaję - z moim kotem się prędzej dogadam jak z tobą. 🖐️ Patinka - no jak w żadnej nic nie było, to słusznie, że nie brałaś. Za to dzisiaj wytypowałaś pewniaki, więc właściwie sprawdzenie wyników to zwykła formalność:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski - ilosc wpisow mnie zaskoczyla :P czesc moze mniej pozytywnie ale.. jolanta - trzymam kciuki zeby paluszek sie przyjal patinka - lubisz ostre jak moj maz . przypomnialo mi sie jak kilka lat temu mieszkalismy w uk z takim francuzem i moj wpadl na pomysl zrobienia zupy gulaszowej na bardziej pikantnie . dodal przyprawe , ktorej daje sie tylko ciupke a ze on nic nie czul dal wiecej . dodal czili w proszku plus swieza .no i na drugi dzien jak sie wszystko przezarlo postanowil oczywiscie ja zjesc . poczestowal kolege francuza a on nie odmowil iii....zaluje ze nie wzielam wtedy kamery ... to jak oni jedli ta zupe , jak cali byli na buziach czerwoni i jak plakali ze smiechu i tej pikantnosci ...tego nie da sie opisac slowami . do tej pory jak sobie przypomne te miny to padam ze smiechu . dodam ze zupa przez trzy dni byla zozcienczana woda , po czym i tak wyladowala w kibelku , bo nie szlo jej jesc ... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie wiem euro milions to chyba milion musze obczaic nie jestem expertem w tych sprawach widzialam milion i oczka jak u sroczki mi sie zaczely swiecic ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - to ja nawet nie próbuję tego przeliczać na złotówki:P olawd - u mnie kiedyś mąż próbował neutralizować dobrze przyprawiony bigos. W końcu przerobił go na kapuśniak - było dla całej rodziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja- błagam znajdz sobie forum "gnebienie kobiet ktore chca miec 3 dziecko" i odejdz stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×