Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

olawd no nie pomyslalas o mnie bo ja bym ja zjadla mmmm az mam ochote na cos pikantnego az slinotoku dostalam, ale nie :P za pozno znow mi w boki pojdzie :D wyobrazam sobie jak bylam w cornwalii u mojego miesaic temu zamowilismy mega pikantne danie w malej restauracji o nazwie green chilli maja sporo pikantych rzeczy jedlismy plakalismy i popijalismy lodowata colą i co chwilke oddech huha huha i dalej jedlismy mruczac mmmmmm :D do dzis sie smiejemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak teraz nie wygram to kiedys na pewno :P hahaha moj mowi kochanie poczekaj bedziemy parkowac pod domem helikopterem szybciej do pracy bedzie :D szykuja sie dobre czasy :P jego koledzy mja wille i pod domme prywatnty helikopter jednak dlugie lata na to pracowali bardzo dlugie mlodzi tez juz nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - :D:D:D wiesz jakby poprosił o to ktoś cywilizowany - wzięłabym to pod rozwagę. Ale twoją prośbę mam tam, gdzie już ci wcześniej napisałam, więc oczywiście pisać możesz tutaj co ci się podoba, ja to oczywiście przeczytam i... wybacz, ale z twych rad nie skorzystam. 🖐️🖐️🖐️ patinka - no jest szansa, że słowa Twojego faceta się spełnią - a nuż widelec dostanie służbową "furę":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane milo bylo oczka zmeczone trzeba sie wykapac i polozyc spac co by rano byc wyspana :) Zajade wypasionym english i powiem Good night dla was i spijcie dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - sprawdziłam sobie ile kosztuje helikopter - trzeba by chyba 2 razy w tego Twojego totka wygrać:P To już łatwiej chyba na niego zapracować:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja --to sa ich kupione prywatne nie sluzbowe......a to tanie jest oj nie....uciekam spac juz really

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka sobie ja...pamietaj, ze dobro wraca tak jak i zło.. utrzymuj to forum , ktos musi..a ja nie mam widocznie takiej siły przebicia..nie moge sie starac o 3 dziecko w takoch warunkach...bo juz w trakcie planów o nie musiała bym zazywac ralanium...piszac tutaj...Ty nie planujesz juz wiecej dzieci to dqabj o forum, na pewno czas Ci na to pozoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka - nie no - z ciebie to jest tutaj lepszy ubaw niż z kawałów o małym Jasiu:D:D:D Skoro dla ciebie wyższy priorytet ma kafeteria niż staranie się o dziecko to do relanium dołóż jeszcze globulki dopochwowe, albo plasterki antykoncepcyjne. Ty czytasz to co piszesz? Co ty się bzykasz z mężem przed komputerem ustawionym na kafeterię, że "w takich warunkach" nie możesz się starać o dziecko? W jakich warunkach? Skoro ci tutaj nie odpowiada towarzystwo moje czy też innych dziewczyn, które obraziłaś, to wyłączasz kompa na miesiąc, masz spokój swięty i robisz dzidziusia A nie szukasz winnych swoich niepowodzeń w deszczu padającym w Paryżu 13 kwietnia o godzinie 15:25. Nie mam zamiaru utrzymywać żadnego forum, ani o niego dbać. Mam ochotę i czas to piszę, nie mam ochoty i czasu to nie piszę. Po to ono jest - do swobodnych dyskusji. A nie po to aby go "utrzymywać" sztucznie w taki sposób, w jaki ty to robisz:) PS. Nie jedz tyle relanium, bo przeczytałam w internetowej encyklopedii leków, że mogą ci z tego powodu grozić między innymi: zaburzenia w koordynacji ruchów, reakcje alergiczne skóry, halucynacje, luki w pamięci, bezsenność i koszmary senne. Właściwie po opisie tych skutków ubocznych mniemam przypuszczać, że ty non stop na relanium jedziesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki ale stronki lecą jolanta jak palec synka? mam nadzieje, że jest juz lepiej madzik to jeszcze masz miec blizniaki mowisz? super sprawa z tego co pamietam to lekarz ci mowil, ze masz trzy lata nie zachodzic w ciążę dobrze pamiętam? a że Zuzia konczy chyba trzy lata teraz to do dzieła kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) syliwa Zuzia 13 skonczy 3 lata:) Nom tak mi wyszlo ze jeszcze parka hehe ja jestem zabezpieczona na 5 lat narazie:D a lekarz powiedzial zebym odczekala jak najwiecej bede mogla hihi :D jak wam niedziela leci:D we wtorek mamy z mezem rocznice slubu i mamy duze plany co do tego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Jolanta🌼 jak Synek? Wierzę, że wszystko będzie dobrze! Patinka🌼 przydałby mi się przepis na jakies szybkie ciasto :) Wiesz, taki- dzwoni kolezanka, ze za godzinkęi będzie na kawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta bardzo współczuję - mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. musiałaś się zdenerwować... Ja juz po pierwszym USG, z dzidzią wszystko na razie ok. Ale zapalenie dróg moczowych mam cały czas :( i biorę ten nieszczęsny furagin. jak nie pomoże trzeba będzie badania i antybiotyk... :( trzymajcie kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mały nawet dobrze nie sprawia wrarzenia jakby go bolało bo ładnie się bawi daje mu srodki przeciwbolwe kilka razy dziennie w piatek jedziemy do szpitala na zmianę opatrunku mam nadzieje że bedą już coś wiedzieli bardzo się martwie co bedzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa wysle ci jutro przepis na ciasto ktore sie robi max 10 min jest pyszne wilgotne :) na FB jolanta trzymam za was kciuki.... u mnie Olivka Emilka chore Zaczelo sie .... moja mama jutro wyjezdza wiec koniec z beztroskim zyciem tzn zakupy bez dzieci to cos cudownego :D rzodkiewka to zycze zeby bylo hop siup i po sprawie i zeby dzidzius byl zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa daj znac jak wyszlo :) jak mozesz skopiuj moja wiadomosc i wyslij do olawd :) moja mama pojechala i smutno.... mnie dzis otwarto po raz 5 ty zeba tego samego w ciagu jednego roku bede miala wypelnienie protetyczne :( i zaproponowano mi zloty zab poniewaz nie wiadomo ile wytrzyma nawet z tak twardym wypelnieniem mam dosc leczenia zebow co roku 5-8 zebow lecze ilez mozna ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka - a nie wkleiłabyś tego przepisu po prostu tutaj?;) Jak zajmuje tylko 10 minut to ja bym też chętnie skorzystała. Miałabym potem więcej czasu na siedzenie na kafeterii:P:P:P Nie no ale tak całkiem serio to podziel się wiedzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patinko - widze ze masz ten sam problem z zebami co ja... dobrze ze chociaz mlody ma zeby po mezu to przynajmniej bedzie mial lepiej , moje to w wiekszosci juz po kanalowkach sa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny niestety nie mam dobrych wiesci przyszyty paluszek zrobił sie czarny niestety obomarł teraz ma strupek z tego palca i potrzeba kilku tygodni zanim odpadnie teraz na zmiane opatrunku w poniedziałek szkoda mi go mały paluszek bedzie krótszy a całą długosc paznokcia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylismy na kontroli wdała sie infekcja i palec jest zaropiały i opochniety Szymus bierze antybiotyk w srode na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny byliśmy dziś na zmianie opatrunku i jest mała poprawa palec zaczyna sie goić ale czeka nas jeszcze długa droga pozdrawiam was pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Slonka . co tu tak cicho??? u nas ok . w piatek jedziemy na niecale dwa tyg do pl . ciesze sie bardzo ale przeraza mnie fakt ze jedziemy autem . nie pierwszy raz jade ale teraz jest inaczej bo jedziemy z mlodym . jutro smigamy kupic mu cos do ogladania bajek w aucie . pozrowienia i trzymajcie kciuki zebym z nerwicy nie wysiadla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×