Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Dzisiaj czuję sie strasznie - dogorewam już chyba (grypa), na szczęście wykłady miałam krótko i o 11-tej byłam już w domu. Jutro wizyta u specjalisty - mam nadzieję, że mnie nie opieprzy, że w takim stanie do niego przychodzę, ale nie chciałam stracić tego cyklu. Zobaczy wynik progesteronu i zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki chętnie bym poszła na zwolnienie lekarskie, ale w tym tygodniu to raczej niemożliwe - wzięłam od męża antybiotyk (jemu już prawie przeszło) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny cos kaffe strajkuje zjadlo mi posta:(:( efcia moze mala dzis nie ma apetytu na jedzonko napewno jest wszystko ok:):):) ale jak masz sie zamartwiac tio nidz do lekarza jak to uspokoi twoje watpliwosc:):):) 😘 😘 dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pisala na gg do mnie Patinka,ale chyba cos jej szwankuje gg,bo napisala czy jestem ize nie moze czesto byc na kompie i potem niedostepna i dostepna i tak w kolko,ciekawe co u niej,jak Oliwka,ja przyjechalam z rosolku i ogladam taniec z gwiazdami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ kalpku:D widze rosolek smakowal:) slicznie na nk z dzidziami wygladasz bedziesz cudna mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kalpku wlasnie zauwazylam ze u patinki cos gg szwankuje i nic sie nie dowiedzialam.a skad ty tyle bobasow nabralas:):):) czekam juz niedlugo kiedy wstawisz fotke ze swoim malenstwem:):) obliczylam w tabelce ze przez kolejne 4 msc bede miala syna ale sie ciesze heeheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzidzia jest mojej siostry:)na Nk Patinka kazala mi Was goraco pozdrowic,jak bedzie miala chwile to popisze porod,teraz bedzie mala pluskac:) z tego co mi pisalambardzo ciezki porod,cos jej gg szwankuje,3 dni rodzila:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny dziekuje ze trzymalyscie kciuki jestescie jak rodzina normalnie 😘 wybaczcie ze nie ma mnie teraz ale nie mam jak mala jak na razie duzo spi ale wiekszosc dnia spedzam na dojeniu mojego mleczka laktatorem elekrtycznym poniewaz w 1 dzien malutka zmasakrowala mi piersi rozowe mleczko lecialo strupy siniaki itd ma za maly dziubek a ja za duze i wklesle brodawki tak wiec zaciskajac zeby nawet nie przystawilam wiecej malej w awari moj maz biegl w nocy kupic sztuczne mleko i dostala w nocy butelke ale rano meza pogonilam po laktator i jest Boski ma rozne opcje ssania wiec sciaga wiele ja sciagam w ciagu doby 900 ml wiec wydaje mi sie nawet nawet i mala karmie moim mleczkiem. bede pisala na raty tak bedzie lepiej i bezpieczniej poniewaz za niedlugo moja krolewna obudzi sie na jedzonko :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bd3111e2ff82ba44.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c52796b507ed40a1.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c6944dc95baa5c84.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja
to se zrob;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec w poniedziaek zaczelam sie juz meczyc skurcze po kilka godzin regularne potem znow nieregularne ale caly czas bolesne chodzilam po domu spocona doslownie niewiele juz jedzac nie mialam ochoty z bolu. o 2 giej w nocy zadzwonilam do meza i mowie przyjezdzaj chce jechac do szpitala chocby skontrolowac czemu tak dlugo pomijajac ze co 2 dzien wczesniej te skurcze trwaly po kilka godzin wiec jak na przepowiadajace mi to nie wygladalo tym bardziej ze naprawde chodzilam skurczona. maz przyjechal laurze dalam instrukcje ze ma czekac za tata zostawilam swiatlo w domu i maz mnie zawiozl.Podlaczyli mnie do ktg i polozyli do lozka,powiedziano ze mam sie przebrac polozna bardzo mila .. leze sobie do 8-9 godzinie rozwarcie non stop male 2-3 cm,wody nie ciekly jak mialy tak nie ciekly ze musi zawsze byc na odwrot. polozna mnie pozegnala zmiana byla i powiedziala ze przyjdzie na noc wiec pewnie bede juz tulila swoja kruszynke .brak rozwarcia klada mnie na patologie ciazy 10 minut tam leze skurcze jak chole..... prosze o gas majac juz dosc wioza mnie na gore na porodwoke tam juz pod sciana skurcze parte wystarszyli sie chca polozyc mnie na lozko nie dali rady iwec reczniki na ziemie i kaza na kucaka o dziwo rozwarcie tylko na 4 cm ... po 2 godzinach skurczy partych przechodzi wszsytko doslownie wszsytko zasnelam az na 30 minut. wioza mnie na patologie ciazy leze sobie leze i kolo wieczora przychodza skurcze 5 ta popoludniu cos kolo tej. coraz mocniejsze prosze znow o gas polozna juz inna nie mila mowi ale ty nie rodzisz jeszcze wiec nie muisz go dostac. ale widzi ze sycze skladam sie z bolu placze wyje itd podlancza ktg zeby sprawdzic serduszko bije ponad 200 na minute od dzidzi wolaja lekarza obserwacja szybko dostaje kroplowke poniewaz twierdza ze jestem wykonczona i dzidzia to odczuwa Jak na to wpadli to nie wiem !!!!!! lekarz 10 minut obserwuje ktg i pytanie czy zgadzam sie na przebicie wod poniewaz za dlugo sa te skurcze a nic sie nie dzieje. mowie ze tak . czekalam 6 godzin az zjawi sie anestozjolog i zapoda mi Epidural 3 razy sie wbijal i otrzymalam go o 4 rano i po paru minutach przebito mi wody. skurzce wyczuwalne ale juz nie bolaly tak mocno dano mi mala dawke znieczulenia poniewaz chcieli abym czula kiedy mam przec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 10 tej rano rozwarcie 6 cm (za mocno mialam szewek podwiazany na szyjce i dlatego tak szlo powoli) czuje skurcze mowie ze boli,wolalaja anestozjologa czy moga zwiekszyc mi dawke mialam 10 ml na 1 godzine jedyna wada myslalam ze sie zadrapie na smierc juz wiem ze mam uczulenie. czulam nogi stopy tylko dol brzuch byl znieczulony. anestozjolog odradza twierdzac ze znow bede sie drapac a juz nie dlugo mi zostalo.o 11 skurcze juz bolesne polozna widzac to podaje mi gas nie wiele pomaga ale przynajmniej potrafie kontrolowac oddychanie ktore jest bardzo wazne. 0 11.30 parte rozwarcie 9 cm!! i parlam sobie do 2.30 po poludniu bada mnie polozna jedna potem 2 ga potem lekarzdecyzja o cc poniewaz mala zle ulozyla sie w kanal rodny dostalam jakas zolta tabletke na oczyszczenie zoladka przed zabiegiem.potem podpis ze zgadzam sie na CC cala sie trzeslam. o 2.50 wchodzi jeszcze inny lekarz ogolnie w anglii odbiera porod jedna polozna na sali jest u mnie byly 4 polzone 4 lekarzy. i oglasza ze wyciagnie mi to dziecko bylo mi juz wszsytko jedno ale tez balam sie bardzo. wlozyl mi 2 rece do srodka jakies narzedzie i przy 5 tym skurczu partym wydobyl ja potoczylo sie to tak szybko ze jak polozyli ja prosto na mnie zaczelam plakac smiac sie i patrzalam czy tylko oddycha, moj maz za drzwiami :) nie mogl zniesc mojego widoku a ja tez nie chcialam zbyt brutalnie to wygladalo wiec lepiej bylo i dla niego i dla mnie. i dokaldnie 2.59 Olivka pojawila sie na swiecie moje ogromne szczescie moja kochana krolewna :) dziekje wam dziewczyny jeszcze raz pozniej opisze jak dalej to wygladalo itd procedury tutejszyh szpitali ale teraz ide sciagac znow mleczko Dojarki pelne :D dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, Patinko to mialas przezycia.....bylas dzielna kochana...dobrze ze juz masz Oliwke przy sobie , powoli dojdziesz do siebie ......Oliwka jest przesliczna, taka kochana kruszynka:) Jeszcze raz kochana gratulacje i przesylam ogromne 👄 i duzy bukiet🌻 dla Ciebie za zo ze bylas taka dzielna....papa i do poklikania:)😴💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Dawno mnie tu nie bylo. Nie mam tez czasu nadrobic dokladnie stron forum. Przelecialam kilka stron powierzchownie i wyhaczylam, ze mamy 2 nowych dzieci, gratulacje dla Patinki i Beci 🌻 !!!! Rzucil mi sie rowniez w oczy watek konfliktow topikowych - ale zostawie to bez komentarza bo nie doszlam do sedna sprawy, a nie warto sie wypowiadac w temacie, o ktorym nie za duzo sie wie :) Bylam w seszlym tygodniu u gin. Powiedziala, ze wszystko okej. Badan krwi nie robilismy, mowila, ze mamy czas - w sumie jakos z mezem po rozmowie z nia ochlonelismy, uspokoilismy sie i dalismy na luz. Wiec powiem, ze nie oficjalnie - przerwa w starankach, to znaczy - nie bede kontrolowac dni plodnych, nie bedziemy sie zabezpieczac, tak czy siak. Oboje z mezem rowniez rozprawilismy sie z paleniem - co prawda nie na dobre, ale juz od miesiaca palimy 1-2-3 papierosy dziennie, i teraz moge stwierdzic, ze jestesmy blizej rzucenia niz kiedykolwiek wczesniej :) Poza tym moja \"przecudowana\" tesciowa ma swoj udzial w mojej nieobecnosci na forum. Skutecznie psuje mi nerwy. Do tego przeczytalam niechcacy jej korespondencje, gdzie zawarte byly slowa, ze moim jedynym marzeniem jest miec dziecko, a po falszywym alarmie nie zapowiada sie bym byla w ciazy, dlatego powinnam zajac sie czyms innym. Ciezko bylo to przelknac, ale udaje sie. Powiedzialam o tym mezowi, nie mogl uwierzyc. Nie odyzwamy sie do niej zbyt wiele, jednak jest co ciezko bo jeszcze mieszkamy z nia. Na szczescie jest to duze mieszkanie i jestesmy tutaj ostatni tydzien. Wiec wszytsko idzie w dobry kierunku. Otuchy dodal mi tez maz, ktory stanal za mna mowiac - ze przez to co pisala, straci tez syna, wg mnie na wlasne zyczenie. No i tyle z \"nowosci\" u mnie. Wyzalilam sie ciut, ale wiem, ze moge :) Bede nadrabiac zaleglosci w czytaniu, jednak nie wiem jak bedzie z realnym udzielaniem sie, gdyz w piatek przyjezdzaja do nas goscie z Polski, pozniej przeprowadzka. Mimo wszytsko pamietam o Was i zycze kazdej z Was wszytskiego dobrego. Trzymam kciuki i mysle o Was cieplo. 🌻 🌻 🌻 Pozrdrawiam Was WSZYSTKIE bardzo serdecznie!!! Trzymajcie sie cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dino34
witam wszystkie starające, zaciążone i szczęśliwe mamusie jestem w tej pierwszej grupie, leczę się dopiero pół roku niby wszystko ok ale na razie nic, myślę sobie że moja głowa zrobiła blokadę, choć ciało wie że to ostatni gwizdek. Ja chcę mieć dziecko ale podświadomie czuje że mój mąż na ojca sie nie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje kochane za cieple slowa :) byla polozna wziella dzis krew mojej malutkiej ale tylko raz zaplakala przy ukluciu potem skupila sie na mleczku tak jak polecila mi polozna. STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 Patinka26.............coreczka..........Olivia Hatice............19.11.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i teraz ktora zabiera moj brzuszek??? Uwaga POLecial :D ************************************************** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!!!!!!!! A co tu tak pusto???? Patinko okaze sie niedlugo kto zlapal Twoj brzuszek kochana👄 pewnie jestes juz szczesliwa ze Oliwka jest juz po drugiej stronie brzuszka, taka kochana malutka istotka.....a powiedz jak starsza coreczka, nie jest zazdrosna???? na zdjeciu dumnie trzyma siostrzyczke na raczkach- super.....ucalowania dla Waszej calej 3👄 Kalpeczku co u Ciebie ???? Nie zasypalo Cie sniegiem??? PaniMisiowa czy bylas juz z Patrysia na sankach?? Czokdi no nareszcie sie odezwalas 👄 dla ciebie i zagladaj czesciej:) Dino34 witaj u nas🌻wpisuj sie do naszej tabelki i pisz jak najczesciej, w grupie zawsze razniej:) Ja mam tyle roboty dzis , a nic mi sie nie chce robic.....zaraz ide wstawic pranie , pozniej musze posprzatac bo jutro i we srode ide do pracy a w czwatrek u nas swieto wiec mialabym ju posprzatane......we srode chce jeszcze upiec \"Esmeralde\" ....zmykam ale bede podgladac:)👄 dla waszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja wlasnie po pracy, wcinam obiad przed komputerem;) Patinko Gratuluję!!! silna kobita z Ciebie!! ja w tym miesiacu raczej na brzuszek sie nie zalapie...@ za dwa dni...brzuch juz pobolewa;(... ale to efekt marnych staranek zaraz biore sie za zadania z rachunkowosci- w sob. egzamin...jak mi sie nie chce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweczka24
hejka kobietki!!jestem tutaj nowa:)i naleze do tych starajacych sie.Czekam i czekam cierpliwie juz a moze dopiero 5 miesiaczkow.W popszednim cyklu robilam sobie testy owulacyjne i nic:((Dzisiaj to 12 dc wiec musimy sie postarac z mezusiem:))Jestem dobrej mysli!!tak trzeba:)Gratuluje wszystkim mamusia i zaciazonym!!!!:)a my kobitki juz niedlugo!!!:)pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eweczka witaj u nas🌻wpisuj sie do tabelki a my wszystkie bedziemy Ci kibicowac:P:P:P:P:P Ewelka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eweczka24
myszka kurcze nie wiem jak mam sie wpisac do tej tabeli:((hi!mozesz mi pomoc?pliska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×