Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik! Nie wiem dlaczego wysłało mi dwa razy tego samego posta? Zajrzę do Was dziewczyny jutro. Ostatnio panuje dobra passa na kafe: Efqa urodziła córeczkę, Becia synka a Patinka też nie chciała być gorsza i jej córeczka już ogląda ten świat 🌼🌼🌼 Nie wspomnę o cudownych wieściach od Kamili, Jolanty i Graminis ❤️❤️❤️. Takie chwile dają nadzieję nam - pozostałym staraczkom. I trzymam za nas kciuki dziewczyny i myślę, że i nam się uda 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ________ cos sie pieprzy ta nasza klasa bo zauwazylam ze cie nie mam w znajomych i wyslalam ci zaproszenie i dopeiro teraz zaskoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc saro:):) 😘 pani misiowa a ja myslaalm ze mnie nie dolanczylas:P:P:P a teraz cie widze:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane coś ostatnio mało zaglądam, ale nadrabiam zaległości Obca trzymaj się ciepło i pamiętaj musisz być silna - dla dzieci. wiesz mijej szwgierki maleństwo miało to samo co twój Kubuś i chodziła z nim na rehabilitację i teraz jest wszystko w porządku Kalpeczku nie martw się i nie odpuszczaj Patinko GRATULACJE masz przy sobie już swoją Oliwkę Wpadłam tylko na chilkę bo zaraz wyjeżdżamy na te chrzciny a to około 70 km a spadł śnieg to musimy wolniej jechać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 uwazajcie slizko jest ..:) 👄 u mnie grad pada co chwila a i sniegu spadlo:D zima jak nic;p jak tam Pani Misiowa???:) robimy kulig hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Dziewczyny u mnie tez zima jak nie wiem,ja zaraz jade do Rodzicow na rosolek,juz nie moge sie doczekac,milej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie tez zima jak nic :):):):):) ja biore sie za rosolek i obiadek😘 milej niedzielki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja dziś na chwilkę, mam strasznego doła i jest mi smutno:-( wczoraj wieczorem mój miał wypadek i na szczęście nic mu się nie stało ale jest w Niemczech i nie wiem kiedy wroci do domu. A mnie cholera trafia na biurokracje i firmy ubezpieczeniowe, którym płaci się mnóstwo pieniędzy, a one z łaski udzielają informacji i pomocy. Wrrrrrrrrr;-////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity 👄 przykro mi mam nadzieje ze szybko dowiesz sie wiecej a maz szybko wroci do zdrowia!! trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
felicity wspolczuje ci bardzo wiem jakie to jest uczucie:(:( nie doluj sie maz niedlugo wroci i e=wszytsko sie ulozy 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik ja sie melduje:D ucielam sobie małą drzemke haah:D a teraz wrocilam ze spaceru z moim:) zajadam sie winogronami:) ktos chetny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki!!! Ja dzisiaj też w niezbyt dobrym humorze. Otóż nad ranem obudził mnie straszny ból brzucha :( głupia @@@@@@ mnie obudziła. Musiała przyleźć !!!!!! Jestem zmuszona zmienić tabelkę zostając w tej samej kolumnie ;( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................22.... .............21.12.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolka25 przykro mi ale jeszce nic straconego:D:D troszke cierpliwosci:):) zobaczysz ze sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówiąc to nie nastawiałam się na cud. Byłam przekonana że przyjdzie (ozcywiście nadzieja była). No nic teraz z tą prolaktyną musze się rozprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się znów na chwilkę, pogadałam z Jackiem i trochę mi lżej, ale dobija mnie tam paskudna biurokracja i ignorancja urzędowa. Kto to widział, żeby firma ubezpieczeniowa nie miała infolini alarmowej czynnej w weekend??????? to zakrawa na skandal, a podobno już mamy XXIw:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziku może masz racje i mała jest zmęczona dlatego tak śpi. dzisiaj marudziła. A ja cały czas się zastanawiam czy ona nie za mało je, bo mi się tak wydaje... Chyba oszaleję od tego zamartwiania się. Idę do pediatry w tym tygodniu niech ją zbada bo ja już nie wiem... nikoka :( Felicyty trzymaj się. Mam nadzieje że z mężem wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQa zrob tak jak mowisz pojdziesz do lekarza i zapytasz ale maluszki nie zawsze duzo jedza..niektore to prawdziwe niejadki:P nic ja w pt testuje marne szanse ze tym razem..ale mala nadzieja jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×