Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość kkinia30
Witam was dziewczynki! Ja od dzisiaj siedze sobie w domku przez tydzien,dostalam urlop. Miesia-u mnie niestety nie udalo sie poloznej na usg w 100% stwierdzic co bedzie,wiec przy porodzie bedzie niespodzianka. Efqa -pozdrow od nas Patinke i przekaz dla Oliwki 1000 buziakow od wszystkich cioteczek. Becia -twoj synek jest taki slodziutki,jaki pulchniutki tylko go schrupac,buziaczki i dla niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
pokrecilo mi sie ze to Efqa widziala mala Patinki a to ty Kalpku wiec jak masz jakis z nia kontakt to ty przekarz buziaczki!!!;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
nie poniewaz nie za bardzo chcialam sie az tak ujawniac bo rozne psikusy inni ludzie potrafia zlosliwie robic ale podaj mi swoj nr gg to dam ci na mnie namiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
halo,halo jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Patinko - sama slodycz sliczniutka!!! Nie widzialam tylko Emilki jeszcze.Efqa wrzuc jakiegos linka ze zjeciem,please!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiniu napisz do mnie na efqa@amorki.pl to ci wyśle Emilkę bo nie mam twojego maila. Patinko cudna! jaka śliczniutka! Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Jak dostaniesz mojego meila to daj znac czy doszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski:):) Ja juz spac nie moge od 6:30 nawet jak maz byl obok.....kurcze caly nos mam zawalony, kaszle coraz bardziej i gardlo boli, dlatego dzis za jakas godzinke bede dzwonila do lekarza czy przyjmie mnie poza kolejka.....podejrzewam ze mam zatoki dziewczyny i byc moze z tad ta goraczka..... Jak wroce to dam Wam znac:) Ide na sniadanko i herbatke:)👄 Milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to sie nabawilas jeszcze gorzej,lepiej idz do lekarza,bo nie ma zartow z tym!!!ja sie nudze,sniegu pelno u mnie balwana mozna lepic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny no to zima nas przywitala:):):) ja sprzatam i nie mam jak do was pisac:):) patinko dzieki za fotke dzidzia normalnie slodka taki maly puncus 😘 😘 wielki buziaki mam nadzieje ze napiszesz nam jak poszedl porod czekamy na ciebie 🌻 🌻 😘 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kaplku a to co robilas w nocy ze sie nie wyspalas:):):):) u ciebie tez snieg lezy bo ja to nie moge jeszzce uwierzyc ze drzew sa oblepione bialym puchem:):) ide obrac ziemniaczki robie potrawke z kurczaka jak ktos lubi to zapraszam:):)😘 😘 niepokoje sie bo widzialam we wtorek sluz plodny a teraz nie ma po nim sladu :(:( to tak jakbym miala 1 dzien plodny aby:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik u mnie jest pelno sniegu,szok!!!!!ja juz obiad zjadlam,ale jeszcze bym cos zjadla,tego kurczaka:) ja moze frytek usmaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Efqa dzieki za fotke! Emilka jest sliczna a w tej czpusi wyglada bombowo.Swietna fotka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Myszko moze jakies inchalacje zrob sobie na odblokowanie zatok,szkoda mi ciebie ja sama nie cierpie byc w takim stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Jej ja dopiero sie wykapalam i jeszcze w szlafroku chodze,musze sie ogarnac bo sobota przeleci mi kolo nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia nie dlugo wieczor,wiec po co sie masz ubierac,ja jeszcze nie wykapana,ja zawsze wieczorkiem,a teraz sie nudze i mysle co by tu zjesc,nie chce mi frytek smazyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
kalpek ja powinnam ruszyc te swoje szanowne 4 litery i isc do pracy bo wczoraj zostawilam telefon ale wydaje mi sie to misja niemozliwa mam strasznego lenia.A z tym jedzeniem jest okropnie ja jak nie wiem co mam ze soba poczac w taki byle jaki dzien to sama co chwilke szukam czegos do jedzenia a potem zgzga mnie morduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Moja corka wlasnie przed chwila skonczyla jesc frytki proponowala mi ale na szczescie bylam stanowcza i jej odmowilam :)ale mam silna wole co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia dzis do pracy?w sobote?mi sie nie chce smazyc tych frytek,a glodna jestem jak nie wiem:( musze isc poszperac po szafkach troszke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka !!!! najpierw gratuluje mamusiom swoich pociech!!!! ale to pewnie super uczucie!!! moja szwagirerka tez w srode urodzila synka.. u mnie wszystko ok . rzadko bywam u rodzicow ze wzgledu ze mama tez ma pieska a nasza jej nie lubi . mamla jest swietna ale strasznie rozrabia - mam tylko nadzieje ze do stycznia jej przejdzie bo jak na razie to jak do malego dziecka - wstajemy w nocy itd... efqa--- nie czytalam wszystkich stronek ale mam nadzieje za z maluta juz wszystko dobrze!! szukalam tabelki i cos nie moge jej znalezc (hehe tyle mam zaleglosci) jakby ktoras kopiowala to wpiszcie mi 32tydz ciazy ok? buziaczki dla was kochane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×