Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość golokenig
nie rozumiem dlaczego je tak atakujecie???????? jakies dziwne zlosliwosci w ich kierunku, NO NIE ROZUMIEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golokening ale kto ich obraza? bylam na tym topiku to im sie cos nie podoba obgaduja te dziewczyny co zaszly w ciaze czego? z zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa tej co nie trza to ma a tej co tzra to nie dostanie byego co chce:(:( bede pilnowac bo teraz jej nie daruje nie lubisz zielonego:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
to napisala jakas Majka61: Dziewczyny, nie rozstrząsajcie, ja sie domyślam kto! -Konkurencja nie martwcie sie, chciałam po prostu, abyście poczytały, że niewiele straciłyście wraz z ucieczką pewnych dwóch pań... jaka konkurencja pytam?!?!?! i co za 'ucieczka'? to juz nie mozna isc gdzies indziej? mozna tylkko z wami gadac? konkurencja... co za tok myslenia, gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
przeczytalam caly tamten topik, w ktorym miejscu obgadywaly kogos??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
no i gratuluje madzik kultury... ja nie wiem co was tak boli? ze zalozyly sobei inny topik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeh konkurencja heheh dobre a np o patince wspomonaly ja tam aby zajrzalam i juz golym okiem widac o czym pisza a ty caly przeczytalas i nie zauwazylas moze nie czytalas ze zrozumieniem poszly z tad tylko dlatego ze dziewczyny lapaly brzuszki ich sprawa a jak nas nazywaja konkurencja to dobre heheh to chyba jestesmy gora jak widac oczywiscie nazywajac nas konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluje to ja tobie kultuer nie lubie nieproszonych gosci a na topiku jestem straznikiem dzis przekaz dalej to moze i wy takie cos wymyslicie papapapapap lece myju myju dziewczyny mam nadzieje ze nie jestescie zle na mnie ale nerwy mnie juz ponosza bo dobrze im zyczylismy a one nam gonca przysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rety!! dziewczyny!! nie macie co robic!! co to za licytacje z tymi topikami, kto lepszy kto gorszy!! kazdy jest na tym topiku na którym mu odpowiada!! i niech sobie kazdy pisze co chce i juz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
jedynie ten post jest ok u was: 15:54 EfQa (efqa@amorki.pl) No dokładnie Myszko nigdy wcześniej się takie osoby nie zdarzyły. Cała ta wymiana zdań jest po prostu śmieszna. A My tam im dalej kibicujemy i życzymy żeby się jak najszybciej udało. to rozumiem!! EfQa - jak najwiecej ludzi takich jak Ty:) Tiamat86 tez pisala ze one obie ze Stefcia zyczyly Wam powodzenia, ze pocichu wam kibicowaly( po cichu=podczytywanie waszego niezmiernie ciekawego topiku!) wiec skad te zlosliwosci? nudzi wam sie w zyciu i afery szukacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
Ewelka - to wlasnie probuje co niektorym wytlumaczyc! kazdy pisze gdzie chce, i w kazdej chwili moze zrezygnowac. tylko niektorzy nie potrafoa tego pojac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golokening to zmykaj to swojego topiku po co nam w naszym brudzisz na naszym topiku a ni ja nigdy nie napisalam cos zlego o tamtym topiku ani zadna dziewczyna to wy to nazwaliscie konkurencja:P:P:P my s]jestesmy dorosle nas nie musisz pouczac papapapapppaap patinko czekam caly czas na fotusie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golokenig
zaden topik nie jest moj! znowu ten podzial na moj, twoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez sama naskakujesz na nas teraz powiesz ze nas topik jest nie mily a tam jak nas bronila jedna dziewczyna to dziewczyny pisaly zeby uciekala od nich to tak jakby to byl ich topik i wybieraly sobie dziewczyny ktore im pasuja chociaz kulturalnie pisala to dlaczego ja ci nie moglam tak napisac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam...bo widze ze dzis juz ciekawostek zadnych nie bedzie- poza walka topikowa...a to mnie wkurza!! dobranoc!! i oby jutro juz bylo "normalnie " na naszym kafee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka to nie jest zadna walka:):):):) poprostu ja nie dam topikiem pomiatac bo mi tu dziewczyny duzo pomogly i wiem ze zadna nie byla by wstanie napisac cos nie milego dopoki ktos by o nas nie napisal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa u mnie tez pada heheh a jak u mnie to i u ciebie zaraz wpadne wyciagne cie na sanki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesss101
golokenig masz rację, prześledziłam te stronki i też tego nie rozumiem myślę że cała złość kumuluje się na tym topiku, tylko nie wiem czemu, co one wam takiego zrobiły?? a tak dla ścisłości to to wy nazwałyście je konkurencją: 14:53 [zgłoś do usunięcia] majka61 Dziewczyny, nie rozstrząsajcie, ja sie domyślam kto! -Konkurencja nie martwcie sie, chciałam po prostu, abyście poczytały, że niewiele straciłyście wraz z ucieczką pewnych dwóch pań... i kto tu czytać ze zrozumieniem nie umie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chce na sanki!! bo mam jakis kiepski nastrój!! a co do "walki" to po prostu uwazam ze na forum bylo by przyjemnie gdyby tego nie bylo... i ten temat szybciej by sie skonczyl gdyby po prostu zignorowano niektóre wypowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka swieta racja oki po ciebie tez wpadne heeh wezme pod auto zapasowe sanki to moze jeszcze ktoras dziewczyna sie przylanczy:):) pani misiowa ubieraj patrysie to wezme jeszcze worki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×