Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Olawd juz 32 tydzien,ale zlecialo.. madzik zrobilas tego kurczoka:p?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom zrobilam kalpku moj juz jje a ja nie mam ochoty na niego heheh ale mam suroweczke ze sledzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............31........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 przenioslam tabeleczke bo juz jej dawno nie widzialam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ yourmind...................20...................2...... ............ ??.10.08 iwa18 /uk..................26..................10......... .........pass niusiusia....................27..................13... . ............07.11.08 Myszka24/USA............25..................19.. . . .. .........03.12.08 nikolka25...................25..................21.... .............24.11.08 dorota822..................26..................23. .. .............08.10.08 misiaczki....................23.................39... ..............28.11.08 Sylwia29.....................29.................38... ...............21.09.08 Rusaczek....................34.................42....... ...........10.12.08 Sara76.......................32.................52.... .............20.11.08 kalpek........................22................26 .....................? madzik.......................20..................3.... . ............3.12.08 EwelkaO /Kraków.........27...................2.................. 26.11.08 akinom24....................24...................1...... ............25.11.08 Kamila1985..................23...................9...... ...........26.11.2008 felicity78....................30...................2.... .............27.11.2008 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Patinka26...............26...............37........... ...............30.11.08 becia_gask..............26.............. 37... . .....................03.12.08 asiunia27................27...............25......... . ...............07.01.09 olawd.....................28...............32........ .. ..............23.01.09 Smerfetka ..............29................30 (bliźniaki).............24.01.09 kkinia30.................31................27........... ..............13.02.09 Monia671Kraków......27................15......... .................01.05.09 alutek29.................29.................8........... ...............25-06-09 graminis..................25.................7.......... ................??-07-09 jolanta2..................27.................?.......... .................??-??-09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola juz troche lepiej,ale leci ze mnie jak nigdy,szok co chwila tylko chodze i zmieniam wkladki:(ale tak ogolnie to ok jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ja dopiero oddtajam;p po pracy na zakupy i niedawno wrocilismy:P wcinam krokiety zapraszam z kapusta i miesem:) Myszko24 👄 zatoki?? to lepiej z tym do lekarza!! paskudzctwo:( mialas isc do gina i jak bylas>>?? Patinko 👄 olawd sliczny ten psiak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Ja wrocilam od lekarza...wysiedzialam sie tam od 9:30 do 12....masakra.....dostalam syrop na kaszel i antybiotyk, poprostu mnie jakas wstretna grypa wziela, musze sie kurowac.....chyba tez ide sobie kawke zrobie bo jeszcze nie pilam i na 3 lece do roboty, jutro wolne wiec sobie poleze dluzej i bede sie leczyc:) Patinko coreczka sliczna , taka malutka kruszynka[usta dla Ciebie i dla Oliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolanta2 👄 jak sie czujesz?? Smerfecia leopiej lezy w szpitalu najszybciej w pon wyjdzie jak sie nie pogorszy i napewno duzzzzzzzzo lezenia czop sie chyba odkleja caly czas dostaje tabl zeby nie urodzic jeszzcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku niewiem czy to zatoki czy poprostu glowa mnie boli od tego kataru, bo mam caly nos zapchany i musze oddychac przez buzie.... a u ginka nie bylam , mialam isc wczoraj wieczor na 5:30 ale gdzie pojde jak wtedy wlasnie goraczka mi sie podnosila.....narazie nie przekladalam, bo w przyszlym tygodniu mamy swieto dziekczynienia i bedzie zamkniete i zaraz potem ma przylesc @, wiec dopiero po skonczonym okresie umowie sie na wizyte, tak gdzies ok.15 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale macie fajnie pada śnieg w Polsce ja kupiam bilet na 29 stycznia na tydzien lecę do domudo Polski bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki moje dziecię śpi dziś jak suseł - nie wiem czemu więc mam trochę czasu dla siebie :) Madzik jak tam przygotowania do próbnej matury? Alutek a co u ciebie? jak tam żołądek? Jolanta fajnie że na święta lecicie do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ewciu wcale nie zagladam do ksiazki co bedzie:P:P a twoj aniolek chyba poczul zime i zapadlo malenstwo w sen jak miski:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek uwielbiam krokiety z kapustą :) myszka ale sie choróbska dorobiłaś. Spróbuj zrobić sobie inhalacje, kup olejek do inhalacji, wpuść kilka kropel na kubek gorącej wody i wdychaj az wszystkie smarki wyjdą ____mi to zawsze pomaga. jak cos siedzi w zatokach to poczujesz ulgę. W Polsce mamy fajne tabletki Ibuprom Zatoki i one też rewelacyjne odblokowują zatoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie trochę sie Madzik boje czy ta żółtaczka nie wraca bo to przy niej dzieci tak dużo śpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja też jestem strasznie przeziębiona tzn. bardzo kaszlę, z nosa mi leci i psikam. Mój skarb zresztą też, dzisiaj nad ranem kaszleliśmy na dwa głosy. Nie wiem czy to przeziębienie, grypa a może \"galopujące suchoty\" (jak u Chopina) Pozdrawiam Was dziewczyny. Patinko córeczka prześliczna 👄 Olawd tyle jest u Ciebie śniegu? uważaj, żebyś czasem upadku jakiegoś nie zaliczyła ❤️ Smerfetko mam nadzieję, że Cię lada dzień wypuszczą ze szpitala, przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja też jestem strasznie przeziębiona tzn. bardzo kaszlę, z nosa mi leci i psikam. Mój skarb zresztą też, dzisiaj nad ranem kaszleliśmy na dwa głosy. Nie wiem czy to przeziębienie, grypa a może "galopujące suchoty" (jak u Chopina) Pozdrawiam Was dziewczyny. Patinko córeczka prześliczna 👄 Olawd tyle jest u Ciebie śniegu? uważaj, żebyś czasem upadku jakiegoś nie zaliczyła ❤️ Smerfetko mam nadzieję, że Cię lada dzień wypuszczą ze szpitala, przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efcia moze jest zmeczona mojej kolezanki dziecko ciagle spalo i kazdy ja budzil bo mysleli ze jst cos nie tak a ona lubiala spac czasami byla zmeczona my tez dorosli czasami chce nam sie spac od pogody nie martw sie nasza emilka jest cala i zdrowa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×