Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

a co do win to mój dziadek robi sam czerwone słodkie winka z wiśni i porzeczek mówię Wam pycha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siostra ja to przez tego dola dzis w ogole na nic nie mam ochoty:(jak sie film skonczy to sie szybko wykapie i wskocze do wyrka na nastepny film,nie martwcie sie o mnie kiedys mi przejdzie albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jezeli wodke to tylko drink, chociaz czasami w wiekszym gronie trzebabylo tak wypic z kieliszka....brrrrrrrrrr.....:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa kurcze nie spodziewlaabym sie po Tobie,ze sama sobie z gwinta walisz:D kurcze.ja ogladam Mam talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszk a ja nie mam twojego gg a bo wiesz co moj dawid jest z kolega i pija piwo i zabrali mi kompa ale juz im zabralam:P:P:P:P ale stronki klepiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to raczej nie moge nic wypic bo na nocke ide do pracy-zostaly mi 2,5 godzinki w domu....buuuuuuuuuuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny slysze alkohol ja jestem przeciwienstwem tego heheh ale dobra spirytus jest the best heeh :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Siostrzyczko uśmiech proszę, zero smutków, nie myśl o tym co złe, ale o tym co dobre, zapomnij to co było, myśl o jutrze naprawdę w takiej sytuacji musisz zapomnieć o wszystkim co Cię boli na serduszku, zrób sobie SPA poczytaj jakąś książkę i zapomnij na chwilkę o przykrościach :):):):):):):):):):):):):):):):)łapcie bo uśmieszki lecą:):):):):):):):):):):):):):)):)))):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)bo uciekną!!!;):):):):):):):):):):):):):):):):)))):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siostra wlasnie film dla rozrywki ogladam bo na czytanie nie mam jakos natchnienia,gdybym chociaz wiedziala ze jestem w ciazy to bym sobie marzyla jak bedzie pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko to zależy na którą do pracy idziesz, ja akurat jestem nocnym markiem i chodzę bardzo późno spać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide do pracy na 6 wiec u Was tzn. w Polsce bedzie 12 w nocy;) byc moze niektore z Was jeszcze nie beda spac, ale wiekszosc pewnie tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No siostrzyczko jak to sie u nas mowi sklej zolwika:) bo ja tez po nocach buszuje,a pieknie to mialo byc ale juz nie jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stefciu postaraj sie załagodzić to jakoś w końcu sie kochacie ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze przejedziemy sie do tej naszej Stefci aby wybic jej z glowy te wszystkie zle mysli i przeczucia co???? Ktora sie pisze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×