Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Nevmila- powinnaś cierpliwie czekać na miesiączkę, a skoro pojawiły się już bóle brzucha, to lada moment się pojawi. Myślę, że nie ma co powtarzać bety.Jesli test ciążowy do tej pory nic nie wykazał...A poza tym doktorek nie przepisywałby Ci tego leku. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale miałaś stracha no i podziwiam że byłaś taka silna. Bo ja to mam takiego stracha i w dodatku trzymają mi się najgorsze myśli boje żeby z dzidzi było dobrze i żebym na kolejnej wizycie widziała bicie serduszka to najbardziej mnie przeraża próbuje o tym nie myśleć ale to jest silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ale miałaś stracha no i podziwiam że byłaś taka silna. Bo ja to mam takiego stracha i w dodatku trzymają mi się najgorsze myśli boje żeby z dzidzi było dobrze i żebym na kolejnej wizycie widziała bicie serduszka to najbardziej mnie przeraża próbuje o tym nie myśleć ale to jest silniejsze ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- ja to się już teraz szczególnie boję, bo to takie tygodnie, które pasowałoby jeszcze przetrzymać, a najlepiej do świąt! Potem już dzidzia będzie uznana za donoszoną. A co z siostrą???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie to z siostrą cisza wczoraj po południo z nią rozmawiałam ona mówi że się wcale nie boi i nie stresuje gorzej jej mąż przeżywa. Ja to się boje żeby ta ciąża u mnie nie okazała się martwa nie wiem ale mam takie starsze myśli, i piersi mnie przestały boleć ogólnie to jest normalnie i to mnie zastanawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota- daj spokó, nie możesz mieć takich czarnych myśli! Bóle piersi, to normalna rzecz! Zobaczysz- już niedługo będziesz na pisać jak dzidzia Cię kopie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami1985
Hej dziewczyny!!! Pisze do was pierwszy raz bo już mam tego dosyć.Od wrzesnia staramy się z moim mężem o dziecko i nic.Co nie tak robimy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sami1985
Hej dziewczyny!!! Pisze do was pierwszy raz bo już mam tego dosyć.Od wrzesnia staramy się z moim mężem o dziecko i nic.Co nie tak robimy??? Jak wam się udało??? Pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam z poludnia :) OLivka spi juz 40 minut a ja ugotowalam obiadek :) 1 -szy raz ugotowalam 4 ziemniaczki nie potrafie gotowacc malych ilosci ale musze sie nauczyc :O 2 dzien dietki ssie mnie strasznie upieklam Laurze pyszne kotleciki z piersi kurczaka ziemniaczki i gotowane buraczki pachnie tak cudownie mm ale dam rade -Powiedzcie ze dam :O Monia sliczne pokoiki masz :) dziekuje za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie doczytalam tylko ze Efqa utracila Ukochana babcie :( Efqa tule cie mocno i 😘 trzymaj sie kobieto i nie przejmuj tym ze nie pojdziesz na pogrzeb bo nie masz z kim Emilki zostawic Babcia widzi i rozumie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Patinko! Fajnie, że się odezwałaś. Masz dietę? Ale czy ona na pewno jest Ci potrzebna? Jak dotąd słyszałam tu juz od dziewczyn, że chca się odchudzać, ale wszystkie nie mają z czego. A jak u Ciebie jest naprawdę? A poza tym co to za dieta? chyba Ci nie zaszkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://nasza-klasa.pl/login?target=%2Fprofile%2F2863564%2Fgallery%2F2 kto jeszce nie widzial rodzinka Smerfeci:) u mnie dol ...moj nie robi ja tez kasa sie skonczyla nie wiem co dalej dzwonilam wczoraj do bylego szefa ..moze cos bedzie ..ech a mowila nie zwalniam sie bo beda klopoty a moj uparty .teraz masz babo placek :/ dobra rada ..nie sluchajcie mezow jesli to wy macie racje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOnia ja waze 108 KG juz przyjezdzajac do anglii wazylam 65 po Kubusiu zaczelam regularnie tyc wiec ja mam naprawde z czego wiec waga przerazajaca mma Otylosc II stopnia juz :( sama siebie nie poznaje ze jak moglam sie dopuscic do takiego stanu. Pani misiowa probowalam wejsc z 5 razy na stronke i zaglosowac na twoja slicznotke ale za kazdym razem laduje sie bardzo dlugo stronka i blokuj sie :( http://www.bebiko.com.pl/# /galeria/e431d7f0c8e1a256d7cde20820632d3f to jest link od Pani misiowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta nazywa sie CAMBRIDGE nie wolno mi nic kompetnie jesc wogole cukru zerow warzyw owocow kompletnie nic nic i nic mam 3 torebki proszku do picia rozciencza sie to woda i pije sa to zupki i shake ktore zawieraja potrzebne witaminy dla mojego organizmu jedyna wada ze ta dieta jest droga na Polskie pieniadze place ok 200 zl tygodniowo ale sama sobie juz nie poradze nigdy nie mialam problemu zeby schudnac ale doprowadzilam sie do stanu okropnego i potrzebuje pomocy.Co piatek jezdze do experta zywieniowego dostaje te paczuszki do jedzenia jestem wazona i mierzona wszedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Patinko- to rzeczywiście ostra dieta! A co do tego linka, juz zagłosowałam- trzeba usunąć spację po #

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Niewiasty :) Monia🌼 dziekuje za fotki. Bardzo Wam sie udal ten remoncik:) Podobaja mi sie szczegolnie obrazki na scianie w pokoju Malej. Czym je zrobilas? Farby, naklejki? Trudno to zobaczyc na fotkach... i jeszcze okno w Waszym pokoju przypadlo mi do gustu. Pewnie sama szylas te zaslonke... ja myslalam o czyms takim do kuchni w Polsce... kto wie moze podkradne pomysl :P :) Zobacze czy sie uda ;) Tak czy inaczej- GRATULUJE POMYSLOWOSCI! Patinka🌼 polecam Ci diete Weight Watchers. W Anglii jest bardzo popularna.Jednak darmowe informacje na jej temat mozesz znalezc m.in na tej kafeterii. Warto! Nie ogranicza tak bardzo jak inne diety... mozesz jesc praktycznie wszystko ale z umiarem. Uczy zdrowego i rozsadnego odzywiania a jednoczesnie zrzuca sie nadmiar tluszczyku. Jesli bedziesz zainteresowana, moge podeslac Ci namiary na info. :) Saro🌼 Tak, Pozytywny wynik testu wychodzi zawsze w ciazy, ale nie musi oczywiscie jej oznaczac.Stad te moje eksperymenty z nimi. EfQa🌼 myslami jestem rowniez z Toba.... U mnie dzis 24 dc. Tempka poki co ladna: 37.15. :) Nie robie juz zadnych testow. Co ma byc to bedzie...Mam kupe spraw na glowie wiec czas jakos leci... nie siedze na tylku i nie czekam. Pozdrawiam Wszystkie i Kazda z Osobna!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też chciałabym juz schudnąć, w tej ciąży nie przytyłam tak dużo, bo 8 kg, ale przed ciążą więcej, dlatego źle się czuję psychicznie- jedyne pocieszenie, że jak sobie cos wmówię, to nie ma zmiłuj, dlatego, jak tylko urodzę, to zaraz przejdę na zdrową dietkę. Ale wiesz, ja całe życie się odchudzam, mam straszną skłonność do tycia, w wieku 17 lat wpadłam nawet w anoreksję(z 84kg zleciałam na 48 w 2 miesiące)byłam już umierająca. Ale to wszystko głupie nawyki żywieniowe, u mnie w rodzinie zawsze na pierwszym miejscu było siedzieć i jeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa- witam! I dobrze robisz, po prostu wyluzuj :-) Dziękuję za miłe słowa, a te zwierzątka, to naklejki ścienne. Oczywiście firanki sama szyłam, teraz nie mam zbytniego pola do popisu, bo okna małe, ale zawsze coś! Sami1985- napisz coś więcej i jeśli chcesz wskakuj z nami do tabelki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia u mnie to samo w domu byl zwyczaj ze talerz mila swiecic pustka i wtedy moglam odejsc ze stolu. ja potrafie do 5 tej popoludniu nie jesc albo na 1 kromce chleba byc ale od tej 4 czy 5 tej to jem za 5 ciu podjadam non stop. Lilowa dzieki za info sprobuje na razie tej diety skoro juz ja zaczelam.A probowalam juz dietki zdrowa zywnosc ale nie potrafilam sie wieczorami powstrzymac i zawsze zjadlam za duzo.Mu7sze wyczyscic organizm z toksyn. wlasnie sie wysmarowalam kremem Lorel anty celulitis mam wibrujacy masazer az mnie wszsytko boli :O i za chwilke bede biegac po domku ze spalajacym pasem na brzuchu i getrami wydalam majatek ale miusze cos ze soba zrobic.W domu mam pelna szafe spodni numeru 12 czyli 40-42 jakos tak a teraz nosze 18-20 :O tragedia dziekuje za glosiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka trzymam za ci9ebie kciuki A ja byłam dzis u diabetologa i moje cukry sie jej nie podobały więc przepisała mi insulinę, powiedziałam jej że jestem przerażona to chciała mnie na oddział położyć na 2-3 dni żebym nauczyła się ją wstrzykiwać. Powiedziałam jej że sobie poradzę, pielęgniarka pokazała mi co i jak i niedawno własnie wstrzyknełam sobie pierwszą dawkę w udo. Nie było tak źle, bo nie bolało, ale ile to strachu przed pierwszym razem. Zobaczymy jak będą sie cukry normowały z tą dawką i za tydzień mam do niej iść znowu. Ale śmierdzi ta insulina fuj jak siuśki skunksa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek a to pech z tą cukrzycą... nie dziwię Ci się, że byłaś przerażona, bo co innego mieć cukier poza normą a co innego brać insulinę, ale zobaczysz, że będzie dobrze. Monia Ty to masz przeboje... Adaś Ci się nieźle daje w kość 👄 Misiaczki nie martw się na zapas, na pewno któreś z was znajdzie pracę, trzymam Patinko na zdjęciach ciążowych nie było widać, że ważysz za dużo, ale faktycznie 106 kg to mało nie jest. Ja też przytyłam po ślubie i za cholerę nie mogę zgubić tych kilogramów, nie jest jeszcze tragicznie, ale jak idę do sklepu i nic na mnie nie pasuje to dostaję białej gorączki (mam 172 cm wzrostu i ważę ok.78 kg, nogi mam zgrabne-od kolan w dół, za to poszło mi w uda, brzuch i tyłek, a cycki mogłabym mieć większe i nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :) Sara 108 :O a wyobraz sobie ze ja mam tylko 164 cm wzrostu :O jak urodzilam Olivke to schudlam ponad 10 kg a potem zauwazylam ze nie ma kolek jak karmilam piersia no to jadlam sobie na co przyszla ochota :O wlasnie wrocilismy z baletu i tapu :) Laura wymeczona miala po szkole usg bo ma podwojna prawa nerke ale wszystko dobrze funkcjonuje :) ja pije 2 danie :O sama woda i proszek blele wyplam dzis ze 4 litry wody juz a gdzie tam koniec dnia. Misiaczki trzymam kciuki abys prace znalazla szybciutko :) bo fakt bez kasy to nie ma wesolo ja jak nie mam funduszy w portfelu albo karty debetowej to mnie Febra trafia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Patinko, że bez kasy ciężko żyć, a jak jeszcze do tego trzeba się leczyć to już w ogóle kaplica. U mnie w robocie miały być podwyżki (niby już od stycznia było trąbione, ale styczeń minął, luty minął i kończy się marzec i nic) a dodatkowa kasa by się przydała, bo znowu lekarz nas czeka, może stymulacja lekami i inseminacja (w kwocie 800zł może się wszystko nie zamknąć), ale ja bym oddała każde pieniądze byleby się tylko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Patinko, że bez kasy ciężko żyć, a jak jeszcze do tego trzeba się leczyć to już w ogóle kaplica. U mnie w robocie miały być podwyżki (niby już od stycznia było trąbione, ale styczeń minął, luty minął i kończy się marzec i nic) a dodatkowa kasa by się przydała, bo znowu lekarz nas czeka, może stymulacja lekami i inseminacja (w kwocie 800zł może się wszystko nie zamknąć), ale ja bym oddała każde pieniądze byleby się tylko udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Sara ja to samo mialam jak chcialam utrzymac ciaze koszta loty do Polski ogromne kwoty leczenie prywatne ale kasa nie miala znaczenie dla mnie wtedy tylko dzieciatko wiec wiem co to znaczy :( ale trzymam za was kciukasy Mocno :) Maz wrocil z londynu z kebabem pachnacym salatka kurcze zglupieje i mowi mi zjedz patrz jaki dobry ale pachnialo w zyciu nie czulam takiego zapachu mmmmm i zaczol swoja Rzmowe ze mam sie nie odchudzac bo kocha mnie taka jaka jestem hehe Udowodnie mu bo mi nie wierzy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia zaciskaj nogi!!!! :p pokoiki są malutkie ale bardzo przytulne! Bardzo mi się podoba pokój Róży tez mam ostatnio hopla na punkcie naklejek ściennych ! Chyba od ciebie ściągnę :p Patinko DASZ RADĘ :D ale widzę że cię stary do złego namawia :D Alutku dobrze że lekarz cie prowadzi z ta cukrzycą, wstrzykiwanie jest łatwe szybko sie oswoisz. Dziewczynki kochane mój wspaniały mąż wziął wolne w pracy i zaoferował się że zostanie z malutką a mi kazał jechać na pogrzeb. Odciągnęłam mleczko i pojechałam. Babcia rzeczywiście była ładnie ubrana i była by zadowolona bardzo bo przyjechały wszystkie dzieci (6) i wszystkie wnuczki (12) i mnóstwo sąsiadów i znajomych.. A ile wieńców!!! Słowem naprawdę wspaniały pogrzeb. No ale moja babcia była naprawdę do tego odejścia przygotowana. Teraz siedzę w domu i ją wspominam. Będzie mi bardzo smutno przyjeżdżać teraz do rodziców bo już nikt tak gorąco i z taką radością nie będzie mnie witał jak ona.. dziękuje wam za ciepłe słowa kochane. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz EfQa na tych facetów czasami mozna liczyć, masz kochającego męża i wiedział że to dla ciebie dużo znaczy. A ty może miałaś cukrzycę w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×