Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

🖐️ Alutek dasz rade na pewno choc wiem jak bardzo cie to meczy i martwi duza 😘 dla ciebie a gdzie madzik?kalpek? graminis? i reszta dziewczynek? Efqa no nie ulatwia mi tego ten moj chlop ale ja bede twarda weszlam na wage 105.4 czyli 2.6 stracone :) ale obiecuje sobie ze do konca marca nie wejde na wage bo dostane bzika :) ale sie ucieszylam nie moglam zasnac z glodu ale wypilam wczoraj z 7 litrow wody jejku jak ja to zmiescilam i cala noc sikalam :O szykuje dziewczynki do szkoly i bedzie bardzo szybki marsz :D laura bierze rower bo juz jje zapowiedzialam ze nie nadazy za mama :p Efqa super ze maz domyslil sie ze tak bardzo pragniesz pozegnac babcie a pogrzeb miala rzeczywiscie wyjatkowy. Monia ta firanka z tym malym okienku tez bardzo mi przypadla do gustu jak dostane mieszkanie za ktorym czekam to juz wiem komu zlecenia bede wysylala :p misiaczki trzymam kciuki ciagle aby praca szybko sie pojawila :) kurcze ja nie jestem zalogowana na naszej klasie i nie moge zobaczyc smerfiatek :( a kiedys bylam juz zalogowana ale sie wylogowalam z powodu bylego meza i teraz 2 raz juz nie moge sie zalogowac bo pamieta moj adres email.A nie chce mi sie specjlanie zakladac nowy adres. Garminis jak samopoczucie dzis? glaskanko dla brzusia ;) Monia ty swoje tez wyglaskaj, madzik ty takze bo serduszko pewnie bije jak dzwon :D kalpek jak staranka? Caluje was wszystkie i jak to ktoras napisala bardzo sprytnie takze kazda z osobna :D i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lasencje!! Moj 25 dc. Te moje wpisy tutaj to mozna potraktowac jak kalendarzyk :) No przyzwyczailam sie, ze kazdego dnia cos do Was skrobne. :) Dzisiaj jakas nadzieja we mnie wstapila. Zmierzylam tempke i ...rosnie!! 37.20. No przyznajcie, ze jest sliczna! :) Od kilku dni z kazdym dniem jest wiecej :) a testuje w sobote lub niedziele...o ile @ nie przyjdzie... Alutek🌼 mam nadzieje Kochana, ze wszystko Ci sie unormuje...mialas jakies objawy tej cukrzycy? Monia🌼 a moze gdzies okolo sierpnia, kiedy moja kuchnia bedzie juz zrobiona bede mogla zglosic sie do Ciebie i podpowiesz mi jak uszyc te firanki? :) Jak sie czujesz? Dorota🌼 Kobieto Ty sie nie zamartwiaj.. wszystko jest ok.... tyle kobiet rodzi zdrowe piekne dzieci i Ty bedziesz jedna z nich! Sami 1985🌼 Witaj! Robiliscie jakies badanka? Zostan z nami... w gromadzie zawsze razniej!:) Misiaczki🌼 glowa do gory! Wierze, ze cos sie wkrotce ruszy i bedziecie mieli prace...:)Gdzie Ty mieszkasz? Saro🌼 jesli masz ochote na dietke, to szczerze polecam WW. Robilam, schudlam a zdrowsze nawyki zywieniowe zostaly mi do tej pory. :) EfQa🌼 Wiem, ze nie bylo to latwe pozegnanie... i jeszcze dlugo trudno bedzie Ci uwierzyc,ze Babcia jest juz w nowym lepszym swiecie. Od smierci mojego Kochanego Taty minelo 10 lat... a ja za kazdym razem jak dzwonie do domu... to sie ludze, ze on odbierze telefon... ciagle lapie sie na tym, ze bedac u Mamy nakrywam o jedno miejsce za duzo...Ja po prostu ciagle mysle, a wlasciwie wierze w to, ze on tylko na jakis czas gdzies wyjechal, ze musze to przetrwac a za jakis czas znow bedziemy jezdzic na wycieczki rowerowe i siedziec na mostku nad rzeczka, bujac nogami i opowiadac sobie o wszystkim co sie wydarzylo, gdy nie moglismy byc razem... wierze i tak bedzie!bo tak byc musi...i Ty rowniez spotkasz sie z Babcia... Ewelko🌼 co u Ciebie? Patinko🌼 trzymam kciuki za powodzenie Twojej akcji. Mezulkowi, mimo ze kochany nie daj sie zwiesc- niestety taka waga nie jest dla Ciebie najzdrowsza wiec warto zadbac o siebie. Juz niedlugo zmiescisz sie w swoj wymarzony rozmiar a i psychicznie ifizycznie duzo lepiej sie poczujesz. Trzymam mocno kciukasy!! Widze, ze podlapalas moje: Pozdrawiam Cieplutko Wszystkie i Kazda z Osobna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko, jestem :-) trzymam za ciebie kciuki i podziwiam... bo ja z moim słomianym zapałem już bym spasowała... witajcie dziewczynki!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochane za wsparcie lilowa powiem ci że cukrzyca wyszła mi po krzywej cukrowej, a objawów nie miałam żadnych. Ona szkodzi dziecku nie mi, z tego co się naczytałam to w ciązy lepiej dbać o to bo są straszne powikładnia dla dziecka a nawet jego śmierć, dlatego trzeba dbac o siebie i badać poziom. monia- pytanie do krawcowej chcę pupić takie firanki http://www.allegro.pl/item594482985_firany_spagetti_fredzle_firanki_makarony_270x250.html i nie wiem czy je się marszczy, tzn czy muszę kupić więcej niż szerokoś karnisza a mo on 240 cm. Martwi mnie tez to czy takie cos mozna przycinać bo są albo 160 cm, czyli za krótkie albo 250 cm, czyli za długie a od karnisza do podłogi mam 230 cm. a może któraś z was ma takie firanki w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa glosik oddany :) dzieki dziewczyny uciekam kupic skakanke :p chcialam od laury ale za mala jest :( lilowa to od ciebie zgapilam :p ale wpadlo mi w oko mam nadzieje ze sie nie gniewasz. a gdzie myszka 24? bede pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka :) no co Ty, na co mialabym sie gniewac :) A faktycznie skakanka dobra sparawa, ale polecami tez hula-hop. Kupilam sobie kilka miesiacy temu. Tutaj w Anglii trudniej dostac duze rozmiary ( takimi wygodniej i efektywniej sie kreci) ale mozesz je kupic na e-bayu. Polecam, bo nic tak nie dziala na boczki i oponke na brzuszku jak wlasnie krecenie hula- hop :)a jednoczesnie mozna przeciez ogladac telewizje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się przyznam że nigdy nie umiałam kręcić hul ho kupiłam sobie kiedys i tak stało za łózkiem a teraz juz wyniosłam do piwnicy ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głosy oddane... alutek też mi się podobają te makarony ale nigdy nie miałam... lilowa, podziwiam za hula hop :-) ja jestem jak alutek antytalent... dwa "kręcenie" i spada :-) patinko... hulahopowe wyzwanie przed tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! No zjadło mi posta, zanim wysłałam!!! Wyobraźcie sobie, że ja dopiero po śniadanku...:P Odwiozłam Różę i padłam, taka byłam śpiąca! A tu zaraz trzeba po nią jechać... A w domu zimno, bałagan... Alutek- akurat tego typu firan się nie marszczy! Cała ich ozdoba, gdy wiszą na płasko. A co do skrócenia- na moje oko nie jest to możliwe, bo po ucięciu mogą się snuć! Ewentualnie można końcówki \"poprzypalać\", żeby temu zapobiec, ale nie znam składu, więc nie powiem na 100%. Jeśli Ci zależy, to napisz do sprzedającego z takim zapytaniem. A co do insuliny- rozumiem Twój strach. U mnie całą rodzina ją ma. Jedynie ja się uchowałam i młodsza siostra. Nie raz robiłam zastrzyki, bo dawniej to nie było takich fajnych strzykaweczek- piórek, teraz już znacznie lepiej, nastawiasz liczbę jednostek i jest. A jakie masz dawki? Misiaczki- na pewno coś się znajdzie, trzymam kciuki! Patinko- WALCZ! jestem z Tobą! I nie daj się zwieźć mężowi, faceci tak często, a oczy im latają za zgrabnymi laskami !!!! (ale Ci walnęłam mobilizację :P ) Efqa- masz kochanego męża! Lilowa- miałaś wyluzować, a po co tempkę mierzysz???? Myszko- gdzie jesteś????????? Sara👄 I dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄 Lecę zapalić w kominku i szybko ogarnąć dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia🌼 obiecalam wyluzowac z testami i tego sie trzymam. Staram sie tez nie nakrecac. A do mierzenia tempki rano jestem po prostu przyzwyczajona od kilku miesiacy. Pierwsze co jak budzik dzwoni, to siegam po termometr, malz moj tez zawsze pyta jaka tempka... chociaz za duzo mu to pewnie nie mowi :) Dzieki temu mierzeniu wiem przynajmniej jaka dlugo mam faze lutealna i jesli nie uda nam sie zafasolkowac do maja to wybieram sie do gina, zeby konkretniej porozmawiac. Ostatnio na przyklad mialam krotka druga faze bo tylko 10 dni... moze to bylo powodem niepowodzenia... w kazdym razie gin sam zasugerowal zebym na nastepna wizyte przyniosla wykresiki. A poza tym... skoczylam do ulubionego sklepu i zaszalalam. Kupilam sobie sukienke w kolorze mocha, w ktora na bank nie wejde po kilku tygodniach jesli bede w ciazy... no coz... tak sie pociesze jesli @ przyjdzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dziś byłam na badaniach w szpitalu w Rotundzie wszystko dobrze mały się rozwiaj i potwierdziła że bedzie chłopiec z usg jest to 24 tydzień następna wizyta 21 kwietnia przytyłam już 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................23.. . . .. .........27.03.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 dorota822..................26..................28. .. .............13,03,2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.08 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............23.03.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................6.................27. 03.2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................3.... .............03.04.2009 mała kobitka...............30..................18................ .18.02.2009 miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........06.03.2009 Aura_34....................34..................38....... ...........10.02.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................35......... .................01.05.09 alutek29.................29.................26......... ...............25-06-09 graminis..................25.................23......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................24........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............8............. ........ok 01.11.2009 A u mnie za oknem CZARNO!!! Zaczął padać gęsty śnieg. Ratunku!!!!! DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko -- głos oddany efqa---- twoj mąż to musi być super facet :D wiecej takich trzeba moj kupil sobie nową zabaweczkę odkurzacz piorący :P jutro testujemy wiem ze moze to jest zbedny zakup ale nasz dywan wyglada tragicznie, Patryska ubostwia wylewac na niego soczki wcierac czekolade wiec bedzie jak znalazł bo juz nas wykańczalo to reczne szorowanie go juz słyszę jak teściowa bedzie mówiła żeby jej uprać, drugiemu synkowi i mamusi jej no ale M sam chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko widzę, że Twój stary chce Cię zwieźć na zła drogę, jeśli chodzi o dietę, ale przynajmniej Ci nie wygaduje, że jesteś gruba i masz coś ze sobą zrobić... trzymam kciuki za odchudzanie. Głos na Olivkę oddany 👄 EfQa Twój mąż to jednak ma serce i ładnie się zachował, że jednak wziął wolne i został z małą 🌼 Monia dziewczyny mają rację zaciskaj nogi tak długo jak tylko można i się oszczędzaj kobieto 👄 Graminis, Jolanta, Alutek 29 i Madzik proszę wygłaskać brzuszki od ciotki Sary ❤️ Myszko zaczynam się martwić co z Tobą? Czy w USA był jakiś kataklizm, że się nie odzywasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa widzę, że Twój mąż zamienia się w perfekcyjną panią domu... mi też by się przydał ktoś z dobrym odkurzaczem, bo niby małych dzieci brak, dywany miniaturowych rozmiarów a całe w plamach... Lilowa łatwo powiedzieć, że się wytrzyma te parę dni, ale potem człowieka kusi, żeby jednak sprawdzić, bo a nuż się udało? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj u doktorka, zastępowała go fajna babeczka, z którą można było pogadać. Zapisała mi 2 ampułki puregonu, potem wizyta w środę i "wizja lokalna pęcherzyków", jeżeli będą odpowiedniej wielkości to podadzą mi pregnyl na pęknięcie i będziemy przystępować do inseminacji. Zapytałam ją o HSG i powiedziała mi, że jeżeli na USG dopochwowym (zwanym na forum "dowcipnym") nie widać jajowodów to znaczy, że z nimi wszystko ok i nie ma potrzeby robić tego badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki :) Dopiero niedawno do domu weszlam. Jestem wykonczona... obiado- kolacja na mnie juz czekala. Zjadlam i zaleglam na kanapie... to byl dluuugi dzien a jutro kolejny. Zastanawiam sie czy nie odposcici sobie pracy w sobote w kawiarni. Nie wiem czy pisalam wczesniej ale w tygodniu pracuje w biurze a w soboty chodze kelnerowac do wloskiej kawiarni... lubie te atmosfere, polubilismy sie z wlascicielami i tak jakos trudno mi przestac pracowac te 6 dni w tygodniu.Jednak jestem tym tygodniem po prostu zmeczona...Jesli @ przyjdzie w weekend to tym bardziej nie bedzie mi przyjemnie, a jak nie przyjdzie to myslami i tak bede gdzie indziej. Brzucho mnie pobolewa, jakby @ miala sie zjawic... zobaczymy. Prezentacja sukienki juz nastapila i bardzo sie podoba :) Myslalam, ze uslysze jakies zazalenia bo czeka nas zmiana autka... ale nic.Wprost przeciwnie! :) :) Slodkich snow Wam zycze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lilowa na pewno wyglądasz super w sukience bo i niezła laska z ciebie :D Saro no to widzę że urządzasz zaawansowane polowanie na bociana tej wiosny !!! Ale by było super gdyby się udało ❤️. ja sobie jeszcze dziś popłakałam za babcią... bo na pogrzebie wszyscy ryczeli a ja nic... Ale za to mama będzie mogła do mnie przyjeżdżać teraz :) MYSZKO GDZIE JESTEŚ ??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa ja tez muszę dywany poprać no i chyba zamówię firmę jakąś żeby uprali bo jak mała zacznie raczkować to przydałoby sie żeby czyste były... Jolanta gratuluje chłopaka !!!!!!!!!! :D Monia wiesz jak ja popatrzyłam na pokój mojej córeczki - klitka prostokątna - to chyba niewiele większy od tego Różyczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSZKO WOŁAMY CIĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa codziennie głosuje na Patrycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąz ogląda Canal plus Sport przysypiając ale na moje usilne prośby zeby wyłączyć TV słyszę "oglądam" .... ta jasne monia ---- pokoiki piękne, wszystko z gustem urządzone efqa---- wlasnie u nas zawsze prali dywany fachowcy i wiedzialam czego moge sie spodziewać a teraz jak za to sie wziął mój ślubny to może być róznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc moje kochane:) Nie odzywam sie bo u mnie nic nowego nie ma, nic sie nie dzieje wiec nie mam o czym pisac, ale podczytuje Was w miare regularnie:) Milo ze mimo to nie zapomnielyscie o mnie - 👄👄👄 dla Was:) Patinko,PaniMisiowa glosy na Wasze coreczki oddaje codziennie:) Teraz zmykam do lozka i postaram sie zagladnac do Was jutro poznym popoludniem.....Dobrej nocki kochane i do uslyszonka jutro:P 😴Kochane jestescie:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×