Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

dziewczyny ale sie z tego usmialam Chcecie sie posmiac Cos o dzieciach do poczytania...... Przy Pierwszym dziecku: Zaczynasz nosić ciążowe ciuchy jak tylko ginekolog potwierdzi ciążę. Przy Drugim dziecku: Nosisz normalne ciuchy jak najdłużej się da. Przy Trzecim dziecku: Twoje ciuchy ciążowe STAJĄ się Twoimi normalnymi ciuchami. _____________________________________________________ Przygotowanie do porodu: Pierwsze dziecko: Z namaszczeniem ćwiczysz oddechy. Drugie dziecko: Pieprzysz oddechy, bo ostatnim razem nie przyniosły żadnego skutku. Trzecie dziecko: Prosisz o znieczulenie w 8. miesiącu ciąży. ______________________________________________________ Ciuszki dziecięce: Pierwsze dziecko: Pierzesz nawet nowe ciuszki w Cypisku w 90 stopniach, koordynujesz je kolorystycznie i składasz równiutko w kosteczkę. Drugie dziecko: Wyrzucasz tylko te najbardziej usyfione i pierzesz ze swoimi ubraniami. Trzecie dziecko: A niby czemu chłopcy nie mogą nosić różowego? ______________________________________________________ Płacz: Pierwsze dziecko: Wyciągasz dziecko z łóżeczka jak tylko piśnie. Drugie dziecko: Wyciągasz dziecko tylko wtedy, kiedy istnieje niebezpieczeństwo, że jego wrzask obudzi starsze dziecko. Trzecie dziecko: Uczysz swoje pierwsze dziecko jak nakręcać grające zabawki w łóżeczku. ______________________________________________________ Gdy upadnie smoczek: Pierwsze dziecko: Wygotowujesz po powrocie do domu. Drugie dziecko: Polewasz sokiem z butelki i wsadzasz mu do buzi. Trzecie dziecko: Wycierasz w swoje spodnie i wsadzasz mu do buzi. ______________________________________________________ Przewijanie: Pierwsze dziecko: Zmieniasz pieluchę co godzinę, niezależnie czy brudna czy czysta. Drugie dziecko: Zmieniasz pieluchę co 2-3 godziny, w zależności od potrzeby. Trzecie dziecko: Starasz się zmieniać pieluchę zanim otoczenie poskarży się na smród, bądź pielucha zwisa dziecku poniżej kolan. ______________________________________________________ Zajęcia: Pierwsze dziecko: Bierzesz dziecko na basen, plac zabaw, spacerek, do zoo, do teatrzyku itp. Drugie dziecko: Bierzesz dziecko na spacer. Trzecie dziecko: Bierzesz dziecko do supermarketu i pralni chemicznej. ______________________________________________________ Twoje wyjścia: Pierwsze dziecko: Zanim wsiądziesz do samochodu, trzy razy dzwonisz do opiekunki. Drugie dziecko: W drzwiach podajesz opiekunce numer swojej komórki. Trzecie dziecko: Mówisz opiekunce, że ma dzwonić tylko jeśli pojawi się krew. ______________________________________________________ W domu: Pierwsze dziecko: Godzinami gapisz się na swoje dzieciątko. Drugie dziecko: Spoglądasz na swoje dziecko, aby upewnić się, że starsze go nie dusi i nie wkłada mu palca do oka. Trzecie dziecko: Kryjesz się przed własnymi dziećmi. ______________________________________________________ Połknięcie monety: Pierwsze dziecko: Wzywasz pogotowie i domagasz się prześwietlenia. Drugie dziecko: Czekasz aż wysra. Trzecie dziecko: Odejmujesz mu z kieszonkowego. _____________________________________________________ Prześlij to wszystkim, którzy mają dzieci lub znają kogoś, kto ma dzieci lub sami byli dziećmi! WNUKI: Nagroda od Pana Boga za nie zamordowanie własnych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Patinko- to dobre z tymi dziećmi! Coś w tym jest!!!! Kalpek- tak bardzo chciałabym żeby to była prawda! :-) Misiaczki- może rozstanie coś zmieni? Skoro jestes zdecydowana... Ściskam Cię mocno! Bądź dzielna! Dziś wyszło słoneczko... Ja chcę się już rozpakować!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiem, smęcę i smęcę i smęce... ale ja chcę już urodzić buuuuuuuuuuuu!!!!!! I w kółko słyszę- już niedługo, już niedługo... ble! Jeszcze się pewnie kurna z tydzień po terminie przeciągnie:-(:-(:-( Patinko- przypomina mi się Twoja sytuacja, najpierw panika o przedwczesnym porodzie a potem... sama wiesz :-) Ech............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny tydzień się zaczyna..... STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ Asik85.......................23..................2...... ............12.03.209 iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................24.. . . .. .........25.04.2009 nikolka25...................25..................24.... .............21.03.2009 misiaczki....................23.................44... ..............22.04.2009 Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Rusaczek....................34.................46....... ..........30.03.2009 Sara76.......................32.................57.... .............16.04.2009 kalpek........................22.................29 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27...................7................07.02. 2009 felicity78....................30...................3.... ...............??????????? lilowa..........................27..................5... ..............29.03.2009 silnaaa.......................31...................4.... .............08.05.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........27.03.2009 pomocy7890..............21...................5......... ..........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34..................2........ .............05-05-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........07.05.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Monia671Kraków......28................39......... .................01.05.09 alutek29.................29.................30......... ...............25-06-09 graminis..................25................28.......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................27........ ................17-07-09 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ ..............??.07.09 akinom24...................24..............11.......... ..............30.08.09 izulkaa......................30..............8.......... ................05.09.09 madzik255.................21..............11........... ...........23.10.2009 gab2901....................34..............23........... .............12.08.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............8............ ..........20.11.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... .........Data urodzin Fiolek..................córeczka...........Maja .....................02.05.07 izulkaa..................córka..............Zuzanna..... ...........28.06.07 Pani Misiowa..........córka...............Patrycja......... .......21.12.07 Obca...................synek...............Kubuś........ ............01.07.08 Kakusia 22............synek...............Kacper.................. 19.07.08 EwQa..................córeczka...........Emilka......... . .......30.10.08 becia_gask...........synek..............Kacper.......... .........13.11.08 Patinka26.............córeczka..........Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29........syn i syn........Gabryś ,Nikodem.........31.12.2008 asiunia27............synek................Filip......... ............2.01.2009 Olawd................synek..........Tymoteusz.......... ........30.01.2009 kkinia30..............synek..............Daniel......... ..........10.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia najpier sie bałas,żeby wczesniej nie urodzic a teraz juz moglabys bo ciaza donoszona jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jesli macie czas i jestescie w domu to przelaczcie na tvp2 sa tam rozne przypadki ciazy ja bede pozniej bo siostra mnie odwiedzila:):0 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część dziewczyny w ten piękny słoneczny dzień Dzwonili z pracy żeby przyjść w poniedziałek, ale pójdę tylko na 2 godz bo mam lekarza i nie wiem czy tam bym dłużej wytrzymała, bo nogi mi juz puchna i kręgosłup mnie boli. Patinko fajne te teksty o dzieciach ;-) Misiaczki trzymaj się dzielnie, zrobisz to co dla ciebie najlepsze ale rozważ wszystko 2 razy i najlepiej bez emocji. Saro 👄 dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki xxmadziaraxx U mnie nudy, mąż obiad gotuje, a mnie wszystko denerwuje! Słoneczko świeci, ale wiatr straszny, nie da się wysiedzieć... Pewnie macie coś przyjemniejszego do roboty niż siedzenie przed kompem... Alutek- olej robotę- zmusić Cię nie mogą!!!!!!! Kalpek- racja, racja! Ale Adasiek uparty, jak każdy chłop, dobrze mu, to po co ma wychodzić:P Poszłabym sobie na jakiś spacerek, ale musiałabym chyba pampersy wziąć ze sobą:-) Dobra, spadam i życzę miłej soboty👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz po spacerku i zakupach wybralam sie na nie na pieszo :) Laura jezdzila na elektrycznym skoterze miala sie super i ciagle tylko mamo co tak wolno :O dobre tez bym sobie pojezdzila ale ograniczenie jest wagowe do 50 kg :O ide zaraz sie zabrac za obiadek dla laury i Olivci :) Monia lada moment a te pempersy mialam na mysli dla siebie chyba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja juz po obiadku :):) ale fajnych zeczy sie dowiedzialam z tego programu dzis szkod ze to odcinkowy jest dzis duzo mowili o blizniakach sarciu kochana a juz myslalam ze to ten miesiac tak mi przykro liczylam ze oglosisz dobra wiadomosc jestem zawiedziona razem z toba ale nie zalamuj sie tylko bo to nic nie pomoe a pogorszy ❤️ misiaczki nie wiedzialam ze do tego dojdzie ale moze taka rozlaka brdziej was zblizy i nie obwiniaj sie ze to twoja wina ze nie doczekalas dzidzi bo nikt nie wie czyja to wina ❤️ ewcia to mowisz ze masz imprezke:):0 ja w lany poniedzialek bylam na chrzcinach i powiem ci ze ten moj bratanek po ochrzczeniu zachowywal sie tak jakby go nie bylo [3msc ma] byl strasznie grzeczny i teraz tez jest grzeczniejszy niz wczesniej ❤️ patinko nie przesadzaj aby z tym odchudzaniem i nie glodz sie bo to moze byc przyczyna zawrotow glowy i tak juz przebilas wszystko takim spadkiem ❤️ kalpek a co tam u ciebie dawno cie nie slyszalam:): ❤️ monia tak to jest jak ma wyjsc to nie wychodzi a jak nie trzeba to pcha sie wczesniej :):0 ale chyba adasiowi cos przeszkadzalo wczesniej a teraz sie zwiazal wsrodku i niechce wyjsc ❤️ alutek do pracy teraz w takim stanie zglupieli chyba ❤️ madziara ja tez zycze udanego weekendu :): ❤️ graminis a ty jak sie czujesz ❤️ liliowa a co tam u ciebie jak tm swiezo zafasolkowana mamusia ❤️ monita a ja cie chyba nie pamietm :( ❤️ myszko a ty gdzie sie podziewasz ❤️ kakusia rozgadany tn twoj maluszek teraz jest najfajniejszy okres ❤️ i oczywiscie dawno nie bylo moich fluitkow napewno ktoras zlapie ostatnio jak wyslalam i nie odzywalam sie tydzien to dobre wiesci oglosila rusaczek i liliowa ale teraz licze ze nawet jak bede to fluitki przyniosa ktorejs fasolke :):):) 😘 ######################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################### a co tam bede zalowac :)##############################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################################

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik u mnie dobrze.. Staramy sie,ale co z tego wyjdzie nikt nie wie.. U mnie jeszcze pieknie sloneczko swieci ! Gdzie reszta sie podziewa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem na moment... Mąż na chwilkę gdzieś pojechał, więc wpadłam, bo inaczej znów darłby się, że przed kompem siedzę i czas marnuję:P Patinko- tak, te pampersy dla mnie, bo jak przejde parę metrów, to jakbym juz w pęcherzu litr moczu miała... a tak tylko po troszeczku :-( I jak tu na spacer iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newgirl
Cześć dziewczyny. Od jakiegoś czasu podczytuję Was. Widzę, ze piszą tu dziewczyny, które starają się o dziecko (podobnie jak i ja) jak również dziewczyny w ciąży i mamy. Mam więc pytanie dotyczące oczywiście objawów ciąży... Powinnam dzisiaj dostać okres. Rano temperatura była 36,9. Bolą mnie jajniki i piersi (są bardzo tkliwe ale zazwyczaj zaczynają mnie boleć kilka dni po owulacji i trwają do miesiączki). Śluz jest zastanawiający bo po raz pierwszy było tak, że od owulacji występował z tymże z dnia na dzień był bardziej \"suchy\". Zazwyczaj po owulacji jest jakaś kilkudniowa przerwa (przynajmniej nie widzę na bieliźnie białego śladu). Myslicie, że mogę mieć nadzieję. Obawiam sie, że te wszystkie objawy znowu będą oznaczały okres. Boję się kolejnego rozczarowania dlatego też nie robię narazie testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość newgirl
Trochę chaotycznie to wszystko opisałam ale mam nadzieję, że zrozumiecie sens mojej wypowiedzi :) Z niecierpliwością czekam na odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zrobiłam lodowca PYCHA!!!!!! Zapraszam :) jutro mam chrzciny - jestem padnięta!!! newgirl na twoim miejscu zrobiłabym już test :) cóż mam nadzieje że to objawy ciąży a nie zbliżającej się @ :) zmierz sobie jeszcze jutro tempke pod pachą i zobacz czy masz ponad 37, jeżeli nadal nie spada rób test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane Niedawno wstałam, ale łeb mi trzaska że hej, pewnie z niewyspania. Wczoraj mój mąż wpadł do domu i oświadczył ża mamy zaproszenie na grilla i żebym się zbierała. Tak więc dopiekłam kurczaka i pojechaliśmy do znajomych, bo w sumie czasami mam dość siedzieć w domu sama i brakuje mi znajomych. Jak słoneczko swieciło to było super ale jak zaszło to tak zmarzłam że ho ho, ale potem poszlismy do domu i wygrzałam sie przy kominku. Chłopcy zaczeli wyciągać zabawki z lat młodzieńczych adapter z płytami i akordeon bo kolega uczył się kiedyś grał, ale był ubaw. Ale dzis to padam, zaraz jeszcze toszeczkę poleżakuję ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa dzis zajeta :) ja dopiero wrocilam i zaraz zbieramy sie do kosciolka :) Wiec wklejam lodowca :p LODOWIEC Budyń waniliowy lub smietankowy (dwie torebki) gotujesz z 3/4 litra mleka żeby był gęsty. jak ostygnie to ucierasz go z jedną kostką masła (musi być miękkie nie z lodówki). Potem tortownicę wykładasz biszkoptami maczanymi w śmietanie. Wkładasz masę a potem upychasz w środku biszkopty - robisz takie pierścienie zwężające się do środka. Pomiędzy te pierścienie z biszkoptów upychasz plasterki bananów. Po prostu takie kółka na zmianę układasz z biszkoptów i bananów. Na koniec jakieś dobre rodzynki poupychasz i zalewasz tężejącą już galaretką. Uprzednio oczywiście możesz udekorować. Ciasto należy trzymać w lodówce. Jest pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie czekam na mame mamy gdzies sie przejechac:):) nie wiem co jest caly czas czuje ze mi mokro. ewcia to dzis wielkie swieto:):) alutek dzis kazdy na spacerku pewnie :) madziara 😘 patinko oczywiscie glos oddany na ksiezniczke chcialam dac 2 razy ale sie nie da :):) wielkie 😘 dla wszystkim mysle ze kolo wieczora bede miala co czytac milej niedzieli zycze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Chicialam zlozyc zyczonka dla kochanej Emilki ktora dzisiaj przyjela Chrzest Swiety: 🌻🌻Kochane maleństwo! Przez Sakrament Chrztu Świętego przynależysz do Dzieci Bożych, dlatego jak najlepsze życzenia, by za pośrednictwem Matki Najświętszej dobry Bóg błogosławił wszelkim działaniom Twojego życia. Niech przyszłość Twoja tak miła, błoga, będzie jak wiosenny, pogodny dzień! Niech życia Twojego szczęśliwa droga nie zna co to smutku cień. Niech Cię Bóg zdobi w mądrość i cnotę. Idź tylko w swojej dobrej Matki ślad, a każdy wówczas powie: TO serce złote! To najpiękniejszy wśród ludzi kwiat.🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny czy dziś będzi znowu tak pusto jak wczoraj? Ja niestety po sobotniej imprezie w niedziele miałam przechlapane bo mąz troszeczkę przesadził z napojami wyskokowymi i odsypiał to w całą niedzielę a ja oczywiście sama z domu nie wyszłam. i tak choć był piekny dzień spędziłam go w domu na prasowaniu. Ale za to dzis trochę pobiegam bo mam do lekarza na 14 a tam blisko jest hurtownia z dziecięcymi rzeczami to trochę sie ponapalam, chyba że mąż wcześniej skończy pracę to podjedzie po mnie i może coś kupimy. No ale już w środę to napewno, tak mi obiecał zobaczymy co z tego będzie. EfQa jak tam po chrzcinach, imprezka się udała? a Emilka nie płakała w kościele? Saro jak się masz kochana? Patinko jak tam wyniki Oliwci, na którym jest miejscu? Madzik to kiedy ta matura? Misiaczki a co u ciebie, czy jest jakaś poprawa? Rusaczek odezwij się, co tam u was? Monia a jak tam Adaś, już mało wam zostało, jak fajnie ja też bym już chciała mieć to za sobą ale niestety u mnie to jeszcze 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :):):) jak to po weekendzie?? przynajmniej pogoda śliczna była efqa pozdrawiam córcie i buziaczki dla niej misiaczku trzymam za ciebie kciuki,a nie myśleliscie o adopcji , może to by było jakieś wyjście.....chociaż niekiedy sprawy za daleko zachodzą i nie warto na siłę czegoś uzdrawiać...a może rozłąka na nowo was zbliży zawsze trzeba mieć nadzieję na lepsze jutro :):):) madzik255 to super ze koniec szkoły teraz tylko o dzidzi mysleć :):) patinko jak tam odchudzanie?? czytałam ze już koniec głosowania?? to dzis już nie oddam głosiku,ale trzymam kciuki powodzenia :):):) greminis jak sie czujesz?? buziaczki:):),ja tez sie przestraszyłam jak te ulotke przeczytałam .....:(:( monia627 zobaczysz ze czas tak szybko zleci i juz nie długo bedziesz tulić maleństwo :):):) myszko a ty teraz zabiegana coś jesteś:):):) zawsze tyle pisałaś,chyba masz dużo pracy,pozdrawiam cię i ściskam mocno:):):) saro76 to straszne że ta wredna @ przylazła!!!znów trzeba czekać ale musimy mieć nadzieję pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn buziaczki a u mnie to jest tak pisałam wam w piatek ze jade do tej mojej znachorki na monitoring i sie okazało ze moje pęcherzyki urosły na 23 i 20 mm po kuracji clo. i mam przez 4 dni działać a w sobote jade sprawdzić czy pękły,tak ze zaczyna sie cos dziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki! weekend minął... ufff... było mnóstwo ludzi, pochodziliśmy po odpuście, ale właściwie nic nie kupiliśmy prócz obwarzanków:-) Dziś spokój... Zaraz zabieram się ostro za szorowanie łazienki, bo dawno tego nie robiłam:-) Poza tym oczywiście cisza, drobne skurcze i nic więcej. Uciakam i życzę miłego dzionka!~👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×