Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Madzik mialo byc ***cierpliwosci*** Pileczka a nie Poleczka - przepraszam za przekrecenie nicku👄 Ale robie bledy, chyba dlatego ze bardzo szybko pisze , nie sprawdzilam bledow i wyslalam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. Zaczęło się calkiem niewinnie. Rok czasu czekaliśmy bez badań. po roku moja gin sprawdziła moją owulację i okazało się że jest. Później hormony i niby też ok. okazało się że mój mąż ma mało plemniczków.Zrobil hormony i wszystko ok. niby z tymi plemnikami mogę zajść w ciąże, ale kiedy i czy na pewno nie wiadomo... żadnych leków tylko witaminki. Ostatnio robiłam badanie drożności jajowodów i wynik też dobry. Jajowody drożne. Ostatnia wizyta i lekarz powiedział, żebyśmy próbowali jeszcze pół roku z clo a jeśli nic to już tylko in vitro. Inseminację odradził nam ponieważ to niby tylko 7% szans. Już nie mam siły. Od przyszłego cykłu zaczynam brać clo, ale jakoś w to nie wierzę... nie mam już siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pileczka jezeli z Toba jest wszystko w porzadku to po co Ci ginka przepisala Clo??? To u meza jest problem i to On powinien dostac jakies leki czy witaminy na poprawe zolnierzykow......idz do apteki i kup Twojemu M witaminki Androwit lub Salfazin (niewiem czy dobrze napisalam) maz niech lyka jedna tableteczke dziennie i za jakis czas powtorzyc badanie czy jest poprawa:) Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kazał mi łykać to bo niby nie w każdym cyklu jest owulacja:-( muszę poszukać w aptece a czy to jest bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko oby to szybko sie spelnilo jak szybko napisalas:):):) pileczko to idz na monitoring cyklu i wtedy bedziesz wiedziec kiedy sa najwieksze szanse na fasolke:):):) albo moze problem lezy w tym ze myslisz o tym wiadomo nie jest latwo tez przez to przeszlam ale moze jakis wyjazd chwilka zapomnienia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pileczka zdrowa kobieta moze miec 2 cykle bezowulacyjne w ciagu roku i to jest normalne.....Z tego co sie orientuje to te witaminki mozna kupic bez recepty, ale moze jak inne dziewczyny wejda na forum to Ci odpowiedza na to pytanie.Moj maz ma wszystko w porzadeczku z plemnikami, wiec nie orientuje sie w tych witaminkach....Madzik Ci dobrze radzi idz na monitoring i bedziesz na 100% pewna czy owulka jest....mozesz sie tez zaopatrzyc w testy owulacyjne, choc z nimi tez roznie bywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie w tym problem,że monitoring miałam i owulacja 14/ 15 dzień cyklu ale niedawno miałam bol jajnika i moj gin zrobił mi usg i stwierdził że w tym miesiącu nie miałam owulacji:-( za dużo myślę o dzidzi ale jak tu nie myśleć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pileczko wiec moze teraz akurat trafil Ci sie cykl bezowulacyjny....kup wiec witaminki mezulkowi i strajcie sie dalej, mam nadzieje ze niedlugo ujrzysz upragnione II kreseczki na tescie czego Ci z calego serduszka zycze:)Glowka do gory kochana, wiem ze latwo mi jest mowic, ale nie mozemy sie poddac, trzeba nabrac sil i walczyc az do skutku:)👄 Ja teraz zmykam zaniesc ciuchy do pralni chemicznej, bo wczoraj mezowi kupilismy garnitur, koszule i sobie kupilam sukienke i chce zeby wszystko mi poprali i poprasowali..... Milego wieczorku i postaram sie jeszcze zagladnac jak wroce...buzzzzzzzzkkkkkiiiiiiiii👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ADAŚ JUŻ WYSZEDŁ!!!!!!!!!!!!!!!!! ma czarne, kręcone włoski i dorwał sie już do piersi :D :D :D :D :D :D :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piłeczko mężusiowi wyrzuć ślipki i kup bokserki , spodnie tez ma mieć luźne no i dużo ruchu mało siedzenia. Żadnych gorących kąpieli - bo tego żołnierzyki nie lubią. I witaminki... na pewno sie uda. A ty musisz się zrelaksować bo słyszałam że cykle bezowulacyjne zdarzają się z powodu stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia serdecznie gratuluje kochana🌻👄🌻👄🌻 Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc. Sporo radości z tupotu malutkich nóżek, szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku, porozrzucanych wszedzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek. GRATUALCJE!!!!!!!!🌻👄🌻👄🌻 EfQa dziekujemy za przekazanie nam wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa no jak widac mam dziurawe rece i nie zlapalam, bo akurat wczoraj @ przylazla....ale mam nadzieje ze brzuszek sie nie zmarnuje i ktoras w najblizszym czasie oglosi nam super wiesci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia serdecznie gratuluje 🌻 Efqa dziekuje za przekjazanie cennych informacji jak to dobrze ze mamy numery telefonow ;) dziekuje wam jeszcze raz za zyczonka. Monita tobie rowniez spoznione ale najszczersze zyczenia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pileczka 4 lata to kawal czasu zycze wytrwalosci. Androvit mozna kupic bez recepty tak bylo bynajmniej rok temu cena ok 30 zl za opakowanie ktore wystarcza na miesiac kolor opakowania byl bordowy jak obecnie jest tego nie wiem :) Myszka kiedy ta wstretna @ zostawi cie wreszcie w spokoju? ale sie ciesze ze Adas juz jest z nami :) lilowa ciesze sie ze wszystko przebieglo szybko i sprawnie :) i juz nie moge sie doczekac jak nam powiesz ze uslyszalas na tym urzedzeniu serduszko swego dzidziusia :) mysle ze w 15 tyg zlapiesz juz bez problemu a moze szybciej :) szczuplejsi nie maja takich problemow jak takie paczusie jak ja :p a fotka naprawde sliczna :) graminis fotka super z ta raczka odbita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!super!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik zobaczysz ze czas bardzo szybko mija teraz zajmij sie nauka bo to dla ciebie najwazniejsze :) i zobaczysz jak polowa ciazy minie i powiesz kurcze a niedawno widzialam 2 kreski na tescie :) zobaczysz nic sie nie stanie i dojdziesz do konca tak jak Monia pamietasz jak ja sie balam mialysmy ta sama tragedie ale teraz juz bedzie dobrze twoj aniolek Brajanek czuwa nad toba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko🖐️ sama chcialabym to wiedziec kiedy w koncu ta @ sobie pojdzie przynajmniej na rok z wiadomego powodu👄 Kalpeczku👄 Co slychac??? Ja tez sie ciesze ze Adas jest juz po drugiej stronie brzuszka caly i zdrowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko u mnie nic nowego,praca,dom itd...staranka sa,ale bez efektow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpus juz niedługo... Dziewczynki wasz czas nieuchronnie się zbliża :D więc cierpliwości - co dzień to bliżej dzidziusia :D o fajny pomysł na motto tego forum :D !!!! CO DZIEŃ TO BLIŻEJ DZIDZIUSIA myszko może to już ostatnia @ w tym roku? Sara się coś nie odzywa, mam nadzieje że się nie poddaje... No i ciekawe co tam u Rusaczka... Ciekawe kto złapie brzuszek Moni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mnie jutro przychodzi niania i pojutrze też. Zobaczymy jak sobie będzie radziła ale tak naprawdę to jestem przekonana że dobrze. Wydaje się byc fajną dziewczyną i naprawdę lubi dzieci. Jestem więc pełna nadziei... Za to w pracy pracują ze mną suki prawdziwe! Nie mogę babie odpowiadać w jej tonie bo nie lubię się wdawać w pyskówki które do niczego nie prowadzą. Po za tym z idiotą się nie dyskutuje bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona w doświadczeniu. Do niej by chyba tylko dotarło jakbym złapała za ten rudy łeb i waliła o ścianę do pierwszej krwi !!!! Więc siedzę cicho i czekam aż się poślizgnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie to jestem rozchwiana i przerażona bo nie wiem czy dobrze robię zostawiając mój skarb. Straszne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiem jak oddychać w pierwszej fazie porodu ;-P Adasiu witaj na świecie :-) Moniś 😘 gratuluję i życzę Wam kochani wszystkiego co najlepsze!!! Dużo zdrówka, ciepełka, miłości :-) radości teraz będzie mnóstwo!!! Ucałuj od nas te małe rączki i nóżki ❤️ a to dla Ciebie!!! Za odwagę :-) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny monia moje gratulacje mama moja przyjechała troche sobie odpoczne pa uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×