Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

jalanta nie martw się juz pewnie niedługo razem z grameczką popędzicie na porodówkę:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monita pewnie mój mąż się smieje że jeszcze bede marudzic jak się urodzi że fajnie było jak był w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam ja też kiedyś często chorowałam na angine w lato czy zimą bez różnicy dopóki nie wyciełam migdałków a teraz nie pamiętam co to przeziębienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam tak ze co roku w czerwcu choruje na angine tylko w tym roku przesunelo sie na lipiec ale zrobie to badanie a poza tym to ja mam powiekszony 3 migdal bo jak mialam nascie lat to powiedzieli ze zaduza jestem na wyciecie i wytna mi tylko wtedy jak bedzie mi utrudnial zycie pojde do laryngologa i zapytam o to wyciecie Grameczko, Jolanto czekamy na wasze dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Fajnie, że jesteście:-) Ja wpadłam zrobić przelew, wieć zajrzałam szybciutko :-) Dziś noc lepsza, ale już po 5 wstałam, bo cały zlew garów i obiadek ugotować musiałam, bo przed 12 do siostry jedziemy więc zrobiłam kotleciki jajeczne i obiecałam dla nich też wziąć(no i się wkopałam), tak więc trochę mi zeszło, potem ziemniaczki, żeby M miał, jak z pracy wróci, a nas nie będzie, i suróweczka:-) Po 6 wszystko gotowe było i prawie się dzieciaki obudziły:-) U mnie wyszło dziś słoneczko, mam nadzieję, że pogoda się utrzyma. Gramka- a mi się wydaje, że to dziś TEN dzień :-) Całuski gorące dziewczynki👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia- świetny kawał z tym wolnym dniem he he :D Kuruj się- mam nadzieję, że mały się nie zarazi! no dobra, spadam, bo znowu płacz :-) Jakby co, to czekam na wiadomości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelke:):) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................40......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................39........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............16....... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Kakusia 🌼 Kuruj sie!! Trzymam kciuki za szybki powrot do zdrowia. EfQa🌼 Kochana! Mysle o Tobie!! Mam nadzieje, ze nikomu nic sie nie stalo! Jolanta🌼 Grameczka🌼 a wszystko dla Maluszkow gotowe? Myszka🌼 dobrze, ze poszlas do innego specjalisty... na pewno szybko pozbedziesz sie cysty i pojawi sie Fasolka :) Monita🌼 odliczasz juz pewnie dni do wolnego :) Pani Misiowa🌼 udanych wakacji!! Wszystkie Was oczywiscie pozdrawiam cieplutko!! STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............???????????? Asik85.......................23..................2...... ............????????????? iwa18 /uk..................26..................10......... ..............pass niusiusia....................27..................13... . ............????????????? Myszka24/USA............25..................26.. . . .. .........20.07.2009 nikolka25...................25..................29.... ........ok 15.07.2009 misiaczki....................23.................44... ..............????????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............????????????? Sara76.......................32.................59.... ..............04.07.2009 kalpek........................22.................31 ...................???????????? EwelkaO /Kraków.........27................10................ 06.08.2009 silnaaa.......................32..................6... .............05.08.2009 mała kobitka...............30..................18................ .?????????????? miodziki...................33/25...............15....... ..........?????????????? pomocy7890..............21...................5.......... .........?????????????? Aura_34....................34..................38....... ...........?????????????? monita30...................34......... długo + 3zclo ............03-08-2009 xxmadziaraxx.............30........(już nie liczę)... ...........05.08.2009 lulkusia....................24..................13...... ..............???????????? anula177..................26....................5....... .............???????????? AsiaAaK....................19...................13...... ..............10.07.2009 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu graminis..................25................40......... ..............09-07-09 jolanta2..................27.................39........ ................15-07-09 gab2901....................34..............29........... ......... .12.08.2009 yourmind...................20...............6........... ..............16.08.09 Kamila1985.................23..............8............ .............??.07.09 akinom24...................24..............11........... .............30.08.09 izulkaa......................30............. .8..........................05.09.09 aneczka227.................21.............15............ ............30.09.09 dorota822...................27.............16........... ..........20.11.2009 lilowa.........................27..............19...... ............ .06.12.2009 rusaczek....................34..............11.......... ...........09.12.2009 felicity78....................30...............3........ .............27.08.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Ilość cykli starania......Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja .....................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. ...........28.06.07 Pani Misiowa............????.................Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... .. ............01.07.08 Kakusia 22..............????..................Kacper................ . 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ........30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... .............13.11.08 Patinka26..............????..................Olivia Hatice............19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.......31.12.2008 asiunia27...............????.................Filip...... ...............2.01.2009 Olawd....................????..........Tymoteusz........ .........30.01.2009 kkinia30................????................Daniel...... ............10.02.2009 alutek29................????..............Pawełek....... ..........27.04.2009 Monia671Kraków........???............Adaś............... ........27.04.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej liluś:)🌻 jak tam samopoczucie:) z brzusiem wszystko oki?? ja na urlopik dopiero chyba od 15 sierpnia ,teraz moja pracownica idzie od 14 do konca miesiąca a my na Chorwację pędzimy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia... może wyprorokujesz ;-) jak co to dam ci znać ;-) liluś... no nareszcie!!! jak tam fasol??? monitko ale ci zazdroszczę tego urlopu... panimisiowa... bawcie się dobrze... ja i tak zrobię ci urlopową smsową przerwę z info o porodzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny my to jestesmy WIELKIE Teraz tu juz napewno zadna pomaranczka nie da nam rady piszcie piszcie az milo patzrec i czytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację kakusia... i jak ślicznie stronki lecą!!! serce rośnie!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monitka🌼Grameczka🌼 z nami chyba wszystko ok. Czasami brzucho pobolewa. Fasolek znaki daje, ze czasami trzeba odpoczac. ;) 27/07 mamy kolejne USG. Chce wierzyc, ze nie bedzie juz krwiaka i wszystko z Malutkiem jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyce masowane, bieganie po schodach, wieszanie prania... nawet kawka!!! a tu echo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Grameczko , Jolanto wiedze ze dalej 2 w 1 ...:) EfQa kurcze tak mi przykro , ale dobrze ze nikomu nic sie nie stalo:) Czekamy tu na Ciebie 👄 Kakusia przechlapane z ta angina....ja mialam w tamtym roku pierwszy raz angine a przy tym niesamowicie wysoka temperature - przerabane...ale narazie od tamtego razu mam spokoj:) Monia to Ty jestes ranny ptaszek;) Ja to ostatnio rano to obudzic sie nie moge...niewiem dlaczego...kiedys to wstawalam sobie o 7 rano i mialam dlugi dzien, a teraz to bym do 10 lezala.....kurcze musze to zmienic:) Lilowa no ja tez sie ciesze ze zmienilam lekarza;) A z malutkim napewno wszystko ok:) PaniMisiowa smacznego grilka wiec zycze:) Monitka co tam u Ciebie slychac???? Ja na 11:30 lece na paznokietki, jutro idziemy na wesele to mojego meza znajomego, a tak mi sie nie chce ze szok.....a w niedziele moze gdzies pojedziemy nad wode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa tak wszystko spakowane mój mąż dzisiaj się obudził i mówi o nie dzisiaj 10 jeszcze nie rodzisz jaja sobie robił bo mi tak jakoś 10 chodził po głowie ostatnio dobre nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny troche się nie odzywałam ale was podczytywałam i jestem na bierząco :) u mnie niec nowego skończyłam już 35 tydzień 24 ide na ostatnią wizyte do doktorka :) maluszek na szczęście teraz super przybrał na wadze w 34 tyg. ważył około 2444 nawet lekarz był mile zaskoczony jego wagą bo ciągle wychodziła niedowaga. A mnie od 3 dni puchną stopy :( i nie moge spać . Mam pytanie brakuje mi jeszcze termometru dla maluszka i nie wiem na jaki się zdecydować - może mi coś doradzicie. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny -ciężaróki jak ja i te starające - pamiętajcie wiara czyni wiele :) Powodzenia !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gab to fajnie że z dzicią wszystko ok ja używałam rtęciowego przy Martynce i byłam bardzo zadowolona bo widziałam jak tem. rośnie zawsze wkładałam w pupkę słyszałam o tych do uszka one chyba na podczerwień działają ale nie wiem ja do małego też bedę używać rtęciowego jak bedzie potrzeba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Felicity gratulacje!!! 👄 Monita widzę, że Ty też lubisz Chorwację? Ja też się wybieram na Bałkany (jak co roku od jakichś 5 lat). Nie miałam dla Was czasu ostatnio, bo mieliśmy malowanie i padam na twarz (już prawie wszystko wysprzątane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×