Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość NieGrzecznaAga
cześć dziewczyny ja się staram o dziecko od ponad roku czasu, od pół roku leczę się clostilbegyt i duphastonem...wykonuję testy owulacyjne i szczerze mówiąc tracę nadzieję. Po ilu cyklach starań Wam się udało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny od wczoraj walczę z trojanem, może mnie nie być troszkę, ale jak tylko pokonam ta walkę to wrócę :D No i dziś jadę po materiały z koleżanka :) pozdrawiam was wszystkie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:):):) myszeńko 🌻trzymam kciuki,wiem co to znaczy,życzę ci takiego wyniku jak mi wyszedł:):):) bedzie oki aniu🌻 ale z Ciebie piękna kobitka:) laskaaa możesz mężusiowi kupić witaminki SALFAZIN w aptece ok.23 zł.one działają na układ rozrodczy u facetów i poprawiają kondycję:):):) agnieszko 🌻ja to wszystko przechodzę juz od lutego i monitoringi cyklu i clo i pregnyl,ten cykl też zażywałam clo ,a teraz duphaston,i nadal nic a w sumie wszystko jest oki,mąż zrobił badania i ma rewelacyjne,ja miałam też badanie hsg(drożność jajowodów) i też oba drożne tak że nadal nie wiemy jaka przyczyna,chyba tylko uzbroić się w cierpliwość życzę ci żeby ci sie szybko udało:):):):) kurcze tyle chciałam napisać a tu głowa mi pęka nochal cały zapchany uffff nie moge po tym wyjeździe dojść do siebie patinko🌻 jak tam w domku już wszystko w ładzie i składzie???? gramko 🌻jak niunia? panimisiowa 🌻życze udanego powrotu do pracy alutek🌻,monia🌻,liluś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc monita myszka jestem z Tobą niegrzecznaaga gdzies okolo roku samego starania, dobrze bedzie olawd jak tam ząbki? madzik zapomnialam sie zapytac jak matura??? monia jak twoj chlopczyk juz duzy i siedzie juz prawie lilowa a ja wierze ze bedzie szybko i sprawnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutku🌻powodzenia w szukaniu niani:):):) kalpek🌻kakusia🌻ewelka🌻ewqa🌻smerfetka🌻misiaczki 🌻🌻 ciekawe jak sobie radzi gab z synusiem,jestem myslami z Wami👄 madzik🌻kiedy rozwiązanie:) madziara🌻 a co u ciebie ,skrobnij choć pare słów:) czy któraś pisze się na kawusię??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej panimisiowa,fajnie że możecie Patryśkę u dziadków zostawić,nie musisz niani szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja .. Myszko trzymam mocno kciuki!!!!!!👄 Ja pije kawke,spie ostatnio do 9,a od poniedziałku juz do pracy :D Monia ja juz pisalam,ze tab mi doszły od razu na drugi dzien,ale pewnie nie doczytałas,wybaczam :D👄dziekuje z calego serducha!!!!! Zimno sie juz robi troszke,juz nie ma takiego słoneczka...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo kochane :-) ja już po akcji czyszczenie noska... czyt. ryk na całą wieś ;-) teraz z leną na kolanach skrobię do was :-) hej panimisiowa... no to patrysia będzie miała u babci raj :-) kalpeczku korzystaj z wolnego :-) monitko brawo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły_uczniak
Też bym chciał dziecko mieć ale żadna nie da mi się zalać ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Kalpeczku- rzeczywiście pisałaś:-) Aż specjalnie sie cofnęłam i na spokojnie wszystko przeczytałam:-) Myszko- czekam na wiadomości! Oczywiście dobre! Monitko- ja się chętnie piszę na kawusię, tak bym chciała się napić, ostatnio to chyba przed ciążą piłam, teraz się boję, choć pewnie mała słaba by nie zaszkodziła,ale problem w tym, że ja lubię dużą, gorzką, czarną i rozpuszczalną:P Jutro muszę już na bank jechać do roboty, papierki załatwić, na samą myśl brzuch mnie boli :o Robię obiad żeby mieć z głowy, mał uciął sobie drzemkę:-) A w ogóle , to jakaś dobita jestem i żyć mi się nie chce... Taki jakiś dzień smutnawy mam:-( Może macie jakiś rozweselacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia mogę ci zaśpiewać piosenkę o ogórku ;-) albo o puszku okruszku na rozweselenie buźki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czemu tylko 15 dni?? bedziesz pracować w zmianach?? pewnie ze nie wykończy dziadków:):):) na pewno się cieszą ze będą mieli wnusię na dłuzej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziadków przebywanie z wnusią to jak dar niebios :-) ale fakt, co innego na chwilę a co innego na cały dzień... będą mieli babciowodziadkowego testa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moniu nie wiem co Ci doradzić,przesyłam ci moc usmiechów:):):):) nie przejmuj się papierkami na pewno wszystko gładko pójdzie,ja też nie nawidze papierów:( dobrze że adasiek spokojniejszy,a rózyczka w przedszkolu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitki uciekam prasować bo wczoraj automat prał cały dzień,tyle się tego wszystkiego uzbierało po przyjezdzie że byłam w szoku,więc muszę to wszystko teraz zrobić:):):) aaa i staranka wczoraj były katastrofalne :(:( nic nie wychodziło chyba juz oboje jesteśmy tym wszystkim zestresowani:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beda zajmowac sie tylko mala przez wrzesien pierwszy tydzien wrzesnia mamy juz za sobą a ze pracuje tylko od pon. do piatku to wychodzi dokladnie 18 dni od paź Patrycja idzie do złobka do ktorego cudem sie dostala bo jest jeszcze 118 dzieci na lisie rezerwowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Monitko🌼 kuruj sie!! Polecam syropek z czosnku, miodu i cytryny! Pani Misiowa🌼 fajnie, ze mozesz liczyc na Dziadkow zanim Mala pojdzie do zlobka. Mam nadzieje, ze szybko sie tam zaklimatyzuje. Grameczko🌼 nie mam zadnych strasznych wizji swojego porodu, ale jak slysze ze jakies kolezanki rodzily tyle godzin to wtedy zaczyna mnie strach ogarniac. I nie boje sie tak bardzo tego bolu, jak tego jak sobie poradzimy tu sami po porodzie. Jesli wszystko jest ok, to tutaj wypuszczaja cie z dzieckiem po 6 godzinach od porodu. A my w domu nie bedziemy mieli zadnego wsparcia wiec chyba bardziej obawiam sie tego zmeczenia i jednoczesnie opieki nad maluszkiem. Ach cos dojsc do siebie nie moge. Mama musiala uspic naszego psa ( 6- letni dlugowlosy owczarek niemiecki). Od maja byl leczony ale okazalo sie, ze nie ma dla niego zadnych szans. Wszystkie ostatnie wyniki wskazywaly jednoznacznie raka krwi :( Byl taki madry...Kupilam go Mamie rok przed naszym przyjazdem tutaj, zeby nie czula sie samotnie w duzym domu. I byl dla niej prawdziwym przyjacielem i strozem.Wychowalam go od Malenkosci i choc kilka lat minelo, to zawsze gdy wracalam do rodzinnego domu szalal w progu nawet gdy nie bylo mnie widac jeszcze na horyzoncie nawet. Gdy dzwonilam do domu i mama mowila mu, ze to ja to szczekal radosnie zeby dac znac ze jest i czeka... Jakos nie moge przestac o nim myslec. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 trzymam kciuki za Ciebie!! Asia🌼 a Ty walcz z tym trojanem!! Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻STARAJĄCE SIĘ🌻🌻 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 🌻🌻 ZACIĄŻONE 🌻🌻 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 🌻🌻 DZIECIACZKI URODZONE🌻🌻 Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no liluś u was to inaczej trochę, choć szczerze ci powiem, że chyba też wolałabym wyjść do domu zaraz po porodzie... pobyt w szpitalu jakoś mnie dołuje... w drugiej dobie ciągle ryczałam... ja nie powiem, żebym miała poród z komplikacjami bo jak już ruszyło to poszło szybko ale bolesne skurcze miałam od 13 we wtorek a urodziłam w środę o 9 więc troszkę się pomęczyłam mimo to widok małej kruszynki daje tyle energii, że poradzisz sobie na pewno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostałam sama... :-( mam nadzieję częściej teraz bywać z wami bo lenka grzeczniejsza... leży sobie w łóżeczku i gada z misiem i lalą , panem króliczkiem i panem strusiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... uzupełnię... 😘 😘 STARAJĄCE SIĘ 😘 😘 Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 🌻 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 🌻 Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 ❤️ ❤️ DZIECIACZKI URODZONE ❤️ ❤️ Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis................3370...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 super, ze Malutka taka pogoda juz jest. Ja tez wierze, ze Maly bedzie spokojny chociaz glownie szaleje nocami i spac mi czesto nie daje ;) Chyba pilkarz albo tancerz rosnie ;) Alez u nas wietrzysko. Jesien idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to narka kobitki :):):) nie będzie mnie do niedzieli bo jutro jedziemy z mezem w bieszczady do miejscowości Smerek będzie też wyjazd nad zalew soliński,taki wypad integracyjny od męża z pracy:):):) odezwę się w poniedziałek życzę udanych staranek :):):) buziaczki dla wszystkich bez wyjątków 👄👄 👄👄 👄👄 papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko napisz jak po badaniu???? jeszcze wieczorkiem zaglądne zobaczyć czy są jakieś wieści od Ciebie 👄👄 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilkuś zrozumiałam już za pierwszym razem ;-) monitko no to się bujacie :-) pogody życzę!!! ja też myślę o wycieczce ale takiej na parę godzin do wisły, szczyrku albo krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was kobietki :) ja na chwilke lilowa odp na nk ;) wiesz co do tego ze ogarnia cie strach bo jestescie tutaj sami z jednej strony cie rozumiem bo mialam identycznie a na dodatek moj maz prowadzil swoj biznes 16 h na dfobe czasami wiecej po 7 dni w tyg mialam piersi zapalone astme dusilam sie goraczka telepotalam myslalam ze umieram a tu nikogo no nikogo moj maz rodzicow juz nie ma nie zyja tata w Londynie a mama w Polsce ale da sie przezyc :) ja taki chorowitek przezylam i 2 ka na karku to ty tez dasz rade :) szkoda ze blizej nie mieszkasz to wpadlabym ci pomoc jakbys miala tzw,, zle dni,, ale miejmy nadzieje ze takich wogole nie bedzie monita przyjemnego prasowania ci zycze nie zazdroszcze ale jestem zla kupilam sobie dodtakowy material na deske do prasowania bo mialam starsznie cienki i normalnie kratki mi sie podczas prasowania odbijaly na ciuchach kupilam a tutaj mozna tylko przywiazac jednym sznureczkiem z przodu deski i cale rusza sie no paranoja ci Angole nic nie potrafia wymyslec do porzadku Pieruny jedne to Chinczycy wymysla juz tandete ale bardziej praktyczna -taka prawda :O nie jestem az tak nabierzaco obecnie wiec wybaczcie mi prosze jak to lilowa ladnie pisze ;) sciskam kazda z was osobna :) buzki i trzymcie sie wszystkie bez wyjatku 😘 p.s sorki za bledy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×