Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

ale się rozgadałyśmy:):):) całkiem inny styl niz ja ale bardzo mi się podoba i na pewno cos podpatrze:) a gdzie reszta?? ewelka ty nasza budowczyni,mam nadzieję z domkiem prace idą do przodu też za niedługo bedziesz stroić domek i okienka zobaczysz jak to zleci szybko życvze powodzenia myszko pisz,co z tobą a sara chyba za wczasowała na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko a jak dziś Lenka?? jalanta a twój bobasek alutek,monia co z wami?? ciekawe jak w pracy panimisiowa?? czekamy na relacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się właśnie dowiedziałam że mojego M wysyłają na trzy tygodnie w delegacje do Wrocławia i będzie tylko na weekendy wracać,ciekawe jak starania będą wyglądać::) i się wkurzyłam bo mieliśmy balkony zrobić bo tylko tego nam brakuje i ja juz te wycięte dechy pomalowałam i nici z tego będą::(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Myszko🌼 czekamy na wiesci 🌼 Asia🌼 ale mi apetyt robisz!! No wiesz, zeby tak sie znecac nad ciezarna ;) Ale pisz, pisz jak Ci tylko cos do glowy przyjdzie. Kiedys na pewno wykorzystam. Monitka🌼 no cieszy sie jak dzieciak. Zreszta jaki facet nim nie jest??!! Grameczko🌼 wyjscie na basenik super udane!! Swietni prowadzacy. Pocwiczylismy, wypluskalismy sie, usmialismy po pachy a na koniec pelny relaks. Extra sprawa! Wieczorem czulam sie jak nowonarodzona. :) Dowiedzialam sie, ze w tym samym osrodku mozna zapisac sie na plywanie z bobasami ( po ukonczeniu 16 tygodni ). No Adas chyba juz zdaje sobie sprawe z tego, ze mu nie odpuszcze. ;) Monia🌼 gdzie jestes?? Za chwile tu wroce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachon to po kabaretowemu laseczka asieńko!!! monitko ty się na małża nie wkurzaj tylko wykorzystuj na maksa póki jest na miejscu ;-) panimisiowa czekamy na relacje!!! lilku ja też już myślę nad pływaniem mojej małej żabki!!! a sama chętnie bym poszła na aerobic w wodzie bo muszę ten brzuchol zrzucić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lasencje czy wiecie może czy przy skazie białkowej mogłabym pić mleko kozie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko ale ty chcesz pic to mleko?? moja bratowa córce kupowała mleko kozie w kartonach na skazę białkową a ty wcale nie musisz pić mleka żeby mieć pokarm,no chyba ze lubisz ja całe życie nie pije mleka wręcz nie nawidzę a małego do 11 miesiąca karmiłam i niczym nie dokarmiałam tyle miałam pokarmu,wystarczy zdrowo jeść i dużo pic nie koniecznie mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem monitko ale chodzi mi o to że skoro nie mogę jeść seró krowich i kaszki na krowim mleku i kawki z mleczkiem pić to czy mogłabym to zastąpić kozimi serkami i mlekiem kozim??? czy to mleczko też uczula przy skórze atopowej u maluszka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w sumie nie wiem,ja nigdy nie piłam mleka ani tez nawet za serkami tez nie przepadam,zawsze jakaś wedlinka ,miecho,surówki a taka ilośc jak do kawy to chyba nie zaszkodzi,a ty najlepiej na jakiś czas zrezygnuj z tych mlecznych rózności to zobaczysz jaki bedzie efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odstawiłam mleko krowie... u mnie to jest tak, że zażeram się serami i jogurtami... kefirki, śmietanka, kaszki na mleku, nawet jak ciacha to raczej te ze śmietaną i ptasie mleczko lubię... a teraz trza odstawić, czekoladki, serki, jogurciki i zostaje mi kiełbacha i margaryna bo masełko też w odstawkę... pomidorów nie mogę... z ogórkami tez różnie bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze to nie zazdroszcze,bo widze ze lubisz takie jedzonko:) ja nie miałam problemu to teraz duś sobie mięsko i gotuj marcheweczki:) żeby niunia śliczniusia była:) zabieram się za comiesięczne wypełnianie deklaracji do zusu ufff jak ja tego nie lubię,a o 14.30 muszę sie zerwać do szkoły na zebranie a wieczorkiem wpada do mnie kuzynka na 4 dni:):):):) chyba się na jakiego grzańca wybierzemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwile :D U mojego badania wyszły znakomicie :D, teraz czekam na plan kosztów i idę z tym do ubezpieczalni, a na 22 września do ginka i robie następny termin do kliniki. dostane puregon pul.A potem in in-vitro :D.Nie mogę sie doczekać :D Lilowa 🌼 te bułeczki sa pyszne, a przepisów wyprobowanych mam masę wiec jak nie masz pomysłu na obiad to wal do mnie :D Graminis 🌼 a to dziekuje za lachona :D Monita30 🌼 nie zazdroszczę ci tych papierów, ja siedziałam w tym 2 lata i tez tego nie lubialam Juz jedne firanki mam prawie skończone, jeszcze tylko dwa szale z gory i dołu przeszyć i gotowe.A następne już czekaja do robienia :D Zrobie fotke to doloze do kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko🌼 widze, ze Ty tez taki mleczny potwor jestes. :)Trudno wyobrazic mi sobie moj jadlospis bez mlecznych produktow. Och... ale czuje sie zmeczona. A jeszcze klka rzeczy mam do zalatwienia w pracy. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja się powoli zbieram do chaci bo dziś totalny bezruch mam w biznesie:( na zebraniu w szkole jak zwykle składki ubezpieczenia i plany wycieczkowe i najlepiej od razu wyskoczyć z kasy na te wszystkie pierdoły hihih kuzynka już dojechała więc chyba damy se czadku:):):) mam jeszcze piwko i rakije co przywieźliśmy z Chorwacji no to ja spadam:)a wy piszcie co u Was buziole dla wszystkich kobitek i naszych dzieciaczków👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dodałam dzisiaj te firany co skończyłam, jak chcecie to zobaczcie sobie :D (papagei)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz jestem w domu po urlpoie pozdrawiam was moja siostra była w 6 tyg. ciąży i poroniła było mi przykro byłam z nią w szpitalu na zabiegu czyszczeniażal mi jej bo tak kocha moje dzieci a tu coś takiego była załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja już w domu pozdrawiam was wszystkie w niedzielę mielismy chrzest Rafałka moja siostra była w 6 tyg. w ciąży i poroniła w piątek była czyszczona było mi bardzo przykro jak patrzyła na małaego Rafałka atak to dzieci zdrowe choć Rafałek miał katarek ale już dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
witajcie dziewczynki caluski na dobranoc :*:*:*:**::* R A T U J C I E .....mieszkamy w Irlandii nie mamy polskiej telewizji w tej irlandzkiej tez nie zawiele ciekawych rzeczy....a moj musi ogladac koszykowke , siatkowke itd potrafi siedziec godzinami przed kompem wrrrrrrrrrr.....kurcze nawet je nie mam kiedy usiasc bo komp caly czas zajety straszne to jest ....wynalazl w internecie telewizje i podstawowe kanaly polskie i nie mozna go oderwac.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
jolanta2.....strasznie mi przykro z powodu twojej siostry :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
acha zapomnialam Myszko odezwij sie martwimy sie...co Toba ...jak wyniki....???? buziol bedzie dobrze :* tylko sie odezwij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, długo mnie nie było, miałam dużo roboty i nawet zapomniałam o tym,że staramy się o dziecko:-) Dziewczynki jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
AGULA 28....... moje gratulacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Agula🌻 serdeczne gratulacje kochana🌻❤️🌻👄🌻❤️🌻👄 Kochane moje , narazie nic niewiem , bo od lekarza jeszcze nie dzwonili, a ja niemam czasu zadzwonic , bo pracuje do pozna i ginek ma juz wtedy zamkniete :) Napewno jak tylko dostana moje wyniki to do mnie zadzwonia:) Wiec czekam cierpliwie.....dziekuje za troske i kciuki:) Dzis mnie tak lewy jajnik napierdziela, ze szok....chyba owulka sie zbliza....trzeba bedzie sie ostro postarac hehehe:) Przesylam Wam wszystkim gorace usciski i buziaki👄👄👄 Jutro i w czwartek tez ide do pracy i wroce pozno....ale jak tylko cos bede wiedziec to oczywiscie dam Wam znac.....Postaram sie odezwac do Was jutro , ale nie obiecuje:) Papatki i caluski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................58.... ...............12.09.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×