Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Myszko nie słuchaj pielęgniarki od tego jest lekarz, więc nie załamój się on cos zaradzi, głowa do góry do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko🌼 nie masz co plakac. Przeciez nic nie wiadomo konkretnego. To, ze wyniki sa nieprawidlowe jeszcze o niczym nie swiadczy. Pewnie bedzie kuracja i wszystko wroci do normy! Glowa do gory. Nie ma co sie martwic na zapas, bo tym na pewno niczego nie poprawsz.A ta pielegniarka nie powinna udzielac takich informacji jesli nie zna konkretow!Jakas niepowazna ta kobieta!!Kiedys mi babka w okienku odbierania wynikow krwi powiedziala, ze na jej oko to widzi podejrzenie bialaczki i ze na moim miejscu szybko zarejestrowala sie do lekarza!! Myslalam, ze tam zawalu dostane.Byl to piatek, miejsc u lekarza nie bylo wiec musialam czekac kilka dni...Okazalo sie, ze mam anemie. Dostawalam zelazo, mialam specjalna diete i wszystko wrocilo do normy... a zdrowia, ktore stracilam w czasie oczekiwania na wizyte u lekarza i kolejne wyniki, to mi nikt nie zwroci. Totalna niekompetencja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek🌼 fajne sa te chusty. A na jaki typ jestes zdecydowana, bo jest tego tyle... kolkowe, tradycyjne ( z rozna dlugoscia) , wizane, cienkie, grube i sama nie wiem co jeszcze. Tez bedziemy kupowac chuste, ale musze sie bardziej w temacie zorientowac. Podobno swietna sprawa, zwlaszcza do karmienia :) Jesli chodzi o latwe powstawanie siniakow, na ktore skarza sie nasze mlode Mamusie, to przyczyna moze byc kruchosc naczyn krwionosnych. Poprzez dietę możemy wpłynąć na ich wzmocnienie.Zadbajcie o to, by jadłospis zawierał świeże warzywa i owoce - są one źródłem witaminy C. Najwięcej witaminy C mają: czerwona papryka, jarmuż, czerwona kapusta, czarne porzeczki, truskawki, pomarańcze itd Za stan naczyń odpowiedzialna jest także witamina K, którą mozna znalezc w brokułach, rzepie, szpinaku, sałacie, kapuście, awokado, brzoskwiniach. Za szczelność naczyń odpowiada witamina PP, a do jej źródeł należą: drożdże, mięso, ryby, rośliny strączkowe. W mniejszych ilościach można ją znaleźć w pieczywie, warzywach, owocach i mleku. Przede wszystkim jednak nalezy pamietac o witaminie C!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje ci Myszko :( ja tez usłyszałam od lekarza ze normalnie nie zajdę w ciąże tylko sztucznie, tez sie popłakałam, bo wiedzialam ze nigdy mnie na to nie bedzie stac, ale pozniej wzielam sie w garsc.Placz tu nic nie pomoze, jeszcze sa inne mozliwosci zeby miec dzidzusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko bedzie wszystko dobrze jestem z tobą gramka ty też masz siniaki ja wyglądam jakby mnie ktoś skopał cała madzik fajnie że z dzicią wszystko dobrze lilowa dziekuje za dobre rady pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka trzymaj się jesteśmy z Tobą . To, że wyniki nie są prawidłowe o niczym jeszcze nie świadczy, przynajmniej Twój ginekolog wie, gdzie ma dalej szukać i na czym się skupić... 👄 Odezwę się później, bo na nic nie mam ostatnio czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz lilowa nie wiem jaka jest najlepsza, podobno samemu trzeba się przekonać. Na jakimś forum czytałam że najlepsze sa firmowe ale one są za drogie, a jak się okaże że nie będziemy tego nosić to tylko szkoda kasy, bo może nie ogarnę tych wiązań ;-(. Dlatego biotę tanią polską podróbkę, ta akurat jest tkana i może nie będzie sprężynować podaję jeszcze fajna stronkę http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Instrukcje_wiazania_chusty http://www.chusty.info/forum/showthread.php?t=11699&highlight=tkana+elastyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni25
Hej dziewczynki :) Myszko....nie martw sie z tego co pamietam pisalas ze bedziesz miala badanie na droznosc jajowodów ...jesli pielegniarka mowila ze wyniki sa nieprawidlowe to pewnie miala na mysli ze masz jajowody niedrozne i bedziesz musiala sie umowic na ich udroznienie ....przeczyszcza droge zeby plemniczek mogl swobodnie znalesc komorke abys byla szczesliwa mamusia ...nie martw sie bedzie wszystko oki nie ma co martwic sie na zapas ...trzymam kciuki ...glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane!!!! Dziekuje Wam z calego serdeuszka za mile i cieple slowa....wczoraj poplakalam sobie i caly czas o tym mysle.....wiecie ja w dziecinstwie majac 3 latka przeszlam zapalenie wyrostka robaczkowego a co najgorsze ze doszlo u mnie do pekniecia tego wyrostka i wszystko mi w srodku zalalo i musieli mnie czyscic i niewiem czy problem niedroznych jajowodow nie wzial sie wlasnie z tamtych lat, a wrecz jestem pewna ze cos mi wtedy tam nie tak zrobili.....a jak to dawniej bylo, nie przejmowali sie lekarze i robili co chcieli.....jest mi smutno i zle......czekam do poniedzialku i zobaczymy co bedzie dalej..... Przesylam Wam wszystkim z osobna mocneeeee usciski i goraco 👄 Postaram sie odezwac do Was jutro przed praca!!!!!Papa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kchana ja po HSG zaszłam w ciążę, bo lekarz mi mówił że to się często zdarza że pacjętki po tym badaniu zachodza w ciąże tak więc nic straconego, uszy go góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ale mamy dziś pustki na topiku,pewnie to dlatego ze sobota i czas porzadków domowych :):):) myszko głowa do góry👄 gramko a ty gdzie??chyba ja cie znów poszukam na gg:) lilus[ głaskanko dla brzusia:) asiu jak @ dotarła?? alutku super ze tobie sie udało po hsg,ja miałam robione w lipcu i nadal nic,czekam na @ ma byc w poniedziałek,więc zobacze madziu ale fajny ten twój brzusio-kuleczka👄dla dzidzi sara,kalpek,kakusia,patinka,monia,olawd,ewelka gdzie wy jestescie?? a panimisiowa nam sie zapracowała na amen:):):) a ja w pracy i od rana siedze na necie i szukam wszelkich info o robieniu i zdobieniu paznokci,bo zamówiłam sobie cały zestaw do robienia pazurków:):):) i sie dokształcam,żebym mogła sobie sama robic:) a i kolezanki też sa napalone ze moge na nich testować hihih,zobacze co z tego wyjdzie,najwyżej 3 stówy pójda w kąt,może mi to wszystko dojdzie w poniedziałek,nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Ja juz mam wysprzatane,Monitka witaj :D Monia napisz choc,ze zyjesz!!!!prosze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem ale maly pol godzinki temu gwizdnal glowka o lawe i musze go pilnowac czy nic mu nie bedzie . jak na razie ma siniaka , poszedla spac bo to jego pora ale serce mam w gardle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ DZIEWCZYNKI, ZROBIŁAM DRUGI TEST, BO NIE WIERZYŁAM,ŻE BĘDĘ W CIĄŻY,WYSZEDŁ POZYTYWNY, NIE DOSTAŁAM OKRESU A OD KILKU LAT MAM CO 28 DNI,WIĘC MYŚLĘ,ŻE TO JEST TO. W PONIEDZIAŁEK IDĘ DO LEKARZA, OGÓLNIE CZUJĘ SIĘ OK.NIE PISAŁAM WAM,ŻE JAKIŚ CZAS TEMU POSTANOWILIŚMY Z MĘŻEM NIE LICZYĆ JUŻ DNI PŁODNYCH, BO NASZ SEKS JEST TAKI JAKIŚ DZIWNY NO I WIDZICIE UDAŁO SIĘ,ALE JAK TO POSTANOWILIŚMY TO JA JUŻ BYŁAM W CIĄŻY:-) DZIEWCZYNY POWIEM WAM TO CO SŁYSZAŁYŚCIE ZAPEWNE Z TYSIĄC RAZY I WIECIE,ŻE TO TRUDNE, ZE MNĄ BYŁO TAK SAMO IM WIĘCEJ MYŚLAŁAM, CZYTAŁAM, LICZYŁAM TO DOSTAWAŁAM OKRES. ZAPISAŁAM SIĘ NA PRAWO JAZDY, ZACZĘŁAM ŻYĆ INTENSYWNIE I PRZESTAŁAM TAK WCIĄŻ MYŚLEĆ O DZIECKU, MOŻE PRZEZ TO,ŻE NIE MIAŁAM NA TO TYLE CZASU. W TYM MIESIĄCU BYŁAM PEWNA NA 100 PROCENT,ŻE DOSTANĘ OKRES, BRZUCH MNIE BOLAŁA JAK BYM MIAŁA WŁAŚNIE GO DOSTAĆ NAWET SIĘ NIE PRZEJĘŁAM TYM,ŻE TYM RAZEM SIĘ NIE UDAŁO I NIE DOSTAŁAM OKRESU I SIĘ UDAŁO:-)WIEM,ŻE TO JEST TAKIE GŁUPIE GADANIE, ALE NAPRAWDĘ SIĘ SPRAWDZA. DZIEWCZYNKI BARDZO POLUBIŁAM WASZE FORUM, TYM BARDZIEJ,ŻE JESTEŚCIE JUŻ Z SOBĄ BARDZO ZŻYTE, MNIE JEST TAK TROCHĘ TRUDNO SIĘ WKRĘCIĆ:-) POWIEM TAK BĘDĘ NA PEWNO WAS ODWIEDZAĆ JAK ROBIĘ TO TERAZ CHOCIAŻ NIE JESTEM NA BIEŻĄCO Z WASZYMI SPRAWAMI A NIE CHCĘ PISAĆ TYLKO O SOBIE BO CZUJĘ SIĘ JAK STRASZNA EGOISTKA. M Y S Z K O - NIE PRZEJMUJ SIĘ PIELĘGNIARKĄ ONE CZĘSTO GADAJĄ COŚ CO CZŁOWIEK INTERPRETUJE JAKO STRASZNA SPRAWA, WIELE KOBIET MA NIEDROŻNE JAJOWODY I UDRAŻNIAJĄ JE I JEST OK.OSOBIŚCI SAMA ZNAM 3 TAKIE MAMUŚKI:-) NO PODOBNO TROCHĘ BOLI,ALE DA SIĘ WYTRZYMAĆ, JEŻELI W PERSPEKTYWIE MA SIĘ ŚLICZNEGO BOBASKA:-) TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane jutro zaczynam drugi tydzien pracy i dalej mam werwe aczkolwiek juz mniejszą niz w tamtym tygodniu :P, zakres czynnosci mam bardzo duzy i jak na razie troche pracy zostaje mi na kolejny dzien, mam nadzieje ze szybko wdroże sie we wszystko i pojdzie jak z płatka, Patrycja jest grzeczna u dziadkow i dzisiaj jak wstala to tylko gadala "baba", "dziadzia" to jej powiedzialam ze jutro pojedziesz do dziadkow to sie usmiechnęla, codziennie chodzą do parku i godzinami gania z dziecmi a potem usypia im w wozku i spi po 3 godziny, przynajmniej mają czas zeby odpocząć i obiad ugotowac, ja po powrocie do domu mam malo czasu na sprzatanie wiec zostawiam sobie wszystko na weekend madzik sprobuj wkleic zdejcia wozka, bo chcialabym zobaczyc olawd jak Tymuś? agula wielkie gratki dla Ciebie Monia gdzie się podziewasz???? gramka buziaki kalpek ty wrocilas do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyję! Ale ledwo.... Naprawdę ten tydzień był dla mnie cholernie ciężki:-( Róża mi zachorowała i wbrew zakazom jak na złość kaszlała na małego:-( Ten zaraz dostał katar i od tej pory był nie do zniesienia, ani jednej nocy przespanej, płacz i płacz, jak nie jednego, to drugiego, już na rzęsach chodziłam, a mały tylko na rękach, mieliśmy iść do szczepienia, ale z katarem odpadło, poza tym mnóstwo papierkowych spraw, w samym urzędzie miasta stałam 3 godziny!!! Ciągle tylko płacz dziecka! Ale nie miał kto przepuścić, bo połowa ludzi to matki z dziećmi, szok!!! Latanie za wszystkim!!! Normalnie za kierownicą usypiałam, dziewczyny 3 kilo mi zleciało! Anemia, że niedługo na przetaczanie krwi:-( Ale najważniejsze, żeby dzieciaki były zdrowe, mąż w pracy do późna, więc jak już wraca, to obiad zje, kąpiemy dzieci i do spania. Tak zleciało. Ani nie było czasu kompa włączyć! A ile w domu kłopotów, to o tym nie warto pisać!:-( Dziś nareszcie pospałam, bo mały budził się tylko na jedzonko i zasypiał, no i jeszcze do tego wychodzą mu zęby!!! Widać już białe przez dziąsełka, ale ile to potrwa nim się przebiją, to nie mam pojęcia, ciągle wrzask, nic nie mogę zrobić. Róża miała urodziny 9 września(Lilka- podobnie jak Twój mąż :-)), wczoraj byli goście, no więc trzeba było coś przygotować, ciasta, ciasteczka i torta piekłam po pólnocy, jak tylko Adaś dał się uśpić. Mam zdjęcia i zaraz wyślę na naszą skrzynkę.(ciekawe co powiecie na torta he he) Dziś druga część gości. Marzę żeby się wreszcie wyspać, bo jestem nieprzytomna. A od wczoraj Adaś jakby pokaszluje, więc już jutro dla swiętego spokoju pojadę go zbadać. Dziękuję Wam za pamięć👄 Myszko- 👄 nie myśl na zapas!!! Moze rzeczywiście wystarczy udrożnić i problem z głowy!!!! Gramka- Twojego sms-ka dostałam stojąc w kolejce w urzędzie i nawet nie chciało mi się odpisać, sorki🌻 Lilowa- taki maleńki brzusio!!! Ty laseczko!!! Agula- GRATULACJE!!! zaglądaj do nas! Dla Was wszystkich dziewczyny dużo 👄👄👄👄 Jak tylko będę mieć czas, to zaglądnę. Lecę wysłać zdjęcia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa --- najadlam sie tylko strachu , mialam juz czarne scenariusze ze ma kruche kosci i ze cos moglo mu sie stac , wstrzas mozgu czy cos ..... ale naszczescie zakonczylo sie tylko siniakiem ..... buzka dla ciebie i patryni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla @, odswiezylam tabele :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i spadam bo strasznie boli mnie brzuch :( u mnie to normalne, a jutro będzie to samo.Zawsze pierwsze dwa dni są najgorsze, a trwa zawsze tydzień :( , masakra :( Dostałam kosztorys, ale na nim jest większa suma niż sie spodziewałam :(.Wszystko pod wielkim znakiem zapytania :( STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd z dziecmi tak wlasnie, nie patrzą na nic, wala glową gdzie po padnie a potem okazuje sie ze tylko siniak zostaje ja to przerabiam kilka razy dziennie i za kazdym razem martwie sie o nią monia ty to jestes geniusz w kazdej dziedzinie, szyjesz, pieczesz piszesz wiersze i jeszcze genialnie wychowujesz 2 dzieci, mąż powinien cie na rekach nosic a ode mnie masz wielki szacun :) asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grameczko Kochana!! 🌼 Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie... zawsze usmiechnietej Lenki... Buziaki!!🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie. Moniu🌼 jak dobrze, ze sie odezwalas. Rob to czesciej, prosze... bo juz serio sie martwilam.Jak sie czujecie? Asiu🌼 no to teraz tylko czekac na wielki dzien :) Jak sie dzis czujesz. Odpuszcza Ci troche ta @ ? Myszko🌼 mysle o Tobie i wierze, ze lekarz dzieki temu badaniu znajdzie droge do Twojego szybciutkiego zafasolkowania :) Olawd🌼 mam nadzieje, ze Tymus juz nawet nie pamieta o siniaku. 🌼 Alutek🌼 a jakie masz mozliwosci z tymi nianiami? Patinko🌼 dzieki wielkie! Kalpek🌼jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was ! Czuję sie cholernie od wczoraj :( Od wczoraj mam goraczke,tzresie mna jak galareta:(gorączke,wymioty,ale dzis nie spałam cała noc,wszystko mnie bolał,az płakałam ;( Siedze i jestem teraz cała mokra,pot mi sie leje miedzy cyckami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po kłopocie chyba ;-) Wybrałam starszą Panię która mieszka w bloku obok, nie wiem czy dobrze robię, ale już z nią rozmawiałam i nawet przypadkiem spodkałyśmy sie na podwórku na spacerze i pochodziła z nami, dogadałyśmy szczególy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej żabule... dziękuję za pamięć i życzonka!!! zniknęłąm weekendowo bo byliśmy u teściów... a dziś urodzinkowe odwiedzinki no i lenka miała kupkowe problemy... teraz padła biedulka ze zmęczenia... tak płakała a ja nie wiedziałąm co zrobić oprócz okładów, masażu brzucholka i herbatki :-( jutro badanie słuchu... odezwę się, tymczasem ściskam was mocno!!! monia nic nie szkodzi... ważne, że się odezwałąś i że wiemy już co u ciebie... martwimy się o was robaczki :-) kalpeczku wracaj do sił i zdrówka ❤️ myszko... wiesz... ❤️ lilku 🌻 monitko 🌻 madzik no to widzę, że już wszystko na księżniczkę czeka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelkę bo mamuśki ucięto ;-) STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............14.09.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................43...... ..............17.09.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem.........31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×