Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Gość marokanski sklep
Zapraszamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrza i ogrodu ... Meble, lampy, lampiony, ceramika, tagine, bizuteria, galanteria skorzana ... Energia wyplywajaca z rak marokanskich rzemieslnikow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Jakis czas mnie niebylo, ale mam troszke problemów i nie miałam głowy na pisanie.Ale dzisiaj poczytałam was troszkę :) Dostalam tez dzisiaj pozytywna odpowiedz z Ubezpieczalni i juztro dzwonie robic termin do kliniki :) Wczoraj lekarz mnie uswiadomil ze moge miec nawet i czworaczki :D.To by byla jazda na całego :D , ale cieszyłabym sie :) musze zaraz mykac wiec pozdrawiam wszystkie dzieczyny i jak bede miala chwile to na pewno sie odezwe (urwanie glowy).Przepraszam ze sie nie odzywalam, poztaram sie to nadrobic papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc slonca moje to ja wasza zapracowana kolezanka myśle o was czesto ale w pracy mam zablokoawane wszystkie fora a myslalam ze bede z wami pisala za roboty pracy mam bardzo duzo, dzien leci nie widaomo kiedy w koncu jestem wsrod ludzi i moge plotkowac do woli moja mala jest niesamowicie grzeczna u dziadkow,spi im po 3 do 4 godzin co u mnie bylo nie dopomyslenia za tydzien idzie juz do zlobka jakos blyskawicznie minął mi ten wrzesien pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam ze napisalam automatycznie i bezosobowo nastepnym razem bedzie bardziej czule madzik kurde to juz niedlugo monia prezent super gramka uwielbialam karmic chociaz na poczatku byly problemy ale warto bylo lilowa to ja sie biore za ogladanie zdjec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff...dzieciaki spia - wiec pora sie wziasc za sprzatanie....bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was. Już wiem na 100%, że jestem w ciąży. Zrobiłam sobie kolejny test na którym było napisane, że jestem w ciąży i jest to mój 3 tydzień :-). Więc z moich obliczeń powinnam rodzić pod koniec maja, początek czerwca :-). Bardzo się cieszę razem z mężem. Już wszystkim powiedziałam, że spodziewamy się dzidzi. Teraz mogę się wpisać w tabelkę "zaciążonych" STARAJĄCE SIĘ Nick....................... Wiek...........Ilość cykli.....Data następnej @ DoroF.......................26..................3....... ............?????????? Asik85.......................23..................2...... ............?????????? Myszka24/USA............26..................28.. . . .. .........26.09.09 nikolka25...................25..................29.... .........ok 15.07.09 misiaczki....................23.................44... ...............?????????? Sylwia29.....................29.................38... ..............??????????? Sara76.....................32.................60.... ...............29.07.09 kalpek........................22.................31 ...................???????? EwelkaO /Kraków.........27................11................ ...12.09.09 silnaaa.......................32..................7... ...............29.08.09 monita30...................34.........długo + 4 clo...............17.10.09 xxmadziaraxx.............30.......(już nie liczę)... ............05.08.09 AsiaAaK....................19...................13...... ............10.07.09 asia3377..................32....................59.... ...............10.10.09 Moni25....................25....................44...... ..............19.10.09 ZACIĄŻONE Nick/Skąd...............Wiek........Tydzień ciąży.........Termin porodu izulkaa......................30............. .8.....................05.09.09 aneczka227.................21.............31............ .......30.09.09 dorota822...................27.............16........... ........20.11.09 lilowa.........................28..............26...... ............ 06.12.09 rusaczek....................34..............11.......... .........09.12.09 felicity78....................30..............36........ ...........27.08.09 dressmaker-84.............25...............3....................31.05.10 DZIECIACZKI URODZONE Nick.............Waga po urodzeniu.....Imię....... .........Data urodzin Fiolek....................???..................Maja ...................02.05.07 izulkaa...................???.................Zuzanna... .. .........28.06.07 Pani Misiowa............3460..............Patrycja......... .......21.12.07 Obca....................???..................Kubuś...... ............01.07.08 Kakusia 22..............3200.................Kacper.............. 19.07.08 EwQa....................????...................Emilka... ...... ......30.10.08 becia_gask.............????.................Kacper...... ...........13.11.08 Patinka26.............3230................Olivia Hatice...........19.11.08 Smerfetka29...........????..............Gabryś ,Nikodem......31.12.08 asiunia27...............????.................Filip...... .................2.01.09 Olawd...................3340..........Tymoteusz........ ...........30.01.09 kkinia30................????................Daniel...... ..............10.02.09 alutek29................1600.............Pawełek....... ............27.04.09 Monia671...............3500...........Adaś............ .. ..........27.04.09 Graminis.................????...........Lenka........... .............15.07.09 Jolanta2...............4410..........Rafałek......... ...............23.07.09 Gab2901...............2530...........Oskar.............. ...........07.08.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Olawd- nie masz namiarów na naszą pocztę??? Asia- witaj Dressmaker- jeszcze raz gratuluję:-) Gotuję obiadek i staram się zabawić czymś wyjącego skubańca(czytaj syna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- wysłałam Ci namiary na Twoją pocztę. Pani Misiowa- fajnie, że jesteś zadowolona z pracy. My wczoraj robiliśmy pierwszą próbę palenia i jestem szczęśliwa, bo tak się cieplutko zrobiło, może wreszcie nie będziemy tej zimy marznąć!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!! dressmaker gratuluję!!! uwielbiam czytać fasokkowe nowiny!!! panimisiowa no widzisz co dziadkowie z patryśką potrafią zrobić... mi już się śni po nocach powrót do pracy i koniecznie muszę coś wykombinować!!! monia no to milutko i cieplutko!!! he he he skubaniec mówisz...??? to ja lecę do mojej skubanej córci bo czkawę dostała i krzyczy na mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) ja od rana w pracy,a u nas tak cichutko monia to wielkie brawo dla męża ze centralne zdało egzamin:) teraz już zima może sobie hulać za oknem:):):) a co dobrego gotujesz na obiadek?? dzwoniłam dziś do gin umówić sie na sobotę,na razie jem clo i dodatkowo wiesiołek:),w sobotę bedzie 11 dc.wiec zobaczymy na usg jak tam moje pecherzyki się mają,na pewno da mi też do wstrzyknięcia pregnyl,zobaczymy co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gramko🖐️ asiu to pisz nam jak postępy,dobrze ze dostaniesz dofinansowanie :):):) dressmaker jeszcze raz gratulacje :) spiesz szybko do lekarza niech zbada czy wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monita- mam nadzieję, że wizyta będie pomyślna. A co do zimy, to najlepiej żeby jej nie było!!! Na obiadek dziś ziemniaczki, skrzydełka w panierce i brokuły. A dla mnie wielgaśna noga z indyka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to smaczek:):) pyszny obiadek,też lubię brokuły:)zwłaszcza zupę kremik a patinka chyba się nam na dobre rozchorowała,co? odezwij się kochana co tam z dzieciaczkami,katarki przeszły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam,ja znów uwielbiam zimę,chyba najbardziej ze wszystkich pór roku:):):) i swięta:) a czy wam tez ten rok tak zleciał?? normalnie masakra,albo żyjemy w takim tępie że nie wiadomo kiedy niedziela a tu juz piątek::(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) :) Mam dzis w pracy spokoj cudowny: kilka osob, w tym szef pojechalo do Francji na dobroczynny rajd rowerowy. Jak cichutko.... No i mialam fajny sen. Po naszych wczorajszych cycuchowych rozmowach snilo mi sie, ze mialam mojego ssaka przy cycu :) ale to bylo fajne! :) Dressmaker🌼 super!! Teraz spkojnie zarejestruj sie do GP i czekaj na list od poloznej. Mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz, ze nudnosci nie beda Cie dotyczyly i pod koniec maja bedziesz tulic sliczne, zdrowe Malenstwo. Dbaj o siebie!! To teraz najwazniejsze :) Gdzie dokladniej mieszkasz? Moniu🌼 trzeba przyznac, ze zaradny ten Twoj Maz. :) Grameczko🌼 a kiedy powinnas wracac do pracy? I jesli wrocisz to kto bedzie sie opiekowal Lenka? Olawd🌼 wysylaj nam rowniez swoje foteczki :) Monita🌼 trzymam kciuki za powodzenie akcji w tym miesiacu :) Patinko🌼 jak idzie nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff.. cudem uśpiłam skubańca, normalnie żyć nie daje, zostało mi prasowanie, ale chyba sobie na razie dam spokój i wykorzystam ten wolny czas dla siebie:-) Monita- ja nie lubię zimy tylko dlatego, że trzeba palić- a konkretnie o te wydatki na opał mi chodzi, no i człowiek się martwi, bo zimą dzieciaki lubią chorować... ja tam wolę wygrzewać swe stare kości na słoneczku:D A co do czasu, to masz rację, jest coraz gorzej- po prostu dzień za dniem tak ucieka, że ja jestem przerażona! Za 3 miechy BOŻE NARODZENIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie wigilia, no ale, to jedem pieron :D Lilowa- no to reklaksik w pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do męża, to w takich sprawach, to naprawdę złota rączka, zrobi wszystko, no, ale cóż się dziwić- pracował jako stolarz, malarz, budowlaniec, fliziarz, tapeciarz, hydraulik, monter klimatyzacji, a teraz jako monter instalacji cenralnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrócić w grudniu ale nie wróce do pracy bo nie mam lenki z kim zostawić.. muszę tylko wykombinować jakiś sposób na zarobienie paru groszy w domu!!! ach... mykam na spacera bo mnie nosi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graminis- doskonale Cię rozumiem, ja też nie mam z kim Adasia zostawić, na opiekunkę mnie nie stać, a podobno w mojej firmie mnóstwo pracy, szefowa wydzwania, żebym wracała :-( Ale cóż- dziecko najważniejsze, martwię się tylko, czy podołamy finansowo :-( ja nawet miałabym trochę szycia w domu, ale przy Adaśku się nie da, jedynie nocą, ale długo bym tak nie pociągnęła:-( Graminis- głowa do góry, ja wierzę, że jakoś będzie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko udanego spacerku zycze,piekna pogoda to żal w domu siedzieć liluś fajnie ze masz luzik w pracy :):):) jak tam samopoczucie?? do kiedy planujesz jeszcze pracować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka dzieki za namiary - poogladalam troszke , reszta pozniej . maly mi spi , wiec mam jeszcze z 15 min dla "siebie" - gotuje wlasnie zupke dla malego zagladne pozniej do was , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale wam zazdroszcze tych kłopotów z dzieciaczkami:):):) monia u nas to dopiero jest zima:):) zawaleni jestesmy sniegiem do marca a niekiedy nawet kwietnia,ja ponad 2 tys.wydałam na opał,i pewnie nie starczy.i trzeba będzie dokupic na wiosnę,ale teraz juz nie mamy gdzie tego zmiescić fajnie by było wrócic do pracy,zawsze to jakas odmiana,no ale jak nie masz z kim zostawić szkrabów to trudno,moze jak podrośnie adas to do żłobka go dasz:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój Kris to juz samodzielny jest,daje sobie rade nawet sniadanie sobie szykuje i bułkę do szkoły,pózniej zamyka dom i pędzi na lekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd- mój też się już kręci, ale zdązyłam skończyć smażenie i pałaszuję mojego indyka:D Monita- u nas w żłóbkach jest 338 dzieci na liście oczekujących... A co do kłopotów z dzieciaczkami, to poczekaj, poczekaj... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×