Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Reszta dziewczyn to chyba o nas zapomniało przez tą wiosnę. Pati życzę szczęścia, niczego sobie ten Twój tajemniczy pan. Kakusia, Jolanta, Monia, Moniczka, Misiaczki co słychać? Kalpek a Ty gdzie się podziewasz? Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :0 Smerfetko jestem jestem,ale nie ma co pisać.. Praca,dom,szkoła i tak w kółko... Teraz zaś chodze w terenie za wodą,więc już wczoraj o 20 spałam... Zaraz też wychodzę,dobrze że juz wiosna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziekuje kochane ze mnie rozumiecie dzis bez spania w sumie moze 1.5 godziny i jade do collegu nie wiem jak dam rade jeszcze kazde ziecko zawiesc w inne miejsce tak napisalam szczerze bo czasami nerwy mi schodza nie wytrzymuje laura pyskuje oglda sie za mezczyznami wiek 15-20 dojrzewa w tempie expresowym OLivka jest takam zbuntowana ze jak czegos nie dostanie piszczy krzyczy ale tak prerazliwei ze raz sasiadka pukala czy wszystko ok a ja jje mowie niech pani zobaczy wymiotuje za kazdym raze dywan piore za kazdym razem ale poijdzie do wymiany tak sie zanosi emilka ma juz 4 zeby i zabkuje marudzi malo spi a ja sama i czasami sie nie kontroluje to ni znaczy ze ich nie koham bo tule gotuje sprztama staram sie funkcjonowac normalnie ale jak juz za mocno sobie pozwola i 10 razy mowie prosze itd blagam i nic jak krzykne Spierd... to normanie jak w wojsku brak ojca i to ewidentnie,nie chce tak sie odnosic do moich dzieci ale czasami psychicznie nie daje rady biore poduszke przykladam do ust i placze tak mocno jaksie da zeby sie wyladowac zeby dziec sie nie baly tylko ze nie zawsze pomaga ni macie pojecia ze sie mojje mamy doczekc nie mogema byc 11 kwietnia choc czuje ze beda ozkazy z jje strony bo nie wolno mi juz nic skoro dalam sobie zrobic 3 ke dzieci no nicpozalilam sie emilka zasnela ide na 15 min zamknac oczy bo widze doslwoni podwojnie milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he black karo to ja z tobą... moich mięśni też bym chętnie poszukała ;-) ostatnio czułąm, że je w ogóle mam jak mnie grypa dopadła ;-) witaj dzadzura!!! mówisz 3 miesiąć? może się sprawdzi do 3 razy sztuka? :-) myszeńko... blisko coraz bliżej :-) kalpeczku to dobrze, że wiosna przyszłą bo ta bieganina będzie milsza :-) patinko ja mocno kibicuję :-) olawd :-) ułoży się... zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nam wszystkim zycze powodzenia moj sadny dzien 28go jak malpa przyjdzie to bede zla....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Co slychac dziewczynki?? Ja wlasnie gotuje zupke ogorkowa i pozniej jeszcze zrobie gulasz z ziemniaczkami i surowka:) Bede zagladac, wiec piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ja gotuje mężusiowi makaron z sosem,a dziś zrobię sos pieczarkowy a jutro kluski śląskie,bo jutro mam wybory na sołtysa to chociaż sos będę mieć zrobiony :) Mam sajgon zajebisty w robocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego rana :) Myszko trzymam kciuki dziś za transfer!!!!🌼 Mała kobitko odezwij się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja..
Hej dziewczyny! Mam jedno pytanie a nie chcę zakładac nowego topiku. Chodzi mi o test ciążowy, czy może on dac błędny wynik jeśli przez trzy poprzednie dni wypiłam spore ilości alkoholu?? Ten test też nie należał do najbardziej czułych bo miał 25...zamiast 10 (czegoś tam, juz nie pamiętam) dodam tylko że zrobiłam go po 9 dniach od owulacji.. jak myślicie?? mógł dac zły wynik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mysle ze mogl bo tak naprawde ze najwczesniej sie powinno robic test dopiero w pierwszy dzien spodziewanej miesiaczki a dziewiec dni to troszke za wszesnie...taka jest moja opinia poczekaj jeszcze troszke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja..
dzięi za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Myszko powodzenia i kciuki trzymam!!!!!!!Buziaczek. Kobietki wiosna, wiosna lalalaa!!!!!!! Czuje się fantastycznie, byłam u gina i wszystko ok i widziałam moją kropeczke albo kropka hihi Buziole dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Kalpeczku👄 Gramka👄 Dzadzura👄 Kajetana👄 ===== ciesze sie ze widzialas swoja kropeczke..... U Was wiosna a u nas dzis snieg pada.....doslownie zwariowala ta pogoda.....dobra koncze jesc sniadanko i ide wlosy wysuszyc....Wielkie Buziaki👄👄 za to ze jestecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny myszko i jak poszlo kalpeczku jak glowa mam nadzieje ze nie boli patinko podziwiam cie i glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie dzisiaj mierzylam temterature rano pod pacha 36.1 a na dole 37,3 to chyba wyzsza niz zwykle ale nie bede sie podniecac niepotzrebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Jestem juz po transferze:)Poszlo super!!! Mam w brzuszku 2 zarodeczki, jeden 10-cio komorkowy, a drugi 8-mio komorkowy....lekarka powiedziala ze zarodki sa super....teraz oby zostaly ze mna na 9-mcy.... Pozdrawiam i buziaki sle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OJJJ myszka to super ze wszystko poszlo dobrze ciesze sie..:))) to godzisz sie z tym faktem ze mozesz miec blizniaki...????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to myszka od dzisiaj grzej cieplutko swoje jajeczka..:))) a widze ze sie bardzo cicho tu zrobilo dziewczyny zabiegane zapracowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko super że takie masz zarodki :) Teraz pozostaje nam trzymać kciuki :) Ja w łóżku jeszcze,ale zaraz trzeba wstawać... Jutro może wolne sobie wezmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc olawd wy tak tego nie zostawiajcie, niech wam cos odda bo w koncu duzo kasy w to wlozyliscie myszka wiekie kciukasy za twoje twinsy a moze i wiecej bedzie dzieciaczkow 👄 patinka silna kobita z Ciebie, a twoj byly mąż to nie powinien ci placic alimentow? witaj dzadzura kalpek jak tam wybory na sołtysa??? gramka co tam u Lenusi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Myszko życzę bliźniaczków z całego serducha i to najlepiej parki od razu. Musi sie udac kochana teraz!!! Powiedz tylko kiedy masz bete, żebym mogła oblegać forum w tym czasie hihi. Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×