Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

witam. mam pytanie.otoz staramy sie z mezem o dziecko a podkreslam ze dzialalismy w dni plodne i to w samym centrum dni plodnych 13 marca.test hcg robilam 4 dni po wspolzyciu i wyszedl 0.1 czyli ze ciazy nie ma. 23 marca dostalam okres tzn 23 mialam plamienie 24 byl skapy 25 tez. a juz 26 i 27 to same kropelki. gdzie podkreslam ze zawsze okres u mnie trwa 8 do 9 dni i nie nadazam zmieniac tamponow bo jest tak obfity wiec tu pytanie czy mozliwe aby nam sie udalo?a hcg bylo wykonane za wczesnie? prosze oodpowiedzi i porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia🌻 hcg robi sie 10 -12 dni po owulacji, wiec napewno za wczesnie zrobilas ten test....zrob sobie test z apteki albo powtorz hcg, juz powinien wyjsc prawidlowy wynik:)Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za odpowiedz. tak zrobie i mam nadzieje ze sie uda i bedzie pozytywny. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze takie plamienie mam od piatku wieczor. sporadycznie cos poleci. a w czwartek mialam troche wiecej obfita. ale tampon starczal na dosc dlugo. jak nigdy zreszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszeńko ja to się z misiową zgadzam... ;-) kobiet w ciąży się nie "tyka" ;-) szczególnie jeśli jest podejrzenie ciąży bliźniaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mam pytanie:)czy przed okresem mogą być takie dziwne mrówki w piersiach???bo ja jutro mam miec....i mam takie mrówki właśnie....i dodam że nigdy tak nie miałam...aha:)Myszeńko trzymam kciuki i całym sercem jestem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Kobietki!! Myszko🌼 ja nie mialam zadnego plamienia implantacyjnego i Adas jest- nie ma reguly. A wiesz, ze 3.04 to w tym roku w Anglii Dzien Mamy i ja tego dnia szczególnie będę o Tobie myslec. :) Pozdrawiam Was i zabieram sie za porzadki. Adasiowa Babcia dzis przyjezdza na dwa tygodnie, a 12.04 z Adasiem i z nią lecimy do Polski na kilka dni. Mam tez dzis spotkanie z developerem i konsultacje z Aleksem. Mam nadzieje, ze wyrobie ze wszystkim bo ostatnio strasznie czasu mi brakuje i zaniedbalam troszke chatke. Jak To Gramka mowi- czas na odgruzowanie :) No to do dzieła! Sciskam!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Caro
Dziewczynki czytam Was, ale nie mam siły i weny do pisania. Trzymajcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Drugi dzien mi sie okres spoznia ale test negatywny znowu...:( nie wiem co mam juz myslec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura🌻kochana, trzymam mocno kciuki zeby @ nie przyszla przez najblizsze 9 miesiecy;) A spoznial Ci sie kiedys @? I jezeli tak to jak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja leżę :)zrobiłam chlebek bananowy :) Teraz czekam na mężusia :) Dzadzura może była przesunięta owu i się te kilka dni spóźni..ale trzymam kciuki,żeby się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurka nie nigdy sie nie spozniala 28 dni i byla...ale nie wiem moze za bardzo o tym mysle i sie stresuje mam wolne 4 dni wiec nie bede sie przemeczac stresowac zobaczymy ..pozdrawiam was kobietki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj kochana myszko to widze ze my dwie w niepewnosci trzymane przez matke nature.. trzymam za ciebie kciuki bo ty juz sie biedaku naczekalas ale jak juz powiedzialam mam dobre przeczucia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurka... tylko spokój nas uratuje :-) póki wredoty nie ma jest nadzieja :-) myszeńko kochana jak ja wierzę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. U nas już wiosna a u Was? Ja jutro wyjeżdżam na wieś do mamy bo mam 2 dni urlopu. Myszeńko, Dzadzura trzymam kciuki baaaardzo mocno!!!!!!!! Blac Caro mam nadzieje, ze Twoja nieobecność na forum to nic złego w Twoim życiu. Lece do łóżeczka na seans filmowy, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura i Myszko sercem jestem z Wami i czekam na wieści, tylko jakoś ostatnio nie ma czasu pisać, ale postaram się skrobnąć coś jutro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę pomóżcie:)jak to jest z tymi mrówkami w piersiach??bo ja dziś powinnam dostać @ a nie ma jej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej moniczko to jest nas juz trzy ktore sa w niepewnosci...:) szczerze mowiac ja nie mam zadnych dolegliwosci piersiowych zadnych zmienionych brodawek ani nawet mnie nie bola noi mrowek tez nie mam wiec nie wiem co ci napisac...ale okres tez juz mi sie spoznia dzisiaj 3 dzien wiec witaj w klubie trzymam kciuki zeby @ nie przyszla...:) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tez w niepewnosci juz 10 dzien a @ brak... 2 dni temu robilam test wieczorem ale negatywny.. cykle mialam regularne. fajnie by bylo jakbym byla w ciazy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też bym bardzo chciała:)jak do piatku nie przyjdzie robie testa:)olciafer:)test najlepiej robić z rana:)po wstaniu:)wtedy największe stężenie hormonu w moczu:)trzymam kciuki:)za Ciebie:)Dzadzure:)Myszke:)no i za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×