Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej,ja wpadłam na chwilkę,bo zaraz jadę do szkoły... Myszko jak się masz?trzymam mocno kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dla wszystkich całuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Myszko ja myślałam, że to dzisiaj juz 3 ale to jutro heheh. No nic nie odpuszczam trzymania kciuków. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc ja to chyba nic w pracy jutro nie bede mogla zrbic bo bede miala mocno zacisniete kciuki...:))) myszko powodzenia.!!!! Xxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane nie mam czasu ani weny do pisania. Myszko oby jutro był Twój jeden z najszczęśliwszych dni w życiu, życzę Ci tego z całego serca. Dzadzura gratuluję , dobre wieści to dobry znak. Jolanta życzę udanej rocznicy ślubu. Olawd tak te nasze małe szkraby szybko rosną, moje miesiąc starsze od Tymusia. Widzę,że tu więcej dziewczyn testujących........ Pani Misiowa rozglądam sie za pracą, oczywiście w miarę możliwości, czasami uda mi się przejrzeć jakieś oferty pracy, czasami nie. Postanowiłam szukać na razie konkretnej pracy, takiej jaka bym chciała wykonywaći która finansowo mi bedzie odpowiadać , wysłałam na razie aż 3 aplikacje, ale jak widziałam prawie 1000 osób chętnych to mnie az przeraziło. Na razie mi nie zależy iść do pracy, choć trochę oderwałabym się od codzienności i fajnie byłoby być znów wśród ludzi, jak się uda coś znaleźć to pójdę, a jak nie to już jak małe pójdą do przedszkola bede musiała szukać jakiejkolwiek pracy biurowej, niestety nawet za najniższą, cóż takie sa u nas realia ,ze ciężko o dobra pracę nawet z wykształceniem. Szkoda,ze nie mam znajomości, wtedy nie trzeba ani wykształcenia, ani doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetana a u Ciebie to chyba 3 miesiąc a nie 2? Misiaczek gdzie się podziewasz? Pati jak tam sie układa? Co do naszej Lillowej to juz dawno stwierdziłam,ze śliczna z niej dziewczyna. Gramka a jak u Was? Kalpeczku Ty wiesz,ze myslę o Tobie i czekam na wieści od Ciebie, zobaczysz napiszesz nam tu jeszcze dobre wieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniczka 22 , jak tam nie przyszła@? Chyba najlepiej do lekarza idź, jak @ brak , a test negatywny. EQa a Ty gdzie się podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko to 3 miesiąc a dlaczego pytasz? Mam termin na październik. Smerfetko z tą praca to wszędzie tak samo. Mało jest osób które robią to co lubią i chcą, niestety takie realia. Ale jesteś młoda i na pewno coś znajdziesz. Teraz się patrzy na dobrego szefa bo takiego ciężko znaleźć hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajetano , napisałaś ostatnio na poprzedniej chyba stronie ,ze zaczynasz 2 miesiąc, więc cos mi nie pasowało. Fajnie , październik jeszcze jest takim fajnym miesiącem........... Co do szefa to najlepiej byłoby byc sobie samym szefem, marzy mi sie to bardzo, ale musiałabym uzbierać trochę kasy na swój biznes, ach te finase, ale moze kiedys spełnię swoje marzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kochane czuje sie dobrze i coraz bardziej mysle ze jutrzejszy wynik bedzie taki sam jak ostatnio brrrrrr.....bardzo sie boje :(:(ach juz sie nie zadreczam.....bo niestety nic mi to nie da.....co ma byc to i tak bedzie.....Zaraz biore sie za jakas robote bo zglupieje:) A dla Was wszystkich przesylam gorace👄👄👄👄👄 i sciskam Was mocno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko no doczytałam sie błędu ale fajnie, że ktoś czyta ze zrozumieniem hihi Smerfetko ja szefem nigdy nie byłam takim prawdziwym ale też mi się wydaje, ze chyba najlepiej jest rządzić sobą a nie byc rządzonym przez kogoś Myszko bądź dobrej myśli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej:)wszystkim:)no @ nadal nie ma:)wiec juz niewiem co jest:(moze bedzie tak jak z Dzadzura:)ze pierwszy test negatywny:(a drugi pozytywny:)bardzo bym chciała:)no ale czas pokaże:)pozdrowienia dla wszystkich:) Myszko:)trzymam kciuki:)tym razem wszysko bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniczka do dzieła... apropos moń... monia odezwij się :-) myszeńko trzymam!!! jak ja trzymam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane!!! Podczytuję Was ukradkiem, ale nic nie piszę... Myszko- gorąco się modlę, żeby tym razem się udało!!! Jutro z samego rana na mszy będę błagać Bozię!! Kalpeczku- a jak u Ciebie?? Na czym stanęło? Olawd- zgadzam się z Tobą, pod koniec miesiąca będziemy świętować 2 urodzinki Adasia, czas niesamowicie biegnie! Serdecznie gratuluję zaciążonym! Smerfetko- trzymam kciuki za znalezienie dobrej pracy, warto wyjść do ludzi. Ja, choć nie zarabiam za dużo, to jednak cieszę się, że pracuję, mam świetną kierowniczkę, a to naprawdę ważne. No i zmiany różnie. Mężowi tez nie podobało się, że wracam do pracy, bo wiedział, że częśc obowiązków spadnie na niego- i dobrze! Teraz inaczej na to wszystko patrzy, bo widzi ile jest pracy przy dwójce dzieciaków. Będę jutro śledzić wpisy Myszki, mam drugą zmianę, więc przemycę laptopa do pracy, żeby podczytać. Gab- a co u Ciebie? Efqa- odezwij się! Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja zaś do szkoły jade zaraz.... Myszko daj mi znac na gg !!!! Monia u mnie staneło...teraz gin powiedział,że in vitro a mnie nie stac na to..... moniczka trzymam kciuki za II kreseczki ! Ściskam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko trzymam kciuki i czekam na wieści, które ja przeczytam dopiero wieczorkiem bo wyjeżdżamy z mężusiem. Papatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam, że już się dowiem :-) dziś niedziela!!! to będzie radosna nowina :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Musicie sie jeszcze uzbroic w cierliwosc....wynik bede miec gdzies za 2,5 godzinki.....teraz jedziemy do kosciola i kolo 12 bedziemy w domu, wiec jak tylko bede znac wynik to zaraz dam Wam znac.....Buziaki👄[usta kochane moje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEMU TO TAKIE CHOLERNIE NIESPRAWIEDLIWE????? Myszko❤️❤️❤️❤️ Odechciało mi się wszystkiego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×