Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Prawde mowiac jestesmy ze soba 3 lata i nigdy nie zabezpieczalismy sie powiem tak ze uwazalismy a staramy sie 2 miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co tu czytam to nie tylko ja sie staram i tez zycze wam dziewczyny baby wasze fasoleczki sie wreszcie pojawily,..:) a ty myszka nadal sie starasz...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura ==== ja jestem juz 5 lat po slubie i tak dlugo staramy sie o dziecko....w tamtym roku okazalo sie posiadam tylko jeden jajowod i do tego bardzo niedrozny, wiec w marcu podchodzilismy do 1-ego IVF niestety nieudanego, a w tym momencie jestem po punkcji w srode bede miala transfer i te dlugie czekanie na bete....mam nadzieje ze tym razem nam sie uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze zle napisalam: 1-sze IVF mielismy w styczniu nieudane, a teraz w marcu pochodzimy drugi raz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku to zeczywiscie dlugo kobieta moze byc zrezygnowana po tak dlugim czasie ale pociesze cie moja kuzynka miala usuwany jajnik i byla z jednym przez 8 lat sie starali mlode malrzenstwo leczyli sie starali i maja teraz maluszka 3 miesiace wiec jak widac nigdy nie powinni sie rezygnowac..powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura ==== z jednym jajnikiem mozna zajsc w ciaze pod warunkiem jak jajowody sa drozne.....ja majac 3 latka mialam usuwany wyrostek robaczkowy i to przez te operacje mam pelno zrostow ze zaden plemniczek sie nie przedostanie przez ten moj jajowod.....a teraz tym bardziej mam podwiazany ten jajowod zeby nie doszlo do ciazy pozamacicznej przy IVF......pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka no to rzeczywiscie to nie brzmi za ciekawie trzymam kciuki Widze ze jestescie tutaj zrzyte ze soba dziewczeta w grupie razniej pozwolicie ze sie przylacze mi tez bedzie razniej..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec mamy 5 zaplodnionych komoreczek, mam nadzieje ze wszystkie dalej beda sie pieknie dzielic.....w srode transfer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza sorki moze sie wyda glupie ze pytam tzn.. ze ze jajeczka sa poza ustrojem i pozniej ci je umieszcza w brzuszku czy jak..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura ==== tak wlasnie tak wyglada Invitro....pobieraja odemnie jajeczka, lacza je z zolnierzykami mojego M , zapladniaja sie i pozniej sie dziela .....i w 3-iej dobie podaja nasze zarodeczki do macicy....i pozniej po 14 dniach robi sie test ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzadzura ===== transfer czyli przeniesienie moich zaplodnionych komoreczek do macicy bedzie w srode .....a pozniej dlugie 11 dni czekanie na test....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - trzymam mocno kciuki słońce!!! 👄 u nas bez zmian . mezus zaczyna w czw kurs i w maju wyjezdza do uk . chcemy tam wrocic bo tu na mamy szans ... buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, pomijam,ze maz na nowo odciął nas od netu, bo cos pokombinował i teraz ma zakaz podchodzenienia do mojego laptopa ;) ;) ;) Witam nowa kolezanke !! Myszko czekamy do srody i pozniej juz jestes MAMAUSIĄ!!! Własnie wyczytałam ,ze koniec swiata zostaje przeniesiony z 2012 na pozniej. Uff jest dla nas nadzieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro mam nadzieje, wstane rano na badania, mam znowu prolaktyne do kontroli i 8.04 mam rezonans i pozniej jak wszystko sie unormuje i bedzie dobrze, uderzam znowu w invitro! Zapisalam sie na silownie zeby wzmocnic (albo chyba w ogole nabyc) miesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczysz wszystko bedzie dobrze i niedlugo zaczniesz przygotowania do IVF :) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd wszystko się ułoży zobaczysz. Myszko oj czekamy.... i kciuki trzymamy. Black Caro za Ciebie również trzymam kciuki, oby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×