Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

liliowa nie przesadzaj przymierzysz parę sukienek i zobaczysz :) dziewczyny dziś nic nie piszą??:( och.myślałam że będzie co czytać a tu nic tylko liliowa na posterunku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa - dziekuje , jakos nie mialam ostatnio czasu . zmeczona jestem i troche problemow mamy wiec jakos taka zakrecona chodze - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilku masz rację :-) nie ma co się oglądać wstecz :-) a co do sukienek bombek to wbrew pozorom sporo potrafią ukryć :-) olawd... fajnie, że się odzywasz... pamiętaj, że po każdej burzy wychodzi słońce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas grypa żołądkowa :( Emilka już się wygrzebała , teraz ja z mężem zdychamy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj efqa bidulki :-( to masakra jest... :-( ale całe szczęście szybko mija :-) ale tu pustki... ja ostatnie dwa dni do pracy i urlop... w piątek mini przyjęcie urodzinowe dla lenki i w drogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis 👄 u nas to bedzie chyba angielska pogoda - bo to slonko tak szybko nie wydzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) EwQa wracajcie szybko do zdrowia!!! olawd postaram sie Wam łądną pogodę zamówić :) graminis to sie będzie działo u Was :) u mnie jakoś zleciało hehe cały dzień szkoleń o wszystkim a o stanowisku nic he. a na produkcje może jutro nas w końcu wpuszczą:P podobało mi sie wielka hala ...heeh zobaczymy jak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) EwQa wracajcie szybko do zdrowia!!! olawd postaram sie Wam łądną pogodę zamówić :) graminis to sie będzie działo u Was :) u mnie jakoś zleciało hehe cały dzień szkoleń o wszystkim a o stanowisku nic he. a na produkcje może jutro nas w końcu wpuszczą:P podobało mi sie wielka hala ...heeh zobaczymy jak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) EwQa wracajcie szybko do zdrowia!!! olawd postaram sie Wam łądną pogodę zamówić :) graminis to sie będzie działo u Was :) u mnie jakoś zleciało hehe cały dzień szkoleń o wszystkim a o stanowisku nic he. a na produkcje może jutro nas w końcu wpuszczą:P podobało mi sie wielka hala ...heeh zobaczymy jak będzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, że Cię nowe kręci :-) to dobrze wróży :-) jak tam u Was efqa? mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he no to pijemy drugą lilku :-) wymknęłam się na hennę i regulację do kosmetyczki... teraz idę rozwiesić pranko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra kawka! Częstuję też serniczkiem z truskawkami. U nas środek sezonu. Miłego dnia dla Wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja się melduję :D wyśpij wielki dzień jutro :) ja mam jutro wolne w sobotę na noc do pracy i w niedzielę .Ciekawa jestem jak mi pójdzie he:P mam nadzieję że się dziś ktoś odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minęło. Dwa dni wyjęte z życiorysu i........ 4 kilo mniej :D :D :D :D jednak nawet takie wirusisko ma swoje dobre strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie 🌼 Ależ tu dzisiaj od rano kawowo-ciastkowo ;) EfQa 🌼 - grypa prócz tego, że paskudna to właśnie ma ten jeden plus,że człowiek jakiś lżejszy się robi ;) Gramko 🌼 - ja już dzisiaj składam LENIUTKOWE życzonka - niech rośnie w zdrowiu i uśmiechu 🌼 Misiaczki 🌼 - powodzenia w pracy :) A my za dwie godzinki lecimy do znajomych gdzie będziemy leniuchować prawie przez tydzień :) Mąż obok za ścianą - śpi przed długą podróżą,by nie zasnąć za kierownicą ;) A ja zaraz śmigam do łazienki dokończyć farbowanie włosków (bo z takim odrostem to wstyd do ludzi ;), potem czmychnę do kuchni by zrobić jakiś prowiant na drogę no i fruuuuuu Muszę jeszcze zapakować mój gonapeptyl który się ziębi w lodówce ;) - nie chcę myśleć co by było gdybym go zapomniała.... Trzymajcie się wszystkie cieplutko - do napisania po powrocie :) :) :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobitko wypoczywaj kochana!!! kurcze ja muszę pamiętać, żeby jutro wskoczyć po receptę do doktorka bo inaczej @ mnie dopadnie nad morzem... misiaczki ale ty jesteś podekscytowana.. to fajnie, że cię tak kręci :-) efqa uff jak dobrze, że to już za tobą... a ty z czego się cieszysz... 4kg to chyba już próbujesz z ości na proch??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko 🌼 - A właśnie, na śmierć bym zapomniała - udanego wypoczynku w moich mam nadzieję stronach ;) - gdzie nad to morze się wybieracie kochana jeśli można spytać? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się małpisko właśnie przed momentem przypałętało - akurat na sam wyjazd :/ - ale myślę, że dwa dni i będzie po "bólu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ;D dzięki mała kobietko .Milego odpoczynku życzę i jak wrócisz melduj się i opowiedz jak było:D ano tak ..nie pracowałam jeszcze w takim zakładzie bardzo mi się tam podoba:P poza tym jakbym sprawdziła to nap prawie fajna prace i daleko nie mam. EwQa dobrze że ju z po chorobie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Lenki. O ile się nie mylę to Myszka ma dziś rocznicę ślubu, więc kochana wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i wielu pięknych rocznic. Misiaczki powodzenia w nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kochana Lenko!! 🌼 W dniu Twoich Urodzinek, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów i spełnienia wszystkich marzeń!! życzy Adaś z Rodzicami 🌼 Kochana Myszko!! 🌼 Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni! Ściskamy Was mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńkiej Lence dużo zdrówka samych radości wiele Szczęścia. Myszko24 w Dniu Waszej rocznicy życzę Wam wzajemnego zrozumienia , cierpliwości , aby każdy dzień był wyjątkowy.Abyście byli wytrwali i zawsze patrzyli tak na siebie z taką miłością jak teraz.Kochajcie się i szanujcie a wszystko inne przyjdzie samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Leneczko👄 zycze Tobie kochana wszystkiego co najlepsze, samych szczesliwych i radosnych chwil, duzo usmiechu,wspanialego dziecinstwa i aby spelnily sie Twoje malenkie marzenia:)Buziaki👄🌻👄🌻 Kochane dziekuje Wam za zyczenia i przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalam, ale po pierwsze brak czasu, a po drugie to laptopa zawiozlam z powrotem do naprawy bo cos zle mi go naprawili....;) Ale chyba i nasza Kakusia obchodzi dzis rocznice slubu;) Jezeli tak to rowniez zycze Wam kochani : Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! Buziaki wielkie sle:) Kochane postaram sie napisac w poniedzialek do Was...siostra jest u mnie wiec zadko jestem na komputerze:)Milego weekendu:)Pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:D jak dzionek mija? ja niedawno wstałam zbieram moc na dzisiejszą nockę hehehe a tak to jako tako..:D Smerfetko29 dziękuje i czekam aż w końcu porozmawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co tam pusto hmm??? ja dziś wolne myślę poczytam a tu nie ma co...wstydziły byście :P się tak robić :P ja już po dwóch nockach wczorajsza zdecydowanie lepiej niby coś s podobnego robiłam na poprzedniej noce ale mi zrzęda trafiła masakra.. a wczoraj inna i lepiej he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×