Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

mala kobitko dziekujemy!!!!! ślicznie i tak! usmich i choc na te czekoladki!bo mi slinka cieknie he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja przy takiej paskudnej pogodzie... W pracy mam zamęt jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejcia :) ahh te wstretne @ mogłby wam dac spokój a kysz a kysz a kysz ........ myszka siostra bardzo podobna do ciebie...... a u mnie nic nowego juz po egzaminach wyniki do miesiaca powinny dojsc Olivka daje poplic wrzeszczy buntuje sie histerie..... ale byle do piątku i znow spedze czas z moim ksieciem ahhhh jak ja go Kochaaaaaammmmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka od wczoraj pełza dzis juz idzie dużo szybciej widok nie do opisania :) wszyscy sie cieszymy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki wszystkiego Naj z okazji 1 rocznicy :) ja na swoja musze poczekac do lutego :D ale poznania hehe a kto wie co zycie przyniesie zmykam i pozdrawiam was wszystkie :)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 dziękuje :) mała już prawie biega super! a Ty jak? duzo pracy pewnie masz...ja dziś total leniuch mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) długo nie pisałam ale Was czytałam. Właśnie wróciłam od lekarza i mam już ustalony termin CC na 19 lipca. Mały jest duży obecnie jestem w 36 tyg. a z badań wynika że 38-39 jego waga z usg to 3555. U Oskarka bez zmian. Odezwie się jak wrócę ze szpitala. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab... ale to zleciało :-) matko... nawet nie wiem kiedy!!! trzymam kciuki kochana!!! misiaczki najlepszego... miłości... takiej szczerej i ciąglę poszukującej :-) hej dziewuszki!!! ja po pracy, siedzę i klikam bo pogoda paskudna :-( leniuta dzielnie sika na nocnik... na noc zakładam jej p[ampersiora ale rankiem jest suchy :-) jestem z iej dumna :-) patinko podziwiam twoje wypieki i szczęka mi opada :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny dzielnie was czytam ale jakos nie ma weny i czasu zeby napisac u mnie ok Zuzia juz zaczyna sikac na nocnik i czasami daje popalic :p misiaczki wszystkiego co najlepsze spalnienia marzen kochana :)) caluje kazda z osobna ❤️ tesknie za wami ale juz skonczyla sie szkola i zaczelo sie zycie brak mi czasu na wszytsko czasami mysle zeby spotkanie zoorganizowac tak bym chciala z wami na zywo pogadac monitka mowila cos o pensjonacie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje madzik i graminis za życzonka :D gab to super że maluszek tak ładnie rozwija. madzik to masz wesoło , dzieciaki to jest radość..:) ja niedlugo ruszam dup...ke i ide z cv zaniesc może coś znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Gab super,że się odezwałaś,trzymam kciuki za maluszka :) Madzik już saida na nocnik?szybko:)no dzieci rosną,a my się starzejemy i wtedy najbardziej widać właśnie po dzieciach... Efqa co u Ciebie?starasz się znów? Mała kobitko ja będę mocno trzymać kciuki za podejście zresztą Ty wiesz👄 misiaczki spóźnione ale za to szczerze,Wszystkiego naj !spełnienia marzeń ! Zapomniałam co miałam napisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek dziękuję za życzonka :D a tu pustki jak zawsze oj! mi jakoś zleciał dzień byłam cv zanieść.Póżniej obiad itd i zleciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 Gab 🌼 - jejku,jak ten czas szybko leci... zaciskam kciuki by wszystko przebiegło pomyślnie :) :) :) patinko 🌼 - Witam Cię :) -masz rację, że wredne małpiska mogłyby czasem "nie istnieć" ;) Egzaminy z pewnością wyszły na 6 z plusem :) Małą "terrorystkę" masz w domku ;) - dzieci "potrafią" - ale dzięki nim świat jest bardziej słoneczny :) Pierwsze kroki dziecka......piękna chwila madzik255 🌼 - witaj:) cmoki dla Zuzki misiaczki25 🌼 -mam nadzieję, że czar 1 rocznicy na długo pozostanie w Waszej pamięci :) kalpeczku🌼 - kciuki przydadzą się tym razem jak nigdy :) Bo jak nie teraz,to ......... 👄 -nam obu zresztą :) A ja od wczoraj zostałam własną pielęgniarką ;) - na szczęście igła mi nie straszna,bo trochę mnie zastrzyków czeka. "Odwiedziłam" dzisiaj Panią anestezjolog - ucięłyśmy sobie miłą pogawędkę ;) hehe i gabinet USG (po 11 latach ponownie zbadałam sobie tarczycę). W sobotę śmigam do endokrynologa celem ustawienia odpowiedniej dawki leku - troszkę za wysokie tsh.... Przynudziłam trochę ;) to mogę już spa.... ;) Pozdrawiam Was wszystkie 🌼 🌼 🌼 - odzywajcie się moje miłe Panie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! jak milo poczytać co tam u was słychać :D Klapku ja się staram od roku i nic :( wybrałam się do pani doktór i powiedziała że znowu prolaktyna za wysoka, dostałam noprolac. od przyszłego cyklu zaczynam brać i zobaczymy... może sie uda :( szkoda mi pracy, bo nie wiem czy będę mogła wrócić na poprzednie stanowisko po ponad półrocznej przerwie. Graminis ja tez miałam w tamtym roku taka sytuacje w pracy - jakoś dałam rade ale ciężko było. patinko jak twoje zdrowie? Myszko pozdrowienia i caluski! Jolanta 🌻 Smerfetko bądź dzielna i nie daj sie tyranizować małżowi!! ja ze swoim wojuję - powiedziałam że wszystkiego robić nie będę i nie robię, chcąc nie chcąc musiał zakasać rękawy... Misiaczki 👄 karolinka11987 ja mam w miarę dobrego gina w wawie - robił mi monitoring cyklu. Lilowa prawdziwa z ciebie teraz businesswoman :p dzadzurka staraj się bo tabelka zaciążąnych nam się kurczy!!! Dla wszystkich pozdrowienia i 👄 i obiecuje że będę często zaglądać :) Emilka od września do przedszkola :) aż się boje co to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To z gratulacjami dla dzielnej Kakusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa lek pomoże i znów będziesz latać z brzuszkiem :) Ja w pracy,leje non stop,jest tak jakby jesień miała być...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki 🌼 Jaka dziś pogoda,takie u mnie wiadomości od rana...... :( - nie mam nawet weny do pisania... EfQa 🌼- witaj :) Jak bardzo wysoką masz tą prolaktynę? Ja robiłam sobie badanie dosłownie dwa dni temu i moja wynosi nieco ponad 110,57 ng/ml przy normie 1.3-25. Od wczoraj łykam Dostinex,który u mnie bardzo dobrze się sprawdza (brałam go już wcześniej-mała dawka i szybko prolaktyna się unormowała - 1/4 tabl na tydzień). Zrobiłam sobie przerwę w braniu leku,bo na jakiś czas mieliśmy "zawieszone" starania,stąd wyszedł tak "piękny wynik" ;). Kalpek🌼 - u Ciebie dziś tak samo za oknem jak i u mnie..... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki:) A u mnie jest tak strasznie goraco ze ciezko wyrobic....dzis ma byc 33*, masakra poprostu....bez klimatyzacji nie dalo by rady wysiedziec w domu....za to mozna sie opalic na murzynke hehehe... Pozatym nic nowego nie ma...siostre zostawilam do niedzieli u brata i kurcze juz mi jej brakuje w domu :(ale pocieszam sie ze no niedzieli zostalo tylko kilka dni i znow bedzie u mnie mieszkac juz do konca...:) Mala Kobitko🌻 dziekuje Ci za piekne zyczenia....napewno ten czas z siostra wykorzystamy do maximum....:)za Ciebie slonko trzymam mocno kciuki....tak bardzo bym chciala zeby Wam sie teraz udalo i aby wszystko przebiegalo dobrze...modle sie za Was codziennie:) Kalpeczku👄 za was rowniez trzymam kciuki i odmawiam zdrowaske.... Mojego meza tak wszystkie dzieciaki lubia, ze serce mi sie kraje jak patrze na nich jak razem sie bawia...mam ochote wtedy zamknac oczy i sie nie obudzic:(:(ale coz... ten na gorze o wszystkim decyduje nie My.... Wszystkie Was pozdrawiam i sciskam mocno....przepraszam ze nie pisze do wszystkich ale u mnie tez weny brak mimo pieknej aury za oknem....Jestescie mi bardzo bliskie i caly czas trzymam kciuki za Was....buzka👄 odezwe sie niedlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszeńko :-) Ty tam się budź co świt i ciesz się życiem :-) a ja i tak wierzę, że ten z góry ześle wam mały cud :-) kalpeczku, kobitko :-) wy wiecie :-) efqa jak fajnie, że jesteś... powiem Ci, że ja też coraz częściej myślę o drugim... ale na razie to sfera planów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobitka moje wyniki to : 215,5 mU/l a po tabletce 3768 mU/l A byłam w medicoverze u takiego młodego doktorka który mi powiedział że teraz się nie robi wyników "po tabletce" bo "najnowsze trendy w medycynie" głoszą że to nie ma wpływu na zajście w ciąże. Powiedział że wszystko jest ok. i kazał starać sie dalej. Idiota!!! Poszłam do mojej starszej babki gin i powiedziała mi że to wysoko i koniecznie trzeba obizyć. jak bym uwierzyła konowałowi to bym do menopauzy się starała!!!! A w pracy kanał, kanał, kanał... pracuję z psychopatkami. Koleżanka wysłała po firmie dziś artykuły o psychopatach ha ha w 100% do kilku osób pasuje. To nie żarty, naprawdę pracuje z psychopatami. Takie osoby bardzo często awansują na bardzo wysokie stanowiska i długo można się dawać nabierać a w rzeczywistości że one nie mają uczuć ani sumienia. Kreują swój wizerunek w zalezności od potrzeb. Graminis ja myślę o drugim bo marze o przerwie w robocie - tylko co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie to i mnie przeraża... powiem jedno... teraz żałuję, że wróciłam do pracy... straciłąm rok z życia mojego dziecka a zyskałam... no cóż, fakt, nowe doświadczenia i referencję ale też mnóstwo żalu i koszmary senne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa 🌼 Lekarzem to ja nie jestem ;) ale właśnie spojrzałam na swoje pierwsze wyniki na PRL iiiiii mój wynik wynosił wówczas 1420mlU/!!!!! a po obciążeniu 6318 mlU/l przy czym normy przy tej jednostce wynoszą od 40-530 co wskazywałoby, że Twoja prolaktyna rzeczywiście mieści się w normach - jednak tak jak pisałam-lekarzem nie jestem ;) A masz podany zakres referencyjny obok wyniku???? Wkleję może pewne informacje które przed chwilą znalazłam-sama ocenisz ;) - według norm masz super wynik,ja natomiast okropny ;) Wyniki badania prolaktyny Norma: 1,9- 25 ng/ml 3-15 ng/ml: wynik bardzo dobry 15-20 ng/ml: wynik dobry 20-25 ng/ml: łagodna hiperprolaktynemia > 25 ng/ml: wynik ponad normę, oznacza hiperprolaktynemie Przelicznik jednostek w przypadku prolaktyny: 1 ng/ml = 20 mIU/l Według tego wynika, że Twój wynik mieści się w pierwszym przedziale bo wyjdzie ok 11 ng/ml A to info odnośnie prolaktyny z obciążeniem które robiłaś Czasami przeprowadza się badanie wraz z tak zwanym obciążeniem (po przyjęciu metoklopramidum), co może wskazać na hiperprolaktynemię czynnościową, którą stwierdza się, jeśli wynik po obciążeniu wzrasta ponad 10 razy. Jeśli wzrasta od 5-10 razy, jest to łagodna hiperprolaktynemia czynnościowa i tylko w nielicznych przypadkach się ją leczy. Co do pracy - wystarczy spojrzeć na nasz "wspaniały" rząd... Jacy ludzie tam pracują (zakłamani,bezmózgowce...) Obiecują nam gwiazdkę z nieba dla potrzeb chociażby kampanii wyborczej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko wariaci mają siłę się przebić... inni mają skrupuły... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała kobietko ja się tez ucieszyłam że wynik dobry ale gin która mnie prowadziła wcześniej i znała historie choroby powiedziała że to wysoki poziom - wystarczająco wysoki żeby zablokować zajście w ciążę. Graminis bo oni działają z wyrachowaniem, waia do siebie ludzi a potem karmią sie ich wykańczanie, czerpią energię z dręczenia i poniżania innych. poniżej linki z lekturą: http://arkadiusz.jadczyk.salon24.pl/66338,psychopaci-weze-w-garniturach http://www.forbes.pl/artykuly/sekcje/oko-na-swiat/psychopaci-to-najlepsi-dyrektorzy,16300,1 http://clienting.blox.pl/2010/03/Psychopaci-wokol-nas.html lektura może dziwna i przerażająca ale mi pozwoliła poznać mechanizm działania tych jednostek i dzięki temu zdołałam sie od nich odseparować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała kobietko mówisz jak lekarz :D łagodna hiperprolaktynemia czynnościowa - to chyba właśnie to mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba usunąć przecinki w linkah dwa pierwsze naprawdę polecam jako lekturę! "Twój nowy znajomy/a wywiera na Ciebie zaskakująco intensywny wpływ? Jesteś pod wielkim wrażeniem jego/jej promiennego uśmiechu i hipnotyzującego spojrzenia? Czujesz się trochę przytłoczona, a jednocześnie obezwładniona jego/jej urokiem osobistym? Czas zastanowić się nad tym, co się właściwie dzieje. Zamknij oczy i zacznij bacznie SŁUCHAĆ tego, co dana osoba mówi, nie daj się zwieść barwnym pozorom." najbardziej charakterystyczne cechy psychopatów to egoizm, narcyzm, nieumiejętność wczuwania się w sytuację innych, arogancja, niecierpliwość, impulsywność, niesolidność, powierzchowność, talenty w zakulisowych manipulacjach, wychwalanie się swoimi osiągnięciami i zrzucanie winy na innych w przypadku niepowodzeń. pracuję z laską która jest psychopatką, mówię wam - nie jestem pewna czy ona własnych rodziców kocha, nie do uwierzenia co wyrabia! jestem pewna że otrzymała by ze29 punktów w skali kryminalistyki (przeciętny człowiek ma 4-6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he efqa psychopaci są wśród nas... ;-) idę spać... śpijcie słodko i bezpiecznie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×