Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

Hej. Jakie sa wasze opinie o przekłuciu uszu dla dziewczynek, w jakim wieku należałoby to zrobić? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny portfelik ja przekulam uszy corce jak miala 6 miesiecy moja siostra przekula swojej jak miala 5 miesiecy i powiem ze to dobry wiek bo maluda tylko plakala przy ukuciu im starsze tym wydaje mi sie ze trudniej bo maluda moze lapac sie za uszka i nie potrzebnie u nas dzis troche lepsza pogodawyszlo troche slonce pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też witam :) u mnie nic nowego..wolne dziś mam :)w sobotę mieliśmy chrzciny.a tak praca dom i tak w kolko:) Smerfetko29 obiecałaś się odezwać ..trzymam Cie cały czas za słowo. Myszka24 rzeczywiście ślicznie wygląda :) tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej portfelik ja nie widzialam zadnego problemu ani w gojeniu ani w praktyce mialam wrazenie ze nic nie czuja powiem ze ja bardziej sie balam ale bez podstawnie z perspektywy czasu jest in wczesniej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale jestem jaka stara taka ....... poszlam dzis na solarium na 8 minut i cala pupa czerwona ciekawie sie zapowiada noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry... witaj portfelik moja żaba też miała wcześnie kolczyki i nie ma kłopotów!!! oj jolanta ja tak się urządziłam w zeszłym roku... pierwszy solar po ciąży ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za opinie. Przekłuliśmy dzisiaj uszy i nie powiem był płacz ale kosmetyczka nie zwracała uwagi i kłuła drugie i teraz moja mała chodzi i się chwali, że ona już duża bo ma kolczyki. Moja ma 2 latka i dlatego się bałam bo już rozumie co jest grane ale mamy to już za sobą. Buziaczki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja dzis bylam w collegu za tydzien sama egzaminy nauki mam duzo portfelik ja uwazam ze najlepszy czas to od 6mscy do 9 mscy pózniej najlepiej to zrobic gdy dziewczynka urosnie ok 8-10 lat i sama zadecyduje podziwiam cie ze to zrobilas teraz bo wiele moich kolezanek zalowalo przekluwajac uszka w wieku od 1,5 roku do 3 lat zalezy tez od dziecka etapu gojenia wiekszosc dziewczynek sobie wyrywala szkubaly w miejscu kolczyka i ropialo gorzej sie goilo ale nie kazde dziecko jest tako samo wiec powodzenia :) padam na twarz zeby nie powiedziec ze na psyk :p madzik powodzenia :) wszystkiego dobrego dla was kochane :) a myszka wyglada przeslicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko wiem bo dużo czytałam o tym i właśnie miałam obawy ale co do bólu. Bo moja niunia jest bardzo spokojnym dzieckiem i wiem, że nic sobie nie zrobi jednak wiadomo to dziura w uchu i ból może być. Zobaczymy jak to będzie, na razie śpi jak aniołek. Była dzisiaj babia u nas to tak chwaliła sie kolczykami i dla pani doktór bo byliśmy na badaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej;) A co to za obgadywanie za plecami????? Zartuje oczywiscie:):):) Kochane dziekuje Wam bardzo za mile slowa, ale juz mi tyle nie slodzcie.... ja czesto chodze usmiechnieta i radosna, ale w sercu mam smutek, lecz tego nie pokazuje.....niewiem czy to dobrze czy zle:( ale jakos trzeba zyc:) Ale jeszcze raz dziekuje za mile slowa pod moich adresem....jestescie kochane:)👄👄👄 W sobote idziemy na wesele , wiec znow nowe fotki beda:P Kalpeczku👄 udanych wakacji Wam zycze kochanienka:)cieszcie sie soba i nie myslcie o pracy i zadnych klopotach.....i trzymam kciuki caly czas za Was:) Grameczko🌻Ty jestes nasza strazniczka na topiku;)jak dobrze ze Cie tu mamy👄 Madzik👄 dziekuje kochana za kciuki i odzywaj sie czesciej:)Sciskam:) Jolanta🌻 to sie urzadzilas w tym solarium....ja sie opalalam na sloncu i juz taka blada nie jestem:) Patinka👄 mam nadzieje ze przypuszczenia lekarzy beda bledne...trzymam kciuki kochana....i podziwiam Cie bardzo za talent w pieczeniu....:):) Misiaczku🌻 Tobie tez slonko dziekuje za wszystko👄👄 Smerfeciu👄 pozdrawiam Cie goraco:)👄 Lilowa🌻co do zdjec, to sa rewelacyjne...ale jak sie jest taka sliczna i zgrabna kobitka. to nic dziwnego;) Dzadzura👄 witaj w Polsce i milego wypoczynku zycze:) Olawd🌻pozdrawiam Cie goraco:) A gdzie reszta dziewczynek??? Meldowac sie:):):) Ja w tym tygodniu chce isc na paznokcie, tylko musze znalesc odpowiedni salon.....Pozdrawiam i do uslyszenia....Pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :D jak minął dzionek??:D u mnie ciężki dzień :D ale juz po he pierw relaks z moim odrazu lepiej zrobiło :D Myszko24 idz idz i za mnie sobie zrób paznokietki :D ja moge pomarzyć ...musze miec krótkie nawet lakieru bezbarwnego nie może być :D:P Smerfetko29 gdzie Ty???????buziaki.. Patinko zabiegana :) graminis jak w pracy??jak samopoczucie? jolanta2 a Ty jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z rańca... hejo misiaczki, o pracę pytasz... powoli do przodu... całe szczęście odpukać poprzedni pracowdawca dał póki co o sobie zapomnieć... ale się wczoraj naoglądałam kalpeczkowych fotek... bajka... zakochani... cudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gramka już mi tak nie słodz ;)ale naprawdę jest tu cudnie...aż żal będzie odjeżdzać...superowo jest... Uciekam na plaż ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daję znać,że żyję, wkrótce więcej napiszę, buziaki. Misiaczku cierpliwości.... Kalpek szalej, szalej, a w przyszłym roku już z maleństwem nad morze pojedziecie. Świetne zdjęcia, wypoczywaj. Myszko Twoje i Liliowej zdjęcia również śliczne. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfciu :-) fajnie, że się odzywasz :-) witam dziewuszki... z zesztywniałą szyją... chyba mnie przewiało... tak to jest nie ma klimy to się otwiera szyby w aucie :-( jutro w pracy małża mamy piknik rodzinny... i już dziś kombinuję co ubrać... masakra... ja to mam z tym zawsze kłopociki ;-) zapraszam na kawusię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem..niedawno wróciłam z pracy...zjadłam i pije herbatkę Smerfetko29 no w końcu odezwałaś!!! c\czekam dalej.. a jak u Was minął dzień? graminis ja mam ciągle ten kłopot bo mam mało ciuchów :))chyba jak każda z nas he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he misiaczki ja od rana się zastanawiam i pewnie się spóźnimy bo ciągle nie wiem co włożyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graminis mam nadzieję że sie zdecydowałaś:) witam Serdecznie ja zz torcikiem śmietankowo-czekoladowym:D dziś mam urodzinki,,, Myszko24 ślicznie dziękuje za pamięć!!! to moje najcudowniejsze urodziny...Mój wrócił nie spa i razem wyszliśmy...dla mnie to coś najpiękniejszego...i dostałam gore prezentów od Niego :D calusy dla Was torcik i szampan:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie napisala mi kolezanka ze urodzila przez cesarskie ciecie czwarta jej cesarka coreczka waga 3900 czuja sie dobrze a co tam u was u nas pogoda barowa pada deszcz ja posprzatala prasowanie jeszcze mnie czeka wieczoprem i weeked sie zaczyna ja jutro ide pilnowac chlopca bo jego rodzice maja wychodne zawsze pare grosza wpadnie bylam na zebraniu w szkole u Martynki bedzie miec w klasie 3 swoje kolezanki polki a reszta dzieci z przedszkola troche mnie to przeraza ale jeszcze troche czasu rozpoczecie 31 sierpnia jeszcze musze kupic mundurek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki spóźnione ale jak najszczersze życzonka!!! cudownie jak małż zaskoczy :-) i to jeszcze w takim dniu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Misiaczki wszystkiego Naj 🌻 :) graminis żeby mi sie tak chciało jak mi sie nie chce :P było by super zmykam znów poniedziałek powrót do szarej rzeczywistosci hehe weekend był super :) ah jak ja Kocham tak bardzo ahh :) mmmm buźki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Wam Kochane za życzenia!!bardzo to milo:) ja dziś wolne .walczę z @wczoraj dostałam :P a dzis to szaleje...dobrze ze wolne mam.a Jak u WAS?? Smerfetko29 Tobie bardzo dziękuje za życzenia:***trzymaj sie i napisz w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj misiaczki bidulko!!! trzymaj się!!! oj ale tu tłumy :-( dziewuszki.... chyba wrócę na studia ... obronię się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×