Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PaniMisiowa170

POMOCY CHCE MIEĆ DZIECKO CZ.II

Polecane posty

o kurcze... przez cały dzień ani słówka? :-( ja jestem... fatalny dzień w pracy :-( czasem mam ochotę to rzucić w cholerę... ale kasiura nie rośnie na drzewach ;-) ale ale... znalazłam trampolinę dla leniuty :-) mam prezent na urodzinki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Przepraszam, że się nie odzywałam całe wieki, ale ten ostatni rok dał mi w kość. W sprawie dziecka nic się nie zmieniło, rezultatów brak, ale i starań pod opieką fachowca nie było. Skończyłam w końcu studia, jestem tydzień po obronie magisterki (chociaż coś mi w życiu wyszło, co prawda z poślizgiem 10-letnim, ale zawsze). Jeszcze się nie wczytałam co się u Was działo przez ten czas, ale będę się starała nadrobić. Za tydzień wyjeżdżam na zasłużone wakacje i już chyba jestem na etapie pogodzenia się z losem, chociaż... moja koleżanka mając 40-kę urodziła pierwsze dziecko, więc może jest jeszcze szansa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Sara super ze sie odezwalas!!! Myslalam,ze napsizesz ze jestes w ciazy...:( Efqa ja tez po obciazeniu mam wysoka prolaktyne ... Ale gin a zaznaczam,ze fachwoiec zna sie na tym nic takiego nie powiedzial,ze wszystkie wyniki ok... Ja dzis mialam dzien urlopu,musialam ostatni wpis zalatwic i II rok mam z glowy ;)mnie chociaz tez to tylko narazie wychodzi... Sorki ze bez poolskich znakow,ale ja juz dawno spie o tej porze ;) Gramka staraj sie o drugie,bedzie fajniej na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek uwielbiam Cię za te Twoje pomysły :-) sara witaj... kurcze... jak to było... wrócić i dokończyć studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek ja dlatego przez 3 lata nie mogłam zajść w pierwszą ciążę, po obciążeniu prolaktyna była za wysoka, potem gin dala mi parlodel brałam 3 -mce i zadziałało. Więc ja jestem zadania że to jest przeszkoda. jestem tego przykładem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja gin jest 60-cio letnią babką która niejedno w zyciu widziała i bazuje na swoich doświadczeniach. Saro super że się odezwałaś! zastanawiałam sie co u Ciebie! Kiedyś obiecałaś że jak skończysz magistra to pełną parą zabierzesz się do staranek .... graminis ja jestem na tabletkach ziołowych uspokajających - polecam :) dwie po powrocie z pracy , dwie przed snem :) by życie stało się lepsze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poweim ci szczerze, że teraz mam większy komfort psychiczny o ile w tej branży można mówić o komforcie psychicznym... ale ciągle jeszcze dochodzą mnie sygnały z poprzedniej pracy... i jak pomyślę, że tam tkwiłam to szlag mnie trafia... a jak pomyślę ile czasu straciłam przez nich, ile miesięcy z życia mojego dziecka to... ach!!! marzę o normalnej robocie od dzwona do dzwona... o której nie będę musiała śnić po nocach!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam spać bo maluda się obudziła... idę się poprzytulać i pomarzyć o tym jak fajnie byłoby mieć drugą żabkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Efqa ja wcale nie twierdzę,że to nie jest przyczyna nie zachodzenia w ciążę...ja mam bromergon może zacznę brać???? Gramka śnij śnij o drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :-) jedziemy po trampolinę :-) ja dziś na popołudnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ale ruch no no :D kalpek witaj ! wysoka prolaktyna blokuje zajście w ciąże..ja brałam bromergon ale później przestałam.ja już musiałam przestać..teraz mimo że nie stałam moja endokrynolog pytała czy biorę a ja że nie ..a ona że powinnam brać dla własnego dobra..:P a opakowanie dalej leży heeh..także warto brać i czekać jak nie pomoże zmienić na inny...ale to już lekarz zadecyduje znajdz dobrego porobi Ci wyniki zaczniesz leczenie i zobaczysz... Sara76 gratulacje!! Twoja dzidzia będzie mieć mądra mamusie :D graminis :P co tam??ja nie miałąm kiedy pisać rano szybko na zakupy i fryzjer..jutro idziemy na podwójne urodziny sąsiadów..18stkei 40stke:Pzmieniłąm kolor włosów :Dtyle sie złaziłam za sukienka..nie ma nic albo dla starych bab albo balówy masakra..w koncu zalazłam taka bąbke ..z materiału lekka takka .. Smerfetko29 gdzie Ty?????????????? Myszko24??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczce zalecam udanie się do specjalisty ;-) misiaczki jaki masz teraz koloras na głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc babeczki u mnie nic sie nie zmienia czekam na owulacje z niecierpliwoscia...a i mam maly dylemat bo jest szansa na awans ale jak zajde w ciaze miejmy nadzieje to troszke kijowo bedzie i nie wiem czy sie wogule starac o ta prace fakt wiecej pieniazkow ale dojazdy godzinne noi nie wiem co mam robic...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki 🌼 Właściwie to dzisiaj tylko na chwilkę - jestem w trakcie oglądania meczu.... ileż to "widowisko" mnie nerwów kosztuje heh Pewnie dostaniemy po dupsku i "zwiniemy żagle". Trzymajcie się cieplutko :) :) Miłego weekendu Wam życzę babeczki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
YES,YES,YES,YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) :) :) Mam nadzieję, że wybaczycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA tylko na chwilkę... Hura nasza Sara wróciła, gratuluję pani magister, jak sobie pomyślę o tych czasach, kiedy studiowałam.... czasami chciałoby się wrócić do tych czasów....Kochana to teraz już czekamy na wieści o dzidzi od Ciebie, zobaczysz uda się w końcu..........bardzo mi Ciebie brakowało tutaj. Myszko co słychać? Misiaczki wiem , wiem............napiszę. Kalpeczku buziaki. Dla reszty dziewczyn pozdrowienia i buziaki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D graminis a brąż troche blod pasm i pare fioletów :P Smerfetko no jesteś buzia wielka dla Ciebie. ja niedawno obudziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzdzurko...czasem powinno się sercem myśleć,,myślę że dziecko powinno być 1 wsze :)jeśli sytuacja w miarę ustabilizowana u Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzadzurko bądź spokojna... w takich sytuacjach często wszystko rozwiązuje się samo :-) co tam dziś u Was...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmmmmmmm melduje się :D kolo2 wróciliśmy z podwójnych urodzin :Dfajnie było wytańczyłam na wsie czasy pije kawkę dochodzę do siebie heh :)sąsiady już wołają na poprawiny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki ;) 🌼 🌼 Kurcze - myślałam, że prócz mnie ktoś jeszcze ogląda siatkówkę ;) ;) i również podzieli moje emocje ;) ;) ;) EfQa 🌼 - kochana,tak sobie myślę, że chyba popełniłaś czeski błąd... ;) i zamiast 29 powinno być 92 ;) ;) ;) -że tacy ludzie stąpają po naszej polskiej ziemi. graminis 🌼 - kochana o byłej pracy mi tu nie myśl a tym przez których doświadczyłaś stresu ......im w ....... ;) i na drzewo Zakup trampoliny udany? :) Sara76 🌼 - Gratulacje moja droga :) :) obrony tytułu magistra :) Ty mi się tu z losem nie żegnaj, tylko śmigaj do dobrego lekarza i rozpoczynaj staranka :) :) Kalpek 🌼 - kochana a jak się przedstawia wynik Twojej prolaktyny? Coraz bliżej.... zaczynam odliczać czas i coraz mocniej zaciskać kciuki :* misiaczki25 🌼 - Witaj :) To się wybawiłaś :) - super. Jak będzie się szykować kolejna fajnie zapowiadająca się imprezka to ja jestem chętna ;) dzadzura 🌼 - kochana, zrób to co dyktuje Ci serce - tam gdzieś głęboko w nim ukryta jest odpowiedź ;) Z całego serducha życzę brzuszka :) smerfetko 🌼 - Witaj kochana :) - wdepnij na dłuższą chwilę :) Wczorajszy wieczór spędziłam z mężem, znajomymi i rodzicami w knajpce nad moim ukochanym morzem. Zasiedliśmy na leżakach- pogoda była wczoraj łaskawa,więc spotkanko zeszło nam do 1. Kochane dzisiaj kończę opakowanie tabletek anty... nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Gonapeptyl będę przyjmować do 21 lipca i wówczas zacznę stymulację -no a potem to już z "górki". Oby mój organizm dał pozytywną "odpowiedź". Kobitki życzę Wam udanego Poniedziałku,mimo, że mało kto ma ten dzień jako swego przyjaciela. Trzymajcie się cieplutko 👄 P.S. Dzisiejszy mecz Polska-Argentyna - były IMOCJE ;)...... mówię Wam ;) ;) papapa M.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mała kobitko... :-) my wybieramy się nad morze od 19tego :-) co do trampoliny to niby udany zakup... niby bo dzięki niej okazało się, że jednak u mnie po porodzie nie jest już tak jak dawniej :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gramko 🌼 - jeśli "użyłam" zbyt ostrych słów to przepraszam ;) Gramko nie wiem co masz na myśli, że po porodzie....... ja nie miałam żadnego a mój spadek formy (jak się domyślam to masz na myśli) jest przeogromny. Przejdę kilka schodów i już mam zadyszkę - masakra ;) a o wyczynach na trampolinie nie wspomnę ;) jak tu cichooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie uraziłaś mnie niczym kochana... to było takie radosne oj mała kobitko :-) u nas dziś kiepska pogoda... niebo zachmurzone. jadę za chwilę po farbę bo wieczorkiem moja fryzjereczka podjedzie ufarbować mi łepetynę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki Kochane!! Zagladam, czytam tylko czasu troszke brakuje... ale jeszcze chwila, jeszcze dwa tygodnie i powinno byc lepiej. Mam sporo lekcji, koncze ten rok szkolny( sprawy administracyjne, wypisywanie swiadectw, zorganizwoanie zakonczenia roku itp itd), ukladam sobie zajecia na nastepny rok, gotuje, sprzatam, prasuje... Kazda wolna chwile spedzam z Adasiem... na reszte czasu brak. Od wrzesnia mam mozliwosc prowadzenia kursu jezyka polskiego jako obcego- poki co mam prywatne godziny w tym zakresie. To natomiast miałoby byc na wieksza skale. Kusi ale dupką trzęsę ze strachu na samą myśl o tym! Grameczko🌼 nie żałuj niczego! Zyj terazniejszoscia i wypatruj tych wszystkich pięknych chwil, których jeszcze wiele przed Wami. Wiesz, ze mi tez pozostał niesmak po mojej starej pracy, ale nie mam zamiaru psuc nim ani jednej minuty naszego zycia. Efqa🌼 duzo cierpliwosci i sił życze na walke z tymi psychopatami! Saro🌼 gratulacje Pani Magister!!!! Baw się dobrze na zasłuzonych wakacjach! Kalpeczku[kwiatek Tobie tez gratuluje zaliczenia II roku! Misiaczki🌼 mnie tez czeka rundka po sklepach w celu zakupu kiecki na ślub i do tego jeszcze mam byc na nim swiadkową, a Adas ma niesc obrączki w koszyczku. Też mi się podobają takie sukienki- bombeczki, ale mam wrazenie, ze wygladam w nich jak dynia. Dzadzura🌼 podzielam zdanie dziewczyn- tylko serce Ci moze podpowiedziec wlasciwą drogę. Smerfetko🌼 ja tez tesknie za czasami kiedy lato nazywałam wakacjami.... Mała Kobietko🌼 Marzy mi się taki wieczór ze znajomymi i rodzinka...nad morzem, jeziorem, w górach, na końcu świata- gdziekolwiek- byle razem. Myszko🌼 Twoją nieobecnosc tutaj jak najbardziej rozumiem. Ciesz się Siostrą. Skąd Ty bierzesz sukienki na te wszystkie uroczystosci na jakie chodzicie z Małżonkiem? My mamy w tym roku jeden slub i juz sie lekko martwie czy znajde cos odpowiedniego dla siebie. A Ty zawsze jak Gwiazda wygladasz!! Moniu🌼 slub o którym pisze jest w Krakowie 13 sierpnia. Moze uda nam sie spotkac??!! Bedziemy tam 4 dni. Monitka🌼 ciesze sie, ze sie odezwalas i prosze pisz jak najcześciej. Nie mów, ze nie masz o czym. Gdybym myslala, ze moje wypowiedzi tutaj muszą byc zwiazane z tematem, to juz nie powinno mnie tu byc od minimum 19 miesiecy.A Ty masz wiele do opowiadania!! Ewelka🌼 czy Ty juz calkiem o nas zapomnialas? Jak idzie budowa? Olawd🌼 odpisalam na Twoją wiadomosc... ale dalej odzewu brak. Czekam na wiesci. Ok, Adasiowi skonczyła się Pszczółka Maja. Zbieramy się na spacer. Trzymajcie się cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:D liliowa nie przesadzaj jak z taka figura można jak dynia wyglądać??kup sobie coś z tiulu albo jedwab podkreśli Twoja figurę; a reszta gdzie?? Myszko 24 super fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po spacerku. Rozpadało się. Teraz Adasko idzie spac a ja zabieram sie za moją robote. Misiaczki🌼 oj uwierz mi, mam za duzo tu i tam.Ostatnio niby schudlam troche- w sumie 5 kg- ale falda na brzuchu i tak pozostała. Takie jedwabie tym bardziej by ja podkreslały. W sumie widzialam łądna sukienke- prosta, klasyczna, bezowa, piękny materiał ale poki co cena mnie poraza. Moze znajde ja w necie i w w wolnej chwili powiecie mi czy sie nadaje na taka okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×