Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sieben

*** Poczujmy się lepiej, schudnijmy 5 - 10kg ***

Polecane posty

Gość sieben

Moja waga dziś 65,7kg, wzrost 172cm. Cel nr 1 to 60kg, a później się zobaczy :) Zapraszam kobietki z podobnym celem. Wiek i płeć nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieben
Na początku chcę ograniczyć posiłki i wyeliminować pewne produkty (mąki, makarony, słodycze, niezdrowe tłuszcze). Nie oczekuję błyskawicznych efektów, myślę że do końca marca powinno sie udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek adolf
Oh meine lityl hi_ler madchen heise Ziben??? Ty gehen ayf koncentration kampf i ty schudniszen:) sieg sieg sieben

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieben
Właśnie zjadłam śniadanko - Danio z warzywami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam KOBITKI z podobnym celem. Wiek i PŁEĆ nie gra roli. hehe :-D jeśli topik się utrzyma to obiecuję tu zaglądać. Ważę ok. 60 kg i chcę schudnąć najpierw 5, potem 10 kg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sieben
Toa - rzeczywiście :D :D :D Teraz widzę hihihiiiiii Szkoda że nie można edytować :D Jesteś na dietce czy zamierzasz iść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na diecie od paru dni :-) też popijam herbatkę - czerwoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak wyniki?? Ja mam zestaw herbat - czerwona, zielona i owocowa :) Zabijam głód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17go było 60.6 kg, 19go 59.9 kg 21go 59.3 kg przebijam Cię - czerwona grejfruitowa, czerwona cytrynowa, zielona, pokrzywa, skrzyp hehehe dziś jeszcze czerwonej cytrynowej nie piłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły zestaw :D jesteś na jakiejś konkretnej dietce?? jakie masz przykładowe menu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żadna konkretna, staram się na razie jeść ok. 1000 kcal dziennie, potem troche zwiększę tą ilość. Staram sie tez jeść jakościowo bardziej zdrowo :-) Nie jem pieczywa, kasz, ryżu, klusków... z resztą opisałam to na moim topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3880718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście :) i proszę nie czepiajcie się tej płci, zwykła pomyłka a edytować się nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toa - fajny ten Twój topik - wesoły ;) Ja dziś jak na razie zjadłam - Danio, jogurt naturalny z pomidorem i jabłko (330kcal) Piję dużo herbaty :) Jaką rybkę jesz toa?? narobiłaś mi smaku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki :-) a co do rybki, to nie wiem jeszcze bo jest na razie w fazie planów, jaka to wyjdzie w praniu ( a raczej w sklepie :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba wyskoczę do smażalni na filecika z suróweczką :) pije kawkę bo zasnę zaraz 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 1000kcal, już kiedyś robiłam tą samą i schudłam ale lubię bardzo duzo i tłusto jeśc więc przez ponad rok troche mi przybyło :), niestety tłuszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja jem nawet mniej i waga ani rusz!! chyba muszę być bardziej wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja od przyszłego tygodnia chce zacząć stosować diete kapuściana bo chcę zrzucic 5 kg i ani grama więcej bo nadwagi to Ja nie mam tylko z przyczyn zdrowotnych(kręgosłup) musze ważyc około 43 kg a ważę 48kg i proszę się nie przerażać wagą tak niska bo Ja mam tylko 154 cm wzrostu i do anorektyczki to mi baaardzo daleko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fufunia
no widze ze milo sie tu zapowiada wiec postanawiam sie przylaczyc:) od tygodnia juz jestem na diecie rozwniez nic konkretnego poprostu mniej jem i cwicze na hulahopie. mam 163 cm i waze 55,5. znaczy wazylam 55,5 ale dzis rono bylo juz 54,3:) takze dobrze idzie. mam nadzieje ze razem bedzie nam dobrze:D i ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×