Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostatni tydzien

przytyłam w ciązy 30 kg

Polecane posty

Gość andziulek0
Ja przytyłam w 3 ciąży 30 kg tragedia bardzo trudno było mi zrzucić cokolwiek ale mi sie jednak udało dzięki www.idealnafigura.com/jureczek50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 23
mam 23 lata i jestem juz w końcówce ciąży :) przytyłam tez 30 kg, poszło mi wszystko w uda i tyłek :( mam nadzieje że spadnie mi to będe robic wszystko żeby tak się stało. termin mam za dwa dni wiec niedługo powinnam urodzic :) oglądałam sie juz za pasem zeby troche brzuch mi spadł, diety odpadaja bo bardzo chce karmic piersia, moze jakies cwiczenia mi pomoga.no zobaczymy bede sie starac żeby wrócic do poprzednich kilogramów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przed ciaza wazyłam 65 kg przy wzroscie 172 cm. uwazam ze wygladałam nawet za chudo.uwazam ze waga w ciazy to sprawa indywidualna. ja przytyłam 30 kg i nie wiem kiedy. prawie 5 miesiecy wymiotowałam jak glupia nie moglam jesc. potem jak zaczełam normalnie jesc przytyłam odrazu 7kg a potem to caly czas po 5. i nic nie moglam z tym zrobic. nie jadłam słodyczy bo nie przepadam. jadłam w miare zdrowo bo zadnej sztucznizny, chipsow fast foodow itp. duzo owocow warzyw i i wszystko ograniczałam. nawet sol ograniczałam bo strasznie puchłam. trzeci trymestr to byla powtorka z pierwszego bo nic nie moglam jest gdyz mordowala mnie zgaga. i nie wiem z kad tyle kg. teraz mam sliczna coreczke i tylko to sie liczy ale wygladam strasznie. jestem 2,5 miesiaca po porodzie i zrzuciłam 18 kg... a tu jescze przynajmniej 10 zeby jakos wygladac. rozmiar 38 to juz tylko marzenie bo teraz nawet w 44 spodnie czasem nie wchodze. karmie oczywiscie piersia. pociesza mnie tylko nadzieja ze tyle kobiet mowi" tez tyle przytyłam i wszystko ze mnie zeszło'... ufff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przytyłam 30 kg. zaczynałam z wagą 57 kg/ wiek 27 lat do porodu szłam ważąc 90 kg. Moje dziecko ważyło 4100, 60 cm długości. Już w 3 miesiące po porodzie moja waga spadła do 60 kg. Dodam, że nic nie robiłam żeby schudnąć. Zawsze miałam dobry metabolizm, uprawiałam sport...ale zjeść tez lubie. teraz jestem po porodzie 3 lata ważę znów tyle co przed porodem. Ale systematycznie uprawiam sport. Kobieta kobiecie nie równa. Moja mama też przytyła w ciąży ze mną 30 kg. Moja waga urodzeniowa 5950 kg, a wszystko zrzuciła po kilku miesiącach tak o po prostu bez żadnych wysiłków ani wyrzeczeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasia600
30 kg to naprawde duzo a ja myslalam ,ze ja przytylam zaduzo w pierwszej ciazy.Przytylam wtedy z 17 kg ale moja wyjsciowa waga byla 50 kg wzrost 165 i wiek 22 lata.Po porodzie schudlam i wrocilam do swojej wagi.Tym razem jak zaszlam w ciaze najwiecej kg przytylam na poczatku. W drugim miesiacu przytylam az 4,5kg,ale...Ta waga mi sie potem utrzymywala przez kilka miesiecy nie tylam wcale,teraz zaczelam 5 ty miesiac i przytylam od poczatku 5.5kg.Moja wyjsciowa waga to 53kg ale mam 28lat (wygladalam nawet szczuplej niz w 22 lata ale wazylam 3 kg wiecej). Caly czas zakladam moje spodnie tylko zapinam sie na gumke do wlosow:)Teraz sie dowiedzialam ,ze mam mala anemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w 35 tygodniu i mam w plusie 22kg... Przed ciaza wazylam 5 kg na metr 174 i byłam wtedy w trakcie diety. Jestem załamana chciaz cwiczyłam w ciaży itp to i tak tyłam najbardziej w pierwszym i drugim trymestrze. Na dodatek bede miała cięcie cesarskie ze względów zdrowotnych i położenia dziecka. Bardzo sie boje ze juz tak zostanę acha no i mam niedoczynność tarczycy. Czy jest utaj jakiś podobny przyodek co moze mi powiedziec czy schudł ?:) i mam pytanie czy uda i ręce pozostaja po orodzie takie wielie czy chodzi z nich woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
Dziewczyny ja jestem w 23 tc i przytylam juz 9 kg i musze przyznac, ze jestem na diecie chociaz w ciazy sie nie powinno...bardzo uwazam na to co jem, a i tak tyje w oczach. Przed ciaza wazylam 50 kg przy wzroscie 170cm i bylam bardzo wysportowana. Pozniej ze wzgledu na zle samopoczucie odpuscilam cwiczenia i teraz robie tylko lekkie cwiczenia. Nie wiem juz co robic zeby nie tyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie się nie przejmuj to te tygodnie kiedy tyje się najwięcej jak się jest szczupłym przed ciążą ja między 20-28tygodniem przytyłam 9kg a potem do końca ciąży już tylko 2-3 kg a nic nie zmieniłam w diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maatiszka
a przy okazji do dziewczyn puchnących czy przeciwdziałacie temu jakos? i czy to normalne, ze caly czas mam opuchnięte stopy i troche łydki nawet po nocy? czasem opuchlizna jest mniejsza ale ogólnie utrzymuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balena
Ja problemow z puchnieciem nie mam wcale. Co twoj ginekolog na to? Moze powinnas przestac solic posilki... bo sol niby zatrzymuje wode w organizmie, co moze byc przyczyna puchniecia. Gosc dziekuje za szybka odpowiedz. Troche mnie uspokoilas. Zobaczymy co moja doktorka na to. Ona mowi, ze za duzo przytylam i ze powinnam ograniczac jedzenie. Odstawilam juz produkty maczne, tluste a i tak nie widac efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w pierwszej ciąży przytaylam 20 kg, co wydawało mi się bardzo dużo. Tuż po wyjściu ze szpitala miałam już 12 mniej!!! Później karmienie piersią a co za tym idzie dieta, spacerki z dzieckiem, pływanie i w rok po porodzie miałam 2 kg mniej niż przed ciążą. Teraz jestem w drugiej ciąży i wszystko wskazuje na to, ż też będzie 20 albo i więcej na plusie, ale się nie przejmuję, jem to na co mam ochotę, bo wiem że po porodzie wezmę się ostro za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latika95
Cześć :) jestem pierwszy raz na tym temacie, jestem w 21tc i do tej pory przytyłam 3 kg ile jeszcze mogę przytyć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez przytylam ponar 30 kg,teraz jestem rok po porodzie i waze tyle co przed ciaza,nie cwiczylam,nie karmilam piersia,nie stosowalam zadnej diety,do tego nie mam zadnego rozstepu ani obwislej skory,to jakis cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ex_debill_znowu_po
puchnięcie w ciązy nie jest normalne, ale pogadaj ze swoim lekarzem o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przytyłam 10 przed ciazą i 25 kg wciazy, Po ciąży schudłam 12 kg, a teraz przytyłam spowrotem 10 kg, wiec waze niewiele mniej niz jak szłam do porodu. Juz mam dosc i nic nie dziala. dzis załuje .... wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytylam 35 kg, schudlam 12 i spwrotem przytylam 10, wiec waze tyle ile do porodu, no prawie tyle- czuje sie ohydnie, wsstretnie i nienawidze siebie. Wiele mozna byłoby tez złożyc zastrzezen w miłości do mojego synka, wg mnie cały czas zarzucam mu to ze taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkawrrrr
To lekarz zle ci mowi 30 kg to o wiele za duzo , 20 kg tluszczu. Jak ty musisz wygladac kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkawrrrr
Trzeba bylo tyle nie zrec ! A nie teraz plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotkawrrrr
Synek ci nie kazal jesc na potege...wiec czemu masz do niego zal.do siebie powinnas miec ze jestes obzartuchem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniaadama
te co piszą, że 30 to przesada są w błędzie. Każda ma inny organizm. A jak ma się apetyt to trzeba jeść.Ja też przytyłam 30 kg z 56 na 86kg ale mi tak się rozeszło, że nie widać tych kg. A i rzuciłam palenie (jak dowiedziałam się, że jestem w ciąż) a od tego też się tyje. No i oczywiście mocno spuchłam, a kostki u stóp to spuchnięte, że hej. To też ma wpływ na wagę. Tak to czuję się dobrze, kręgosłup mnie nie boli. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynkaaaa
24 tc., mam niedoczynoosć tarczycy i na poczatku ciąży BMI 25 przytyłam jak na razie 2 kg, staram się cwiczyć co 2 - 3 dzień, jem co 3-4h zdrowe posiłki, unikam slodyczy, zobaczymy jak będzie dalej :) pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sporo przytylam. Jestem w 37 tygodniu i mam juz 17 kg na plusie. Tylam na poczatku, w 2 miesiace prawie 10 kg... Nie wiem jak ja to zrobilam.. Od 30 tygodnia do teraz doszlo mi 1.5kg a jem tak jak wczesniej o ile nie gorzej hehe. Naszczescie nie mam jeszcze rozstepow, ba ani cellulitu.. Piersi mam wieksze o 3 rozmiary... Czuje sie jak Pamela, doslownie. Dodam, ze wymiotuje od poczatku do teraz srednio 5 razy w tygodniu i cholernie zle znosze ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×