Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

oleniga super :) do czego to doszlo ze na widok kupy w pileuszce jestesmy takie szczesliwe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam to co pisze w poradnikach o diecie karmiacej,ze czosnek i cebula zmieniaja smak pokarmu,oczywiscie dopoki nie sprobujesz to nie wiesz:) ja sprobowalam pierogow ruskich i w farszu oczywiscie cebula noi oprocz kolek przez tydzien wstret do cyca,butla karmilam,ale na szczescie po tyg.powiedzialam dosc i jakos udalo mi sie adasia przekonac,ze cyc jest najnaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i moja zaczyna miec przerwy naje sie ale potrafi godzinke poltora oczka miec otwarte ale nie placze tylko patrzy dookola mach raczkami i nozkami. kiedy wasze malenstwa zgubily pepuszek u nas 8 dzien dzis i jescze sie trzyma choc zauwazylam na pieluszce dzis kawaleczek strupka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka te krostki znikna malutkie tak maja,a pepuszek topewnie odpadnie niedlugo,patrz tylko czy nie ma ropki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia dzieki wiesz poradniki swietna rzecz ale nie ma jak zapytac kogos kto probowal i zna reakcje dlatego zupki nie zjem ale plywaja 3 kawaleczki z piersi kurczaka wiec glodna nie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga doczytalas ze ten krem emla jest w anglii???ja na receptre go mialam dla dziecka,takze jak bedziesz w przychodni to zapytaj,ale Mikolajek ci niespodzianke zrobil z takupka,ale czesto tak jest nic nic a pozniej cala pielucha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka reakcje sa rozne niestety,moje od wszystkiego co zakazane mialy kolki,bo jak probowalam to bylo nieciekawie przez kilka dni,takze ja 3 miesiace na gotowanym,i zero cebuli i czosnku!teraz tez od razu se dam spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie to pewnie zalezy od dziecko, ja czosnek i cebule jadlam juz po miesiacu a teraz to wszytsko, brukselki, groszek i nic sie nie dzieje i zapach czosnku mu nie przeszkadza. podobno juz w ciazy malenstwoprzyzwyczaja sie do smakow a ja duzo czosnku i cebuli jadlam. jedynie czego unikam to smazonych ale tez sie zdarza. Mysle ze nalezy potroszku nowosci wprowadzac do diety. czy Wasze pociechy tez sie slinily w 3 - 4 miesiacu, bo moj coraz mocniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co dziecko to inna reakcja. dzieci sie slinia bo nie wiedza i niepotrafia przelykac sliny,po okolo roku powinny przestac,nie wiem czy to na zeby bo moje sie slinily od okolo3mies, a zeby dopiero jednemu i drugiemu zaczely wychodzic w 9mies.zycia,czyli6mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie za czosnkiem nie przepadam,a od cebuli mam wzdecia,oczywiscie do farszu,czy do salatek dodaje,mojAdasko lubi wszystko:),znowu Daniel wybredny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Agnieszką na temat czosnku.Ja jadłam dużo czosnku w ciąży i w ogóle to dużo czosnku i cebuli mam w diecie na co dzień.Oczywiście gotowane było beee, ale tylko na początku, no i jak Czarek robił zielone kupki to weryfikowałam dietę.Aha nie jadłam dużo nabiału(z mleka krowiego), bo jest ciężkostrawny i może powodować kolki, a mój miał kolki więc jechałam na sojowym.Często tez piłam robiony kompot z jabłek z suszonymi śliwkami i to chyba jest lepsze niż herbatki, bo kupa po tym szła że hej.Piłam też herbatę rumiankową i koperkową. Trzeba wprowadzać nowe pokarmy,żeby dziecko miało różnorodność smaków i przyzwyczajało sie do nich.Wtedy tez dieta bogatsza w wit i pierwiastki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny gdzie można kupić to super urzadzenie do oczyszczanoia noska(frida)?no moj dzisiaj przeszedl po wszystkich okolicznych aptekach i nic takiego nie mają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borówka - widziałam w Boots, ale nie w aptece tylko normalnie na półce/haczyku wisiało, cena ok. 6-7f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki monika. no bo mi male sie zasmarkaloi ta gruszką wyciągam i wyciągam i zaraz znowu to samo, a ona wkorza sie i spac nie moze jak jej cos tam w nosie dzwięczy. tez byl w bootsie ale tam nie mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mialam dzis wizyte u NP jak juz wczesniej wspomnialam. sprawa ze spiralami wyglada tak: sa dwa rodzje spirali - z hormonem i bez hormonu. ten kto ma obfite i dlugie krwawienia nie powinien miec spirali bez hormonu ( miedzianej), poniewaz spowoduje ona ze @ beda jeszcze ciezsze. ta z hormonem powoduje natomiast, ze @ jest mniej obfita lub nie ma jej wcale. ilosc hormonu uwalnianego w ciagu tygodnia jest rowna ilosci hormonu zawartej w 2 minipigulkach. niewielka ilosc tego hormonu jest wchlaniana do systemu. zdecydowalam sie na ta z hormonem. pani zrobila mi wymaz zeby sprawdzic czy nie mam infekcji oraz...... zbadala mnie ginekologicznie. po prostu nie do wiary! przy okazji niestety dowiedzialam sie, ze moje miesnie brzucha wymagaja fizjoterapeuty. nie zeszly sie jak nalezy i wcale nie wygladaja kolorowo :( takze za tydzien mam appointment na zalozenie. popytalam tez o spirale w przypadku kobiet po cesarce. pani powiedzial ze owszem, latwiej jest zalozyc ja kobietom po porodzie fizjologicznym, ale jest to absolutnie wykonalne. co wiecej, powidziala ze zakladaja je rowniez nieródkom. jesli chodzi o dyskomfort noszenia to przez pierwszch kilka dni mozna miec bol podobny do miesiaczkowego. po 6 tygodniach nalezy sie zglosic do kontroli, by sprawdzic czy wszystko jest w porzadku. to w takim telegraficznym skrocie. musze Was pozniej doczytac bo nie mam teraz jak. troche zescie sie naprodukowaly :D:D:D jak zwykle;) nara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) długo mnie nie było u was ale codziennie was poczytuję. teraz jest u mnie moja mamcia więc staram się jej poświęcić jak najwięcej czasu bo 2 grudnia już wyjeżdża i dopiero się z nią zobaczę w lutym. Kubulek jest kochaniutki. 2 dni temu było supersko jakbym dziecka nie miała. jak szedł spać o 22 to budził się między 4-5 rano na jedzonko. dziecko cud. ale od 2 dni to on śpi 30 min a później płacze jakbym go ze skóry obdzierała. po doświadczeniach lollybely to boję się co sobie sąsiedzi pomyślą. matka która maltretuje własne dziecko. nie bardzo wiem co mu jest bo kupki robi po każdym jedzeniu, nóżkami nie kopie więc kolek raczej nie ma. teraz jest moja mam więc w nocy na zmianę się nim zajmujemy ale boję się co będzie jak pojedzie a mąż do pracy na noc. na samą myśl ciary mi chodzą. dziewczyny karmiące a jak to jest z wasza dietką. ja w pierwszym tygodniu stosowałam dietkę i uważałam na to co jem ale zaczęłam tracić pokarm więc od nowa wprowadzam różnorodne składniki jak do tej pory bez kawy, warzyw strączkowych, cebuli i czosnku (o którym dziś albo wczoraj pisałyście). czy to może od tego że zaczęłam wprowadzać nowe produkty. jak to jest u was. uciekam do mycia i na małą drzemkę bo padam dziś na pysk:) w 100% wrócę do was jak wyjedzie moja mamcia. a teraz życzę dobrej nocki i na przyszłość jak bym nic nie napisała miłego weekendziku:) P.S. a to kilka nowych fotek mojego Kubulka: http://aniapud.fotosik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) aniapud- ja Ci raczej nie pomogę bo moja dieta trwala jakis tydzien, a potem naprawdę jadlam wszystko i pokarmu mialm tyle, ze tryskało i dziecko mi się topiło:-P Nie mialam problemu z kolkami, bolem brzucha.. jadlam czosnek, smazone, kapuste etc. i bylo 100% ok, a adas jadl co 2h i nigdy nie odmowil:) Re79- w Nuneaton jest polska przychodnia( tylko w niedzielę) i jest ginekolog. Trzeba zadzwonic i się umówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! Aniapud co do diety to ty sama mozesz decydowac,kazda ma inne doswiadczenia,moje mialy delikatne zoladki(jak ja):( slodki jest twoj Kubulek A niapud!!! pamietam tylko,ze mojemu starszemu synkowi nie przeszkadzalo,ze jem owoce pestkowe,urodzilam go w czerwcu i oczywiscie nie moglam sie powstrzymac od brzoskwin,nektarynek,sliwek;) prykal,ale nie plakal przy tym. ok to kawusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim... pochwalony :) Oj to moje dziecie daje mi popalic... nie spala wczoraj do 12 w nocy (no moze raz zasnela na 40 min) ... mimo, ze ciagnela cyca, potem dalam jej mleko ktore juz wypompowalam nieco wczesniej (dobre i to, bo ja rzadko pompuje) a na koniec Ed ja wziol po 23 i dal jej jeszcze 50 sztucznego bo ciagle byla unhappy. O 7 rano cos pojadla i spala z marudzeniem a teraz znow ciagnie, echhh moja siostra jutro przyjezdza, to moze mi troche pomoze rozwiazac ta nieregularnosc, w koncu ma dwojke swoich :) Anecia my tak sie tu czesto o podobnej porze spotykamy na kawce, hehe.. wiec nawet jak daleko to przynajmniej wspolna pore mamy :) A jaka kawe pijesz, z ekspresu czy rozpuszczalna czy moze jeszcze inna ?? to tak w ramach anegdoty Ania... dieta, hmm, ciezko powiedziec. Po przygodach z kupka w tym tygodniu, przestalam pic coca cole i jesc tyle czekolady, typu w ciasteczkach czy inne... :P A po przeczytaniu was wczoraj nie zjadlam kieves z czosnkiem, bo silnie jechaly zapachem, ale za to zjadlam krokiety z polskiego sklepu, ktore maja kapuste. Mysle ze jednak codziennie to by nie byl dobry pomysl Na pewno trzeba jesc tresciwie jak juz ktos pisal, to mleko wtedy pelniejsze, niz jakbys byla na diecie 1000 kcal hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! oczywiscie nie doczytalam Was jeszcze bo nie mialam kiedy :) . wczoraj bylam \"tanczaca z kolkami\".doslownie juz nie wiedzialam co robic wiec tanczylam z malym walczyka :). akt czystej desperacji. dobrze ze jeszcze tylko 6 tygodni tej meki zostalo (okolo!). aniapud dieta nie ma znaczenia przy ilosci pokarmu. jesli sciagasz nadal to rob to jak najczesciej, nawet jesli nic nie leci lub leci malo. w ten sposob gimnastykujesz cycuchy. poza tym jesli juz nie masz nawalu mleka to nie znaczy ze Ci pokarm zanika tylko sie ustatkowal i cycuchy produkuja go tyle ile zjada maly ;). problem polega na dokladnym sciagnieciu go. nie bede sie wymadrzac w tej kwestii, bo nie wiem jak dokladnie sciagnac pokarm. dziewczyny sciagajace moze macie jakies tipy??? jesli chodzi zas o wspomozenie produkcji mleka to sprobuj herbatek mlekopednych (ja od czasu do czasu popijam sobie ta z HIPP w torebkach, ale wiem ze sa tez dobre z Herbapolu). ponoc dziala tez mleko sojowe i piwo \"Karmi\". ja serwowalam sobie od czasu do czasu pol szklaneczki normalnego piwa po wieczornym karmieniu (od momentu kiedy zajazylam ze to dziala ;) ). to tyle z poradnika mamy Eli :D:D:D. obiecuje ze zajze na poprzednie strony jeszcze dzis. spadam pod prysznic :). Anecia jaki rozmiar nosisz i jakiego jestes wzrostu? napisz mi na mejla :) dolacz tez obwod brzucha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila a moze niech Cie dzisiaj Edek do mnie przewiezie? :) albo sama wsiadz w 603 z dworca a on niech Cie ode mnie poznij odbierze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b a jak dajesz sztuczne mleko to ladnie spi nie marudzi?jesli nie to wieczorem po kapieli na przyklad dawaj jej sztuczne,ja tak przez ok.2tyg adasiowi podawalam,bo tez mi dawal popalic po kapieli spal 1godz a pozniej 2 godz czad przy cycu,polozna doradzila mi zebym zaczela sztuczne podawac jak mi sie tak obudzi,pozniej wpadnie w rytm,ze ma spac o tej,przyzwyczaui sie i wtedy juz cycem i poskutkowalo!i to wlasnie tez po ok 3tyg po urodzeniu sie zaczelo pozniej spal od 4-6godz po kapieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia ja tez rozpuszczalna ale z Cravendale, uwielbiam to mleko :D Mam mozliwosc kupic polskie mleko ale jednak nie swieze w woreczku wiec wole duze angielskie, taniej wychodzi. Dobra rada, bo po stucznym spi o wiele lepiej, a nie budzi sie po krotkim czasie i chce wiecej i wiecej......Najgorzej bylo ze jak zasnela o tej 12 to ja o 3 musialam ja obudzic bo myslalam ze mi piers eksploduje z bolu, ale zasnela po tym dosc ladnie. Ona ma teraz ten 4 tygodniowy mega wzrost i potrzebuje duuzo papu. Ok, lece pod prysznic, a moze jeszcze poleze, bo Maja spi... a potem drinking z mama Eli, ready or not here I come!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie moje tez tak po ok miesiacu dawaly czadu!!!tylko ja z 1 durna nie powiedzialam poloznej i sie meczylam,i postawilam na naturalne,ale z 2gim juz sie nie cackalam;)i wyszlo na dobre:classic_cool: Kamila_b musze spisac nazwe bo mi to angielskie nie smakowalo,moze to bedzie lepsze:p spoko zrobilam se bule i adas ja zjadl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sie obiadu nie moge doczekac!!!mniam dzisiaj LECZO!UWIELBIAM:P Dziewczyny wczoraj w morrisons mielismy przygode smieszna oprocz tego,ze oczywiscie ja zamiast 300gram wedliny pow,ze chcem 3kilo...normalka,bralismy jeszcze pol kilo czegos tam i maz mowi Half kilo....a ta nam za pol ceny chciala dawac!!!maz powtarza HALF KILOGRAMS!!!A ta no tak czy za tyle i tyle moze byc?noi wkurzyl sie i powiedzial 500gram i zakapowala!czy my durni czy ona?bo jak maz w pracy mowi Half kilo...to pol kilo mu daja,a nie za pol ceny!!!zreszta kilograms to nie price no nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helou mamo eli ja tez bylam wczoraj u NP. to moze zapodam cos o tym implancie bo zainetresowanie bylo dosyc duze.no wiec ma on wielkosc wsowki do wlosow, wsuwa sie go pod skore poprzez malutkie naciecie w skorze po wewnetrznej stronie ramienia.zabieg wykonuje sie w znieczuleniu miejscowym! dziala przez 3 lata (tzn dluzej ale ma licencje na 3 lata i pozniej moze tracic skutecznosc.mozna go wyjac kiedy sie chce(nie pozniej niz po 3 latach1).ma minimalne skutki uboczne.jest w 99% skuteczny. 18 decembra mam appointment wiec opowiem co i jak.a dla bardziej zainteresow\\anych tematem mam ulotke,pytajcie to napisze sorki ze mnie nie ma, ale mam absorbujacych tesciow :) ale moze dzis uda mi sie wyslac ksiazki ktore \'na 100 % we wtorek\' mialam wyslac:O przepraszam dziewczynki, ide pokleczec na grochu:) aaaa aniapud kubus jest przeboski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia dobre z tym sklepem :D a ja musze sie skromnie pochwalic ze najlepsze leczo ever robie:) iiii cos jeszcze mialam dodac ale wylecialo mi z glowy heh, moze zaraz wleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly ja mam pytanko a czy pisze tam czy zawiera nikiel???bo mam uczulenie:( zastanawiam sie tez nad spiralka mamaEli opisala coi jak,ja tez bym chciala jak cos to ta hormonalna bo mam paskudne 7dniowe@,pisala ze jest miedziana,to by pasilo,a musze cos skutecznego,a z tabletkami to wiadomo raz wezme a nieraz sie zapomni,a tu po3 cim jakbym znowu zaszla to bym ocipiala!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli mowie ci jak sie wkurzylismy,oni to half chyba uznaja tylko jako do ceny czy co,a wy jak mowicie 500grams czy half??? ah ja nie wiem czy spirale moge bo mam ta wade macicy a kiedys cos wyczytalam ze nie mozna jak ma sie wady:( zreszta pogadam z kims o tym jak urodze,a od kiedy po porodzie mozna ta spirale zakladac,i ten implant???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×