Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

anecia w Twoim przypadku spirala chyba raczej odpada, ale dowiedz sie slonce. mnie NP badala ginekologicznie miedzy innymi ze wzgledu na ulozenie macicy. najlepiej jak jest ulozona prosciutko, bo wtedy jest mniejsze ryzyko przy zakladaniu. z Twoja wada byloby to dosc skomplikowane. nie mam jeszcze maila, ale poczekajmy ;) Kamila - czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaczynałam się martwić,Lolli, że w drodze booki zaginęły.Ale jak tak się sprawy mają, to oki.Rozpieszczaj teściów, rozpieszczaj :) A żeby było weselej gdy klęczysz na grochu ręce do góry trzymaj... Anecia - o antykoncepcji rozmawia się zGP gdy masz sprawdzenia po porodzie w GP po 6 lub 8 tyg.Wtedy pytają Cię jaki środek wybrałaś i przepisują.I pewnie sprawdzają czy się kwalifikujesz na taki.Ja ulotkę o dostępnych środkach dostałam już w szpitalu z życzeniami: nie wracaj do nas za 9 miesięcy, haha! U nas w Coventry - przecudnie - normalnie nie pamiętam takiego listopada jak ten - słońce całą gębą. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytam o spirale bo ja mam 2macice,ale szyjka jest jedna,sa wady ze maja 2szyjki,i 2macice i wtedy jest trudniej zajsc w ciaze i ja utrzymac mi jak widac nie trudno zajsc;)juz 4ta w sumie ciaza heh. zaraz sprawdze,ale pisalo wiadomosc wyslana:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe fajne zyczenia!mi by sie przydalo -juz NIGDY do nas nie wracaj:p ojej moj GP to taaaaki pustak!postaram sie do tamtej pory zmienic U mnie tez sloneczko:) i jakies swiateczne festiwale i wyprz.na rynku tylko nie ma mnie kto zagonic zeby czerep umyc i isc:( w nastepnym tyg.ma byc zywa szopka,renifery z tego co widze na obrazkach bo poczta przyszlo bo co pisze to nie wiem,zamiast sie uczyc Anielskiego to z wami pisze:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki!! widze ze wazny temat poruszacie, tez sie musze za to wziac. teraz mam najwiekszego stracha w moim zyciu o wpadke, hehe. ciekawe czemu :D maks wczoraj dostal karuzelke. chyba zrobilam blad, bo pokazalam mu ja po poludniu. nie wiem, moze dlatego byl baaardzo grzeczniutki caly wieczor, ale... nie spal! nie plakal, nie marudzil, po prostu chcial pogadac. gaworzyl, gruchal, smial sie, piszczal... gadal tak ze mna (a raczej do mnie) do 1.00 w nocy, co bylo dalej - nie wiem, film mi sie urwal. wstal o 6.00 bez ryku ale baaardzo glodny, zdrzemnal sie do 8.00, pozniej zdrzemnal sie do 10.00 i musialam go budzic bo szlismy na szczepienie. tam tak podrywal wszystkie panie w recepcji (chyba urok osobisty ma po tatusiu. to lepiej, bo mamunia ma czar chmury gradowej). juz wiem, czemu mam taki opor przed szczepieniem go na gruzlice - trauma z dziecinstwa. przypomnialo mi sie. uuuu, nie bedzie dobrze jesli maz mi odmowi pojsia ze mna w poniedzialek na to szczepienie!!! a ma prawo po nocce, niestety :( teraz maly odsypia stres a ja co chwile sprawdzam czy oddycha. nastepne szczepienie z tej serii 2 stycznia - 3 zastrzyki! wynegocjowalam z mezem, ze po nowym roku zapisuje sie na gym, jednak stala pora cwiczen i koniecznosc wyjscia z domu sa ok. teraz to zawsze jest cos pilniejszego do zrobienia (np. kafeteria - przeczytac, odpisac :) ) mamo eli, czy ta spirala jest antykoncepcyjna, ta z hormonami, czy wczesnoporonna? bo nie slyszalam jeszcze o takiej \"z dodatkiem\", w ogole cienka jestem w tych sprawach, uzywalam mini pills. tak ze mam prosbe: piszcie, piszcie, a ja sie czegos od was znowu naucze :D a w londku \"ciemno, szaro i ponuro\", na dodatek kropi i zeszlo mi powietrze z kolka w wozku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nacierpialo sie malenstwo:(onyx nie martw sie nic malutkiemu nie bedzie:D onyx jaka spirala????ja tu kciuki trzymam za dziewuszke a ty tu spiralke chcesz zakladac???nununu jak to Adas mowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, anecia, pozwolisz mi troche odczekac? wiem, ze nie jestem juz taka znowu najmlodsza, ale zaciazyc kedy sie ma 3-miesieczne dziecko... daj mi chociaz jeszcze 3 miechy na podregenerowanie kregoslupa! a swoja droga pisalam wam o kolezance, ktora niedawno urodzila dobrusie - jej starszy synek wlasnie ma rok i 3 miesiace. ale sliczna ta jej coreczka, ja tez chce!!! podobna do ksieznej od asanny. a propos - czy juz ktos zna tajemnice imienia malej? bo asanna w kolko "ksiezna" i "ksiezna". nie wiem czy tak ja chce rejestrowac czy co... :D aha, maz kazal powiedziec, ze "to gryfno dziouszka" - iezle jak na ukrainca ze slaska :D och, niech te chlopy wstaja albo niech te ksiazki juz przyjda... wszystko porobione w chalupie a surfowac sie boje... za duzo pozniej wydatkow bo mi sie duuuuuzo rzeczy podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh onyx spoczko to poczekam z tym trzymaniem kciukow!w takim razie po co ci sprala na iles tam lat jak za 3miechy;):p nie no,ale tak jak pisalas o kolezance co ma Dobrusie i roznica 1,3roku ,ja zaciazylam z 3cim po 1.5roku,to wydaje mi sie,ze akurat,no ale mi83 ma adasia co niedlugo roczzniakiem bedzie,a w marcu Corcia:)bedzie no wlasnie juz pytalysmy kolka razy jak ta Ksiezna bedzie sie zwac,ale asanna nic nie odp.niech da jej na imie Princess i juz!;) a i byla aniagrimsby chyba jeszcze,pamietam ze pisala,ze jest w ciazy z 2gim,ale maz nie chce,pozniej juz chcial:D takze te mamuski z gory moze zaczna wracac:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ramach antykoncepcji, jak mi tylko ureguluja sie sprawy okresowe po karmieniu no i po zastrzyku, zamierzam sprawić urządzonko z tej strony http://www.ladycomp.pl/ i bez żadnej ingerencji w ciało, i całkiem skutecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ja z moim danielkiem zaszlam na 2dni przed miesiaczka,wiem to napewno bo akurat maz byl 3miechy za granica i z nikimgo nie zdradzilam:p przyjechal,19,a 20 kupil pikny pierscien zareczynowy,ochrzcili my go w tym dniu;)a jakos 22-23 mialam dostac miesiaczke,ale w zamian za to za 9mies Danus sie pojawil heh,ale powiem szczeze ze ta metoda jest GIT!!!!!!!!! Onyx to czekam na asanne:( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisalam ta pikna przypowiesc poczecia mego 1go bo przez prawie 2 lata stosowalismy kalendarzyk heh i do tego piknego dnia byl skuteczny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia jedynie sterylizacja jest metodą 100% . albo jak to bylo?szklanka wody zamiast...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to juz wole ta metode od sterylizacji,jest super!tylko czy i na mnie by dzialala???najlepiej to wszystko na raz heh,pewnie znasz swoj organizm to wiesz czy by byla skuteczna,ja tam musze cos porzadnego wybrac tylko czy takie cos jest:( raczej nie.po danielku bralam tabletki z przerwami przez 7lat,noi miedzy nima adasiem jest 8lat roznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam na ten pearly borowka noi skutecznosc taka jak z innymi,ciekawe...cena fajna:( a tu w anglii tez to jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, tutaj nawet taniej niz w polsce. chociaz ceny są różne zależnie od dystrybutora, ale napewno taniej niż w pl mi to sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jednak jest troche roboty bo ty musisz poznac urzadzenie.ale ponoc nie jest takie straszne. najbardziej wiarygodn opinii najlepiej szukac na foum dziewczyn ktore tego używają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panienki co dzisiaj pichcicie?anecia zrobilas mi smaka na leczo....ale napracowalabym sie a mąż by tylko powąchał-nie lubi cukinii. jakie leczo robisz?mam w lodowce papryczki chili, bylyby idealne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Szczesliwe brzuchatki: lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka...Zuzia? Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......32....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......24.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......23....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......16....H/C........... ?syn?........... aleksandra188......22.06.2009.......11....hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka...KAJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwwwa***
Wlasnie pozbieralam sie by sie pochwalicmoim malenstwem :D jestem najszeczesliwsza mamusia:) pewnie jak nie jesdna z Was :D Pozdrwiamy z Kajenka i ruszamy dalej poodpoczywac. Maluska jest ale silna i szybko nadrobi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny.Wogóle nie mam czasu, zeby was doczytać, a co dopiero coś napisać. Teraz chwilowo moje dziecię śpi, więc mam minutkę. Moja Hania kończy dziś 2 tygodnie, ogólnie jest chyba zdrowa, ale od urodzenia strasznie się pręży, płacze przy tym, ze snu się wybudza, nie może chyba gazów wypuścić i tak jest przez całą dobę, najgorzej dla nas w nocy bo mało przez to śpimy. Bardzo mi szkoda dziecka, nie mogą patrzeć jak cierpi, mówiłam o tym położnej i HV, ale one że dziecko musi przywyknąć do mojego pokarmu, że nie chcę chyba żadnymi lekami takiej małej istotki faszerować i że to normalne. Ale ja ją oodpowietrzam, staram się jeść lekko, już nie wiem co robię źle. Nawet zadzwoniłam do tej pediatry z Lonynu (kiedyś chyba Borówka podawała do niej tel), pediatra zaleciła karmić co 2h, żeby nie przeciążąć żołądka i tak robię, ale dalej jest tak samo.Już wczoraj posunęłam się nawet do tego że dałam smoka, żeby nie wisiała mi na cycu cały czas, oczywiście mam wyrzuty że ją oszukuje, ojjjj ciężki los mamy. Napiszcie jeśli znacie podobne sytuacje, może coś poradzicie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamuski :) mam pytanie co byscie doradzily na lekki bol gardla tak dzis lekko czuje ze mnie zaczyna laskotac wiec zeby szybko temu zaradzic co byscie polaecaly ??? ubieram sie jak balwan dbam o zdrowko jak nigdy w zyciu ale w kolo kaszla kichaja i cos malego mnie zlapalo a ze oczywiscie nie chce zadnych tabletek brac ale moze jakims domowym sposobem ??czosnek albo ssok z cebuli posypanej cukrem cos takiego slyszalam .....buzki pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc Wy moje kochana mamuski na ktore mozna zawsze liczyc :) buzki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola a czy mala zasypia Ci natychmiast po ataku placzu i to dosc glebokim snem? i czy ma na przyklad tak, ze te napady placzu slabna z ataku na atak a wczesniej wzrastaja? to ze odbijasz mala to super, ale czasem dzieci cierpia mimo tego. na pocieszenie pomysl ile by mala cierpiala gdybys nie odbijala jej wcale. a infacol nie dziala? sprobuj moze colrelief czy jakos tak (ostatnio zchwalala mi go HV (wada jest cena - prawie 10 funciszy). sprobuj tez trzymac Hanie pionowo po karmieniu przynajmniej przez jakies 10 minut. a poza tym witamy w klubie pand :D aga26londyn plucz gardziolko woda z sola. syropek z cebuli takze a jakze! :D . proponuje tez herbtke z miodem cytryna i imbirem - swietnie rozgrzewa ;). jesli Cie cos boli to oczywiscie 2 paracetamole :) dobra mam szanse Was teraz doczytac ze wczoraj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli, Hania nie zasypia po ataku płaczu, płacze i się napina, po jakimś czasie jak już gazy odejdą to przy cycku zaśnie, a w nocy budzi się i ją masuje po brzuszku i uspakajam, więc po chwili zasypia, a po kilku minutach znów jakby skurcze brzuszka i sie budzi. Infacol podaje od tygodnia, ale nie widzę zmian. W nocy jak wstaję do łazienki, to widzę w lusterku jak mi dolne powieki drgają, pewnie z niewyspania, czytałam też że z braku magnezu, ale ten akurat już jem codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, czytam i odpisuje: asanna koszyk sklada sie glownie z gozdzikow i gerber(ów?), karteczka tez byla :). czekam na Ciebie w przyszlym tygodniu, zdzwonimy sie 🌼. wez ze soba ta forme jak chcesz, to sie nazywa "housing needs aplication form". frugo tez tak mialam (po myciu okien). w nocy szlam po scianach do kibelka. oszczedzaj sie slonce, bo teraz tak jak borowka pisala, organizm przygotowuje sie do porodu i przeciazenia nie wskazane ;). ogrzewanie swoja droga ma wiele do rzeczy, moze to stawy? mam nadzieje, ze ogrzewanie wroci szybko. trzymaj sie! oleniga infacol i gripe water mozna podawac rownoczesnie. infacol przed karmieniem a gripe water po (nie wiecej niz chyba 6 razy na dobe). nie przestawaj podawac infacolu, bo kolki moga wrocic! jesli chodzi o kupki to ani infacol ani gripe water nie maja znaczenia. one maja na celu pomagac dzicku w pozbyciu sie gazow. znaczenie ma Twoja dieta (uwaga na czekolade i inne zatwardzajace rzeczy w sporych ilosciach) oraz formula ktora podajesz. nie zmienilas przypadkiem ostatnio mleka lub nie dolozylas kolejnego karmienia formula? moze to o to chodzi? pomysl co nowego jest w jego diecie ;) fajnie ze pupka juz sie wygoila, ja uzywam od czasu do czasu zapobiegawczo alantanu. plantex jest fajny, dziala jak herbatka z kopru wloskiego. dziewczyny nie dajcie sie zwariowac z dieta podczas karmienia!!! owszem trzeba przystopowac ze smazonym i ogolnie tym co wzdyma, czekolada (w duzych ilosciach) i zywnoscia przetworzona, ale jesc trzeba roznorodnie. czosnek w zupie jest prawie nie wyczuwalny. zjedzony na surowo moze wplynac na smak mleka, ale gotowany lub w duszonym miesie miesza sie z innymi przyprawami, a poza tym zanim przejdzie do mleka to juz raczej niewiele go czuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×