Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Jejku Frugo nic Cie nie pomoge,bo nie mam bladego pojecia jak i co ja bym zrobila,pewnie masc i cieplym sie oblozyla no i amol koniecznie.tak mi Cie zal. Trzymaj sie Malenka,obys jvtro obudzila sie jak nowa. Ja mialam zgage jak holera migdaly pomagaly i zimna woda.Nic przed spaniem nie jesc. A Ksiezna moja ma kudlow wiecej na glowie niz ja a to 3ci tydzien idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mdlosc zadnych ani razu,no moze raz ale to na widok ojca mego dziecka w 9tym m-cu. Ale mi sie przypomnialo jak rok temu jakas mowila ze z domu droga do busa standardowo zaliczala z pawiem. Raz jak czczo wzielam witaminy pragnancecare oj bus sie za bardzo mi zachwial i tak zaczelam autkiem do pracy jezdzic bo mi nie dano doskoczyc do okna ani drzwi,ale byla jazda,zalowalam,ze tam jakiego mego wroga nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w koncu Was doczytałam i znalzłam Wasze wypowiedzi na temat tej masci znieczulajacej (emla)... a czy jest ona w Anglii dosytepna??? czy ktos uzywał?... Agnieszka75 dziekuje za info o szczepieniu, nie wiedzialam ze to w uda i to jeszcze dwa (a dlaczego w dwa?... to bedzie pierwsze szczepienie Mikolaja)... ja mysle ze wysle meza na to szczepienie a poczekam za drzwiami, nie moge zniesc jak on placze chocby sekunde... maz sie zawsze na mnie zlosci ze jak Mikolaj zaczyna plakac to ja odrazu panika, ze nie dam mu poplakac troszke.... ale jak ja z Mikolajem jestem caly dzien a on wraca po poludniu z pracy to jest chyba jednak roznica jak sie slyszy np. 2 razy placz dziecka w ciagu dnia a 10 razy... nie wiem czy to ja wymyslam i jestem przewrazliwiona czasem czy o co chodzi?... oj spory juz mój klocuszek dziewczyny, jak bylam w zeszlym tygodniu na spotkaniu mam i dzieciaczkow to nie dosc ze byl najmlodszy to jeszcze najwiekszy, wygladal jak 3-miesieczny bobas ktory tez tam był...:)...jest dłuuugi dlatego wagi tak nie widac (ma 62cm i wczoraj zaczał 7tydz.) pewnie juz pisalam ale z dupka duzo lepiej :)... prawie funkiel nówka nie smigana ;) :D... dziewczyny a jak sie zagoi to co stosowac ochronnie?? bo mam juz chyba wszystkie mozliwe masci... jeszcze cos mialam napisac i zapomnialam...hmm :o.. next time ;) Mi83 dzieki 🌼 no to moj odreagowuje sobie czasem... biedaczek to pewnie to zabieranie butelki i odbijanie w czasie jedzenia mu sie przypomina... no ale nie da sie inaczej i tak mu sie zawsze uleje... strasznie gibki jest i łapczywie czasem je... jak miło widziec nowe przyszle mamusie:) witaj Re79 :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 😘 🖐️ ASenna ten laktator jest firmy Medela swing kupilam wczesniej z Aventu do niczego wogole nie ssal i kolezanka tez mi go odradzala ale poslalam mojego i bbaka w sklepie mu go wcisla sprawdzilam i rzeczywiscie wogole nie ma ssania,mam tez z aventu reczny POrazka i tragedia wogole zassac nie moze u mnie tez problem bo mma duze brodawki ale naprawde lepszy reczny polski z tradycyjna gruszka niz Avent firmy Philips a ten co mma teraz jest boski ma rozne opcje ssanaia szybkie i wolne od najslabszych do srednich i mocniejszych potrfi ostania kropelke wycisnac. w lodowce mma juz 700 ml zapasu a moja mala ma 8 dni i potrafi 60 ml 80 spokojnie wypic czy to normalne? w Lodowce mozna trzymac swoj pokarm 2-3 dni tak powiedziala mi polozna lekarz i przeczytalam na kilku stronkach na temat przetrzymywaniu kobiecego pokarmu po 3 dniach nalezy go wylac. jesli chodzi o zamrazalnik ale taki co jest w lodowce mozna zamrazac tylko 2 tyg.a jesli posiadamy zamrazalnik osobno to 3 mce spoojnie choc slyszlalam teorie ze do roku czasu ja jednak bym sie bala. Dziewczyny napiszcie prosze od kiedy wasze malenstwa napadaly kolki od jakiego tygodnia?? ja tylko czekam kiedy to nastapi boje sie tego okropnie choc daje tylko swoj pokarm a moje menu wyglada jak dziadka po operacji zoladka heh same delikatne rzeczy,jem sporo nabialu za to. aha moja mala wstala i musze Laure wyprawic do szkoly buzki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha co do tego laktatora medela cena jest dosc spora bo koszt 95 funtow kupowalam w bootsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka.noi mamy kolejny dzien,noi tydzien ciazy:( czas szybko leci. jesli chodzi o mdlosci to z pierwszym mialam,ale nie wymiotowalam i synus,z drugim mialam lekkie,zawsze poranne,tak do poludnia,a teraz chyba z 2dni i koniec,i to takie malutkie,rano wypijalam ok.szklanke mineralki gazowanej z 1 szczegolnie,zanim wstalam z lozka,zeby zoladek zaczol pracowac zanim wstane,tak mi polozne doradzily,a zgagi z rzadnym nie mialam i ladne wlosy,teraz pierwszy raz w zyciu mialam zgage,przedwczoraj po nalesnikach:( mi83 bardzo sie ciesze,ze lepiej:) oleniga masc emla jest w anglii mojemu synowi przepisali tu przed pobraniem krwi,i moj tez placze przez sen,smieje sie,gada:) ok trza kawe lyknac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwe brzuchatki: lorinka.............19.11.2008.....32.....blackpool....c oreczka...Zuzia? Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... iwwwa***............14.12.2008......27....londyn........ corcia...........? olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......32....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......24.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......23....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......18....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......16....H/C........... ?syn?........... aleksandra188......22.06.2009.......11....hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re79
Mi83 bardzo dziękuję za odpowiedź :) Czyli nie za wiele się dowiem u lekarza ;) Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony :D ja tylko nachwile, za godzine mam wizyte u nurse practitioner w sprawie spiralki. zdam relacje. patunia to moga byc gazy lub kolka. jak Ci sie dziecko wierci przy butli- odstaw i odpowietrz. jak sie uspokoi sprobuj znowu. jesli prezy sie i drze w nieboglosy moze to byc kolka.ja infacol podaje swemu szkrabowi tylko w dzien i wieczorem, pomijam nocne karmienia (na ogol 2) bo nie moge trafic mu do buzki :D:D:D dziewczyny wlasnie ktos mi zastukal do drzwi, otwieram a tam poslaniec z koszykiem kwiatow :). dostalam kwiaty od firmy w ktorej pracuje. kurcze milo mi sie zrobilo... :D:D:D dobra lece!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale milo mamoEli kwiaty dostalas suuuuuuuuuper!!! Re79 witaj:) lekarza to raczej nie bedziesz widziec tylko polozna i od niej sie najwiecej dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna dziękuję Ci ale niestety nie czuję sie dziś jak nowo narodzona choć jest odrobinę lepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo kości miednicy ci sie rozchodzą, szykują droge dzidziusiowi. ale co na to można by zaradzic? szczerzae to chyba nic, po prostu zwroc uwage kiedy najbardziej ci dokucza, czy po jakimś szczeg wysiłku i unikaj tego. jak mi zaczely sie te bule na 2 m-ce przet term polozna powiedziala, ze do urodzenia juz beda - mylila sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Re79
Dziewczyny przepraszam, że Was tak męczę, ale mam jeszcze jedno pytanie. Kieruje do dziewczyn z Birmingham i okolic. Znacie jakiegoś polskiego ginekologa lub angielskiego przyjmującego prywatnie, który zrobi USG i sprawdzi czy wszystko ok? Chciałabym nie czekac aż tak długo w niepewności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
re zrob jak ja idz do GP powiedz ze cie mocno brzuch boli w dole caly dzien i mocno!!!mnie skierpwali na usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahoj na Babskim pokladzie.Dzieki za rade z herbatka rumiankowa,tego Ksieznej bylo trzeba,normalnie niewierze,ze o tej porze spi w dodatku w spioszkach od gory do dolu pozamykanych a takich nie cierpi. Patinka dzieki ja mam reczny z Tommee Tippee nie jest zly ale ostatniej napewno nie wyciagnie nawet przed ostatniej.Drogi byl? Chce,ktoras odsprzedac cos w czym mozna dzieciatko polozyc z wibracja?Dajcie znac na email.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo a moze Ty sie przemeczasz,jak mnie rwalo to sie kladlam na plecy pupcia do sciany podkladalam jaska pod krzyz i nogi na sciane i powolutku oddychalam,jakbym jednym oddechem kazda szczeline we mnie chciala wypelnic,pomagalo.Ja duzo bazuje na takich cwiczonkach przy porodzie jak odpowiednio oddychasz tez b.pomaga. Mama Eli kochaja Cie tam,Superkowo,ciesze sie z Toba.Gozdzik tam byl?Gozdziki sa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka powiedz,ze przytylas,pociez mnie,ja juz Ksiezna na stopperze usypiam a wciaz mi tluszcz na udach lata. Marze o 50kg i dopne tego. Mama Eli a karteczka byla? Wpadne w przyszlym ok? Dziewczyny jak sie nazywa forma,ktora sie wypelnia w counsilu na mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W Coventry cudownie.Czarek jest completely healthy - tym razem doktor był miły, ale nic nie pomoże na charczenie i okropny kaszel, bo taka pora roku i Czarek jest za mały na jakies poważne leki.A że dostał antybiotyk-będzie ok.No cóż nic nie zrobię.:o RE - jak ja pytałam o prywatną konsultacje i USG to położna powiedziała,że można w Solihul umówić - zapytaj w przychodni lub położnej.Nie skorzystałam, bo w ostateczności nie było potrzeby, więc nie wiem nic więcej na ten temat. Ja też mam Medel Electric, ale dałam ok 13f , bo na ebay używaną razem z butelkami i woreczkami na pokarm. A kwiaty - to zawsze welcome.Po porodzie dostałam bukiet.Mój mąż nie jest wylewny w słowach i takimi drobiazgami pokazuje uczucia.A z pracy - gift card do Mothercare.Serre prezent. Życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek Tzn tu juz prawie poludnie :) Maja dala mi wycisk w nocy. Spala troche ale zasypianie po karmieniu trwalo wieki. Potem nie spalam od 5;15 i jak Ed wrocil ok 7 to troche ja lulal...i dal mleko w proszku bo moje cycole juz normalnie w agonii byly. Jakims cudem zasnela po 8 i spala prawie do 11 !! Jak dobrze. Dla odmiany. Nie chcialam dawac proszkowego mleka bo myslalam, ze nie mogla kupki przez nie zrobic ale rano juz plakalam na mysl ze znow musze ja wziac i nosic itp :( a ona do tego nawet jedna extra zrobila Obudzilam sie za to z wielka pelna cysterna i jest ok. Doimy :P Po tym chyba na spacerek pojde, wypadaloby dzisiaj. patinka26 laktator za £95.. wooow ja moj elektryczny z regulacja mocy ssania kupilam za £20 na ebay.. bardzo dobrze dziala Anecia jak masz nie wielkie zgagi to owocowe rennie do ssania jest dobre. Jesli sie bedzie powtarzac. Ja mialam po 7 miesiacu pare razy tylko zgage. Szybko mi tz gaviscon w syropie pomagal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o wlasnie gawiscon na zgage,a ja przedwczoraj forum oralam szukalam tej nazwy heh,nie chcialam wam zawracac glowy,mi pomoglo cieple mleko,a wlasciwie to kawa inka na cieplym mleku,narazie jest ok,ale nalesnikow nie zjem juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna nie przemęczam się raczej nie robię nic po za małym sprzątankiem i obiadkiem.Ja wiem że wszystko się rozchodzi ale w takim razie u mnie zaczeło się rozłazić wczoraj i bardzo się spieszy żeby do jutra skończyć :-) Ból jest naprawdę duuuży.Ale tak sobie myślę że może to z zimna już sama nie wiem,może coś sobie tam przeziębiłam (od miesiąca nie mam ogrzewania w domu)co Wy na to Asanna a ta forma nazywa się HOUSING APPLICATION FORM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo***Eli bukiet kwiatów :) suuuper :) :) :) a podajesz tez grip water swojemu maluchowi?? czy tylko infacol... bo ja mam jeszcze infacol prawie całą buteleczkę ale przestałam używac odkąd stosujemy grip water, ale na dobrą sprawę Mikołaj chyba przyzwyczaił się do grip water bo bąków tyle juz nie puszcza, boli go czasem brzuszek i do tego jeszcze kupki nie moze zrobic już drugi dzien... to tak jakby grip water w ogóle nie działał... moze powinam zrobić przerwę i podawac infacol...?? a może i to i to na zmianę??... poradźcie co robić... wczoraj dalam mu herbatke plantexu, wypil cale 50ml no i dalam mu za to grip water tylko dwa razy ale nie zadzialalo na kupkę... Mikolaj buja sie wlasnie na hustawce..podoba mu sie :D... ale czkawke ma i musze go wyciągnąc bo zaraz zacznie plakac... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila black wiem ze drogi ja tez sporo rzeczy kupilam na ebay ale jesli chodzi o laktator to ceny byly podobne z tej firmy tzn ok 50-60 funtow do tego ok 10 funtow przesylka wiec stwierdzilam ze wole dolozyc i kupic nowy i miec pewnosc.Bo na ebay czasami zdarzy sie kupic ciekawie i tanio i dobrej jakosci a czasem jest inaczej ja juz sie przekonalam niestety. wlasnie gotuje rosolek z pierdsi kurczaka i dalam drobno posiekane 3 zabki czosnku zeby zapach chociaz byl jak myslicie jak zjem nie zaszkodze malej?Mam bzika na wszystkim co zjem niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartowałam patinka. dziewczyny nie przesadzajcie tak ze swoja dietą, troche zdrowego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie zaszkodzi,ale zmienia smak pokarmu i dziecko nie bedzie chcialo ssac(oczywiscie nie zawsze nie chce)moje nie chcialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze moglam nie dawac :-( zjem sama piers z kurczaka a rodzinka zupke. ja przy 1 dziecku jadlam co chcialam karmilam tylko niecale 4 tyg ale juz od ok 2 tyg miala strasznie silne kolki.Wiem co to oznacza wielogodzinny placz przerozne specyfiki ktore nie zawsze chca pomoc.Dlatego wiem co czuje patunia, i wole p-rzesadzac przez 1-sze 2-3 miesaice niz patrzec na cierpinie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka jedz dziewczyno... unikaj tylko surowego miesa, ryb i jajek, no i watrobke znacznie ogranicz (ma za duzo wit. A)... odzywiaj sie poprostu zdrowo, nie jedz smazonego... dziewczyny problem kupki rozwiazany a raczej sam sie rozwiazał :) Mikolaj niedawno zrobił do pieluszki tak wielka kupe ze jak otworzylam pieluszke to bardzo szybko ja zamykalam bo nie wiedzialam od czego zaczac ;) :D... dobrze ze pieluszka byla dobrze zapieta bo byloby kiepsko :)... suuuper bo tak sie meczyl ... chyba ta herbatka \'plantex\' jednak zadzialala... :) :D pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja dostala od wczoraj pelno malych krostek na buzi czerwonych ciekawe co powie jutro polozna? Czy wasze malenstwa tez tak mialy maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×