Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

lorinka a tak sobnie myslalam wczoraj o tobie, czy o nas zapomniaklas, czy co? gratuluje 🌼 obie moje śpią -biedactwa.Zuźka az wymiotowala w nocy przez kaszel. zarazila sie od Oli ale u niej chorobsko ma jednak poważniejszy przebieg, a napewno gorzej to wyglada. Dalam jej nurofen, ten polecony przez Cieie Anecia, z tym ze z butli, doktorej byla strzykawa do podawania! - fajna sprawa, do tej pory dawalam taka zwykłą strzykawą,tzn Oli, bo Zuzia chetnie syropki pije, a ta jest bezpieczniejsza napewno,no i niezawodna flegamine. Twoj Adaś nie pluje tym syropkiem z cebuli?cos mi sie zdaje ze moja tylko by powąchala.Anecia przypomnij jeszcze raz w skrocie jak ty go robisz.plis:) Oleniga my prawie na wsi, w malym miasteczku, ale na ulicy na ktorej krowy sie pasą :D. trzymam kciuki by budowa szla z planem. U mnie dzisiaj okna wymieniaja, ale jeszcze duzio duzio do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek my jak sie wprowadzilismy to licznik nie byl zerowany jechalismy dalej na tym liczniku,kiedys do nich dzwonilam ze jestem nowym najemca ale rachunki i tak przychodzily na wczesniejsze nazwisko wiec oplacalam rachunki na tamto nazwisko,mowilam im to i oni oddzielili jakos wczesniejszego najemcy rachunek od mojego i powiedzieli ze 3100 jest moje.W agencji nie interesuja sie wogole kaza samemu zalatwiac z elektrownia. Lorinka gratulacje!!🌼moze kiedys wpadniesz i opowiesz o swoim porodzie.co?Lubimy czytac o porodach wtedy sie mniej martwimy:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwwa fajny ten twoj porod wlasciwie bezproblemowy a bolec zawsze musi!!i dosc szybko sie uwinelas!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwwwa bardzo ladny porod :) gratuluje :) ... moj maz tez plakal jak Mikolaj sie urodził :) ... zdrowka zycze 🌼 Lorinka gratulacje :) 🌼 niech sie Zuzia dobrze chowa :) ... rowniez zdrowka zycze :) Borowka - rowniez zycze powodzenia z remontem :) ... oby poszlo tak jaj sobie zaplanowaliscie :) ... a w ktorej czesci Polski planujecie sie osiedlic? Anecia nie chcialabym zeby Mikolaj był jedynakiem... pomysle za pare lat o drugiej dzidzi... Dziewczyny jak u Was z decyzja o antykoncepcji? ... ja zastanawiam sie nad pidulkami \'cerazette\' albo implantem ... a Wy jak? mamo***Eli zdecydowalas sie na spirale? Borowka a jak jest po zastrzyku? czy decydujesz sie znowu?... ja nie moge podjac decyzji, poprostu nie moge sie zdecydowac :o... dziewczyny i co z mata do zabawy?? polecacie?... od kiedy?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oleniga mata podobno od 3 miesiaca.ja kupilam bardzo fajna i napisane jest na niej 0+ ale takim maluszkom to chyba obojetne gdzie leza bo jeszcze nie reaguja na kolory? mam na mysli takie miesieczniaki.mysle ze 2miesieczne dzidzi juz mozna klasc na macie :) jesli chodzi o usypianie to sprobuj glaskac Mikolaja palcem miedzy oczkami jak jest spiacy, to sprawia ze oczka sie kleja i szybciej zasypia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwwwa, lorinka - gratulacje!!! czekamy oczywiscie na zdjecia!!! :) ja nadal sie kafejkuje, niestety... :( maks zaczyna sie przewracac na brzuszek i juz nie chce lezec na pleckach. nie moge go spuscic z oka, strasznie wrzeszczy jak juz nie moze utrzymac glowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx :) polazlam na poczte dzis coby te knigi wreszcie wyslac i co? czynna do 11.30 dzisiaj.tez mi cos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na Śląsku ani okolicach Oleniga :D w miasteczku pod Siedlcami. jeszcze sie okaże ze ty też :D . Zastrzyk wzięłam raz, czuje sie dobrze, w sumie żadnych zmian.Czy wezmę drugi raz? nie wiem.mam nastepna wizyte na koniec stycznia. możliwe ze zdecyduje sie na implant, ale raczej zastrzyk.Oli nie bede raczej dlugo karmić wiec pewnie okres mi wroci niedlugo i bede mogła wybrać coś naturalnego(lady comp). W sumie to nie chciałabym brać niczego już więcej... A jeśli ty chcialabyś zastrzyk albo impl to polecalabym to drugie.Zawsze możesz wyjąć gdyby coś sie nie podobało, a po zastrzyku musisz czekać całe 3 m-ce albo dłużej. Lollibelly jak to jest z tym implantem, czy ty mialaś wcześniej spotkanie w tej sprawie z pielęgniarką, a dopiero potem bukują cie na wszczepienie?Czy wsio za jednym zamachem?pytam bo mam umowioną wizyte na nastepny zastrzyk ale jak sie zdecyduje na implant to czy moga ot tak mi go zalożyc zamiast kłucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka w sprawie implantu musialam zabukowac double appointment(w sumie nie wiem po co bo zajelo to wszystko 5 minut), babeczka wszystko wyjasnila i zabukowala mnie na zabieg.wiem ze na zabieg trzeba poczekac w kolejce nawet kilka tygodni.ja czekam 4 tygodnie i 18 bede juz zaimplantowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lollibelly tak tez głaskam czasem kciukiem miedzy oczkami - tak przez przypadek to odkryłam i dziala czasem zamiast pieluszki na buzi... :) dziala tez glaskanie po głowce... dzieki za wyjasnienie z tymi matami, chce mu kupic \"pod choinke\" ;)... bede to miala w livingu bo z mosses basket juz prawie wyrósł taki jest długasny :D Onyx ale masz wesolo ze swoim szkrabem, Mikolaj lubi lezec na brzuszku i wysoko juz trzyma głowke tylko nie długo jeszcze... jest za malutki...:) Borowka ja na opolszczyznie :) wiecie co, moj Mikolaj przez to długie spanie w nocy tak wszystko poprzestawial ze jak zjadl o 19.00 to do tej pory spi i pewnie pospi jeszcze troche i obudzi sie w nocy, zapomniał o kapieli :(... no i niestety - dzisiaj ma \'dzien dziecka\'... najlepsze ze spi na naszym lozku :o ... no i rusz go teraz... chyba M bedzie spal w livingu ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w co mam sie zaopatrzyc gdyby Mikolaj dostał goraczki po szczepieniu???... 9 grudnia idziemy na szczepienie, bedzie mial juz skonczone 8tygodni... z gory dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!!! u mnie wiatr i pada nie wiem jak moj synus do szkoly dojdzie,a ma jakies 15-20minut drogi:( Oleniga masz taki sam problem co ja cerazette,albo implant,bo ja zapewnie z rok pokarmie cycem,takze naturalne odpadaja narazie,a po cerazette swietnie sie czulam,zadnych dolegliwosci,tycia. borowka mojemu wczoraj 3razy syropek podalam i w nocy taaaaki spokoj,spi do tej pory:)a robie go tak sredniej wielkosci cebule do garnka a wody tak zeby zakryla cebule,a gotuje na wolnym ogniu,od zagotowania jakis 5min,daje cukier lub miod zazwyczaj miod akacjowy,ale dopiero jak ostygnie daje sie miod bo traci swoje wlasciwosci w goracym.ty budujesz sie w tych siedlcach na dolnymslasku???bo ja w Lubinie sie wychowalam???tam tez blisko siedlce sa.ok juz mam na skejpa dzwoni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka,a ta twoja starsza ile ma,wypila by sok wycisnie ty z cytryny?bo ja daje moim i sama pije dla dzieci robie tak wyciskam sok i daje troche miodu,podaje lyzeczka dla dzieci robie z jednej cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Anecia pod tymi Siedlcami bliżej Lublina właśnie:)Lublin tez troszeczke znam,a z lubelskiego pochodze:) zuzia ma 2 i 5 m-cy, no i cytryne je plasterkami;) to co byś radzila z tą cytrynką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borowka mi chodzi o LUBIN na dolnymslasku kolo wroclawia:) a cytryne jedna wyciskam i dodaje miod i karze wypic szybko katar mija i przeziebienie,dla doroslych dodaje sie tez czosnek:) no juz se z mama pogadalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz to mozesz zuzi dodac odrobine czosnku do tego, ona juz ma ponad 2latka to moze,niech szybko wypije,moj daniel tak robi bo nie lubi czosnku:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pochwalony, pogode dzis mamy w sam raz ... dla kaczek, lub na baby blues :( ide pod prysznic. ja do syropku z cytryny dodaje starty imbir zamiast czosnku, troche lepiej smakuje jak dla mnie i dziala podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katelka25...........06.12.2008r....37....Cheshunt....... ?????...... olenka25............25.12.2008.....35....Coventry.....có reczka........? Kamila26............18.01.2009......33....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......30....Winsford...ch yba coreczka anecia1702........19.03.2009......25.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......24....Hinckley.... ..córcia.....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......20....Swindon.... ................... mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. magda_g............07.05.2009.......17....H/C........... ?syn?........... Aleksandra188......22.06.2009.......12....Hereford...... ....?........... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek24..............24.07.2009......7.....Birmingham.. .?..........?....... Szczęśliwe Mamusie : sztefka......15/03....2,740g......Londyn.......chlopak.. .....Alexander shirin......20/03.....3910.....Londyn.....synek......... ....... .Farid asiek 392....22/03....3,740g......Londyn.........chlopak.......Pat ryk Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub flowerska...19/04....3,880g....Londyn- Enfield...chłopak.......Tomasz Kohannah ...20/04... 3256 g ......Londyn .........chłopak.........Antos aneczka21...09/05...3400........Bedford........chłopak.. .....Mateusz sinia......... .29/05....3500 ......Coventry .....chłopak............Philip Okruch12....7/06......2700...Boldon/Tyne and Wear...dziew.....Maja duila..........14/06.....3755.........Londyn...chłopak.. .........Filip iwtek29..... 16/06.....2275.....Cochester....dziewczynka ....Julia anusia23.... 17/06.....3200.....Manchester....dziewczynka.......Julia s_daga.......28/07.....3100....london/richmond...chłopak ......Victor ivonka79.... .05/08....3035.....tonbridge..... dziewczynka......Maya gosiaczek27..12/08... ?..........Croydon.......dziewczynka...Amellka mada744......01/09....4090.....Harrogate.....chłopak.... ........Julian Kalcia64......06/09....3590... ..Waltham Abbey....chlopak........Aleks anka Manchester...06/09...3470...Manchester....dziew.....Victoria ziarnko_piasku..10/09....3440.....Leicester....dziewczyn a.....Julka magdzior29.....13/09.....4400.......Enfield..........syn .............Alan kaska0110......23/09.....3680......Leicester.......synek .....Filipek ***niunia***......24/09....4540...Wolverhampton....synuś ..... Bartek Ola26.........29/09.....3370....Essex Great Dunmow....syn.....Maks anka00 .......29/09.....3200.....Streatham....coreczka....Klaudynk a agg3..........4/10.....4820.....Birmingham.....córeńka.. ...Dominika Justyna M..........08/10........4050....London..... synek......Adrian Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia jovka..............12/10......3200.....Londyn.....córcia .........Hannah anibas82..........15/10......2980.....Hatfield....córcia ..........Natalia migotka_bober..19/10....3508...Londyn.......syn......... ..Maximilian Laboszek.........21/10....3275...Swindon.......corcia... .....Natasha Izabela26.........24/10..3370.....Kidderminster....córka ......OLIWIA Skorpionka81.....25/10...3748.....Southampton.....córka. .........IZA agi2-27............26/10...2950......Sheffield........ córcia...Victoria Kiki26..............31/10....???.....Liverpool ......syn..............Staś Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek MONDZI25..02/11..3850......Banbury.......coreczka....... ...Olenka Dora23............09/11....3410....Croydon........synus. ....Dorian karina82..........09.11.....3,900....Chichester.....syn. ......Juliusz czarna101.......20/11.....3815....Hereford......coreczka .....Natalie anagro........24/11.....4370......Alcester......synek... .Alexander oleczka0629......27.10....1660....Leicester.....coreczka ....Liliana camillee........03.12.......3444.....Bristol.....coreczk a........Noemi Agata85..3012.07..3250..Ząbkowice Śląskie(Grimsby)...syn...Nataniel mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas asiulek27........10/01......3220.....Preston........córk a.....Judytka Jennny...........14/01......3600.....Stratford......syne k.....Robert leeds1977aga....21.01.......3620...Leeds........synuś... ...Davidek Kasia78..........30.01.......3280......Gosport......syne k.....Kubuś agnes23.......09.02......3370.....Northampton.....corcia .......Zuzia joaska78......17/02.....3500......Bedford.......synek... ...Staś elenasss.......03.03.....4000............Leicester....sy n......Bartuś Karolinah.....26/04....3,450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max karolinkaa_j...04/05...3.600.....Borehamwood.....synek.. ..Kacperek Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Felicity001.....18/05....4070.....Chesterfield.......syn ek.......Filip Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath....c órka....Ola Rokita1988...10/07...3525g....Bedford........corka...... ......Amelia Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke....chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mam flegamine jak sie skonczy to popróbujemy. dzieki dziewczyny. wiedzialam ze sa gdzies jeszcze siedlce, teraz wiem gdzie;) to sie dogadałyśmy Anecia:D jednak zawsze mieszkałyśmy daleko od siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to danielowi bede dawac imbir zamiast czosnku:) dzisiaj wlasnie pojedziemy(dzien wyplaty)bo pewnie zaraz wszystkich zlapie takze zapasy trzeba zrobic,miod tez sie konczy,noi trzeba na Mikolaja cos pokupowac,dzisiaj musze kupic jakis ciuszek dla dzidzi bo nie wytrzymam!takie ladne tu sa i niedrogie bo jak w polsce zaczelam adasiowi kupowac to 200zl bylo malo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jestem mamusią i oczekuję 2 dzidziusia. Jestem w 5 tyg ciąży i mieszkam w Birmingham. Byłam już u swojego GP i guzik się dowiedzialam. Zmierzył cisnienie i powiedział jaki szpital mam do wyboru. Może nie martwiłabym się tak ale pare dni temu pojawilo się u mnie plamienie. No niby w terminie spodziewanej @, ale jednak jest. Prosiłam o USG i się nie doprosiłam, bo to w tym okresie norma. Teraz czekam na telefon albo list od połoznej kiedy mamy spotkanie... Pewnie Wy też się stresujecie troszkę ta ciążą w UK ;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalam COS z Children\'s Community Health Service,do adasia,on konczy 2 latka za mies,czy to jest na bilans?nie mam zadnej daty,ani godziny na tym tylko zwykla zolta karteczka:( nie wiem o co chodzi! WItaj gaga to prawda ze nieraz w czasie spodziewanej @ sa plamienia w ciazy,ale jesli sa brzydkiego zapachu,kolor czekoladowy,i wystapi krwawienie to oznaki poronienia.jesli tak bedzie sie dzialo to idz do gp powiedz,ze oprocz plamien boli cie bardzo brzuch niech ci da na usg,ja tak zrobilam i mnie zapisali:) a jak cos to ja mam leki z polski na podtrzymanie LUTEINA podjezykowa,moge podeslac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga witam!!! Tez mieszkam w Birmingham :) jestem w 7 tyg :) i tak samo jak u Ciebie zmierzyl mi cisnienie i wylslal do domu bym czekala na list od poloznej. Przyszedl wczoraj i pierwsze spotkanie mam 15.12.08 czyli za 11 dni i bede wtedy w 9 tyg. jesli masz jakiekolwiek plamienia lec do szpitala, nie do lekarza...od Ci nie pomoze...tam w szpitalu wydaje mi sie ze bardziej wiedza o co chodzi :) jak czytam Twoja wypowiedz to na Twoim miejscu nie denerwowalabym sie, bo to plamienie bylo w @ a nie po nim czy przed :) Jelsli nadal sie denerwujesz jedz do szpitala...skoro plamienie sie nie powtorzylo powinno byc ok. Powiedz mi ile od plamienia bylas u lekarza ??? tydz po??? Pozdrawiam i zdrowka zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanko.... jak wy robicie te daty pod swoim opisem??? Pewnie wyjde na zielona...ale chcialabym i swoja date wpisac Dziekuje x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam.Dawno sie nie odzywalam ale czasu brakuje,moja mala bardzo dawalo nam w kosc dzien i noc.Okazalo sie ze no jednak kolka musielismy isc do lekarza bo juz tak plakala ze normalnie nie dalo rady nawet nie spala w ciagu 12 godz non stop placz.Bylismy u polskiego lekarza i wypisal jej czopki glicerynowe na kupki,z polski sprowadzil nam znajomy lek dla niej polecony przez lekarza Debridat,narazie nie bede nic chwalic,kazal zmienic mleko,wiec zobaczymy jak bedzie. Mowie wam ze przez ciaze przytylam 20 kiloto w tej chwili zostalo mi 5 do zgubienia nie mam kiedy na sniadanie zejsc i se zrobic a obiady to tylko czasami udaje mi sie ugotowac.Cale szczescie czasami tesciowa przyjdzie i pomoze,ostatnio to nawet na noc zostala jak mala miala taki porzadny atak kolki bo ja juz nie dawalam rady i brakowalo mi sil po nie wyspanych nocach.Mam tylko nadzieje ze kolki nie trwaja calych 3 miesiecy. http://picasaweb.google.pl/mala9649

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia dziękuję, ale paczuszka z Polski od mojego gina idzie z Duphastonem i Luteiną. On mi w sumie to samo powiedzial co GP tutaj. Niulek a z której części Bham jesteś? Ja Yardley. A u GP byłam podczas plamienia trwało to mniej wiecej 4 dni. Oprócz plamienia dobrze się czułam, a dzisiaj zrobiłam test i są dalej II kreseczki. Co do tych dat pod spodem wejdź w swoje preferencje i na samym dole będziesz miała chyba stopke i tam wpisz i wklej co chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga a dokladnie gdzie na Yardley bardzo dobrze znzm Yaedley jas mieszkam w West Bromwich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam zaraz przy centrum za jewellery quater :) Skoro sa // kreski to chyba wszystko jest wporzadku :))) I dzieki na namiary z datami :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×