Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Kamila trzymam kciuki co by ś nie czekała juz więcej, a jak już się doczekasz by poszło szybko sprawnie i przyjemnie:) niulek część rzeczy z listy kupisz tutaj np, rumianek, w zastępstwie wody morskiej tutaj masz saline drops,pieluszki tetr w pl sa tańsze,mogą ci sie przydać gaziki jałowe do przemywania - tutaj dostaniesz w aptece na zamówienie a i to hurtem pakowane, także jak weźmiesz 2 to reszta juz niestety jałowa nie jest - wiec lepiej z Polski. nożyczki czy cążki do paznokci tez mozesz sobie darować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Borowka oby tylko juz sie zaczelo bo na przyjemnosc porodu to chyba nie mam co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka wlasnie dzis na 19 jedzie do szpitala a rano bedzie miala wywolywany porod,choc date porodu miala tak samo jak ja,ale u niej cos dziecko zle bylo ulozone a teraz jest idealnie dlatego nie chca ryzykowac i wywolaja jej porod juz jutro rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila trzymma kciuki za ciebie 😘 dziewczyny wybaczcie ze zatruwam wam glowy nie dzwonie do Hv bo mala nie placze z tego powodu a w dzien ladnie siusia duzo,zaczelo mnie to martwic tylko czy nie za dlugo i pytalam was czy moze macie podobnie. W sumie zaczelo sie jak mala zaczela spac nocki cale,mama mi powiedziala ze moze tak twardo spi i nie siusia bo rzeczywiscie karmie ja w nocy 2 razy ale na spiaco wstaje jak slysze ze sie przeciaga wiec wiem ze sie obudzi niebawem na jedzenie nakarmie i ona spi dalej. Jeszcze raz wam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mam jakies bole kregoslupa i brzuch jak na @ mnie boli,moze nie az tak mocno ale cos podobnie.Z polozna sie umowilam na 3.Myslicie ze to juz?ten bol przechodzi i troche twardnieje mi brzuch co jakies pare minut.Ale cholera boje sie ze moze to tylko straszaki.A ja znow pojade na darmo tyle kilometrow:-(z drugiej strony to mam rozwarcie na 2,5 wiec tez nie moge czekac bo jeszcze nie zdaze.O ile sie nie powieksza bole do 3 to spotkam sie z polozna a jak sie powieksza to chyba pojade do szpitala co o tym myslicie?Poprostu juz zglupialam sama i niewiem co robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka nie musi płakać Ja ci zaleciłam dzwonić bo widze, że ciebie to martwi Maja też je dwa razy w nocy i siusia, ale nie mowie, że nie siusianie oznacza coś złego po prostu nie wiem Jeżeli nikt nie ma takiej sytuacji i ci nie podpowie na forum to po prostu zadzwoń się zapytać, od tego jest HV niulek25 nie zapomnij o nadmanganianie potasu w tabletkach, w każdej aptece kosztuje grosze. Jest na przemywanie np podrażnionej pupy lub ciałka, chociaż Maji na szyjke akurat nie pomogło, ale się przydaje Kamila26 z tego co wiem sweep robią po tygodniu od terminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila calkiem mozliwe choc z rozwarciem to roznie bywa ja z Kubusiem 2 miesaice chodzilam z 4 cm rozwarcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka a tu mi polozna powiedziala ze jak bede miec 3 cm rozwarcie to napewno pojda mi wody.A tu widzisz ty chodzilas z 4 cm przez 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b no wlasnie tak mi cos sie zdawalo ze po tygodniu robia sweepa ale nie bylam pewna.Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila blacka chybamasz racje i ja bede spokojniejsza jesli tam zadzwonie :) milego dnia ide upichcic obiadek bo cora za 1,5 godziny wraca a potem zakupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) wróciłam do świata ludzi kontaktujących w sobotę myślałam że skonam czułam się okropnie i w ogóle nie myślałam racjonalnie pojechaliśmy do szpitala (choć mąż twierdzi że miałam w związku z tym jakąś schizę i ciągle płakałam że mnie zostawią i co wtedy z Olą) w szpitalu zrobili mi ktg i stwierdzili że z dzieckiem wszystko ok i że nie ma oznak porodu- ot cała diagnoza a na pytania męża że chyba jednak coś jest nie tak bo ani nie wyglądam normalnie ani się tak nie zachowuję pani odpowiedziała że czasami tak się dzieje przed porodem i pewnie to wynika z tego że się bardzo boję porodu Więc tak naprawdę nie wiem co mi było ale czułam się fatalnie,wszystko mnie bolało, miałam małe krwawienie,cała się trzęsłam i wymiotowałam na szczęście dziś czuję się normalnie i mam nadzieję że tak już zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black...dziękuję za odpowiedz. Karmie mała tylko piersią, ale zastanawiam sie czy nie dawać butli na noc tylko nie mam pojęcia jakie mleko kupić może pomożecie ? Zuzia ma dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. kamila26 biedulko - jeszcze trochę, jesteśmy z Tobą 🌻 lista do pol: - kosmetyki bambino + ciekła parafina do natłuszczania skóry - gaziki jalowe + spirytus 70% - tutaj się tego nie praktykuje, położna doradzi Ci tylko wodą przegotowaną przemywać dookoła pępka - sol fizjologiczna=saline drops - rumianek do stosowania zewnetrznego i do picia=camomile - ziele kopru=fenel - kora debu ?? - vivanol ( ale na co on jest??) może chodziło o vigantol? jest to preparat z wit D3 - masc majerankowa - jak najbardziej - nozyczki lub obcinak do paznokci - tutaj kupisz - miekka szczoteczka do wlosow - to też - smoczek gryzaczek - i to - witamina D3 - katarek - odciagacz mokrego kataru - widziałam też w uk w podobnej cenie ok 7f - peiluchy tetrowe - też można dostać w uk - flegamina - krem do buzi na zime - czopki Viburcol N - ale na co one sa???na bolesne ząbkowanie i stany niespokojności u niemowląt, problemy z zasypianiem w czasie choroby i tym podobne - esputicon krople - ale na co one sa?? - nie wiem - woda morska - patrz sól fizjologiczna - aphitin - ale na co ona jest???- preparat na grzybicę jamy ustnej czyli pleśniawki dodatkowo: madmanganian potasu - na rany i odparzenia nie tylko dzidzi, ale Twoje po cięciu na przykład cebion - vit C dla niemowląt tantum rosa - roztwór do podmywania do porodzie i z poradnika mamy 8-mieisęczniaka: rajstopy - jeśli chłopiec, bo tu znikomy wybór i szybko sie przecierają skarpetki antyposlizgowe płyty z piosenkami po polsku i bajki/ baśnie - jesli chcesz, aby dziecko uczyło sie polskiego Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja już się trochę lepiej czuję. Co prawda mam jeszcze mdłości, ale wymioty przeszły... Niulek widzę, że się solidnie przygotowujesz :) Co do listy to: -esputicon to kropelki na kolki i wzdęcia dzieciątka -flegamine dla dzieci można kupić w polskim sklepie w centrum A reszta to tak jak dziewczyny pisały :) Ja mam w Pl dużo rzeczy po córci i będę musiała to wszystko poprzysyłać. Tylko, ze ja planuję jeszcze lot w 30 tyg ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga :) w trzydziestym!!! Wow!!! odwazna dziewczyna!!!! ja bede w 16 i pozniej sie bede bala :( tak na wszelki :) Dzieki za update mojej listy :):):) fajnie ze cos masz po corci :) ja nic :( wiec wszystko trzeba kupic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki :) nie wiem jak to się dzieje, że ja wciąz nie mam na nic czasu, nie mam pojęcia jak to będzie jak już będę miała mojego malucha.. chyba mi doby nie wystarczy, a właściwie nic takie nie robię oprócz chodzenia do pracy :D nawet nie zdążyłam przeczytać wszystkiego co naskrobałyście :( rzut okiem na tabelkę, widzę że nie ma jeszcze nowych dzieciątek, Kamilka i Frugo -trzymam kciuki żeby wszysko przebiegło szybko i zgodnie z planem :) Gaga ja też chciałam lecieć jeszcze do Pl w 31 tyg ale mój mąż się uparł, że mi nie wolno, no i w ramach kompromisu pojedziemy samochodem :D trochę się martwię jak zniosę 20 godzin jazdy zamiast 2 lotu ale może jakoś to będzie :) chciałam się jeszcze pochwalić że kupiliśmy dywan i cieszę się z niego jak dziecko :D bo u nas w mieszkaniu w ogóle nie ma dywanów i zaczęło nam tego brakować a teraz zrobiło się tak przytulnie :) dostałam też od kuzynki mnóstwo ubranek po jej syneczku i siedziałam na tym nowym dywanie całe popołudnie i przekładałam je z miejsca na miejsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26............18.01.2009......40....Inverness.... . ? ...............? olenka2001.........26.01.2009......26....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......37....Winsford...có reczka anecia1702........19.03.2009......31.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......30....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......27....Swindon....... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......24....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......17....Hereford.....sy nek Alanek.... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25..............18.07.2009......13...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Napisze najpierw najciekawsze wydarzenia u nas a potem Was doczytam... Mikolaj coraz mniej spi i nie mam kiedy zajrzec :( ... Parę dni temu Mikolaj zaczął polegiwać sobie na prawym boczku i tu nagle, trzy dni temu (to była niedziela) Mikołaj pierwszy raz raz odwrócił się na brzuszek. Leżał na boczku i nagle fik na brzuszek... popatrzył dookoła, pośmiał się chwilę i zaczął marudzić bo już z powrotem nie dało się odwrócić ;) :D :D :D No i teraz juz tak robi codziennie nawet po kilka razy :) Poza tym zacząl wyciągać rączki do zabawek powieszonych nad nim... takze jest coraz \"żywiej\" ... już teraz jak jestm w kuchni i slyszę że kwiczy to musze przyjść, popatrzc bo moze lezy na brzuszku i nie moze sie odkręcić :) Dzisiaj idziemy do baby clinic na ważenie i od razu zapytam o basem, moze są jakieś spotkania dla maluchów... Trzymam kciuki za brzuchatki :) Niulek już 4 dzień trzymamy dietę :) ... mąż tez stara się jak może tylko ciężko mu jesc mięsko bez ziemniaczków ;) ... damy radę :)... u mnie 70kg na liczniku czyli jakieś 13-15 do zrzucenia :)... pozdrawiam Wszystkie mamusie i brzuchatki, i maleństwa oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki!!! Melduje sie rano ze nadal nic.Wczorajsze bole znow ustaly:-( (wiem bede miala jeszcze dosyc tych boli) Moja kolezanka dzis juz jest w szpitalu i bedzie miec wywolywany porod:-)fajnie ma! a mialysmy ta sama date porodu. Acha zapomnialam wam napisac jak dostalam boli co bylam w szpitalu o tym jak do mnie podchodzila \"obsluga\"szpitala.A wiec polozne przemile,widzialam sale w ktorej sie rodzi tzn bylo ich troche ale kazda wyglada tak samo, bardzo przyjemnie.Polozne poprostu byly tak sympatyczne ze chyba w Polsce w prywatnych klinikach bym nie znalazla takich.Sluchajcie nawet jak przychodzily pytac o cos a pilam herbate to to zyczyly aby mi ta herbata smakowala:-D naprawde!!!Wogole to dostalam pokoj jednoosobowy z lazienka tak ze czulam sie jakos tak bezpiecznie.Dlatego teraz juz sie nie boje bo wiem co mnie czeka,jedynie boje sie ze niezdaze bo jak juz pisalam to mam 40 minut drogi autem. Wczoraj widzialam sie z polozna sweep jesli nie urodze w tym tygodniu mam wyznacczony na poniedzialek,a w szpitalu miejsce na 31 gdyby sie nic nie ruszylo. Oleniga no to teraz musisz uwazac na synusia,bo rosnie ci chlopak jak na drozdzach!fajnie tak patrzec z dnia na dzien jak sie dziecko rozwija i jakie postepy robi:-)Gratuluje 4 dnia diety oby tak dalej!!! Bes ja tez tak mialam jak pierwszy raz zaszlam w ciaze ze przekladalam ciuszki z miejsca na miejsce albo jak juz byly ulozone to je jeszcze raz ukladalam,prasowalam,pralam.Teraz w tej ciazy tez pralam,prasowalam ale juz nie tak jak za pierwszym razem:-) Frugo trzymaj sie!!!! jeszcze tylko troszke!!!ja tez czekam i sie tym usprawiedliwiam!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogole to gdzie Anecia i Kamila_b?Co z wami zawsze pierwsze a teraz nie ma ani jednej ani drugiej?:-) jak tak dalej bedzie to topik nam upadnie!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 właśnie najgorsze to czekanie ja też już siedzę jak na szpilkach i czekam i obserwuję czy to aby już też nie chciałabym przenosić i bardzo się tego boję a nasz topic to chyba już niestety powoli umiera śmiercią naturalna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
hej dziewczyny heheh kiedy to bylo kiedy moj Kubus zaczol sie obracac na brzuszek i sie cieszylam teraz to sie tylko boje co bedzie dalej wczoraj zostawilam Kubusia samego w pokoju i poszlam do wc sekunde pozniej uslyszalam glosniej tv i malego na holu cwaniaczek nauczyl sie otwierac drzwi hehhe teraz musze kupic bramke na schody. wczoraj rano dalam Kubusiowi 1 raz mleko mosyfikowane po biegunce i nic mu nie bylo wiec chyba nie ma skazy bialkowej Kamila26- trzymaj sie Kamila juz niedlugo bedzie po wszystkim:*:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja tez sie nie moge juz doczekac,naprawde juz nie mam pomyslu na porod.Dzis znowu z moim M cos podzialamy dlatego wieczorem jade Nikole zawiesc do siostry na noc bo jestem pewna ze mnie wezma bole tak jak ostatnio ale czy znowu przejda?tego sie wlasnie boje,ale nic innego nie wymysle najwyzej bede sie zwijac z bolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 ja też wymyślam i nic mi z tego nie wychodzi - seksik,wiesiołek,herbatka,ananas i nic tylko bóle i skurcze codziennie ja wtedy do wanny i wychodzę już bez bóli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam cicha nadzieje ze jak pojade dzis z bolami to zobacza ze jestem po terminie i gdyby bole ustawaly to dadza mi jakas tabletke na wywolanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga :) gratuluje wytrwalosci!!! Kamila26 trzymaj sie!!! mam nadzieje, ze to juz niedlugo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×