Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

woow Kamilko doczekałs sie. GRATULUJE SERDECZNIE 🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 powodzenia i wytrwałosci zycze Wczoraj nie pisałam bo zła passa, która się wczoraj zaczeła trwała do końca dnia :( za dużo coś takich dni ostatnio no ale.. mam spirale. Prawie nic nie bolało załozenie, lekkie odczucia jak podczas wizyty u ginekologa i teraz tez jej nie czuje. Sa przy tym plamienia i troche bóle jajników jak podczas okresu, ale dość lekko w sumie. Takze polecam Aga na zgage mozesz tez kupić rennie owocowe do ssania a jak bardzo bedzie męczyć to syrop gaviscon. Ja miałam zgage w 3 trymestrze pare razy, ale już taka solidna i syrop bardzo szybko zadziałał... to jako medyczna pomoc a mleczko cały czas dobrze pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kamila GRATULUJE!!! Wkońcu uparciuszka zechciała wyjść ;) 🌻 Czekamy na dokładny opis akcji i zdjęia malutkiej! Anecia ja bylam w oceanarium i powiem Ci, że było bardzo fajnie. Choc Martynia czasami się bała ( miała nieałe 2 lata), zwłaszcza jak bylismy w róże a nad nami pływały rekiny i duże żłówie :) W maju planujemy pojechac na safarii, bo potem nie prędko się wybierzemy :) Mam do Was wszystkich pytanie :) Chodzi mi o jakieś normalne sklepy z wózkami, tzn. nie o mathercar czy tego typu, tylko taki coby tańsze te wózki były. Wiecie co ja chcę kupic wózek tego typu: http://www.allegro.pl/item525892400_wozek_chicco_trio_enjoy_evolution_chelsea_kol_2009.html W PL wychodzi taniej, ale nie chce wszystkiego taszczyć z kraju :/ Może macie namiary na jakieś fajne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe róze mi w głowie ;) oczywiście, że miało być w rurze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga teraz w mothercare sa jeszcze promocje na taki jaki pokazalas i taniej niz 1800 zl wiem zde napisalaas ze nie chcesz tam ale sa teraz dosc tanio, zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga dzieki zastanawialismy sie czy warto wlasnie,a weszlam na strone i patrze,ze bilet tak tanio!!!ze zdjec wynika ze fajnie tam jest!moj Adas ma 2latka,a Daniel 10 takze napewno mu sie spodoba!!!ciesze sie,ze tam jedziemy tak dawno razem nigdzie nie bylismy!na safari tez bardzo chcem jechac,ale moze tak w okresie wakacji.gaga swietny wozek!ja nie mam pojecia gdzie podobny mozna spotkac swoj kupilam na car boots uzywany:) kurcze ciekawe na kiedy wizyta u lekarza z ta infekcja@ bo juz coraz bardziej to mam:( mam czekac nalist. kamila_b to spoko z ta spiralka fajnie,oby dalej jak najmniejsze dolegliwosci byly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem, ze sa promocje teraz. Wczoraj patrzyłam z mężem i normalnie wkurzyłam się na niego. Bo co bym nie pokazała to za drogie i że se coś ubzdurałam. Prawie mu wykrzyczałam, że jak dostane te 500f na dzidziusia to kupie to co bede chciała, a jego pieniądze mam w dupie. Niestety tylko on zarabia i do tej pory raczej na wszystkie moje zakupy przystawała, a teraz... Ja będę na kupnie wózka dopiero w czerwcu, bo teraz to boje się, że za wcześnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia fajnie tam jest i dużo gatunków stworzeń podmorskich :) Jak byliśmy to robiłam focie. Aż wstyd przyznać, ale mało co jest nierozmazanych. Nawet te rybki, które się nie ruszały wyszły zamazane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga ja wozek kupilam w 12tyg jakos:p bo tak tanio byl po 20funa i podoba mi sie,schowany jest do szafy i tam nie zagladam;) w lutym go wyciagne zeby przeprac.pewnie dostaniesz 500funtow to na wozek napewno starczy;) masz czas zeby poogladac po sklepach i sobie cos upatrzec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha gaga no to macie rozmazana pamiatke;) my tez fotki bedziemy robic!u nas tez jest TWINLAKES wesole miasteczko chcemy tam pojechac na dzien dziecka,juz raz bylismy fajnie tam jest!gaga a w tym oceanarium mozna cos do AM:D kupic???czy lepiej kanapki wziasc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia penie, że jest "restauracja" - bar :) i możesz iść przed albo po. Jak wychodzisz już z tych sal to jest nawet sklep z pamiątkami. O ile dobrze pamiętam to były tez tam polskie pamiątki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po wizycie u midwife oczywiście znowu mnie zaskoczyła :D jak już pisałam według ostatniej @ jestem w 39 a według niej w 38 a dziś kolejna pedzionanka (to oczywiście zapożyczone od Oli) mówi mi że jej tu wszystko wygląda na 41 :D a żeby było chyba jeszcze śmieszniej to ich termin to 04.02 a ona mi kolejną wizytę ustaliła na 05.02 :D nadal nie mogę wyjść z podziwu :D GaGa mamy podobne gusta więc napiszę Ci tak miałam chicco w Pl dla Oli i nie byłam zadowolona,tu wózki też wydają mi się bardzo drogie i ja kupiłam w końcu na ebay używany tylko przez 8 tygodni za 120 fuli a taki sam nowy kosztuje około 400 - nie wiem jakie masz podejście do tych spraw(ja w pierwszej ciąży nie wyobrażałam sobie kupić czegokolwiek używanego - teraz zmądrzałam bo wiem jak szybko wszystko przestaje być potrzebne więc może poszukaj czegoś właśnie na ebay a mój wozek to bebe confort loola Anecia cieszę się że przemówiłam Ci do rozsądku i zmienisz wkońcu te jeansy :D a swoją drogą to też bym już chciała bardzo urodzić aga_nton - cieszę się że mliczko pomaga ja też często piję wieczorem bo pomaga zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny!!! Niestety nie bylam w tym oceanarium az wstyd sie przyznac :( Wozek kupilam w toys r us w promocji za 200f czyli jakies 800 zl z foteikiem i nie dosc ze byl w promocji to dali folie chroniaca przed deszczem, torbe, pokrowiec przed zimnem gratis :) http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Travel-Systems-and-Pushchairs/Travel-systems/Graco-Quattro-Tour-Travel-System-Caramel(0028140) Moje kolezanka ma na sprzedanie swoj wozek na ebay :) swietny jest :) http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=230321026707&ssPageName=ADME:L:LCA:GB:1123 Aga, frugo dzieki za pomoc z ta zgaga :) Anecia - napewno swietnie bedziecie sie bawic - slyszalam ze fajnie tam jest :) 🌻 Kamilko!!!! GRATULACJE DLA WAS!!!! czekamy na relacje z wydarzen!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha frugo to fajna pedzionanka!!!41 tydzien hoho!!!fajnie wizyta dzien po terminie jak tobie wyjdzie,ze niby za tydzien przenoszona ciaza!!!oj zycze ci zebys urodzila wkrotce!!!a ja po tobie jestem!!! niulek fajny ma wozek do sprzedania ta twoja kolezanka!!!niestety twojego wozka mi nie wyswietla:( adas pomazal kaloryfer kredkami 😡ide myc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlo cos z inland revenue w sprawie naszego CHB co nam wstrzymali,ale nie bardzo rozumiem o co kaman:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co nie pomyslałam o ebay-u :) Sprawdzam właśnie i faktycznie ceny przystepne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Anecia sama nadal nie umiem wyjść z podziwu jak ona sobie to wszystko zaplanowała,ale ja mam nadzieję że to w końcu się zacznie i już nie będę musiała iść na wizytę jak chcesz to wrzuć mi to pismo na mejla to Ci je przetłumaczę a i nie przejmuj się tym kaloryferem Twój Adaś jest mały jeszcze,a moja Ola ma prawie 5 lat i ostatnio mi całą futrynę w salonie czarnym mazakiem wymalowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki na wstępie ogromne gratulacje dla Kamili :-) myślę ze ten kaloryfer i lampka z odrobina piasku pomogły i uparciuszek wyszedł. teraz czekamy na relacje i zdjęcia aga_nton mnie na zgagę pomogły wafle ryżowe takie okrągłe, ja na nie mowie styropian, albo można tez spróbować z bułka tarta ponoć tez pomaga. Kamila_b zła passa kiedyś minie. ja zawsze powtarzam ze żeby było lepiej czasem musi być gorzej. wiec głowa do góry jutro będzie lepiej. gaga widzę ze masz predyspozycje na niezłego fotografa ;-) frugo twoja wizyta mnie dziś powaliła na nogi a bardziej termin jaki ci podali. ręce opadają. przecież tu chodzi o ludzkie życie a ani z 38 tyg robią 41 chyba lekka przesada, noi wyznaczają ci termin porodu a dzień później wizytę z midwife. jak tak dalej pójdzie to wszystkie z wrażeń u midwife porodzimy bez terminów ;-) kurde ale mi się już nie chce pracować, jakiegoś lenia dziś mam i nie umiem się pozbierać a tu niedługo kolejna przeprowadzka i powinnam zacząć pakowanie. dziś daje na luz nie chce mi się nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha frugo my juz polowy tapety nie mamy na przedpokoju;) moj synus mi prztlumaczyl!!!dostaniemy zwrot kaski od 11.08.2008!!! myslalam ze of to znaczy ze koniec ale synus mnie wysmial i mowi ze musi byc off!!hihi i myslalam,ze calkiem zawiesili!!!ale spox maja na konto przelac;) chociaz jedna wiadomosc dobra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Anecia,nam w ten poniedzialek przyznali hausing ale też mieliśmy z nim przeboje straszne - w sumie to załatwiany był od 23.09 magda_g mnie też rozwaliła na łopatki dzisiejsza wizyta,ale stwierdziłam że już nie ma sensu dyskutować z midwife tylko jak coś mnie zaniepokoi to będę jechać od razu do szpitala bo tak naprawdę to już sama nie wiem w co wierzyć i będę obstawać przy swoim terminie czyli na 29.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilko gratuluje Ci dzidziusia!!!!Wszystkiego najlepszego dla calej szczesliwej rodzinki:-) A moj Adas wreszcie odkryl ze ma raczki:-)caly dzien wpycha je do buzi,slini sie i mlaska,hi hi,Ciekawe kiedy zacznie sie przewracac na brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm i pierwsze szczepienie mamy juz za soba(nie obylo sie bez ogromnego placzu na cala klinike),a drugie za niecale 3 tyg??Czy tak wogole mozna?Bo drugie powinn byc jak skonczy 3 miesiace raczej.Ja mowilam tej nurse ze na drugie nie przyjde bo do polski lece za 3 tyg a ona na to zeby przyjsc na szczepienie wczesniej,ja nie wiem czy to nie za wczesnie,bo w ksiazeczce zdrowia wyraznie napisane ze jak skonczy 3 miesiace.A stanie sie cos jak opuszcze to szczepienie??Czy w polsce tez tak czesto szczepia malenstwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Listopadowe mamuśki mam pytanko czy dostałyście już jakieś benefisy? Bo ja cały czas czekam , jak długo oni maja czas żeby to rozpatrzyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krakersik :) skoro jestesmy przy benefitach to ja jestem zielona i blagam nie prosze o pomoc :( Nigdy nie pobieralam zadnych zasilkow i nie wiem od czego zaczac?? Czytam i czytam ale znalazlam tylko Child Benefit i Child tax credit i Child trust Found :) A co z reszta??? Jak nazywa sie benefit ktory przyznaje ok 500f po porodzie i co trzeba spelniac??? Sorki pewnie juz 3000 tys razy komus tlumaczylyscie ale oddaje sie w rece starszych i madrzejszych medrcow naszego forum. HELLLPPP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, Jestem ostatnio cały tydzien gdzies poza domem i dopiero teraz znalazłam czas żeby Was doczytać Przede wszystki GRATULACJE DLA KAMILII!!! DUZO ZDORWIA DLA WAS :) No to teraz będziemy kibicować Frugo :) Krakersik ja własnie dopiero dziś dostałam papiery odnośnie Child benefit, przysłali mi jeszcze jakies formy, jeszcze ich nie czytałam, ale jednym okiem widziałam, ze musze je wypełnić zeby mogli sprawdzić czy nie pobieram zasiłków w PL. Dziewczyny starajace sie o fizjoterapie, badź te które już na nią chodzą i myślą że coś się zmieni: ja chodziałam przed ciążą i w czasie ciąży na fizjo z kolanem chyba pół roku raz na 2 tygodnie, za każdym razem fizjoterapeuta badał kolano, robił wywiad i drukował serie ćwiczeń, na końcowych zajęciach już nie wiedział jak pomóc to brał mnie na salę i kazał jeździś na rowerze stacjonarnym. Ja myślałam, idąc na fizjo, że będę mieć jakieś zabiegi, masaże wodne, prądy itp a tu nic, tylko sama musiałam ćwiczyć. Skończyło się tym, że skierowali mnie na rezonans magnetyczny kolana i jak już były wyniki to zadzwoniła do mnie ortopeda i powiedziała że operacja (artroskopia) nie jest wskazana bo jest tylko małe pęknięcie łękotki i mam dalej ćwiczyć :) Także nie liczyłabym na jakieś zabieg na fizjo jeśli myślicie że takie dostaniecie ! Acha, chciała powiedzieć że jeśli macie okazję chodzić na jakieś grupy dla mam z dziećmi w wieku waszych pociech, to bardzo polecam, maja grupa bardzo mi się podoba, a od jakiegoś czasu zaczęłyśmy się też widywać prywatnie poza zajęciami w przychodni i jest bardzo przyjemnie. szczególnie w restauracjach przyjaznych dla mam karmiących piersią :) Ok, idę robić obiad póki moje dzięcię śpi Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka gratuluje coreczki. super ze juz masz to za sobą 🌼 🌼 🌼 a tak Jola ja tez bardzo polecam spotkania mam z dzieciaczkami. ostatnio odkrylam niedaleko siebie przedszkole z częścia dla dzieci ponizej 3 lat. w ub tyg bylam tam pierwszy raz i od wczoraj juz sa efekty :zuźce wczoraj zaczęlo cieknąć z nosa Olce dzisiaj. w poniedzialaek przyszla babka z zasmarkanym synem, a on oczywiscie wszystko smarowal tym co my z nosa wypływalo. no co za ludzie!troche zrozumienia! chodzic tam nie przestane bo bardzo mi sie podoba, widze jaka zuzia jest zadowolona i ile w niej energi, ale swoje przejde. piszecie o spotkanich z midwife wyznaczanych na czas po terminie. one sa potrzebne. inaczej was nie sprawdza czy jest wszystko ok, chyba ze cos bedzie nie tak i wyladujecie w szpitalu albo na pogotowiu (czego nie życze z całego serca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ten zasilek "becikowe"to sure start maternity grant. forme dostaniesaz w job center, nie wiem, może tez można ściagnac na ich stronie. poszukaj na intern dokladnych informacji, nie bede cie wprowadzac w bład. nie zapominaj o Child benefit. jeszcze jedno, zwykle do zasilkow potrzebna jest rejestracja w Home Ofiice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem listopadowa mamuska i tez skladalm wniski o benefity na poczatku grudnia i nadal czekam,nic sie nie dzieje,ale juz sie naczytalam ze mozna sobie tak czekac nawet pare miesiecy,na szczescie oni to potem wyrownuja od momentu zlozenia wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE KAMILA:d:d:d:d NIE bylo meni troche bo musialam dokladnie pilnowac kubusia bo nie mielismy jeszcze tej barierki na schodach, wyobrazcie sobie dziewczyny 23;oo siedze sobie z meze na dole w salonie i nagle schodzi cichutenko po schodach kubus i wchodzi do salonu jakby nigdy nic myslalam ze zawalu dostane, a dzis rano spad z 5 schodow poszlam jak jeszcze spal do ubikacji i nawet nie slyszalam jak otwiera drzwi, ale juz mam na cale szczescie zalozona ta bramke i nic mu sie nie moze stac wole sobie nie wyobrazac co by sie stalo jak maly by spadl z samej gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×