Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hej dziewczyny! a jak ma topik nie umierac skoro ktos wkleil linka do odchudzania sie :D hihi, na pewno tam babki siedza :D frugo, kamila 26 - relaksujcie sie ile wlezie, nie mozecie zestresowane rodzic, bo potrwa to dluzej (tak nam tlumaczyla polozna na szkole rodzenia i mi to pomoglo. jak poczulam skurcze to se mysle: dluzej???!!! o nie!!! i sie rozluznialam jak moglam). trzymam kciuki za was! wczoraj nie moglam pisac bo mialam sajgon z maksem, 6 godzin na rekach (z przerwa na spanie, kiedy go pierwszy raz w zyciu musialam ululac na rekach), a dzis fryzjer (hurrrrraaaaa!!! - hm, zobaczymy, co powiem po fryzjerze...;)) ok, wskakuje pod prysznic i namaluje sobie jakas twarz na tym pandzim wychudlym pyszczku ktory widze w lustrze. oleniga - fajnie ze sie odezwalas, bo juz chcialam cie szukac :) napisz prosze, czy mikolajowi pupka sie zagoila od masci antygrzybiczej? kolezanka ma podobny problem ze swoim synkiem i chcialabym jej pomoc. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naprawde jakos tu dzisiaj glucho :(((( chcialam sie zapytac czy ktoras z Was kupowala mebelki z ikei z serii leksvika ??? Bo mam umeblowany caly dom ta seria i znalazlam mebelki dla dziecka z normalnej wysokosci szafa i przewijakiem i szafka wysokosci szafy jako przybornik :) Tylko jest jeden problem :( kiedys robili lozeczka leksvika a teraz przestali :(((( Robia je tylko z w Nothingham a ode mnie to strasznie daleko :( wysylam wam linka do tej kolekcji ;) moze ktoras z Was mieszka w Nothinngham lub wie gdzie mozemy kupic lozeczko pasujace do kompletu??? juz tyle sklepw przelecialam i nic nie pasuje :( Dzieki dziewczyny :) http://www.ikea.com/gb/en/catalog/categories/departments/childrens_ikea/10413/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek 25 ale skoro je robią w Nothingham to może będziesz je mogła kupić na specjalne zamówienie u siebie w ikei kamila 26 jest duże prawdopodobieństwo że jak Ci bóle zaczną przechodzić to ci podadzą coś na przyspieszenie akcji a ja myślałam sobie dziś strzelić jakąś ostrą kolacyjkę z curry tylko że ja się nie znam na tej kuchni i nie wiem co jest w miarę smaczne,ostre i z curry pamiętam że Mama Eli coś zajadała przed porodem ale teraz Mama Eli nam wyparowała z topicu i nie chce podpowiadać :( macie może jakieś sprawdzone propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przegrzebałam start topic i znalazłam,ale Mama Eli pisze tam o krewetkach z curry a ja ich nie lubię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo - niestety dzwonilam tam i nie robia zadnych przesylek :( chyba bedzie mi trzeba tam jechac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puk puk jest tu ktos??? chcialam sie zapytac czy normalne jest by czuc sie padnietym po 3 miesiacu?? Pracuje i codziennie jestem tak zmeczona i spiaca ze nie moge wykonywac zadnej pracy :( ciagle ziewam i chce mi sie spac :( nie wiem jak sobie z tym radzic :( Czy Wy macie jakies sposoby by przetrwac dni w pracy bo jeszcze 5 miesiecy mi zostalo a ja nie wiem jak sobie z tym zmeczeniem radzic. Dodam ze sypiam 9 godzin dziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek ja przez pierwsze miesiace ciazy caly czas czulam sie senna,ziewalam a jak sie polozylam na moment to od razu zasypialam.Z tym ze ja od poczatku ciazy nie pracuje.Moj szef dal mi wolne z pracy przez moje mdlosci,pozniej juz do pracy nie wrocilam bo szef sprzedal interes.Wydaje mi sie ze teraz masz taki okres ze bierze cie na spanie ale potem to napewno przejdzie wiec dasz rade pracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek 25 głowa do góry najważniejsze jest że masz po co jechać,a swoją drogą to ja też mam kawałek do Nothingham i tez tam jechałam po wózek :D i jestem bardzo zadowolona ze swojego zakupu więc może to takie szczęśliwe miejsce :) a jeśli chodzi o senność to ja też gdzieś tak do 4 miesiąca byłam ciągle śpiąca,a potem przeszło teraz natomiast jestem ciągle nie wyspana bo męczę się w nocy,ale prawie zawsze odsypiam w dzień jak zaprowadzę Olę do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onyx ja się staram relaksować no ale mały stresik zawsze jest,ale jak już się zacznie na dobre to na pewno będę najszczęśliwsza na świecie i wtedy będę się starać zrelaksować na maksa :) Anecia a Ty gdzie się podziewasz? mam nadzieję że to nie przez tą cukrzycę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo :) moze masz racje :) moze to jakies specjalne miejsce :) Chcialam sie zapytac czy moge Was dodac jako znajome do mojego profilu??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek działa,działa ja nie mam jeszcze konta na fotosiku więc Ci nie pomogę ale ma w planach otworzyć w najbliższej przyszłości więc wtedy ....czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swietnie!!! powinien byc teraz w mojej stopce ;) Czy mi sie wydaje czy wszyscy jak misie pozasypiali na zime???? :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pustki straszne dziś :( a Onyx po fryzjerze pewnie całe popołudnie przed lustrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
hej dziewczyny. jestem w 13 tygodniu ciazy. chcialabym sie do Was dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja dzisiaj namiętnie sprzątam kuchnię próbuję wygospodarować jakieś miejsce na rzeczy dzidziowe.. typu kaszki, herbatki.. ciężko mi idzie ale walczę dzielnie :) mój małż pojechał do Birmingham na tydzień i nic mnie nie rozprasza, mogę sobie sprzątać i sprzątać :D niulek ja też mam konto na fotosiku, na razie zamieszczam tam tylko zdjęcia mojego rosnącego brzuchola :) oglądałam też te mebelki, które pokazałaś, bardzo ładne, mam nadzieję że znajdziesz odpowiedznie łożeczko :) Frugo-- moja siostra chcąc przyspieszyć poród przebiegła 18 pięter, udało się ;) onyx z tym relaksowaniem przed porode to rzeczywiście działa na wyobraźnię, musze sobie zapisać nad łóżkiem że od początku kwietnia mam się już relaksowac :) aga_nton witaj!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
ja juz sie czuje dosc dobrze, przez pierwsze trzy miesiace nie mialam sily na nic.nic nie robilam, tylko spalam i spalam. od dzis zaczelam 13 tydzien. powoli dostaje werwy :)). w piatek ide na skan i zastanawiam sie czy juz bedzie mozna zobaczyc plec dzidzi. Jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga chyba troszkę za wcześnie na płeć, chociaż mojej kuzynce już w 14 tygodniu powiedziano że będzie chłopczyk i był.. więc jest jakiś cień szansy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
bes - widzialam Twoj rosnacy brzuszek :) jest super. jak bedziesz tylko mogla, zamiesc zdjecie dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Mimo wszystko zapytam. Tak bym chciala juz wiedziec ;). Mam juz syna i nie ukrywam, ze z mezem chcielibysmy coreczke :), ale najwazniejsze by dzidzia urodzila sie zdrowa. Przy rozpoznawaniu plci w tak wczesnej ciazy duza role odgrywa sprzet, jesli jest dobrej jakosci to jakies szanse moze sa :)). Ja w 9 tyg bylam na usg kontrolnym i byl dobrej jakosci wiec moze moze.... w piatek podziele sie nowinka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
Super maluszek. to dziewczynka czy chlopczyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powodzenia w takim razie! :) spadam kończyć sprzątanie kuchni.. chociaż mój zapał się zmniejszył i teraz to już chętniej udałabym się do sypialni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
sorki, nie doczytalam. Bartus :) alez ze mnie gapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
ok. to idz koncz sprzatanko, ale sie maz zdziwi jak wroci do domu :). Trzymaj sie cieplutko i uwazaj na siebie, zebys tylko nie przesadzila z tym sprzataniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy mi ktoś powie...
przepraszam, że tak ni z gruszki ni z pietruszki, ale nurtuje mnie pytanie...jestem w ciąży, mam zamiar rodzić tu w UK, ale całkowicie nie wiem co z paszportem dla dziecka. Dodam tylko, że w Polsce nie mam żadnego meldunku. Czy mogła bym liczyć na odpowiedź!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy nie straszcie, że forum umiera chociaż sporo tych nowych co się dopisało do tabelki, po prostu szybko przestało przychodzić nie ładnie... ja będę aktualizować tą tabelke jak ta dalej pójdzie :P :D no chyba dziś nic nie napisze...znów musiałam iść do Maji i na 2min dać cyca, już by w końcu zasnęła !! \"czy ktos mi powie\"..o paszport możesz ubiegać się w polskim konsulacie po urodzeniu dziecka, chyba że ma \"obcego\" tatusia to moze mieć brytyjski bądź inny paszport.. moja Maja będzie miała dwa Bes.. czy mozesz mi wyjaśnić dlaczego wszystkie twoje zdjęcia są bez głowy ?? nie bardzo rozumiem dlaczego nie chcesz sie pokazać a to z zamazaną głową to już w ogóle dziwne, sorki ale większość dziewczyn wkleja normalne zdjęcia tylko twoje mnie trochę dziwią czesc aga, gratuluje ciąży.. życzę powodzenia oj będzie się działo niulek kawa w ciąży to nie jest zły pomysl, bo podnosi ciśniene które często jest niziutkie i są osłabienia (doradził mi ją ginekolog w Polsce) ja długo miałam już w 3 trymestrze strasznie słabe uczucie, jakbym zaraz miała zemdleć, to tak jakiś czas po wstaniu z łózka więc od razu musiałam jeść i duuużo leżeć chyba, że ktoś ma kawowstręt co też się zdarza to i tak pić nie będzie zawsze możesz pić bezkofeinową, która smakuje moim zdaniem tak samo no nic idę lulu może jutro napiszę więcej bo mam wizyte na włożenie spirali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila szczerze mówiąc to pierwsze słyszę żeby zdjęcia bez głowy w internecie kogoś dziwiły :D piszę jeszcze na innym topiku na którym jestem już długo i tam porównujemy swoje brzuszki i wszystkie dziewczyny umieszczają zdjęcia samych brzuszków :) no i ten sam link wyświetla mi się oczywiście tutaj :) zapraszam Cię na n-k jeśli chcesz mnie zobaczyć z głową :P :D http://nasza-klasa.pl/profile/1546164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×