Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość 1403monis1988
ja materacyk mama gryczany i kupowalam w polse w komisie lozeczko bylo jeszcze w foli nie uzywane a zaplacilam 75 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrze na allegro właśnie na zestawy... Łóżeczko + materac kokos-gryka+ pościel 6 elementowa kosztują 277zł to nie tak dużo jak tu patrze na ceny tego wszystkiego... Niech to wszystko waży 30 kg to zapłace za przesyłkę koło 35 F. To chyba się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was pytanie dzisiaj dostałam karte NHS Prescription Charge i nie wiem dokładnie do czego ona upoważnia czy to jest karta upowazniająca do darmowych wizyt denstystycznej okulistycznej?? moze mogła by któraś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny musze się pochwalić moja mała pierwszy raz od 2 miesięcy przespała 5,5 godziny:) normalnie się obudziłam o 5 rano patrzę na zegarek, nie to nie możliwe zegarek się zepsuł , jak wyrwałam do łóżeczka sprawdzić czy oddycha , ale okazało się ze ona sobie słodko śpi , a ja głupia szaszoru narobiłam . :)chciała bym żeby już jaj tak zostało zobaczymy dzisiaj jak to będzie. A mam pytanko jak obcinacie dziecią paznokcie od nóg ? bo mi się nie udaje tak wierzga nogami , a jak śpi to zawsze się obudzi . może macie jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Rzadko się odzywam, bo czasu brakuje na cokolwiek przy 8 m-cznym szkrabie, więc dziewczyny cieszcie się swoim czasem ile możecie, bo później jest go coraz mniej. Aleksandra188 - ta karta upoważnia do darmowych wizyt u stomatologa (leczenie podstawowe - nie licz na implanty czy białe plomby poza 1-3) i darmowych leków na receptę.A jeśli chodzi o okulistę to pobieranie określonych benefitów umożliwia darmowe wizyty, nie ciąża. A z diety również skorzystam, bardzo dziękuję.Idę do pracy na kilka godzin w tyg i chciałabym wyglądać chociaż jak sprzed ciąży. Czytanie książek od Lolli idzie mi baaaardzo powoli, ale idzie.:D Kamila trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie, może to już dziś...??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Frugo ja na Twoim miejscu zadzowniłabym do szpitala, każde krawawienie trzeba sprawdzić, a jak jeszcze towarzyszy temu ból brzucha, to tym bardziej. Krakersik ja nie obcinam mojej małej paznokci u stóp, u małych dzuecki są bardzo miękkie i jak są dłuższe to same się ułamują, bynajmniej nie widzę, aby miała długie, a u rąk to tak szybko rosną, że bardzo często muszę jej podcinać, żeby mnie i siebie nie drapała. Kamila26 Ty jeszcze w całości, życzę Ci abyś urodziła w terminie, czyli już jutro :) Ja też chętnie skorzystam z jakiejś diety, najlepiej żeby była mało skomplikowana i nie wymagała dużych zdolności kulinarnych, a jednocześnie abym nie chodziła głodna, bo ja jestem typem obżartucha niestety i ciężko mi zrezygnować np ze słodyczy, czekam na wiosnę, bo zima jakoś mnie nie nastraja na zrzucanie wagi. Pozdrawiam Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! ja na krociutko bo maz chce do kompa... paznokcie u nog musialam juz maksowi obciac raz, ubralam go po kapieli w pizamke-spiochy bez stopek i okrylam dobrze, a jak gleboko zasnal to delikatnie bralam nozie i obcinalam paznokcie. dzis sprawdzalam, ale rzeczywiscie, te u rak rosna zastraszajacym tempie, a tamtych na razie nie trzeba ciac :) milo ze wpadacie, dziewczyny, stesknilam sie za wami... (to do tych, co tylko nas podgladaja) :D milego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) frugo ja bym byla juz w szpitalu. moze to nic zlego ,ale krew w ciazy nie jest niczym pozadanym. oleniga \"4 month onwards\" znaczy od 4 miesiaca i dalej, czyli posilek taki moze byc podawany najwczesniej po skonczeniu 4 miesiaca. etykietka ze sloiczka lub kaszki? :D my tym razem chyba poczekamy z pokarmami stalymi bo Kuba ma dosc uparta egzeme i lekarz powiedzial ze pokarmy stale moga ja jeszcze nasilic. zostaje mi wiec na razie mleko :) Monis a Twoj maly ma ponad roczek? jesli tak to sprobuj pelnotlustego mleka (przynajmniej 3,2%), ale podaj mu tylko jedna butelke, najlepiej rano i obserwuj co sie bedzie dzialo. Kamila26 trzymam kciuki slonce!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!Dzieki dziewczyny za trzymanie kciukow ale nadal nic sie nie dzieje.Jezdze dalej autem za kierownica,biegam dalej jak w 8 miesiacu jedynie brzuch troszke twardnieje co jakis czas i nic po za tym.Moglabym podzialac z moim cos ale sie boje bo juz dwa razy tak zrobilismy i tylko niepotrzebnie sie meczylam z bolu a nad ranem wszystko ustawalo.Boje sie ze znow tak bedzie ze z bolu bede wyrywac wlosy a i tak nie urodze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
mama***Eli-kubus ma 17 miesiecy i pytalam sie kiedy po tej biegunce moge mu zaczac dawac mleko tylko ze jeszcze pozostane przy modyfikowanym bo on i tak pije tylko rano jedna butelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee to juz duzy facet! nie dlugo Ci panny zacznie sprowadzac :D:D:D 2 tygodnie po biegunce wystarczy zeby sprobowac na nowo, ale jesli chcesz zostac na modyfikowanym to czemu nie ;) jedno pytanie: a probowalas koziego? moja szprotka je lubi (3 lata). kozie jest wystarczajaco tluste dla takich obywateli. istnieje jeszcze takie mleko krowie ktore nie zawiera laktozy (to ona jest odpowiedzialna za biegunke). jest w opakowaniu z krowa i nazywa sie ... lacto free (coz za niespodzianka ;) ) tylko nie wiem ile zawiera tluszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobitki Znów całkiem niezła nocka.. chociaż nie spałam po karmieniu o 2 ponad godzine.. serce mi waliło jak szalone i byłam jakaś zamyślona :( Potem o 6 musiałam Maje budzić bo mój cycolek był bez karmienia przez 11 godzin!!!! i był bliski eksplozji Maja szybko wczoraj poszła spać..o 20:30 ją połozyłam i troche tylko biegałam, żeby smoczek wsadzić. Musiała być padnięta Wczoraj też obcięłam jej paznokcie u nóg Duże po raz drugi a reszte tych maciupeńkich po raz pierwszy. Ed ją zagadywał a ją trzymałam dość silnie, nie płakała. Na śpiąco nie próbowałam Teraz popijam kawę i oglądam americam idol którego nie udało mi się obejrzeć kilka wieczorów temu Miłej niedzieli życzę Krakersik Maja potrafi spać nawet 7 godzin do pierwszego karmienia więc już nie panikuje jak się nagle budzę i patrze która godzina, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_black...powiedz mi dziewczyno jak ty to robisz , ze twoja mala spi tyle godzin?karmisz ja tylko piersia?jesli tak to jak dlugo ciagnie ci cyca ?bo u mnie roznie jak przed nocnym spaniem je prawie godz. z przerwami oczywiscie to spi dluzej a tak to 3h.Napisz ile twoja Majka wazy? ale tu dzisaj cisza...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie znacie odpowiedzi na moje pytanie meczy mnie to?? Czy to powod do zmartwien ze moje dziecko nie sika cala noc wogole. Jak o 8 smej wczoraj dalam jej pamersa wieczorem do teraz ma go suchy jeszcze spi jak sie rozbudzi dopiero bedzie sikac non stop. ale czy to nie za dlugo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!!! Patinka nie znam odpowiedzi na twoje pytanie ale wydaje mi sie ze jesli nie placze jak rano siusia no i innych objawow nie ma to chyba wszystko ok.Jesli masz watpliwosci to mozesz zawsze isc do lekarza napewno bedziesz spokojniejsza. A ja nadal sie nie rozpakowalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kamila ty chyba sobie kobieto żartujesz ?? :D Na pocieszenie dodam, że sporo dziewczyn przenosiło, pamiętasz.. więc spokojnie, w końcu urodzisz Patinka ja też nie wiem.. ale moja to tamw nocy sika. I zmieniam jej pieluszke np o 6 rano przy drugim karmieniu bo nie chce żeby od 20 w mokrej leżała Ale moim zdaniem najlepiej jak zadzwonisz do HV. Przecież w książeczce uczulają cię na podane przez nich numery, więc zadzwoń. Krakersik.. to mi zadałaś pytanie. Ja myśle, że może być kilka powodów, że Maja tyle śpi w nocy - bardzo mało śpi w dzień i jest bardzo aktywna ( często marudna) - wieczorem zdarza się, że drze papę, a ja jej jakiś czas na to pozwalam (czyt wychodzę z pokoju), więc się meczy - dostaje albo tylko pierś i śpi długo, a je wtedy jakieś 30 min, albo dostaje butle zwykle 90 ml, a powoli zaczynam dawać 120ml albo jak wczoraj... lewy cycuś do dna, butla 90ml.. prawy cycus i dopiero o 22:30 zasnęła i spała do 4:30. Różnie to bywa. Ale butli nie dostaje co wieczór. Chyba po prostu mam szczęscie Tej nocy za to jadła o tej 4:30 i potem o 6:30 i teraz :) A ty dajesz swojej tylko pierś ? Anecia a ciebie jeszcze nie ma ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila_b no widzisz!!!!!moje slonce jaja sobie robi i uparlo sie chyba ze tak szybko nie wyjdzie.A co to zle mu tam?nakarmiony,cieplutko,rozwarcie na 2,5 cm wiec okiem tamtedy luka jaka pogoda a ze zimno i mokro to sobie jeszcze wakacje przedluza. A matka siedzi jak na szpilkach i czeka,biega po schodach i nawet brzuch sie nie obnizyl jeszcze:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1403monis1988
mama***Eli nie nie probowalam mleka koziego ale dzis dalam malemy mleko modyfikowane na sniadanko i jak narazie biegunki nie ma:D kamila26- badz cierpliwa musi kiedys wyjsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój brzuszek sie w ogóle nie obnizył czopu nie było wody też nie odeszły (dopiero w czasie epiduralu gdy nie czułam) więc nie wiem jak ja zostałam w szpitalu :) u mnie to na szczęście nie ustało 3maj sie... to naprawdę już końcówka jeszcze zatęsknisz za ciszą i spokojem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Mariusz zaproponowal mi skok na bungee:-Dpowiedzial ze wtedy napewno urodze i to w locie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!! Ohhhh Kamilko :) trzymam kciuki :) ale masz racje za dobrze mu/jej tam!!! Prawie zawsze kazdy poniedzialkowy poranek czytam Was, co sie wydarzylo :) Kamila Black szczesciara z Ciebie :):):) Maja spi Ci tak dlugo :) Gaga- masz racje!! jade za 1.5 tyg do Polski i chyba tez zamowie takie lozeczko :) Frugo ja bym jechala do szpitala :) Spisywalam lise z forum :) co wziac z Polski i chcialam sie zapytac, czy o czyms zapomnialam????? To bedzie moja pierwsza i ostatnia wizyta w ciazy i nie chcialabym zapomniec czegokolwiek :) A moze niektore z tych produktow moge kupic w Uk??? Dziekuje za pomoc 🌻 - kosmetyki ??? hmm ale jakie??? bambino??? bo nie chce uzywac johnsona :( podobno uczulaja :( - gaziki jalowe + spirytus 70% - sol fizjologiczna - rumianek do stosowania zewnetrznego i do picia - ziele kopru - kora debu ?? - vivanol ( ale na co on jest??) - masc majerankowa - nozyczki lub obcinak do paznokci - miekka szczoteczka do wlosow - smoczek gryzaczek - witamina D3 - katarek - odciagacz mokrego kataru - peiluchy tetrowe - flegamina - krem do buzi na zime - czopki Viburcol N - ale na co one sa??? - esputicon krople - ale na co one sa?? - woda morska - aphitin - ale na co ona jest??? Jesli ktoras z Was miala by ochote skopiowac ta liste i wytlumaczyc mi kilka rzeczy i moze dopisac tego do nie mam :) bylabym bardzo wdzieczna!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam wszystkich no może teraz coś się ruszy po tak cichym weekendzie!!!! Kamila bidulko lepiej zatkaj te 2,5 cm rozwarcia i nie pokazuj mu deszczu ani angielskiej pogody bo nigdy nie wyjdzie. jakby co to przystaw latarkę albo lampkę ze niby słonce świeci - może się wtedy ruszy :-) trzymaj się jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda a zebys wiedziala ze mu lub jej przystawie latarke i siade na grzejnik zeby bylo ze 30 stopni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek takie rzeczy jak szczoteczka do czesania albo nożyczki do paznokci czy gryzaczki to myślę ze spokojnie kupisz tutaj. z tego co wiem to najlepsze kosmetyki bambino dla dziecka. możesz tez kupić fiolet. moja teściowa mówiła ze jest lepszy na pępuszek niż spirytus, ale to według uznania. o korze dębu nic nie wiem, może dziewczyny pomogą. na katarek to gruszkę lub frida - ponoć bardzo dobra. krem do buzi na zimę bambino albo Nivea - twoja decyzja.polecam jeszcze alantan plus do pupci. aphitin jest na dziaselka (chyba) i jeszcze polecam paracetamol w czopkach dla niemowląt i linomag na odparzenia pupci oraz lansinoh na obolałe sutki dla karmiących piersią. a może jeszcze lakcid na kolkę. to tyle co wiem. jak coś źle podałam to proszę poprawcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila możesz jeszcze trochę piasku nasypać ze niby na plaży jesteś :-) może zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×