Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

lolli a nie bedzie to dziwne ze teraz kiedy dziecko ma blisko 6 miesiecy dopiero teraz o tym mowie?sprobuje szxczerze powiedziec hv ona jest bardzo pomocna moze akurat sie uda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc magdae moja corka tez miała i ma nierowne fałdy, powiedziałam o tym GP i skierowała nas na scan, na szczescie wyszedł dobrze, ale jak corka zacznie chodzic mam juz zabukowane kolejne usg bioderek, bo lekarz pediatra ortopeda chce sprawdzic czy potem tez bedzie ok, takze zglos to smiało, powinni wysłac Ci skierowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae sprobowac zapytac nie zaszkodzi.ja musialam sie uciec do podstepu bo jak spytalam polozna o usg bioderek to popatrzyla na mnie z politowaniem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI DZIEWCZYNY, JEST NADZIEJA ZE NIEROWNE FALDKI NIE MUSZA OZNACZAC DYSPLAZJI, JEDNAK ZGLOSZE TO HV I MOZE MNIE UMOWI NA SCAN JESZCZE RAZ DZIEKI A JAK TO FACHOWO PO ANGIELSKU SIE NAZYWA, MIALYSCIE SKAN ROBIONE TO MOZE GDZIES W DOKUMENTACH MACIE WPISANE JAK ONI TO NAZYWAJA? JESZCZE RAZ DZIEKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Krystyna!!🌼:-D:-D:-D(loli to ile masz tych wnukow?:-D) Dziekuje za komentarze do zdjec i mile slowka o mojej niuni. Frugo Olimpia przywyczaja sie do smoka ale tez sie krzywi i caly czas trzeba jej wkladac na szczescie jest coraz lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suuuper koteczki sliczniacha :) a my wlasnie dlatego opuscilismy lozeczko zeby alex nie stawal bo pewnie by tak zrobil ale balam sie zewfiknie do przodu i moj maz opuscil. mamo eli kupials sobie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila mam 4 wnuczatka, narazie nie wiadomo jakiej plci :) troszke sie martwie o krysie bo od porodu nie wstala, lezy z malymi ciagle, podaje jej jedzenie do \'lozka\' ale biedna nawet nie byla sie zalatwic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas dziś trochę lepiej Hania nie gorączkuje i nawet czasem trochę z cyca pociągnie więc ja nie muszę dziś tak dużo ściągać Babciu Lolli gratuluję wnuczęta masz urocze :D a o Krysie się nie martw,oczyściła się przed porodem co by teraz mogła małych pilnować:) Lolli ale z ciebie musi być jajcara :D dałaś kotce na imie Krystynka :)proszę cię zaspokój moją ciekawość i zdradź nam imię drugiego kota :) a Leny zdolniacha jeden i jaki uroczy :) Magdae ja powiedziałam że miała dysplazję biodra HV i Hania będzie mieć skan,nie robili żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobietki Maja leży z tyłu na kanapie chwilowo grzeczna, więc może coś skrobne Lolli, gratuluje. Przeszłam przez taki poród już kilka razy z moją jedna kotką i potem jej córka... jest co oglądać :) Płeć dość łatwo rozpoznać. Tylko kurcze jak to było.. chłopcy chyba mają 3 \"części\" z tyłu, a dziewczynki tylko 2. Zobacz pod ogon to może zobaczysz ta różnice. Chłopaki mają 3, bo to wygląda jak większa przerwa plus jajeczka Dodam, że moja mama ma na imię Krystyna.... :P Frugo, współczuje problemu córki z uszkiem. Dziś będę dzwonić do rodziców, więc postaram się pamiętac i zapytam tatę. Aczkolwiek, ja bym nie pozwoliła tego tak zostawić, bo dziecko jest za małe. Pamiętaj, żeby dobrze to uszko chronić od jakiegokolwiek wiatru i przewiewu, dobrze okrywaj czapeczką. Dodałam parę nowych fotek mojego dziecka.. słuchajcie, wczoraj byała taka zmęczona, że zasnęła nam w wannie podczas kąpieli, hehe. Nie ma to jak ciepła relaksująca woda Sa też tam 3 fotki z mojej mini sesji zdjęciowej w Londynie Fajna sprawa, tylko kurde, wszystkie zdjęcia gdzie było widac mój brzuszek i bootie musiałam wywalić i mam tylko kilka portretowych.. cóż jeszcze 14 kg do zrzucenia !! :( Do tego pochwalę się, że zaczęłam w końcu jeździć tutaj.. idzie to.. powoli. To tak jakbym ledwo odebrała prawko i musiała ogarniać to wszystko na raz od nowa. Ale ćwiczę ćwiczę. Życzę miłego samopoczucia brzuchatkom i cierpliwości mamusiom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga kotka ma na imie... a jakze! Zofia :D moja tesciowa tez Krystyna:) jak przyjechali nas odwiedzic to prosilam nadie zeby postarala sie nie wolac kota po imieniu bo babci moze byc przykro.przyjechali, sa u nas jakies 3 minuty a nadia: zobacz, ty jestes krysia i kotek tez krysia! :O :D :D :D Kamila na fotkach wyszlas....mmmm przepieknie! mi tez by sie przydal jakis maly makeover :O a spioszek kapielowy to pobil wszelkie rekordy, no i ta wielka niebieska stopka heheh.super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollibelly to normalne u kotek, ale to tylko o niej dobrze swiadczy ze super mamusi ajest. no i oczywiscie zmecozna jest. musi teraz duuuzo pic. jak bedzi karmila to schudnie na max, moja kotka miala 5 koteczkow i jak je karmila to normalnie wygladala jakbysmy ja glodzili, a ona zarla nonstop i to jakies lesiejsze jedzonko dostawala wtedy :) moze minac nawet duzo czasu zanim ona wstanie od malych. pewnie sie boi je zostawic i musi eje wychuchac wydmuchac, wylizac obmyc itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bidulka napewno sie boi, przynioslam jej nawet kuwete na gore i postawilam obok zeby nie miala daleko.wczoraj po porodzie musialam cala ferajne przeniesc do kartonu i jak wzielam pierwszego kocika to myslalam ze krycha zawalu dostanie, choc trzymalam tak zeby widziala go caly czas.zaraz wrzuce fotki dzisiejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze... mojej mamy mama to była Zofia........ ale świat jest mały, hahaha Dzięki dziewczyny !! To fajne odświeżenie kobiecie :-) wyjście z dresów po domu, haha I jak ktoś nad nami popracuje. Ze 3 lata temu to bym poszalała na tej sesji, a teraz to trochę się wstydziłam, ale wyszło dobrze Magda do laski to mi baaardzo daleko, ale dzięki a pytałaś też chyba o mój kręgosłup. Jest.. lepiej, ale długo chodziłam do tej mojej osteorterapeutki i teraz po 2 tyg mam i potem będę w Polsce, to pochodzę na masaże. Cały czas jednak jak więcej Maje potrzymam czy dużo robie to boli Babka mówiła, że widzi poprawę w ułożeniu kręgosłupa więc jest nadzieja. A ja staram się leżeć czasem na podłodze i chociaż raz dziennie wykonywać te ćwiczenia co zaleciła. PEwnie jak ręką odjął to nie przejdzie, ale powoli mam nadzieje, że będzię mniej bolało Robie kurczaczka w wodzie, w ramach diety nie smażenia i jedziemy potem gdzieś co by jazde poćwiczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli, nie martw sie kotki to najlepsze mamy na swiecie, moja miala tak samo, ale przy ostatnimmaciezynstwie olewala troche dzieci (czyt. byla bardziej wyluzowana, jak mamy czlowieki;). Kamila black, niezla z Ciebie modelka, bardzo ladnie wygladasz, twoj szkrabek tez. magdae, zawsze lepiej chuchac na zimne. zrob usg, niewazne ze w 5 miesiacu, moj Kuba mial dokladnie 5 jak zrobilismy, ale w polsce. lolli, dumny synek, to widac po zadziornych usmieszkach. a ja tez sie pochwale, ze oprocz podgryzania nog stolowych, moich butow i ogona kota zaczal powoli (czyt. szybko) raczkowac. myk myk i juz jest tam gdzie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli swietne tygryski, mialam kiedys takiego :) nazwalysmy go... Michalczewski ... :) a moj Janio wlasnie \"ustawia\" mebelki w domku swinki Peppy, dobrze ze Ela u niani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to chyba taka moda na te imiona dla zwierzat.Moich znajomych kot sie nazywa Waldek a nasza swinka ktora niedawno zdechla nazywala sie Antek,no ale teraz mamy chomiczka ktory sie nazywa mrowka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha Loli z Krystyna chyba jest ok,bo moja boxerka tez kiedys rodzila psiaczki i dopiero na drugi dzien wieczorem pobiegla sie wysiusiac i biegiem z powrotem do szczeniat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucilla 180 stopni kamila_b, mojej tesciowej (krystyny) tesciowa to zofia :D ale przysiegam ze jak je tak nazywalam to o tym nie myslalam heheh kamila26 nie wiem czy moda, poprostu nie moglismy za chiny wymyslec imion wiec sie wkurzylam i powiedzialam ze beda zosia i krysia i tyle :) aaa jak bylam mala to mialam kota Henka.moj dziadek Henryk nie chcial do nas przychodzic...:P krysia niedawno zeszla na dol, zjesc.potem sobie usiadla na dywanie a ja spanikowalam i zaraz ja zanioslam do kurdupelkow.potem mialam wyrzuty sumienia ze biedna cala dobe z nimi siedziala i jak chciala troche kosci rozprostowac to ja ja wywalilam. ale teraz znwu zeszla i lazi sobie w najlepsze po pokoju.kurcze chyba sie boje zeby o nich nie zapomniala.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolii ależ pisz mnie się bardzo przyjemnie czyta o Twoich kociakach a następne dopiero za pół roku:p Kamila b dzięki wielki i czekam wieści w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki:) Dziękuję wszystkim za życzenia🌼 :) ..prababcia przyjechała, a Hanusi się nie spieszy..tak bym chciała juz.. anecia- tez bym nie chciala wywoływania, a czuję ze wolno cos idzie..jutro do midwife, zobaczymy.. cherry- no ja mdlosci nie mialam, w ogole nie czulam nic dziwnego, czy innego..ok poltora tyg. wczesniej zaczęly mi się wody sączyc i to chyba wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Magda2 Hej Magda2 i inne zaintersowane Panie:) ja mam wozek do sprzedania: 2 czesciowy gondola, plus sapcerowka model zeszloroczny firmy Jedo (www.jedo.pl) - Model Vedi. Wozek jest super bardzo lekki w prowadzeniu, ma przekladana roczke co jest super bo mozesz dziecko prowadzic przodem do siebie lub tylem, zwrotne przednie kolka, regulowane oparcie rowniez gondoli. Jest super, ale ja mieszkam na 2 pietrze pozatym moj synek juz zaczyna chodzic, wiec przydalaby mi sie parasolkowa spacerowka. Gdybys(scie) byla(y) zainteresowane przesle aktulane zdjecia na mail. (Kontakt do mnie Izabelkaw@gazeta.pl) Sciskam wszystkie znajome mi dziewczyny, ale wiekszosc to nowe osoby hehhehe z tymi samymi pytaniam ktore kiedys ja mialam:) trzymam kciuki za wszystkie brzuchatki buzki :D k)( ciekawe czy wyskoczy kwiatek?? zawsze zapomina m jak sie to robi:):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolli ale masz wesolo. mojego pierwszego kotka nazwalam krowek, bo wygladaljak nasza polska laciata. A ja mialam tez stresa, ale kocica wie co robi, w koncu koteczki jak dzieci nie potzrebuja cyca 24 na dobe. A jej cyce nabrzmieja (jak nam) i pojdzie je oproznic :) ja mialam kiedys istny zwierzyniec, kocice z czterema malymi, polrocznego kota - brata i mala wiewiorke (i meza;). ale ubaw. jak ktos maochote to dla odmiany zapodam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny Arvena dzięki za info odnośnie rota🌻 Aga uk ja ide za tydz.w piątek na szczepienie z małą to sie przy okazji zapytam,i tak dzięki liczą sie chęci:) Magda nie chce abys sie sugerowała,ale moja młodsza siostra miała na jednej nodze trzy fałdki(takie krechy bo o to ci chodzi prawda/) a na drugiej nodze dwie te fałdki i lekarz nakazałszerolie pieluchowanie,bo to cos nie tak z bioderkami było,ale to było kilkanascie lat temu.Ja radziłabym ci zgłosic to lekarzowi i najlepiej usg bioderek niech zrobią. A wiecie ze tu w Anglii dopiero od czerwca zniesiono usg bioderek,do tej pory wykonywano kazdemu dziecku a teraz ylko jesli są jakies do tego wskazania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×