Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

hej kobietki 1403 Monis ja stosuje mini pills a nazywaja sie MICRONOR bardzo popularne sa tu wAngli dla kobiet karmiących piersią i nie tylko stosuje od 2 miesięcy ,waga leci w dół ale pamiętak kazdy organizm jest inny, jedne kobietki chudną inne w drugą strone....:( takze nie wiem co ci doradzic .jesli uwazasz ze po tych tabletkach co masz teraz przybierasz na wadze,zle sie czujesz,ogólnie uwazasz ze ci nie spasowały to popros lekarza o zmiane na inne. Mam pytanie do Was- czy tu w Anglii szczepią na wirus ROTA? widziałam reklame w tv polskiej zachęcającą do szczepienia dzieciaczków własnie wiecie cos o tym? podobno można szczepic tylko do 6 miesiąca zycia potem juz chyba nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: anecia1702........19.03.2009......!38!!.....Melton.... . .....?............? Cherry76...........19.03.2009......38.........Londyn.... ......coreczka mi83.................24.03.2009.......38....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......37.....Grimsby.... ..........Gabrys bes...................22.04.2009.......34....Swindon.... . ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......31.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......32....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......25..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?.. Piotruś/Nikola Niulek25............ 18.07.2009..... .21...Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009......19....Birmingham. . .............. Aga_nton..............04.08.2009......18.....Northampton ...Wiktoria........... Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/06/02...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez interesuje szczepionka przeciwko wirusowi rota, w piątek bede u lek i zapytam. juz tyle pytań mi sie nazbieralo, ze ho ho. a wiecie ,ze dzieckoktore może byc genetycznie obciążone wadą wzroku powinno mieć regularne badania?Niedawno sie dowiedzialam, znajomej mały od kiedy skończyl rok ma co roku badanie wzroku. A znajoma ma dokladnie taką samą wade oczu jak ja ale mi nawet nie wspomniano o takich badaniach!dlaczego?dodam ze ona tez miesazka w Londynie. kolejny przyklad na to ze tutaj o wszystko trzeba pytać no i wiedzieć jak najwięcej zeby wiedziec o co pytać! Frugo to nie moj cottage pie tylko lolli;) jeszcze jedno. znajoma szczepila niedawno malutka w pl przeciwko rota kiedy mala miala8 m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! Kobitki!!! Mam nadzieje, ze u Was wszystko wporzadku??? Anecia szykuj sie bo im blizej mojej przeprowadzki tym blizej Twojego rozwiazania!!!!! Milego dnia x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wiatam kochane :) ja uciekam do lekarza po krem emla dla mojje niuni bo za 2 dni szczepienie brr mam nadzieje ze mi przepisze. I zaraz po wizycie u lekarza ide zalatwic chrzest w kosciele ang mam nadzieje ze nie bedzie z tym problemu trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! 1403monis1988 mi lekarz przepisal wczoraj tabletki Cerazette ale niewiem czy sa dobre dopiero jedna wzielam . Moze ktoras z was dziewczyny je brala badz bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, Kamila26 ja bralam cerazette. bralamje zbyt krotko by obadac \"tycie-nietycie\", ale nie podobalo mi sie to ze strasznie po nich plamilam (po micronor tez). pozniej wzielam zastrzyk depo-provera (tragedia). w sumie to pozniej nurse practicioner powiedziala mi ze plamienie przy mini pigulce moze byc nawet do pierwszych 6 miesiecy. jednak niektore dziewczyny nie maja go wcale. a! i prawdopodobnie nie bedziesz tez miala przy nich miesiaczki ;). pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki mamo Eli!!wczoraj wzielam dopiero pierwsza zobacze jak bedzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominisia0407
Witam wszystkie przyszle mamusie :) Wlasnie trailam na to forum i bardzo sie ciesze bo widze,ze mozna dowiedziec sie tu wiele ciekawych rzeczy :) Jestem wlasnie w 7 tygodniu i w czwartek bede miala zrobiony pierwszy skan.Juz nie moge sie doczekac:) Pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co Kamila :) dobra jest, Kuba wstal ale za to Ela odplynela w ramiona morfeusza :D, wiec moge cos tam napisac zanim zabiore sie za ebay :) jesli chodzi o chrzest w angielskim kosciele katolickim to chcielismy tu wlasnie ochrzcic Ele. ksiadz jednak powiedzial nam od razu ze nie widuje nas na mszach wiec nie ochrzci nam dziecka dopuki nie pouczeszczamy troche :D . mial racje uwazam. ochrzcilismy wiec w Polsce (przy okazji slubu :) ). teraz tez bedziemy chcic w Polsce, bo i tak lecimy niedlugo. do tutejszego kosciola i tak trzeba bedzie zaczac czesciej zagladac bo poslalismy Elcie do szkoly (na razie przedszkola) katolickiej, i nie sadze zeby ksiadz byl "impressed" z naszej obecnej frekfencji :) kurcze wlasnie umyli nam okna a tu chmurzysko taaaaakie naszlo i chyba wkropi deszcz :(. a byli takie czyste, amerykanskie, szkoda... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki widzę ze chrzciny na topie :-) kamila26 niestety nie biorę tabletek i wcześniej tez nie brałam, wiec niestety nie doradzę dominisia0407 witaj na forum i gratulacje z powodu ciąży :-) dziewczyny mam straszny dylemat. zaczęłam robić zakupy dla dzidzi i stanęłam w martwym punkcie. doradźcie proszę ile kupowałyście pościeli dla dziecka, albo prześcieradeł, kocyków, albo ubranek bo zaraz oszaleje od tego oglądania i zastanawiania się czy to a może nie i ile. pliizzzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda-g ja kupilam jenen zestaw poscieli...6 przescieradel ( 3 za 2 - promocja w mamas and papas - nie wiem czy nadal tam jest )l i 7 kocykow... na poczatku maly i tak bedzie spal w worku albo pod kocykiem :) Zaznaczam ze kocyki podostawalam w prezencie inaczej kilka by wystarczylo :) poduszki nie trzeba...slyszalam ze dobrze polozyc dziecku pieluszke pod cialko ze jak mu sie uleje to nie trzeba zmieniac calej poscieli. Z ubranek to body i pajacyki na poczatek tych 0-3 to chyba 20 wystarczy??? sama powiem Ci ze nie wiem....to moje pierwsze heheh i tyle narazie kupilam a zawsze mozna dokupic bo w praniu wyjdzie ile wybrudzisz dziennie :) Pozniej jakis komplecik na wyjscie :) i tu juz Twoja inwencja ile bys chciala kupic :) bo juz tyle ich w skelpach jest ze szok :):):) czapeczki tylko kurcze nie moge znalesc tych ze sznureczkami :( skarpetki, rekawiczki. Mam takie grubsze dwa komplety na wyjscie takie dresiki :) z kapturkami. Aaaa i kilka sliniaczow. Co do poscieli to na str mothercare jest wyjasnione iloma kocykami okrywac dziecko w zaleznosci jaka jest temp pokoju dziecka :) Jejku nie wiem czy pomoglam, bo jak sie to mowi nowa w interesie jestem...pewnie jak mamuski to przeczytaja to zawalu dostana heheh Hey!!! Mamuski poprawcie mnie prosze jak cus mam nie tak :) Buziak x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowiutka całkiem
Hmnm jejku mam ndzieje że nikt mnie nie wyśmiej i nikt nie obrazi mieszkam w Londynie wraz z mężem jestem w ciązy w 3 miesiącu, i jestem przerazona nie ciążą to mnie cieszy i to bardzo ale tym co mnie otacza miałam przyjemnośc trafic do angileskiego szpitala jako kobieta w ciązy i tutaj sie kończy moja chęć jakiejkolwiek współpracy z nimi po tym jednym razie mam dość, czuję sie rozdarta i niepewna co zrobić rodzić w polsce czy tutaj każdy ma inne zdanie, ostsnio pobolewa mnie brzuch jednakże może to z powodu tego że mam problemy z zaparciami:( Nie znam za dobrze angielskiego ale mimo to radze sobie do lekarza jak pujde wiem ze wysle mnie do tego szpitala tam nie chce isć za zadne skarby. Może ktokolwiek z was mi doradzi co zrobić i gdzie zdecydować sie na poród pytam was bo macie doświadczenie ja nie.W Londynie jestem od niedawna nie znam aż tak dobrze realiów:(Czekam na jakąs podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowiutka calkiem :):):) Nie boj sie :) wszystko bedzie ok :) ja tak samo sie balam a teraz juz 22 tydz leci :) Masz prawo wybrac szpital :) ja nie chcialam tego blisko siebie i wybralam inny :) Brzuch moze cie bolec wlasnie z tego powodu :) bierzesz jakies witaminy??? tylko w razie plamien bym sie martwila teraz wszytsko sie u Ciebie w organizmie zmienia :) Pisz jak zle sie czujesz albo masz jakies pytania :) AAA i jak chcesz skopiuj ostatnia tabelke i wpisz sie :))) Buziaki x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g ja kupilamsobie takie cos na poczatek: /www.mothercare.com/gp/product/B000UVN7DQ/sr=1-6/qid=1236692567/ref=sr_1_6/278-3223174-8735533?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44397031&mcb=core poniewaz jednak moj maly strasznie sie rozkrywa, postanowilam zaopatrzyc sie rowniez w spiworek. spiworek wyglada na przyklad tak: www.mothercare.com/Sleepy-Farm-Snoozie-sleeping-bag/dp/B001O13Z92/sr=1-3/qid=1236696562/ref=sr_1_3/278-3223174-8735533?_encoding=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44409031&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia wywal kreske z przodu w pierwszym linku, bo niedojda ze mnie i zle skopiowalam, sorki . nowiutka calkiem ja urodzilam tu dwoje zdrowych dzieci. prawda jest jednak, ze musisz pilnowac terminow badan i niestety czasem sie o nie upomniec. jesli slabo rozmawiasz po angielsku w szpitalu mozesz poprosic o tlumacza. musisz to jednak zrobic przed wizyta, a najlepiej przy okazji wizyty poprzedzajacej. na zaparcia kup sobie slonce w aptece syrop lactuloze, jest dostepny bez recepty, dla mnie bomba ;) i nie stresuj sie, dasz rade, nie taki NHS straszny jak go maluja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za rady :-) mamo-eli nie wchodzi mi pierwszy link, pousuwałam spacje i tez nic :-( nowiutka całkiem nie mam pojęcia jak jest w Londynie, ale wiem ze szpital możesz wybrać sobie sama. wiec głowa do góry nie będzie źle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.mothercare.com/gp/product/B000UVN7DQ/sr=1-6/qid=1236697762/ref=sr_1_6/278-3223174-8735533?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44397031&mcb=core moze teraz pojdzie :D a nasza anecia to chyba juz w wylegarni bo cos jej za dlugo nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak skopiujesz i wkleisz w pasek wyszukiwarki to wejdzie. nie mam pojecia co zle robie... blondinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszly te ubranka z littlewoods. jakosc super i np9-12 miesiecy bo ja takei bralam sa na prawde fajne i takei wieksze sie wydaja :) cena supe oplacalo sie. patrzylam ale juz sa drozsze niestety tyci. ale jak ktoras chce cos zamowic dostalam kupon ze jak kogos polece to ja bede miala znizke i ta osoba 10f chyba wiec polecam nie mam czasu do was kolezanki zagladac u nas 8 dzien rozwolnieia. bylismy dizs kupke do badania oddac.jak do czwartku nie przejdzie idziemy znowu do lekarza. na szczescie alex ma apetyt, mniej mleka mu daje, nie wiem czy dobrze robie. a co do picia toon nie bardoz chce, ale lyzeczka dopajam, n ie wiem ile wypluwa ile mu tam przeleci. a jedzonko mu takei rzadkie bardzo trobie wiec na pewno sie nie odwadnia. a wogole na dizen kobiet moj synek powiedzial MAMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NORMALNIE SZOK I ZABEK MU SI EWYRZYNA. czytalam ze to moze byc od zabkowania taka biegunka , poradzicie, rano akurat te oddalam do badania po nocy zrobil bardizej zbita taka zielonkawa bez grudek bez niczego a potem jak zaczal to oczywiscie obsrany po pachy takie jasnozolte z bialymi brobinami/bobkami. zaraz was tyci doczytam, na razie moj szkodnik spi. a i zaczyna sie przemieszczac kiepsko mu to idzie bo przewaznie troche si eporuszy ale wtyl jak maly raczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do ROTA VIRUS TO MOZNA Zzaszczepic dziecko do 6 miesiaca zycia potem ju nie. a normalnie nie szczepia ale pewnie sa szczepionki tylko platne. u mnie juz za pozno i nieiwem czy alex wlasnie z tym sie tak nie meczy a teraz to chorobsko w okolicy u nas panuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwolnienie Alexa moze byc od zabkow, jesli nie to badanie Ci przeciez powie co tam sie dzieje. stawiam na zeby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli bo patrzylam teraz w necie ze juz sa o funta drozsze te spioszki i body. wiec oplaca sie jesli cie polece to dostaniesz 10f znizki wiec malo zaplaci sie pomimoze drozej a jakos ubranek na prawde spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli napisalam ci maila. mi sie tez wydaje ze to moga byc zabki ale czemu tak dlugo?? bo jakby cos innego bylo to chyba by sie zle czul goraczke mial albo cos innego albo kupki by bardzo podejrzanie wygladaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dziewczyny nie ma sie czego bac moim zdaniem rodzic w uk to czysta przyjemnosc jaez jak bylam w ciazy nie umialam dobrze angielskiego i czasem bralam sobie tlumacza w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!Jestem nadal w dwupaku,no co wy mi dzidzia na zlosc zrobi i zacznie sie pewnie jak staremu urlop sie skonczy:(nic sie nie zapowiada narazie,a indukcji nie dam se zrobic!!!w sumie jeszcze tydzien mam;) wczoraj napisalam,ale z neta nas ciagle wywalalo:( czytalam o tych chrzcinach ja chcem tu chrzcic ksiadz nawet nawet;) masz racje mamoEli jesli zapisalas do kaolickiej szkoly to ksiadz cie chetnie bedzie widywal,nie trzeba do polskiego kosciola chodzic oby gdzies was widzieli. to dobrze,ze macie te same herbatki co ja,parze po 2 saszetki;)od wczoraj,byly tez w tabletkach raspbery leaf,ale nie bralam. niulek przeprowadzka sie zbliza,mam nadzieje,ze dajecie rade!uwazaj na siebie!!! noi zapomnialam co mialam napisac,zaraz wroce do stron to dopisze cos moze.maz gra w ping ponga,zabronil mi rodzic teraz heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co arvena juz mowilam o tym kiedys Monice2. moja Ela miala kiedys takiego wirusa ze kupki wygladaly jak woda z niestrawionymi kawalkami jedzenia. lekarka kazala pomyc i poprac wszystkie zabawki i bardzo dokladnie i czesto myc rece zarowno sobie jak i Eli szczegolnie po zmianie pieluchy. po jakims czasie przeszlo. dodam tylko ze poza dziwna kupka nigdy bym nie pomyslala ze cos jest nie tak. dziecko bawilo sie jak zawsze, mialo apetyt i zadnej goraczki czy wymiotow. ps.odpisalam na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×