Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

anecia spruboj siemie lniane, lyzka stolowa rano i wieczorem szklanka wody popic. pomaga powinni go zwolnic, bo przysluguje mu, chyba ze ma jakas dziwna prace czy cos, ael tak to pracodawca ma obowiazek zwolnigo na takie rzeczy. skoro pierwsze dizecko 2 tyg przed drugie tydizen przed to 3 o terminie tak wychodzi z wyliczen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wlasnie siemie lniane jak przeczysci to moze i dzidzia zacznie wychodzic;) moj ma ok prace tylko za krotko na kontrakcie i paternity tylko n ieplatne:( ja wlasnie tez sie smialam ze 3cie o terminie bo 2ke to rowno 14dni przed i 7dni przed hehe i chyba nawet 2ka w srode hmmmmm musze pomyslec.nie sroda i czwartek hihi na piatek 13 nie dzieki,kolezanka ma na piatek termin. oj cos brzusio zabolal i krzyz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneciu Kochana trzymaj sie tam!!!! napewno wywolywac nie beda musieli :) Ty napewno cos wymyslisz!!!! :):):) Milego dnia x x x aaaa i chcialam sie zapytac gdzie kupilyscie kosz dla dzidzi przy lozku??? na ebay??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wieczór kobietki coś to zatwardzenie popularne ostatnio, mnie tez dopadło i już nie wiem co robić, chodzę obolała i stękam. teraz pije kawkę wiec powinno się coś ruszyć. olenka25 nie mam zielonego pojęcia o tej szczepionce na wirus Rota. próbowałaś pytać w przychodni? a może jeszcze się znajdzie jakaś dziewczyna która coś wie na ten temat tu na forum, ja niestety nie umiem pomoc. anecia my tu już wszystkie nie możemy się doczekać twojego dzidziusia, co prawda jeszcze tydzień ale jakby co to trzymamy kciuki mamo eli dziękuje za te linki, ten jeden mi nadal nie wchodzi, a można wiedzieć co to było? a co do śpiworka to masz racje, to jest dobry pomysl i chyba go kupie. tylko czy on mi się przyda na lato? bo termin mam na maja. noi nie wiem jaki rozmiar kupić, czy od 0-6 miesięcy czy ten większy 6-18? przecież dzidzia szybko rośnie. a co to znaczy 2.5 tog albo 1.0 tog?? czy to jest grubość śpiworka? miłego dzionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki, anecia nie marudz :). jaka cesarka?! nastepnym razem pomysl o mnie : indukcja--> jeden czopek--> porod w niecale 2 i pol godziny :D:D:D. jestes po dwoch porodach, trzeci pojdzie jak (za przeproszeniem) pierdniecie, czego Ci z calego serca zycze :D dziewczyny pogoncie mnie od Was bo robota odlogiem lezy a ja przed kompem w najlepsze... na usprawiedliwienie dodam tylko ze jestem chora wiec nic mi sie nie chce... :( kawencja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo eli poganiam cie!!!!! a teraz ty pogoń mnie bo tyle rzeczy w domu do zrobienia a ja przed kompem ciągle siedzę. to forum to jak narkotyk, wciąga i wciąga i coraz więcej i więcej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda_g ostatni raz sprobuje wkleic link z mothercare, uwaga! : http://www.mothercare.com/gp/product/B000UVN7DQ/sr=1-7/qid=1236765268/ref=sr_1_7/278-3223174-8735533?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZUGQ&n=44397031&mcb=core 2,5 toga jest na zimniejsze a 1 tog na cieplejsze dni. kup ten 0-6 bo spiworki akurat musza byc dobrze dopasowane (zeby dziecko Ci sie z niego nie wyslizgiwalo). nie koniecznie musi byc to mothercare, ladne spiworki ma tez ASDA oraz ebay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda no co Ty?! pomyslmy... jestem tu gdzies od roku... nie, wcale nie uzaleznia to forum hahaha! agnieszka75 to Ty pytalas slonce o voucher z CTF jakis czas temu? (250 funtow). zawsze zapominam o tym napisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie za ma co Magda :) jak bym byla mniej a-techniczna udalo by mi sie za pierwszym razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Hania załatwiona na całego :( w nocy nie jadła wcale,teraz też nie chce,ciągle płacze i ma 38.4 na 11.30 znowu do GP i jak mi znowu powie że z uchem jest ok to się chyba załamię,przecież tam coś się ewidentnie dzieje- ropa i mała nie chce ciągnąć cyca:( a ja mam już kamienie i zaraz z bólu będę chodzić po ścianach a na domiar zlego nie umiem odciągnąć pokarmu laktatorem mam z aventu i doslownie nic nie leci do buteleczki a wkładki laktacyjne wymieniam co 20 minut Może macie jakieś podpowiedzi dotyczące ściągania,co mogę źle robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki!! Anecia dzialaj dzialaj mi pomoglo lozko,tobie tez pewnie cos pomoze,jesli nie lozko to moze poczysc dywany recznie. Slyszalam niedawno ze dobrym sposobem jest zrobic sciezke z zapalek a potem je zbierac jedna po drugiej za kazdym razem schylajac sie.Ja tego sposobu nie cwiczylam ale moze ktoras sprobuje.Anecia moze ty?:-) Nowe fotki mojej niuni http://kamilka26.fotosik.pl/zdjecia/1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo pamietam ze aventem sciaga sie jakos inaczej, zaraz poszukam instrukcji. Kamila26 Olimpia wyglada dokladnie jak mniejsza wersja Nikoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wohooo!!! udalo mi sie kupic kosz z kolysanka z ebay ( mamaps & papas) z dokladnie takiej samej serii jak wszystko do pokoju malego i tak sie ciesze, poniewaz tej serii juz nie robia!!!! Ebay swietnia rzecz!! oby mnie tylko calkowicie nie omamil bo bankrutem zostane!!! heheh http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=280318195223 Trzeba go chyba skopiowac a poniej wkleic w okno wyszukiwarki inaczej nie chce dzialac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 śliczna ta twoja kruszyna, tylko czemu ona jest już taka duza? kiedy ona tak szybko urosła? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nie moge znalezc instrukcji, ale z tego co pamietam to trzeba bylo pompowac kilka razy, odczekac kilka sekund, znowu pompowac, znowu poczekac czyli imitowac ssanie dziecka. sprobuj wczesniej rozmasowac troche piersi lub wejdz pod cieply prysznic. na mnie dzialalo jak sciagalam pokarm przy dziecku (o ile nie plakalo), nie wiem czemu ale lecialo lepiej :) biedne jestescie obie frugo, daj znac co orzecze szaman(ka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila26 supErancki maly bunny. Tak mamo Eli, pytam o ten voucher, bo chce go juz zainwestowac, wybralismy opcje 1, czyli shares account, natomiast nie wiemy komu powierzyc te pieniadze.dostalismy cala liste providerow (boze, jak to po polskiemu?) Tylko 4 z nich sa etyczne, czyli nie maja nic wspolnego z bronia i uzywkami. no nie wiem, napiszcie gdzie wy ulokowalyscie. A ja jak zwykle pare rzeczy naraz, teraz robie nalesniki ze szpinakiem, pierwszy raz, glowa mnie boli, moze to od tej Mini Pill, czy ktoras tak miala? I poce sie bardzo w nocy. Lolli, ja ztego zabiegania zapomnialam do Twojego cottage pie dodac przecier pomidorowy ale wyszlo fajnie. Mam stresa bo za poltora tyg lece do Polski, sama z Kuba. uff. Anecia, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka my zainwestowalismy chyba w familly investment czy cos, co oni investuja w rzeczy przyjazne dla srodowiska i nic nei szkodliwego tak super ekologicznie investuja. bo moj maz przewprowadzil cale analizy na ten temat :) bzika ma czasem jak sie czyms zajmie :) idziemy do ogrodka kwiatki sadzic z alexem :) slonkoi swieci wiec jest suer a to ze sie pocisz czy glowa boli to moze byc po pigulkach, ja po swoich si epocilam i zle czulam i teraz rzucilam i mam pierwszy cykl bez pigulek :) nie biore, wiecej juz nie truje sie tymi hormonami a dodatkowo nie moglam opanowac sie od slodkiego a teraz lepiej mniejsze laknienie na slodkie i zmniejsza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaj agnieszka tez ostatnio zapomnialam przecieru i to jednak nie to samo :O nastepnym razem dodaj i zobaczysz jaka roznica!! zezarlo mi bodajze rano posta(o ile dobrze pamietam) wiec jeszcze raz: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO MI83.ZYJ NAM 100 LAT!!! KAmila Olimpia jest PRZEUROCZA!!!i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo ja tez mam pompkę aventu. może trzeba sie troche napracowac ale daje radę. ja musialam przykladdać na rozne sposoby do piersi zanim zaczęla w miare dobrze odciągać. na poczatku prawie nic ale po 2-3 min szło. Zobaczysz ,z eci sie uda. w sumie jakies pol godz mi to zajmowalo ale jaka ulga! kamila26 ale masz śliczną córeczkę, jak kwiatuszek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my już po wizycie - ciapaty szaman odkrył że Hania ma infekcję ucha i przepisał lek,w końcu ktoś coś dojrzał,teraz mam nadzieję że jej szybko przejdzie.Moje CYCE już lepiej bo udało mi się w końcu odciągnąć mleko :) Borówka ja źle zakładałam to takie małe gumowe kółeczko,ale jak w końcu to dobrze złożyłam to poszło błyskawicznie.I teraz mamy całą buteleczkę w lodówce:O Mamo Eli dziękuję że szukałaś tej instrukcji, od razu lepiej jak jesteś na forum :) Kamila26 Olimpia jest śliczniutka i widzę że się przekonała do smoczka,Hania ma taki sam ale niestety nie dała się jeszcze namówić,a jak płacze i jej wkładam smoka to wypluwa blyskawicznie i krzywi się potem ze 2 minuty jak by co najmniej cytryny pojadła :) Mi83 wszystkiego najjjjjj i spełnienia marzeń🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, frugo, ta mala biała częśc, uszczelka?coś jakby...ja też zakladalam to odwrotnie! i dopiero po jakiś czasie odkrylam ze taka sierota ze mnie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olenka25-ja ide dzis do Gp to sie go zapytam o ten rotawirus bo sama sie zaciekawilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki frugo, staram sie :) fajnie ze szaman dojrzal infekcje, teraz juz tylko czekac na dzialanie leku. szkoda, ze jeszcze nie mozna dac Hani paracetamolu. Agnieszka75 ja wybralam Eli family investments (stakeholder) a Kubie bedziemy wplacac na children\'s mutual (prawdopodobnie ethical shares). dobra jest lece sie zdrzemnac bo mi glowa za chwile peknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga Uk, jak sie miewacie? jak dzidzi? Jak Ty sie czujesz? Dasz jakies fotki? Dzieki za odp. tez chyba wybiore family investment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×