Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witaam nowe kolezanki i zycze spokojnej ciazy. Arvena gratuluje pierwszego najwazniejszego slowa, moj co prawda potraffi juz mowic NIE, DADA, BABA, etc ale to nieswiadomie wiec sie nie liczy.najwiecej gada do kota. a i zabka, moj jeszcze ma pusto w gebie. magda.g nie kupuj za duzo naraz, dzidzi niesamowicie szybko rosnie po tygodniu juz sie zmienia rozmiar. ja uzylam ze 3-4 body na poczatek, tak wiec kup po kilka z roznych rozmiarow. Niulek 20?? ale chyba nie jednego rozmiaru?najlepsze z ubranek wrecz hit jak dla mnie, to pajacyki. no i spiworek, Mamo Eli bardzo ladny, ja kupuje na ebayu sa tanie i ladne. Kocyki w dziurki tez sa ok. a Kuba wazy 8.28kg i ciagle jest pod kreska gruba , ale zaczal sie bardzo ruszac. Daje mu czesto cyca bo chyba glodny, tak wiec w sumie je czesciej niz jak byl niemowlaczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziś byłam w polskim kościele załatwiać chrzest i poszło gładko :) chrzcimy w wielkanoc jak wszystko dobrze pójdzie :) Mamo eli poproszę o radę :) w niedziele byłam w szpitalu z Hanią bo wstała i miał 37.4 i lała jej się ropa z ucha.W szpitalu zbadał ją lekarz potem laryngolog,zrobili jej 2 badanie słuchu i stwierdzili że wszystko jest ok i że ucho zdrowe i czyste w środku.Dziś byłam u naszej szamanicy bo mała jest niespokojna podczas karmień i znowu usłyszałam że ucho zdrowe.W takim razie skąd ta ropa ? co do littlewoods to nie chcę Was martwić ale te 10 fuli to będzie tylko dla Arveny Anecia a Ty korzystaj z męża puki w domu siedzi i puki możesz:)a zobaczysz jak szybko dzidzia będzie nowiutka całkiem ja mam porównanie bo urodzilam dwoje dzieci sn ,pierwsze w pl,a drugie tu i gdyby mi przyszlo kiedyś rodzić trzecie to tylko w uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo Eli z jakiej firmy masz chustę? szukam opinii na temat premaxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha frugo my od wekendu korzystamy i nic z tego;) do tego spacerki po 2razy dziennie w przerwie jak deszcz nie pada,dzisiaj cieplo wiec rano bylam 2godz.i popoludniu,a teraz taki szybki 45minutek,ale prawie biegiem,adasiowi sie podobalo w wozku sie smial. Trzymam kciuki za zdrowko Hani!!!Mam nadzieje,ze szybko jej przejdzie!!!Moj Adas podziebiony tzn.katar:( ok ide zaparzyc raspbery:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nie mam pojecia co to za numer z uszkiem malej, nigdy mi sie nic takiego nie przydazylo. Kamila_B moze cos sie dowiedziec w tym temacie, bo jej tato jest laryngologiem ;). a dostalas jakies leki malej czy doszli do wniosku ze jest ok i odeslali Cie do domu? ja mam chuste freedom slings (taka jak Lolli), jestem bardzo zadowolona. na poczatku troche ciezko bylo mi ja dobrze zalozyc, ale teraz jest git :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wiec kremu ''Emla'' mi nie przepisala ale kupilam go myslalam ze tylko na recepte bedzie.Tak wiec pol godziny przed szczepieniem posmaruje mojej niuni nogi tam gdzie bedzie kluta i nie bedzie czula uklucia co do chrztu to mam czekac do czwartku bo wtedy bedzie ksiadz ale pani mnie poinformowala iz nie bedzie zadnego problemu moj polski ksiadz wymyslij ze oprocz odpisu z parafi dla rodzicow chrzestnych ze byli bierzmowani musza miec potwierdzenie z kosciola ze co niedziele chodza na msze swieta i ze moga zostac rodzicami chrzestnymi,moj brat w niedziele od pol roku non stop pracuje wiec nie chodzi wiec kto wyda mu takie zaswiadczenie? no i oczywiscie trzeba zaplacic a w ang kosciele pani sie spojzala na mnie nie milo mowiac ze zadnych pieniedzy oni nie biora zadnych zaswiadczen nie chca tutaj wierza na slowo bo to my bedziemy sie spowiadac Bogu a po co jakies dokumenty.Tak wiec idziemy do ang kosciola tylko czekam na telefon. dodzwonilam sie dzis za 3 cim razem do KOnsulatu Cud bo tak to mozna nazwac Kobieta ktora odebrala w konsulacie mowi mi Dzien dobry Konsul a ja jej O Boze dodzwonilam sie :D hehe tak wiec nie potrzebne jest wczesniejsze umawianie sie mozna przyjechac kiedy komu pasuje no i jesli kogos interesuje to Hrabstwo Gloucetershire tez podlega w Londynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka75 ja tez kupuje raczej na ebay, ale ten wyjatkowo mi sie podoba. choc w sumie to ostatnio widzialam sliczny, na ebay wlasnie, z "night garden" za dyche :). jeszcze pomysle. lece doprawic "w ciemno" gulasz (nie mam wechu przez katar), ciekawe co mi z tego wyjdzie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
momo eli zaraz odbiore maila. kurde moze masz racje, jutro i dizs wieczorem biore sie do pracy i wyczyszcze wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo alex np wiecej w jednym uchu prze dluzszy czas produkowal tego miodku nie wiem jak to sie nazywa :) i normalnie takie zolte z ucha mu lecialo duzo, wycieralam tylko na zewatrz delikatnie. teraz juz jest normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo bardzo fajna ta chusta :) ja kiedys planowalam kupic taka chuste ale potem jakos zapomnialam a teraz moja niunia skonczy 4 miesiace za 2 dni wiec juz nie bede kupowala bo za pozno a nosidelko juz kupilam :) uciekam pozmywac i spac bo padnieta jestem po dzisiejszych przebojach :) zycze wam udanej nocy i spokojnej przedewszsytkim ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kupic nosidelko ale w koncu niekupila. ale wiem np ze nosidelko przydaloby sie jak sie leci samolotem gdzies. bo caly czas wozka nie ma, wiec wygoniej, ja zaluje ze tego nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam piekne dziewoje :) dzis popoludniu slysze ze maly sie obudzil, wiec cisne po schodach, wchodze do pokoju a tam... moje dziecko sobie w najlepsze STOI w lozeczku, opiera sie o szczebelki i cieszy ryjek! :D oczywiscie jak juz wyczail ze umie to teraz wszedzie probuje :) podsumowujac, w ciagu tygodnia Lennox nauczyl sie: raczkowac (teraz robi to z predkoscia swiatla :) ), siadac i stawac. ojojoj jeszcze z miesiac i pojdzie.... :D SPAGHETTI Z CUKINIA 4 cukinie przekroic wzdluz a potem w poltalarki smazyc az sie zarumienia i jeszcze chwile, przyprawic vegeta i pieprzem.na koniec dodac swieza bazylie (niekoniecznie) i czosnek (koniecznie!!!) makaron al dente (czy wiecie ze im twardszy tym mniej tuczacy?) posypac startym zoltym serem, na wierzch wylozyc cukinie. REWELACJA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolibelly gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super u mnei alex juz w lozeczku probuje lapac za szczebelki i podksakuje do gory :) a raczkowac to kiepsko na raize ale do tylu troche mu wychodzi:) ale za to mowi mama, ahhhh nie moge, na prawde jakie to piekne uczucie MAMO ELI DOBIERZ MAILA KONIECZNIE!!!!!!!!!!!!!! MAM DLA CIEBIE NIESPODZIANKE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amellliaaa
POZNAJ http://www.kobiecesztuczki.pl http://forum.kobiecesztuczki.pl Kobiece Sztuczki - Poznaj sposoby na facetów. Są sposoby na facetów. Zmień marzenia w rzeczywistość • twórz dobre relacje w Twoim związku • unikaj potknięć i błędów • uwolnij swoją siłę w pełni Tego możesz się nauczyć ! Więcej na http://www.kobiecesztuczki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli, gratulacje dla bobaska czy Wy dajecie dzieciom soczewice czerwona? Bo ja chce zaczac, ale nie wiem za bardzo jak sie ja gotuje. co wy dajecie na kolacje, bo ja na sniadanie i kolacje prawie to samo, czyli owoce z ryzem albo z kaszka kukur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor mamusiom i brzuchatkom Nadal nic nie wiecie na temat tego szczepienia na wirus Rota??bardzo dla mnie jest to ważne poniewaz moja starsza córka kiedy miała 10 miesięcy miała własnie to cholerstwo....to okropny wirus ,miała straszną biegunke i wymioty,przez kilka dni miała temperature której nie dała sie zbić.schudła prawie 2 kg co jest to duzo jak na takie dzieciątko.Spędziłysmy 10 dni w szpitalu na oddziale zakażnym:(poza tym w rączce gdzie miała wbity wenflon(nie wiem czy dobrze napisałam )chodzi o kroplówke ,bo była cały czas pod kroplówką ,wdał sie sta zapalny,dodatkowo jakby tego było mało złapała w szpitalu zapalenie oskrzeli-przez to ciągłe wietrzenie sal,niewazne ze dziecko leżało przy oknie z kroplówą wchodziła salowa i przymusowe wietrzenie sal robiła ..co za babsztyl,co za szpital,ach ta Polska:( widzicie same .dlatego bardzo mi zalezy na tym szczepieniu i nieważne czy płatne czy nie.Jesli będziecie cos wiedziec dajcie znać ok?a może któras z Was wybiera sie do gp i przy okazji zapytałaby ?? acha i jeszcze dodac chciałam ze ten wirus nie bierze sie z braku higieny rąk czy brudnych zabawek to po prostu bierze sie z \'\'\'powietrza \'\'\'\'jak to nam lekarz powiedział najczęsciej w okresie wiosennym .a tu wiosna sie zbliża....i naprawde nie chciałabym przeżywać tego jeszcze raz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny :D agnieszka ja na sniadanie daje baby cereal albo baby porridge a na kolacje baby rice z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Lolli, ale dajesz takie gotowe? ze sloiczka czy z pudelka? jakiej firmy? Wlasciwie to chcialam sama robic, ale chyba takie specjalnie dla dzieci jest ok, chociaz ciagle nie jestem przekonana do skladu, chodzi mi o cukier i sol. A owsianke to mozna samemu robic z platkow czy lepiej nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olenka25 wirusy zazwyczaj biora sie z nikad... albo z przedszkola/playgroup :D arvena dostalam maila, dzieki :) jutro odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka ja daje organix (no junk promise:) ), rzadziej Heinz lub C&G.pewnie samemu tez mozna robic owsianke. to co ja kupuje jest w pudelku (mozna kupic w tesco), sa przerozne smaki i rodzje, powinnas znalesc cos co bedzie Ci odpowiadalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze normalnie mam jakies omamy wechowe.dalabym sobie glowe uciac ze czuje kocie szczochy ale nie umiem zlokalizowac.fuj :O dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rotavirus vaccination A vaccination for the rotavirus was introduced during the 1990s, but it was withdrawn soon afterwards, after being linked to an increased risk of bowel obstruction. In 2007, a new type of vaccine was developed and approved for use by the European Medicines Agency (EMA), and has also now been licensed for use in the UK. However, it is not yet known whether the Department of Health will introduce a national vaccination programme for the rotavirus. It is likely that no decision about the vaccine will be made until research is carried out into the effectiveness of other countries\' vaccination programmes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Rotavirus vaccine is an oral, live-virus preparation that is administered to infants between the age of 6 weeks and 1 year. The recommended schedule is a three-dose series, with doses usually administered at 2, 4, and 6 months of age. 2. Four vaccine efficacy trials suggested the vaccine is 49% to 68% effective against any rotavirus diarrhea; 69% to 91% effective against severe diarrhea; and 50% to 100% effective in preventing physician visits for evaluation and treatment of rotavirus diarrhea." http://www.righthealth.com/Health/Rotavirus%20Vaccin-s?lid=goog-ads-sb-7559422948 http://www.cdc.gov/vaccines/vpd-vac/rotavirus/default.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no doczytalam was pomalutku! melduje sie,ze nadal nic:( mam jeszcze tydzien!!!tabelki mi sie nawet nie chce zmienieac,a jutro w sumie 40sty sie zacznie bo za tydzien w czwartek termin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia u mnie na wywolanie nic a nic nie dzialalo. seks nic, cschody nic masaz szyj 2-3 razy tez nic, ostre ni, gorace kapiele nic. az w koncu mialam cesarke, a brzuchol mialam jak balon, mega mega, spuchlam w dodatku i wogle. nie ma rady po prostu trzeba czekac :) ale nawet jak niewygodnie i zle sie ktos czuje to potem wszystko sie zapomina, i to w tym wszystkim najpiekniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arvena ja 2ke naturalnie urodzilam,i mam nadzieje na 3ci naturalny,jedno urodzilam 2tyg szybciej a drugie tydzien.na 19 mam indukcje,i czytalam,ze wlasnie po tym sa czesto cesarki:( w sumie brzuch mam nisko,ale za to zaparcia okropne!sliwki i musli juz nie dzialaja,ciekawe czy sa tu czopki glicerynowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×