Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Gość jolkkkkkkaaaa
ja was lubie wszystkie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkkkkkkkaaaaaa
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No lucilla - powodzenia🌻 A może jolkaaaaaa to nie kobieta...:D:D:D???? A ja dziś 3 godziny po carboot sale łaziłam i dziecku zabawek nakupowałam, no i ubranka... Pogoda rewelacja, a my dziś wstawiamy urządzenia łazienkowe, remont skończony, teraz tylko my favourite, sprzątanie, hahaha. Życzę wszystkim udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolkkkkkkkaaaaaa
ja mieszkam w anglii i mam dziecko a i chce drugie ale mi nie wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucilla, mam nadzieje, ze juz niedlugo. Ja zaczelam plamic w sobote a urodzilam we wtorek. Dlugie spacery pomoga, mozesz zjesc tez cos ostrego na przyspieszenie, ale chodzenie jest najwazniejsze, im wiecej tym lepiej, przyspiesza rozwarcie:) Trzymam kciuki, bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucilla-mnie o 9.30 odszedl czop, mialam bole jak przy okresie a o 14.00 skurcze sie zaczely, potem co 3 minuty.O 16.00 bylismy w szpitalu 6 cm rozwarcia i silne bole parte, tyle ze ze wzgledu na grozbe uduszenia dzidziusia owinietego pepowina musiala byc cesarka, ale byloby szybko wiec....POWODZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry a mialas jakies skurcze od momentu plamienia? Ja mam skurcze niezbyt mocne i nieregularne...zalamalas mnie troche,ze od momentu plamienia zajelo Ci to 3 dni :( .... Mam nadzieje,ze to juz niedlugo u mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny wiec rzeczywiscie u nas to chyba trzydniowka.Dzis juz nie ma goraczki a popoludniu pojawily sie krosteczki na karku, na pleckach , brzuszku i klatce piersiowej, ale nie jakos mega duzo. Nie mniej jednak marudzenie siega potegi entej :) Tymon swietnie juz chodzi, ale od wczoraj to sie nie liczy, juz rece mam do ziemi:) m a s a k r a. Monika2 u nas tez juz 8 zabkow *tylko osmy dopiero co sie przebil. Dziewczyny czy ktoras moze polecic jakis Carbut wlasnie z dzieciecymi ubrankami chetnie poludniowy Londyn, ale w sumie mamy auto wiec kazda propozycje mozna rozwazyc. pozdrawiam zmeczona na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobitki :) Lucilla jak się masz? a może już po wszystkim i masz już dzidzię? :) Smart a Ty? jakieś zmiany? :) u mnie nic się nie dzieje, kompletna cisza.. jutro mam spotkanie z midwife, może dowiem się czegoś nowego czy któraś z Was dziewczyny rodziła w wodzie? mam na myśli faktyczne urodzenie dziecka w wodzie. Ja bardzo bym chciała przeżyć coś takiego. Tylko nie wiem, czy ból nie zmieni moich planów, bo wiadomo, że nie można wtedy mieć znieczulenia.. ale póki co chciałabym :) Oglądam od kilku dni codziennie rano 'amazing births' na discovery i nie mogę się oderwać :D różne ekstremalne sytuacje porodowe. na razie wygrywa jak dla mnie babka, która urodziła dziecko na drzewie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę, że ostatnio poruszałyście temat zasiłków dla przyszłych mamuś i dzieciaczków. Dla zainteresowanych wklejam stronkę z tymi zasiłkami i ewentualnymi formularzami lub numerami tel. pod które należy zadzwonić odnośnie danego zasiłku. http://www.bobasy.co.uk/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=53 Narazie cisza na forum :) Rzadna nie urodziła? Trzymam kciuki za szybki poród... Bes ja też się zastanawiam nad porodem w wodzie, o ile nie zadecydują o drugiej cesarce. 27 kwietnia idę na wizytę do ginekologa, który ,ma zadecydować czy bedę cięta czy nie. A jolka to widzę, że się nudzi i śmiecić zaczyna na różnych topicach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
hej dziewczyny, u mnie nadal cisza, w czwartek na sweep nie wiem czy to zadzziala. Czuje sie jak ciezarhna na etacie;) Lucilla powodzenia, niech juz malutkie wyjdzie z Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwe Brzuchatki: lucilla29.............01.04.2009......40.....Grimsby.... ..........Gabrys smart231............03.04.2009......40...Londyn......... ....Ada bes..................22.04.2009.......38....Swindon.... . .... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......35.....Birmingham.....Franek magda_g............07.05.2009.......35....H/C........... ?syn............ Cebi.................26.05.2009.......29.....Bedford.... ....Jaś Aleksandra188......23.06.2009......26..Hereford ..........Alanek gosiaczeko5......17.07.2009....20.....Luton......Mateusz /Martyna ? czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. mysza703...........15.07.2009.......19....Southport..?..Piotruś/Nikola Niulek25............18.07.2009..... .25...Birmingham.......syn......Jack GaGa_................19.07.2009......25....Birmingham....syn....Szymon Aga_nton..............04.08.2009......23.....Northampton ...??........ Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Dominisia0407.........29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009......4.......Bedford. ............... Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/06/02...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus......... Daw idek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...ćóreczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...corcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....coreczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smart zaczernij sobie nick, tak jest bezpieczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) Jak tam po weekendzie,bo ja jestem wypoczęta i zrelaksowana za wszystkie czasy:D Mój mąż zrobił nam pedzionanke i zabrał nas nad morze :) było cudownie,dawno się tak nie bawiliśmy.Ola zachwycona,Hania grzeczna jak by jej nie było :) całe dnie na polu a ona tylko spała i budziła się na jedzenie:) Pojedliśmy rybek,mamy reklamówkę pięknych muszelek,pozwiedzaliśmy i jesteśmy naładowani energią A tu zdjęcia http://frugo05.fotosik.pl/albumy/615123.html dziewczyny które piszą na forum zaczernijcie nicki i nie będzie problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka :) 🌻 tez wczoraj bylam na carboocie i kupilam z 4 zabawki z fisher price na baterie kazda za 1 funta a wsklepie bym dala za jedna 20 funtow bo rozgladalam sie juz za takimi wiec jestem zadowolona :) Olivka juz przekreca sie slicznie na boki :) no i katarkiem juz o niebo lepiej :) bes jak bylam w ciazy zawsze ogl;adalam zone reality po t tej rano zawsze pokazywali jak kobiety przechodzily ostatnie etapy ciazy i porody uwielbialam na to patrzec bylam chora jak przegabilam jeden odcinek.Ale scena rodzacej na drzewie wydaje mi sie az niemozliwa nie zazdroszcze tej kobiecie ale rozne sa przypadki :) no i widac bes ze masz wielbicielke na forum :) tradycyjnie 🌻 zostalo 14 dni jeszcze :D http://www.rosniemyrazem.pl/competition_details.php?id=1417&cat=nb Prosze o glosik na moja coreczke :) dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka powiedz mi co to jest ten carbot. Mniemam, że jakiś targ. I gdzie on jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz sie popytac znajomych z twojego rejonu bo ja tylko wiem gdzie jest w moim miescie. tak to jest targ wiekszosc uzywanych ale tez sa stoiska z nowymi rzeczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja jeszcze w domu.Cala noc mialam skurcze co 10 min.zadzwonilam do szpitala i kazala mi wziac paracetamol i ciepla kapiel i zadzwonic jak skurcze beda czestsze.W miedzyczasie powoli odchodzil mi czop(tak mysle ze to to,taka brazowa maz) ok. godz.5 skurcze zamiast robic sie coraz czesciej zaczely sie coraz rzadziej i teraz mam znowu nieregularne...:( masakra nigdy nie myslalam ze to trak sie bedzie wleklo. Waszym zdaniem to nic zlego ze skurcze sie spowolnily? Czuje ruchy dziecka wiec chyba wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carboot to takie wyprzedaże z bagażnika samochodu, faktycznie dużo ciekawych rzeczy można znaleźć i niedrogo :) musisz Gaga podpytać znajomych gdzie są organizowane w Twoim mieście :) Patinka ja właśnie oglądam codziennie rano całe serie róznych programów o porodach, wszyscy mi mówią, że źle robię, że oglądam ale mnie się wydaje, że dzięki temu się mniej boję :) wszystko wydaje się takie bardziej naturalne dzięki temu, że się opatrzyłam :) a ta kobitka na drzewie to niezła była, wlazła na drzewo bo powódź była i szybko się rozprzestrzeniała, normalnie rodziła na gałęzi a obok wszędzie woda.. tej teściówka była z nią i odebrała poród a potem helikopter przyleciał i je zabrał :) skoro można urodzić na drzewie, to już chyb wszystko jest możliwe :) a odnośnie mojej wielbicielki to trochę mi jej żal, bo dziewczyna naprawdę musi mieć przykre i nudne życie.. a jej dziecko to dopiero ma pecha :( oo lucilla jesteś ja pamiętam, że wiele dziewczyn tutaj na topiku pisało, że skurcze mijały i się pojawiały.. to musi być bardzo męczące ale chyba nie jest groźne.. ojj trzymam kciuki za Ciebie za całej siły 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gaga a czy wiesz gdzie sa wyscigi konne droga na beshop cleve chyba tak to sie pisze jesli orietnujesz sie gdzie jest ten duzy park pitville tam gdzie sa w kltkach zwierzatka to ta droga caly czas prosto potem jest rondo wiec 3 zjazd w prawo.dokladnie tam gdzie jest Rescourse tez nie jestem pewna czy dobrze napisalam :O wybacz ale to wlasnie tam mam nadzieje ze zrozumialas co napisalam :) a gdzie dokladnie mieszkasz w jakiej czesci miasta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×