Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

jaka ona sliczna! fajne to zdjecie, jak sobie kapelusik sciaga! urosla bardzo! a... przeciez ogladalam tez zdjecia mikolaja olenigi - tak mi sie przypomnialo a propos rosniecia, hehe! na waszym wspolnym zdjeciu widac, ze mikolaj jest podobny do mamy (ach te oczy!!!) :) pewnie charakterek mu sie juz tez przejawia :) oleniga ladnie wygladasz,, zazdroszcze ci samozaparcia w zrzucaniu kilogramow! :D ok, ide szukac jakis ksiazek na allegro poki jestem w polsce. trzeba bedzie doprojektowac kawalek biblioteczki. sciany mi sie koncza :( a jeszcze lolli mnie zarazila maxted... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien \"dobry\"! Widze, ze nie tylko ja wyspana :D Franio wstal o 1.30, pozniej o 4.30 i po tym ostatnim trudno bylo mu zrozumiec, ze mama jest nieco nieprzytomna i niechetna do zabawy :D Juz z miesiac wstawal o 7 rano i po jedzonku bawil sie ze mna ze 2 godzinki, potem drzemka 15 min, kolejne jedzonko. Ale na zabawe i wspolne gaworzenie o 5.30 trudno mnie namowic. Wlasnie go spacyfikowalam, choc pewnie tylko na 15 minut. Onyx, co do napojow to Frankowi latwo przyszlo picie przegotowanej wody czy herbatek na zatwardzenie poniewaz krotko karmilam go piersia, odciagalam swoje i karmilam mlekiem modyfikowanym. Zreszta jemu wszystko podchodzilo byleby byla w tym polykalna ciecz :D Cyc-dopoki w nim bylo wystarczajaco mleka-potem zdecydowanie i bardzo glosno odmawial, kubek w szpitalu-pil z niego juz w 3 dniu az zadziwil polozne, strzykawka, kroplomierz, smoczek. Mam nadzieje, ze ja bedzie wiekszy to tez latwo przeskoczy ze smoczka na kubek. Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek :) moja olivka wypila o 6 tej mleczko po 10 godzinach przerwy w nocy zasnela jeszcze ja sobie zrobilam kawusie i trzeba sie zbierac bo do szkoly a takiego lenia mam ze hej :p wiecie co wczoraj przelecialam historie gg i wyszlo ze ostatnia @ mialam 8 kwietnia wiec czy to nie za dziwne ze test wyszedl tydzien przed @ pozytywny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Aja wyspana Amelia zasnela okolo 21.a obudzila sie po 1wszej i pozniej o 5tej:) frugo strasznie wspolczuje,zdroweczka dla szwagra niech szybciutko wraca do zdrowia. kamila rosnie ci Olimpia i jest slodziutka,co zrobilas,ze ssie ci smoka bo moja to odruch wymiotny,a nieraz przydalo by sie zeby ssala do zasypiania,chociaz wczoraj wieczorem po kapieli przylozylam jej pieluszke do policzka i wlasnie dlugo spala.teraz niby spi i co chwila budzi sie jak popazona:( lolli usmialam sie z tych rzes hihi.moja mama sama kiedys sobie paznokcie kleila super glu:) dosyc,ze cale palce poklejone,efekt marny to pozniej odkleic nie mogla heh. kamila_b jak kawusia z edyjus? borowka troche dziwnie,ze po takim czasie picia mleka biegunka wydaje mi sie ze reakcja powinna byc od razu,moj adas jak SMA mu dala to zaraz zadsza kupe robil,a jak zmianilam to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boziu ale mam pietra ja juz tych wiadomosci nie czytam:(😭mam chec nie puszczac dziecka do szkoly i meza do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no spoko zglosilismy,ze lodowka sie zepsula dzisiaj maja przyjechac ja ja wlanczam,a ona dziala piczka jedna.ale glosno chodzi. patinka moze ci tak test wyjsc przed miesiaczka,ze juz jestes w ciazy one juz 2tyg po zaplodnieniu dzialaja,czujne sa bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!! Dzieki za mile slowka o mojej niuni. Przeraza mnie ta swinska grypa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze wyczytalam ze obawiaja sie ze na wyspach zostanie zarazonych do 40% ludnosci.Gdzie sie tu schowac?????????😭 Anecia ja tez najchetniej Nikoli bym nie puszczala do szkoly!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia jakie pysznosci w tej twojej cukierni!!!!az zal patrzec ze nie mozna sprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o smoczka to zasluga mojego M bo dawal Olimpii smoka za kazdym razem a jak wypluwala to znowu dawal najczesciej przed tym jak zasypiala i tak przez kilka dni i pozniej juz nie wypluwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) dawno nie posalam bo jakos tak czasu brakuje albo w pracy albo w domu- to przewaznie spie :) bylam wczoraj w st Thomas na scanie ( male klopoty z bolacym brzuchem)- ale wszystko ok dzieciaczek sie rozwija prawidlowo- 7 tydz i 11.4 mm ma juz lapki nawet bes juz sie pojawiala? urodzila w koncu? :) co u reszty mamusiek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez przeziebiona bo mam katar i chrypke i bol glowy ale chyba to nie swinska grypa co?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my sie przed wczoraj dowiedzielismy ze mojego M siostra urodzila synusia:-) to sie dziadkom posypaly wnuczeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyjus super,ze mialas skan i ze wszystko w porzadku z dzieciatkiem kamila26 nie martw sie pewnie to przeziebienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie stresujcie sie tak bardzo grypa poczytajcie sobie, mam nadzieje ze bedzie dobrze Trochę informacji których nie słychać w mediach ~otworz oczy dzisiaj, 09:28 cytat: - choroba ta jest w meksyku od stycznia - 80 osób które zmarło .... to zmarło od stycznia .... a nie w przeciągu ostatnich dni..... o tym jakoś nikt nie wspomina..... - osoby które zmarły nie były badane czy na pewno zmarły na tego wirusa grypy.... z tych 100 osób są pewni o wirusie u 20 osób... reszta to pewnie podciągnięcia zwykłej grypy lub gruźlicy... no ale teraz każdy kto umiera to oczywiście na świńską... - wszystkie osoby które zaraziły się w USA, wyzdrowiały i czują się ok. - brak zgonów poza Meksykiem - grypa ta istnieje od lat.... i była już znana medycynie... tak więc ja nie sądzę, że choroba ta nie rozprzestrzenia się... po prostu ... jakby polakom robiono badania jaki szczep grypy obecnie przechodzą, też by pewnie wyszło że np 10 % ma szczep świński.... Robili ci kiedyś badania jaki dokładnie szczep grypy przechodzisz ?>?>? - lekarstwo na świńską grypę produkują dwa NAJWIĘKSZE światowe koncerny medyczne firma ROCHE i GLAXO ..... ceny leków nie są tanie ... 10 tabletek to 300 zł - firmy te przyznały się ze już rozpoczeły znacznie zwiększone produkcje tych proszków... ( tak jakby były już na to przygotowane ) - wczoraj leki te znikały z aptek jak świeże bułeczki - w związku z kryzysem firmy te miały słabe wyniki finansowe ........ tylko wczoraj ich akcje skoczyły po 5-6 % - ogniska grypy zidentyfikowano głównie na północy meksyku.... tam gdzie ostatnio wymykały się spod kontroli gangi narkotykowe.... i szmuglowały kokę do USA...oczywiście USA to nie na rękę.... więc wywołali panikę.... wcale się nie zdziwię jak w najbliższym czasie rząd usa wyśle wojsko swoim BRACIOM na pomoc ( oficialnie w celu zwalczania grypy) do północnego meksyku ( ps. USA i MEKSYK nie przepadają za sobą) - kilka osób wróciło wczoraj z meksyku do niemiec z gorączą i już robią szum że to grypa... Prawie wszystkie samoloty do meksyku latają przez Niemcy i Hiszpanię ... Pewnie 5-10 samolotów codziennie przylatuje do Niemiec z meksyku ..... razy 300 osób na pokładzie to mamy minimum 1500 osób.... to coś dziwnego że 2 osoby wróciły z gorączką?? - Afera z grypą wybuchła jak zachorowali amerykanie.... 1000 głów w meksyku = 10.000 głów w afryce = 1 amerykanin. - w Boliwi panuje teraz znacznie gorsza choroba DENGA ... ale o tym nikt nic nie mówi - USa i świat nie bardzo radzą sobie z kryzysem... teraz mamy świetny temat zastępczy...... ( słyszałaś w ostatnich dniach coś na temat kryzysu???) - Przechodziliśmy już sarsa, wściekłe krowy, wściekłe ptaki ... i co z tego wyszło ???? NIC kompletnie NIC.... rozeszło się po kościach... - była wołowina, drób... przyszedł czas na wieprzowinkę.... Następne będą ryby lub chore marchewki Dodaj komentarz Możesz się zalogować, aby zbierać gwiazdki za dobrze oceniane komentarze. Nie bądź anonimowy. Daj się poznać jako Wielki Autor. dowiedz się więcej » -------------------------------------------------------------------------------- Bez logowania Chcę dodać komentarz bez logowania się na forum. Loguję się E-mail OnetHasło Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła -------------------------------------------------------------------------------- Anuluj Zagłosuj: Odpowiedz Zgłoś naruszenie zasad forum Bieżąca dyskusjaNastępny PoprzedniWszystkieRozwiń wszystkie komentarze cytat: - choroba ta jest w meksyku od stycznia - 80 osób ... ... które zmarło .... to zmarło od stycznia .... a nie w przeciągu ostatnich dni..... o tym jakoś nikt nie wspomina..... - osoby które zmarły nie były badane czy ... ~otworz oczy dzisiaj, 09:28 Dzieki za tą informacje. No musze przyznać ,ze BINGO!!! ... ... czyli mamy teraz istny FOLWARK ZWIERZĘCY juz nie tylko w przenosni. Pozdrawiam!!!! ~Trzeżwa dzisiaj, 09:38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jak jestesmy o krok od pandemii to chyba dla nikogo nie powinno byc dziwne dlaczego mowi sie głównie o tym. I jest 1 ofiara grypy w usa - 23 m-czny chlopczyk. co ma byc to będzie , poradzimy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae that\'s the spirit! ;) maly juz spi 2 godziny.ocb???? a ja czekam az wstanie coby odebrac przesylke z ciuszkami z poczty :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam wam ten tekst zeby popatrzec na to z innej strony ale wiadomo ze ostroznym trzeba byc a poza tym na zwykla grype umiera tyle ludzi patinka po pierwsze jest napisane na ulotce ze po15 minutach nie czytamy juz testu bo wtedy juz moze zle pokazywac a co dopiero dzisiaj fakt ja jak robilam tez to kreska byl bardzo dlugo po tym ale byla mocna a twoje byly blade wiec tymbardziej rozjasnila sie na testach tez pisza ze wykrywa 7dni po zaplodnieniu wiec mozliwe ze test juz teraz pokazal u mnie w poprzedniej ciazy tez pokazal dobry tydz przed , jak jest dosc wczesnie owulacja to pokaza wczesniej ale to tez nie regula pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Patinka :) dla mnie testy sa pozytywne :) slabiej wygladaja bo jestes przed @ pamietaj tylko ze czasami organizm sam \".....\" ( SORKI NIE CHCE URZYC TEGO SLOWA) ciaze przed @ wiec ja spokojnie poczekalabym do @ :):):) powodzenia!!! Kamila26 Olimpia jest boska!!! jakie duze czarne oczka ma :) Aneciu widzialam zdjecia :) jakie piekne te torty!!! mniam mniam :P Ja troszeczke uspokoilam sie w sprawie tego lozyska i postanowilam nawet pocwiczyc specjane cwiczenia wzmacniajace miednice :) Moj kot znowu wycial mi numer!!! Wlazl na bardzo wysokie dzrewo i tak plakal bo nie mogl zejsc!!! :( ludzie przechodzili i sie pytali co sie dzieje??? lalo jak nic a on tam jeczal...przechodzaca kobieta powiedziala mi ze zejdzie jak bedzie gotow i ze mam sie nie martwic tylko leciec na autobus do pracy bo juz spoziona bylam jak nic przez ta cholere!!! I zostawilam go tak :( i mam wyrzuty sumienia...czy jakos sobie poradzil....moj M powiedzial ze trzeba bedzie straz zawolac jak on stamtad nie zlezie...no mowie Wam jaka mala wsza z niego!!!! Chyba z dzieckiem bede miala mniej problemow jak z nim!!! :P:P:P niedobrota jedna :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylo tak ze test byl pozytywny ale okienko poprawnosci testu bylo puste!!! dopiero na drugi dzien pokazaly sie w nim kreseczki :) i nadal po 7 miesiacach nadal tam sa!!! czasamio te testy dzialaja z opoznieniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila black 2 rozowe. na zdjeciu tak nie widac niestety :( ale nie widac tej 2 giej rozowej kolezanka mi mowila bo ona maniaczka testowa ze jakby mial pojawic sie cien to on jest szary i pozniej zanika. a u mnie jest delikatny bardzo kolor. planuje sobie kupic ten test co wspominalas ale na razie szkoda mi kasy poczekam i kupie tak 3 dni przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinka- poczekaj do dnia kiedy masz miec@ bo naprawde szkoda kasy i nie mysl tyle o tym bo stres moze opoznic@ wiec wrzuć na luz i czekaj co ma byc to bedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×