Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

dziewczyny-wracajac do paypala to jak mowie raz mialam sytuacje kiedy ktos zaplacil przez paypal e-czekiem, ktory wg info z paypala klaruje sie 21-23 dni- i tyle to trwalo, ale przy tym byla tez adnotacja zeby nie wysylac niczego do osoby kupujacej zanim srodki sie nie pojawia na moim koncie. Wiec moze sprawdzcie to na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !!! Dziewczyny pomocy!!!szukam spacerowki bo wyjezdzamy do Polski za 3 tygodnie na caly miesiac i nie miesci nam sie wozek z walizkami w bagazniku:-(:-( jest poprostu za duzy(mam quinny buzz)Chcialabym kupic taka laske skladana ale potrzebuje aby dziecko bylo odwrocone w moja strone a na ebayu wszystkie sa skierowane odwrotnie :-(a ja musze widziec Olimpie:-)prosze jesli ktoras z was widziala taki z jakiejs firmy lub wie ze jakis z takich wozkow mozna przekladac w jedna i druga strone to podeslijcie mi linka moze byc uzywana ale tez nie za droga najlepiej do 40 gora 50 f. Anecia sorry ze dopiero teraz odpisuje sa szampony z pokrzywy widzialam nawet na ebayu ale czy dobre i warte swojej ceny to niewiem nigdy nie uzywalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebecar r-versus jakoś tak ma przekładane siedzisko ale waży 12kilo bo siedzisko jest porządne, , loola bebe confort ma przekładane siedzisko-ale jak dla mnue to jeden z najgorszych wózków;no i wiele tych wózków z kubełkowym siedziskiem ma przekładaną rączkę ale one sie gorzej skladaja tzn zajmują więcej miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figleaves-ja nie słyszałam o odpowiedniku angilskim nospy, ale może mamy inne coś więcej wiedzą, za to można sie też magnesem poratować bo on działa przeciwskurczowo, a ostatecznie można poprosić kogoś o przesłanie z polski, ja moge sprawdzić czy mi coś zostałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26 BUGABOO ma przekladana raczke, ale zwykle jest 2 w1 czyli gondola a potem siedzisko spacerowe,ale one sa dosyc drogie, nawet na ebay niektore schodza za ponad £300, ja zreszta dalam niewiele mniej w pazdzierniku. Ale nie jest to parasolka-spacerowka,tez ma solidna rame-wozek razem z gondola wazy ok.9 kg, pewnie w wersji spacerowej wazy juz mniej,ale jeszcze nie probowalam. Mysle, ze ciezko bedzie Ci znalezc typowa leciutka spacerowke z siedzeniem w strone rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mamuśki :) Aga uk to niestety jest mleko krowie na hippie pisze np \"rice blended with whole milk\" a w składnikach; organic whole milk 50% a na Cow&gate jest napisane ; full cream milk 46% dzisiaj poszłam jeszcze do asdy pooglądać słoiczki :O i prosto z asdy poszłam do agosa po steamer i teraz nam sie marcheweczka paruje :) pokoik już skończony jeszcze tylko w środę wyprawa do Toys coś tam po kosze do szafy :) Magdae a możesz napisać czemu uważasz lolę za najgorszy wózek ? ja mam lollę i jestem b zadowolona,co prawda używałam na razie tylko gondoli i fotelika wczepionego w stelaż.Czy tobie nie odpowiada caly wózek czy tylko spacerówka bo się trochę wystraszyłam że z nimi coś nie tak i będę musiała szukać innego wózka. figleaves ja mam no-spę jesli chcesz napisz mi swoje dane na majla to Ci jutro wyślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam loole krótko bo ją odsprzedałam w częsciach, to tylko moja opinia, miałam spacerówke,jak może jest od nowosci to ok , ja miałam z roku 2008 z nową roczką, koła tak sie szybko zjechaly te tylnie że brak słów,a kamienie które sie powbijały porobiły normalnie dziurki na dodatek rozkraczyły sie wrecz, i nie mozna pojechac wózkiem chwile do tylu bo tak się koła rozchodza ze wózek się zatrzymuje, jak wypierzesz któryś raz cover to logo schodzi, butka sie przeciera od składania, wszedzie robi sie pełno rys i schodza napisy i siedzisko dość waskie, a na bokach materiał sie kulczy, ale to tylko moja opinia, mowie jak nowy od początku to moze a napewno jest lepszy jest lepszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo do gotowania można dodawac mleko krowie, więc myślę,że nie powinnaś aż tak się przejmować tym, że jest ono w wielu słoiczkach. A na pewno jest też go tam niewiele. zawsze może sz nie podawać wiecej jeśli zauważysz u Hani coś podejrzanego.Hania jest już po formule?miala jakąś reakcję alergicz?jeśli nie to mysle ze śmoialao możesz podawać słoiczki , nawet te z mlekiem krowim, kiedy stwierdzisz, że juz czas na nie. Nie widzę zeby Olka miala alergie na mleko krowie(bialko mleka) wiec zamierzam zacząc podawac je od czasu do czasu. Skończyła wlaśnie rok i wg tutejszych można juz zastąpoić pełnotłustym mlekiem formułę. Dla porównania dodam, że w Pl zalecaja wstrzymać sie do 3 roku życia. wg mnie to trochę za dlugo, nawet jeśli mialam małego alergika. Tak więc niedlugo sprobuje dac olce mieszankę formuly z mlekiem krowim i zobaczymy czy jej posmakuje mamo Eli pytanko do Ciebie. Pisalaś, zę mialaś zastrzyk antyk. Mialaś po nim plamnienia? zatrzymal ci się okres? jakieś inne dolegliwości? jeśli tak, to czy robilaś coś z tym czy samo wszystko wrocilo do normy? Dzis bylam u lekarza, bo głupia naiwna myślalam,że jestem wyjatkowa i nie bedę miala plamień itp. I co lekarz mi powiedział?kiedy zastrzyk przestaje dzialać przez 16 tyg hormon krąży jesze w organiźmie a nastepne 8 - 10 tyg organizm bedzie dochodzil do siebie. czyli cokolwiek by się dzialo , no, chyba że jakieś krwotoki inne poważne rzeczy, przez pół roku po ustaniu dzialania depo-prowery oni i tak nic nie zrobią ttylko tzreba czekać, czekać, czekać....No nic tylko zalamac się...No cóż sama tego chcialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Oj wiele tematow tu sie ostatnio przewinelo. Zainteresowal mnie jeden konkretnie- a mianowicie szkola rodzenia. U mnie sytuacja jest taka. Termin mam na 6.12 (ale z USG wychodzi tydzien szybciej ) Do szkoly rodzenia jestem zapisana ale kurs zaczyna sie dopiero 3.11 i trwa przez 4 tygodnie... Zastanawialam sie wiec czy nie za pozno to bedzie dla mnie. Zaczelam sie wiec rozgladac za prywatna szkola i znalazlam fajny kurs z NCT. Tutaj ich stronka dla zainteresowannych: http://www.nctpregnancyandbabycare.com/home Kurs ten polecala mi tez polozna. Obejmuje 6 spotkan przed porodem( techniki relaksacyjne, karmienie piersia, przygotowanie do porodu itp ) a nastepnie po porodzie kolejnych 6 spotkan o tym jak karmic maluszka, o jego rozwoju, potkania z innymi mamami itp Koszt okolo 165 funtow + jesli ktos chce czlonkostwo za kolejne £35. Jest tez druga opcja- tylko kurs przygotowujacy do porodu + nauka karmienia piersia- 6 spotkan- cena £135. Odbywa sie dwa miesiace przed terminem porodu. Mam wiec pytanie do Was. Czy korzystalyscie kiedys z prywatnych szkol rodzenia tutaj? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?Warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda i Aga uk dziekuje dziewczyny!! Magdae z tych linkow ktore podalas to wozki niezle ale nadal troszke za duze ale i tak dziekuje za linki. Moja niunia bedzie miec w tym miesiacu pol roczku:-)wiec laske moge juz kupic bo zazwyczaj sa od 6 miesiecy no ale ja potrzebuje takiej wlasnie abym mogla dziecko widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdae no to niezłe przeżycia miałaś z tym wózkiem,ja mam lole 6 miesiąc i nic się z nią nie dzieje Borówka Hania juz po formule :) wczoraj dostała pierwszy raz kleik ryżowy na formule i jak na razie wszystko ok dziewczyny czy któraś z Was miała takie cudo dla swojego dziecka http://cgi.ebay.co.uk/Fisher-price-rainforest-jumperoo-in-fab-condition_W0QQitemZ200362148893QQcmdZViewItemQQptZUK_Toys_Games_Toys_CA?hash=item2ea683c41d&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=65%3A12|66%3A2|39%3A1|72%3A1688|293%3A1|294%3A50 zastanawiam się nad zakupem ale troszkę się obawiam o bioderka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga uk tak ja wiem ze Bugaboo ma przekladana raczke ale mi nie chodzi o taka spacerowke bo ja mam 3 czesciowy Quinny Buzz i tez mam tam spacerowke gdzie siedzonko sie przeklada w obie strony mi raczej chodzi o taka wlasnie laske leciutka abym mogla zmiescic do bagaznika z trzema walizkami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo ja tez sie nad tym zastanawialam:-)no i nadal zastanawiam:-)Napewno kupie jak zobacze gdzies na carboot:-)ostatnio kupilam nową baby door bouncer za 2funty:-)mala jest zachwycona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26-napisalam co wiedzialam :-) mam nadzieje, ze jakos sie jednak zapakujecie . Pozdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aga uk za odpowiedź! Muszę sprawdzić czy u nas w lidlu nie ma promocji na te chusteczki. Chyba wszystkie stosujecie pampersy bo żadna nie odpisała na pytanie czy jakieś inne pieluchy polecacie. Jakby co pytanie nadal aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska fakt, pampersy sa najlepsze.probowalam tesco i huggiesow ale lipa.po huggiesach maly ma odparzona pupe i w nocy trzeba mu kilka razy zmieniac bo pelny(pampers 12h-raz lub 2)+czesto kupa sie wymyka spod kontroli bokiem ;) co do tego mojego nieszczesnego wozka to juz sie dogadalam z kupujacym, wystawil mi pozytywnego feedbacka i od razu paypal \'uwolnil\' kase.przypuszczam ze zatrzymali bo to dosc sporo kasy i takie niby zabezpieczenie dla kupujacego.Choc i tak wczoraj wystosowalam do paypala maila jak to niby twierdza ze sa \'safe\' i \'free\' a to jedna wielka bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska-ja jakis czas temu zadawalam to samo pytanie, ale tez nic wiec sama przetestowalam juz troche pieluch ;) Pampersy-super, mialam tez takie Absorbers z DISKOSA (u mnie jest taki sklep z tanimi rzeczami-glownie chemia, kosmetyki, srodki czystosci). Te byly dobre na dzien i takie \"oddychajace\" a cena £1.99 za...2x28 pieluch :D Rozmiar tylko jeden midi (4-9) kg, ale i tak bardzo duze wsparcie dla budzetu przez pewien czas. Uzywalam tez Tesco Value na dzien-musze przyznac,ze sa wytrzymale i tez oddychajace a cena £1.47 za 20 szt. czyni cuda :) Nie polecam Huggies Super Dry-robia sie wilgotne na zewnatrz po nocce(a producent zapewnia, ze trzymaja do 12 godzin) bo Franek juz spi minimum 8-10 godzin(nie to, ze przeciekaja tylko cale sa jakby namokniete i to po zewnetrznej stronie). Teraz mialam Toujours(tez z diskosa,ale to sa chyba lidlowskie pieluchy)-trzymaja cala noc, na dzien uzywam Pampers Simply Dry-jakas tansza wersja pampersa bez balsamu w srodku i na noc od wczoraj zaczelam Pampers Active Fit-bardzo wygodne i trzymaja wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) widze, ze nim sie wypocilam to lolli juz zdazyla odpowiedziec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pampers active fit sa super ale bron boze nie kupujcie pampers play and sleep (czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-zerknij tutaj http://adams.co.uk/baby-boys-closed-toe-fishermans-sandals-in-blue albo zapytaj tez w clarksie-raczej maja takie rozmiary lolli-tak sa takie pampersy pull-up-dla wiekszych szkrabow, akurat mialam okazje wyprobowac bo mi pampers przysyla gazetki promocyjne z probkami. Hehe-w jednym tygodniu z gratulacjami, ze moje dziecko ma juz 3 miesiace a tydzien pozniej kolejna :"Gratulujemy-Twoje dziecko juz prawdopodobnie chodzi na wlasnych nozkach bo ma juz 15 miesiecy" :D Szybkie te skoki rozwojowe z pampersem ;) W kazdym razie w tej ostatniej gazetce byla taka pielucha typu pull-up z bobem budowniczym,ale namokla jak gabka i przemokla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za linka ale mi chodzi o takie z usztywnianą pięta bo on chodzi jak sie czegoś trzymie, a podobno z sztywną pietą sa najzdrowsze dla stópki zwłaszcza na początek, niedługo bede w polsce wiec sie zaopatrze na przyszłość. ja używam huggies -jak dla mnie najlepsze, pampersy ale nie te fit to ciagle nam gdzieś przemokło -tak było już od samego początku co druga pielucha i spioszki mokre, te fit sa pewnioe dobre ale dosc drogo wychodzą, ja miałam też tesco kiedyś ale te z tych droższych i czasem nawet wychodziły drożej niż hugiiess dlatego używam huggies, za 34 sztuki płace 4.99, jeszcze raz dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam dodać że używam te huggies super dry i nie zauważyłam żeby były mokre na zewnatrz ale zwrócę uwagę ale może też dlatego bo częto zmieniam mu pieluchę bo robi bardzo nieregularnie kupy i pieluchy jeszcze nigdy nie miał na 12 godz, może w takim razie te tesco te tanie spróbuje jak my i tak często zmieniamy pieluchę, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdae-to fakt,ze te normalne tescowe to wychodza cenowo zwykle tak jak huggies albo pampers, dlatego wlasnie przetestowalam najtansze bo w dzien i tak go czesto zmieniam a na noc to juz wlasnie pampers albo huggies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnooo, w końcu wyczerpująca odpowiedź na temat pieluch! :) Dzięki! Ale Aga zdążyłaś przetestować tych pieluch... :) Skorzystam z cennych rad i doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilę, pewnie dopiero jutro doczytam co napisałyście dzisiaj. Czytam forum od początku i muszę wam powiedzieć że to jest dla mnie lepsze niż jakiś film akcji, czy dobra książka!!:) jola25, kamila_b i aniapud mają rodzić. Przeżywają dokładnie te same problemy co ja z bezsennością i ogólnym dyskomfortem ostatnich tygodni ciąży. Na dodatek to napięcie która pierwsza urodzi:) fajnie się to czyta:) Ja, po weekendowych maratonach po sklepach i bieganiu po schodach w domu, dziś czuje się wyczerpana na maxa. Cały dzień przed kompem siedzę, bo nawet nie mam siły iść na górę, zabrać się za prasowanie. Coś czuje że prędzej ja padnę na twarz, niż junior zdecyduje się opuścić norkę w brzuchu... wracam do lektury;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerwowa mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×