Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

witam wieczorową porą :) Gratuluję nowym mamusią 🌻 a brzuchatką na wylocie życzę cierpliwości 🌻 Aga Uk dzięki za info jutro popatrzę czy u mnie na wsi są takie woreczki :) a tak w ogóle to mam do Ciebie pytanko - ile razy dziennie Franio dostaje coś innego niż mleczko ? A tak w ogole to co mu już wprowadziłaś ? Moja Hania je na razie jeden posiłek dziennie, w okolicach godziny 12;30 ale myślę nad podaniem jej jakiegoś deserku około 18-18;30 Muszę wam się pochwalić,że moja mała pokochała szybciutko stałe pokarmy :) zaczęłyśmy od kleiku ryżowego,potem była marcheweczka a dziś ziemniaczek.Zjada chętnie,a jak widzi,że idę z miseczką to aż się trzęsie na leżaczku :D potem troszkę cyca i odkładam ją do łóżeczka a ona sobie ..................ZASYPIA :D normalnie szok moje dziecko nauczyło się zasypiać bez cycusia.No i w ogóle mam wrażenie,że ona jednak nie najadała się już mleczkiem,teraz w nocy śpi lepiej i dłużej,wstaję do niej tylko 2 razy Pokoik już skończony czekam tylko na zasłonki,aż przyjdą bo kupiłam na ebay no i tyle chciałam napisać i już zapomniałam :O uciekam więc spać i życzę wszystkim dobrej nocki :)a Niulkowi szybkiego wyjazdu na porodówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka zamawialam 2razy w naszej polskiej cukierni torty i byly pyycha adas zajadal nikomu nic nie bylo,a gdzie ty cholercia mieszkasz???jak chcesz to pisz na maila dam ci nr.tel do nich,moze jak blisko to zawiezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Wam 🖐️ Lepiej napiszę od razu, bo znów nie będzie czasu :( Edyjus nic nie dostałam od ciebie a czekam i czekam :P Również gratuluje świeżym mamusiOM !! 🌼 ❤️ I donoszę, że Niulek mimo błogiej ciszy na horyzoncie utraciła dziś wody płodowe nad ranem, także może dizisaj urodzi, a na jutro ma termin :) Maja wczoraj zaczęła raczkować !! W końcu ruszyła, bo już tak się wychylała i wychylała i poszła w końcu i bardzo jej się to podoba :D A także mówi mamama. Głownie tatata i mamama.. miód dla uszu No i znów się pochwalę, że dostałam piękne kwiaty od męża do łóżka (bo wraca z pracy po nocce) Prosze jak dobrze, że padało i musiał wziąć samochód a nie motor :D Frugo jak motor się sprawuje ? I w necie powinna być rozpiska na jakim etapie ile posiłków dziennie wprowadzać. Po jakimś czasie warto dać taki mini obiadek (marchewka czy ziemniaczek) a po porannej drzemce np jabłuszko - deserki są głównie od 4 miesiąca Selena bóle podbrzusza i rozciągającej się macicy są normalne (a na koniec będa bardzo silne), ale jeżeli ty się aż tak źle czujesz to nie wygląda to normalnie. Może dziecko jest niewygodnie ułożone i coś mu wtedy naciska na jakieś narządy. Ty masz regularnie usg może lepiej zadzwoń do swojej lekarki i popytaj. Oleniga dziękuje za buziaczki, wzajemnie 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b to ja chyba jestem na etapie " a na koniec są bardzo silne" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendoberek My juz od 5 na nogach 😴. Dziewczyny pomozcie i poradzcie mi co zrobic by Maksio znowu spa do 6-6.30, bo to wczesne wstawanie mnie strasznie dobija :-( 😠 Wszystkim Anetom duuuzzzzo zdrowka i radosci w zyciu i oczywiscie pociechy z potomstwa 🌼🌼🌼 kamila juz wyslalam :-) A ja to bym chcila mego M do luzka - a on jeszcze w UK :-9 😭 i dopiero go dopadne za 3 tyg buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek sie melduje!!!!! Dzieki Kama za poinformowanie!!!! W nocy odeszly mi wody....o 5 bylam juz w szpitalu...ale skoro nie mam skurczy wyslali mnie do domu na 18h. W sumie dobrze bo sie wyspie....zjem domowego i na 21 powrot do szpitala wiec malutki przyjdzie na swiat jak nie dzisiaj to jutro :) Punktualny od malenkosci :))) ale sie ciesze!!! i umieram ze strachu... prosze badzcie ze mna dzisiaj... bo mam stracha Buzka :)))) Ostatni wpis do tabelki jako brzuchatka :) Szczęśliwe Brzuchatki mysza703..........15.07.2009......39....Southport..syn. . Piotruś czarolinda.........18.07.2009.......39.....liverpool....?.....Weronika/Mia Niulek25............18.07.2009.......40...Birmingham....syn..Jack(Kubus) GaGa_...............19.07.2009......39....Birmingham... .syn....Szymon JennaS...............20.07.2009......39...Derby............syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton............23.07.2009......37.....Northampton ...Patrick.... Silme..................04.08.2009......37........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......32....barnsley... ....synek Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....20.......Bedford ..Adas/Lenka Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....5.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateus z /Martyna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek gratulacje i trzymaj się - zobaczysz to nie takie straszne (ból)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek ja trzymam kciuki!!!!:D czytałam gdzieś że warto zjeść naleśniki bo wolno uwalniają energie i ma się więcej siły na sama akcję porodową. ale ci zazdroszczę tego podekscytowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kamilablack, oleniga-bezpiecznego lotu do polski niulek -no w końcu dobre i to na początek -oby gładko i szybko ci poszło a teraz odpoczywaj i zbieraj siły do innych lipcowych mamusiek -duzo cierpliwości pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Madziae... :) Jak tam twój Cyrylek, nic o nim nie piszesz ? Chodzi już może, wstaje ? I karmisz jeszcze troszke piersią, czy już zupelnie odstawiłaś ? Edyjus ja tam nadal nic nie mam od ciebie @ Wklej na skype po prostu zamiast pisać w mailu :) Moje cierpiące od górnych zębów dziecko poszło spać już lekko po 9 Bardzo ją to boli a Pan w aptece wyraźnie ZAZNACZYŁ, ŻE CZOPKI DLA DZIECKA SĄ DROGIEEEE i ma mi wystarczyć syrop :( Chyba poprosze mame, żeby mi przysłała z Polski, bo mają bardziej bezpośrednie działanie a syropku Majka już nie pochwala :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Niulek gratuluję i zazdroszczę jednocześnie ;) Życzę szybkiego i łatwego porodu!!! A u mnie cisza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek brawo, zobaczysz nie teki diabeł straszny i możne już jutro będziesz w domu z dzieciątkiem, teraz jedz co ci w ręce wpadnie bo jeśli zamierzasz karmić piersią to potem szlaban na niektóre produkty ;) . Anetom wszystkiego naj 🌻 Dziewczyny biegłe w piśmie błagam o [przetłumaczenie mi tekstu: Szanowny Panie .... W odpowiedzi na decyzję z dnia 14 July 2009 pragnę wyjaśnić że nie pobieram zasiłków natomiast jak zaznaczyłam w formie jestem na etapie oczekiwania na Child Tax Credit. Z obliczeń urzędnika Revenue zasiłek ten będzie wynosił powyżej £1096 rocznie. Z poważaniem. bo już mam takiego nerwa na nich że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu Niulek, trzymam kciuki mooooocno mocno! Aneci aja miszkam w Londynie, napewno mnostwo jest cukierni ale chcialam taką sprawdzoną, a ta twoja to na pewno za daleko :). myślaąłm, ze moze jakies tesco...no nie wiem juz sama. Z tej naszej lokalnej nie wezmę. Silme, dobry pomysl jak już nic nie znajde to napewno tak zrobie nie bede miala wybory. Tylko , ze ja chcialam tort z prawdziwego zdarzenai, a ten moj to taki skromny jednak bylby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda borowka:( ja nigdzie indziej nie kupowalam tu torta:(,a jak cukierni nie bylo to robilam sama. tantum werde mozna psikac gardlo jak sie karmi prawda?bo znowu mnie boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mo cyrylrk to mały urwis, raczkuje po mieszkanie jak przecinak, wstaje wszedzie gdzie tylko może ale zaczął sie mniej interesować chodzeniem jak zaczą tak szybko raczkować, wię pewnie bedzie chodził o normalnym czasie nie karmie już nic, na równe 9 miesięcy dostał ostatnią kroplę, ale w nocy spi fatalnie, kaszka o 21, mleko 120 koło 24, 4.30 mleko 180ml, 7.30 znowu głód, an na dodatek schódł wię się już pogubiłam o co chodzi w tym wszystkim, mamy dwa zabki chhyba górne idą bo marudny, dużo gaworzy i mały zadrośnik z niego odpycha inne dzieci jak się zbliżają do mnie ale z daleka kocha wszystkie tak jak brata do 1 metra odległośći koch go najbardziej na świecie a im bliżej nas już odpych go i kwiczy-generalnie cięzkie dziecko, waży 8900 a mojej szwagirki bedzie konczyć 5 miesięcy a waży 8 kil kamilablack-gratuluje raczkowania małej, ja podaje połowe eferalgan czopka jak trzeba bo mam 300mg a powinno być 80mg, a tutaj maja w ogóle czopki? niulek jak ci idzie? pozdrawiam ciepło u nas koniec roku szkolnego w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka a kup sernika na zimno,biszkopty lub herbatniki na spod,bita smietane,galaretki 2rozne kolory,i ja robie tak na spod te biszk.lub herb.sernik mieszam z serkami homo.bita smietane mieszam z galaretka rozpuszczona w ok.200ml.wody,to daje na sernik i na to druga galaretke mozesz dac owoce jagody:) brzoskwinie,mandarynki,truskawki ja te owoce klade przed galaretka mozesz tez zamiast sernika do serkow homo dac galaretke na to sama galaretke i owoce.ja robilam tez herbatniki ze 2 dzemy mieszalam z galaretkami o takim samym smaku co dzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) Niulek powodzenia życzę :) zobaczysz teraz to już bliżej niż dalej,a może ty już masz swojego syncia w ramionach :) Borówka ja tort na chrzciny robiłam sama,ale 2 razy dla Oli i raz mężowi kupowałam w asdzie torty i były dobre Mam też namiary na cukiernię w londynie,koleżanka zamawiała tam tort na chrzciny synka i był fajny,ale muszę tego poszukać a to mi chyba trochę zajmie czasu :) bo zbliża się ulubiona pora mojej córci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze mi się przypomniało czy zauważyłyście,że pampers co jakiś czas zmniejsza ilość pieluszek w paczkach ??? Aga UK fakt znalazłam te saszetki i wydają się całkiem niezłe tylko,że u mnie wybór po tzw byku :D 4 rodzaje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem :) spalam :) Kochane nie chce wyjsc na nieuka...ale mam taki straszny boj jak na okres...moje @ przechodzilam z okropnymi bolami i teraz boli podobnie...ten bol nie ustaje ale czasami jest strasznie silny...czyzby to skurcze??? czy moze maly pcha glowka i boli bardziej? Nie chce obudzic sie z reka w nocniku i nie zdazyc do szpitala :O Wierzyc mi sie nie chce ze maly bedzie na czas...juz sie nastawialam na te 12 dni czekania a tu siup :) Jem wszystko co zakazane....czeresnie, truskawki, czekolade :P:P:P co sie da hahahha I nie wiem czemu ale nie mam sily tak jak niektorzy mowia na sprzatanie...prasowanie...itd czy to normalne??? Dziekuje ze jestescie ze mna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 siły to się ma na tydzień przed a nie jak wody odejdą :) teraz odpoczywaj i jedz, ja łaziłam po mieszkaniu jak nakręcona. taki ból to skurcze licz te silniejsze jak co 5 min i trwają minute to jedz do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek, kochana, Ty już nie sprzataj, nie prasuj. Odpoczywaj ile wlezie, zbieraj siły bo beda ci potrzebne, śpij ile się da, poleż sobie w wannie, poczytaj, obejrzyj film. Bo ty już rodzisz! Bedzie dobrze :) Anecia dzieki za sugestie, możliwe , że je wykorzystam, jak nie teraz to kiedyś :) Patrzylam na ceny tortow na zamowienie i na początek Ł35 wydawalo mi si ebardzo dużo, ale jak zobaczylam oferte tortow za 100 i wiecej to stwierdzam ze te 35 to nie jest tak dużo.Ale i nie mało:p . Pewnie gdzies zamowie, Przez \'bociana\' może. popatrze , poszukam, jednak sama nie bede sie porywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek sprawdzaj co ile masz te silniejsze bole borowka spoczko,moje chlopy to uwielbiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn.niulek sprawdzaj co ile jesli regularnie co np.10min.tzn,ze to skurcze a moje chlopaki lubia ta pierwsza wersje z sernikiem na zimno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, teraz musze leciec do sklepu po sernik na zimno i cala resztę, Ty, niedobra!;), bo mi sie chce sernika na zimno z owocami!!!! a wlaśnie przyszlam z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, Niulek, aż mnie dreszcze przeszly jak przeczytalam, ze Ci wody odeszly... A teraz doczytalam, ze chyba zaczynaja sie skurcze. Wow, chyba juz dzis bedziesz tulila sojego malego okruszka:):) Trzymam mocno kciuki!!!!!! i jak tylko wyjdzisz i znajdziesz chwilke to naskrob cos dla nas, please POWODZENIA:):):) Gaga, Szymony powinny sie ustawic do startu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia, Mamo Eli sorry, ze tak późno, wszystkiego naj naj dla solenizantek:) Niulek, ten bol ciągly to pewnie taki wstęp, ale bolu przy skurczach to Ty nie pomylisz z zadnym innym. I na nieuka nie wyjdziesz wiekszego niż ja. Jak zaczelam rodzic Olkę to myslalam o wizycie u GP na poniedzialek (zaczelo sie w sobote) bo mnie JELITA zaczęły boleć!!!A ja nic innego jak rodzilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×