Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

niule , to jest indywidualna sprawa jak beda postepować . moze to byuc b szybko a moga tez ustac na dobre.biedasctwo, pewnie siedzis zi mierzysz czas...trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wlasnie teraz to wyglada...ze siedze i mierze czas :( i nie wiem czemu ale padam na twarz...przeciez palcem dzis nie ruszylam. Wy tak mialyscie??? przepraszam jesli marudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek-jak to nie ruszylas palcem, same skurcze przeciez nawet chociaz nieregularne mecza. Trzymaj sie kobitko, moze bedzie szybciej niz myslisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 ejjj kochana nie marudzisz!!!!!na mnie jak przyjdzie czas to pewnie bede sie wypytywac co i jak:) ja z moim porodem(9 lat temu)to sie bardzo pospieszylam poszlam do szpitala jak czop sluzowy odpadl i odeszly wody bylam tez 5 dni po terminie ale jak sie okazalo to w sumie nie potrzebnie sie pospieszylam bo samym wywolaniem porodu sie nameczylam nie mowiac juz o finale..tak wiec teraz zrobie tak jak Ty bede czekala na regularne skurcze..napisz jak bedziesz jechac do szpitala to otworze \"kubusia\"i zaczne oblewac pepkowe:):) TRZYMAM KCIUKI KOCHANA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jechałam ze skurczami co 2-1.5 minuty, niestety mąż wcześniej nie dojechał i ledwo zdążyliśmy, i to prawda że skurcze mogą postępowac po sobie bardzo szybko ale też i wolno u mnie zaczełu sie od co 20minut około 6 rano a o 11 am urodziłam, szły bardzzo szybko pozdrawiam niulek bedzie dobrze ja w bólach pisałam na skype ze szwagierką jak czekałam aaż maż przyjedzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też był to trochę poród online-ostatniego posta napisałam koło 10 a koło 11 było już po-hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! to szybciutko ci poszlo!!!! :) Narazie skurcze jakby ucichly :( ale nie przejmuje sie tym wiele bo wiem ze jak pojade do szpitala to i tak urodze i tak :) takze mojego M nawet nie namawiam na wywolywanie :P Wstapily we mnie sily i wysprzatalam caly dom :) zmienilam posciel rozpakowalam z folii kosz dla malego...odkurzylam....ogolnie czuje sie lepiej :) pewnie dlatego ze juz tak nie boli...hmmm To moj ostatni post przed wyjazdem do szpitala bo jeszcze wskocze pod prysznic i sie lekko przygotuje...zobacze po raz setny czy wszystko spakowane i w droge!!!!! Ps...wlasnie mialam skurcz hahahah dziekuje za pomoc i wsparcie 🌻 do zobaczenia juz z malenstwem :) ogromna...przeogromna buzka dla Was x x x x x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda myśle, że w tym cały sekret.. za późno chodzi spać niestety :( Ja już przerobiłam wiele książek na ten temat i to się sprawdza. Trzeba spróbowac uciąć mu tak drzemki w dzień, żeby chodził wcześniej spać Chciałam napisać, żebyś np mu dała godzine snu rano, ale powiedz mi jeszcze o ktorej on idzie spać na drzemke i ile śpi Wiesz nie chce ci tu nic zmieniać, ale myśle, że tyle karmien w nocy może być powiazanie z porą chodzenia spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miałam dzień.. najpierw się wkurzyłam bo mało po sklepach jednak chodziliśmy. ja chciałam trochę się pomęczyć, a tu rach-ciach i koniec, zakupy zrobione i już wracaliśmy do domu. Po południu miałam położną. Zaniepokoiła się szybkością bicia serca mojego malca i wysłała mnie na CTG. Leżałam podłączona do tych kabelków i jak zwykle miałam skurcz za skurczem, tyle że te skurcze były coraz boleśniejsze. W końcu już ze łzami w oczach kazałam mężowi policzyć na tym odczycie co ile ja je mam - 5,5 min!! Oj bolało a to dopiero początek.. m mnie tak wkurzał każdym swoim słowem że miałam ochotę go zdzielić porządnie.. niestety nie było czym a ręką nie sięgałam :) niestety wszystko rozeszło się po kościach bo junior zaczął się wiercić i skurcze ucichły. a już myślałam, że się zaczyna.. po wszystkim jeszcze godzinę byłam podłączona pod CTG, ale byłam tak wyczerpana że zasypiałam. Jak w końcu wróciłam do domu to prosto do łóżeczka poszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilablack- np : a wiĘ przedstaiw ci to jak np budzi sie o 7.30 rano, 7.30 pobudka 10.00-pierwsz drzemka -jest wtedy naprawdę śpiący czasem już po 2 godz idzie spać 12.00( z reguły śpi 2 godz )-obiad mleko spacer 15-30-16.00-druga drzemka zreguly 3-4 godz od pierwszej i tu juz spi raczej 1godz ale czasem 2 tez 20.30-21.30 spanie na noc w zaleznosci ile spal popoudniu ale z reguly musi miec 3.5 godz od ostatniej drzemki bo inaczej nie chce spac zobacz sam moze ty lepiej to widzisz ale jak ja go klade wczesniej spac to budzi sie wczesniej i to nic nie daje, pamietam jak oleniga pisala ze kladzie spac teraz dwie godz wczesniej i spi to samo u mnie tak nie jest on spi na noc maxymalnie 10 godz i jezeli pojdzie spac o 8 to bankowo o 6 pobodka tak jak mowilam wez sprawdz ty oko innej mamy bardziej obiektywne niulek juz niedlugo-czekamy na wiadoomosc o zdrowym dzidziusiu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena1515 nie wiem czy czytałas wcześniej ale ja właśnie sie odwołuje w tej sprawie! i będę a co :D ponoć nie wszystkim przyznają ale prędzej upartym niż ty którzy odpuszczą, trzymam kciuki żebyś miała szybciutko pieniążki na koncie, ja obie jeszcze poczekam bo nie mam decyzji jeszcze o ctc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niulek trzymam kciuki dziekuje za zyczenia🌼 selena jesli pobierasz chtc lub wtc to dostaniesz SSMG ja po ok.2tyg.od wyslania mialam kase na koncie. borowka robilas tprta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zasiłek Sure Start Maternity Grant możesz ubiegać się jeśli pobierasz jeden z poniższych zasiłków: * Income Suport (zasiłek dochodowy) * Jobseeker's Allowance (zasiłek dla osób poszukujących pracy) * Child Tax Credit (wypłacany w kwocie wyższej niż £548 rocznie lub £1096 rocznie, jeśli dziecko nie ma roku) * Working Tax Credit (musi zawierać dodatek dla osób niepełnosprawnych) * Pension Credit (zasiłek emerytalny) i spełniasz jeden z warunków: * urodziłaś dziecko nie dłużej niż trzy miesiące temu * adoptowałaś dziecko poniżej pierwszego roku życia * jesteś w ciąży i oczekujesz dziecka w ciągu najbliższych jedenastu tygodni * masz pod opieką młodą osobę, która jest w ciąży i oczekuje dziecka w ciągu najbliższych jedenastu tygodni lub urodziła dziecko nie dłużej niż trzy miesiące temu. Dodatkowo musisz udowodnić, że otrzymałaś poradę zdrowotną związaną z macierzyństwem. W tym celu lekarz, położna, pracownik opieki społecznej lub pielęgniarka musi podpisać certyfikat znajdujący sie na odwrocie formularza SF100 (czyli wniosku do ubiegania sie o SSMG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak tam niulek, pewnie zapatrzona w swoje maleństwo :) dziś powinni już wyjść ze szpitala, możne znajdzie chwilkę w najbliższych dniach i wrzuci jakąś fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey kobitki Niulek niestety cały czas w dwupaku i to nawet odesłali Lee wczoraj, żeby wrócił dzisiaj. Coś jej powolutku idzie i biedna się męczy Jak coś będę wiedzieć więcej napisze wam. Ale póki co czekamy na rozwój akcji Magda Maja wstaje mi dość wcześnie, zdarza się, że śpi do 7 ale zwykle jest to 6:30. Wiesz, nie mogę ci zagwarantować, że on spał by 12 godz, ale zawsze możesz tylko spróbować.. np skrócić mu te drzemki do 1.5 godz. Maja ma je w bardzo podobnych godzinach. Rano o 10 idzie spać (1.5 godz zwykle) i potem między 14 a 15 a czasem i póżniej, ale wtedy też jest to max 1.5 godz. Jeżeli pójdzie spać dość późno to budzę go po godzinie. Ale kąpiel o 19 to jest już rutynowa. Czasem jest to 15 min później. I to się sprawdza. Może dawaj mu mleko duże na noc a nie kaszkę. Obiadek popoludniu, jakiś czas po drzemce a na noc mleko Wiesz stopniowo możesz go kłaść nieco wcześniej. Nie szkodzi spróbować, bo i tak wstajesz w nocy. ok musze skunksa zmienić, bo czuć w całym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to glupota wody jej juz wczoraj w nocy odeszly a ci czekaja popaprancy,a podobno na ,,sucho,,to ciezko rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annnna ja wyslalam aplikacje teraz czekamy:):)no zobaczymy.. anecia1702 no wlasnie tez to wszystko wyczytalam chtc pobieram na synka wtc nam nie przyznali ale pewnie sie to zmieni jak dzidzia sie urodzi..no zobaczymy jakby co bede sie odwolywac:) dzieki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOSTALISMY WLASNIE LIST Z COUNSILU:):):)!!!!!DOSTALISMY MIESZKANIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!BOZE JAKA JESTEM SZCZESLIWA:):):):):)!!!!!!!HEHEHHE DZISIAJ BALANGA NO JA OCZYWISCIE POPIJAJAC KUBUSIA:):) MILEGO DZIONECZKA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi! Czekam z niecierpliwością na wieści od Niulek. Może już jednak po wszystkim? Kamila_black dawaj newsy jakby co! Selena jak to zrobiliście? Ja złożyłam aplikacje o chatę z counsilu 7 miechów temu i w tym tygodniu przysłali mi odpowiedź, że jestem w band D i mam 0 punktów :( Marne zatem szanse na cokolwiek :( A mieszkam w cholernej chacie bez centralnego ogrzewania, gdzie jedynym źródłem ciepła jest jeden kominek w living roomie.... Czy to są warunki dla małego dziecka? Muszę się stąd wynieść przed jesienią bo mi mały tu zamarznie :( A Wy Selena oglądaliście jakies chaty już? czy bidowaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki kamila black-może troszke połoze go wczesniej ale niedługo do polski na miesiac i znowu sie wszystko poprzestawia tu zdecydowanie za dlugo czekają jak odchodzą wody w polsce koło 12godzin i wywołują sami, chyba że niulkowi się tylko sacza,-nie wiem -ale mam nadzieje że jej nie wymęcza !!-powodzenia niulek selena super-ogromne gratulacje-to chyba za długo nieczekaliście-super-a dostaliscie domek czy flat-ale w sumie kazde jest wazne zwłaszcza że ty teraz jesteś tuż przed porodem-powinnoiście zdążyc z remontami,ja mam zamiar tez skladac, wszystko mam wypisane ale musze się wziąść za napisanie uzasadnienie i nie mam weny twórczej,a to jednak ważne żeby dobrze opisać-jeszcze raz gratulacje pozdrawiam mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiecie gdzie można (i czy można) wypożyczyć wagę dla niemowlaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
selena to dostaniesz ssmg i gratuluje mieszkanka/domku suuuper teraz trzymam kciuki za kamile_b zeby domek dostali:) ja tez mam nadzieje,ze Niulek trzyma Maluszka juz w ramionach,kamila_b wiesz juz cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No juz troszke ochlonelam:):)dostalismy domek 3 bedroom i living room..te domki juz znam bo kiedys w takim mieszkalismy maryska 15 maja ja ci opisze mniej-wiecej jak to u nas wyglada...mieszkamy na jednym pokoju z dzieckiem w wieku szkolnym do aplukacji dostarczylam im MB1 u nas to troche przyspieszylo bo doslalismy wymowienie pokoju..najlepiej by bylo jakbys pogadala ze swoim wlascicielem zeby tez wam cos takiego dal..no ja z nim na ugode nie szlam poprostu facet chcial sie nas pozbyc..zdobylismy adres meilowy do kierownika counsilu i co tydzien pisalimy do niego meile opisujac warunki i cala zla atmosfere w domu.. na poczatku tez bylismy w bandzie D ale mysle ze to jak czesto ich meczylismy i po dostarczeniu wszystkich benefitow i MB1 zmienili nam..przedewszystkim musisz poprosic o swojego Support Officer osoba ktora konkretnie zajmnie sie wasza sprawa..ale przedewszystkim MECZYC ICH!!!!PISAC O KAZDEJ ZMIANIE W DOMU!!nawet o lokatorach ze sa uciazliwi,ze pala ze problem dostac sie do kuchni,lazienki...KOMPLETNIE WSZYSTKO!!!!oni im wiecej takich listow,papierkow maja tym szybciej sie interesuja sprawa.a skad jestes??jezeli z okolic Hatfield to podam ci adres meilowy do tego kierownika...aaa moje kochanie mi tutaj podpowiada zeby nie dawac sie splawiac!!wiem ze meczace moze byc cos takiego ale warto my czekalismy 3 miesiace az wkoncu sie udalo dobra lece sie szykowac bo jeszcze jade do lekarza dzisiaj jak bedziesz miala jakies pytania to pisz smialo..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena dzieki za odp. Właśnie zaczęłam pisać ale uznałam, że moje wynurzenia zaśmiecają tylko topika. Wyślę Ci wiadomość na maila, ok? Czy już wiadomo co u Niulek? Kamilucha_blackucha :) wiesz już coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryska 15 maja napisz na meila i podaj tez swoje gg tak bedzie tez latwiej:)jak tylko bede mogla to Ci podpowiem co dalej robic.. buzka wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co z niulek, nie mogę przestać myśleć o dziewczynie, chyba mam swój poród jeszcze na świeżo, wie ktoś co u niej słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×