Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

ja tez mam mieszane uczucia co do szczepionek a juz jak obejrzalam ten filmik to sama zaczelam sie zastanawiac nad MMR, bo z jednej strony wiadomo-grozba choroby zakaznej,ale z drugiej strony biznes firm farmaceutycznych i czy ten biznes jest do konca uczciwy w stosunku do pacjentow..... http://www.youtube.com/watch?v=trfDpcSTIEQ&feature=PlayList&p=503577E2712E0D2A&playnext=1&playnext_from=PL&index=21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!!! My od wczoraj w domku :):):) czujemy sie coraz lepiej i mamy coraz wiecej sil :):):) Kubus tak jak Kamila napisala urodzil sie w niedziele o 6.44 rano :) po hmmm powiedzialabym dosc ciezkim porodzie :( Powiem Wam szczerze ze niewiele pamietam...to tak jakby wszystko bylo za mgla jak staram sobie przypomniec.... W czwartek jak wiecie odeszly mi wody po 18h kazali wrcocic na wywolanie...skurcze mialam do 5 co 4 min ale 1cm rozwarcia...podano mi tabletke...najgorzej znosilam jak polozna sprawdzala rozwarcie myslalam ze skrece sie z bolu :( a robiono to co kilka h... obiecano ze po pierwszej tabletce jak po 8h nic nie bedzie to podadza zastrzyk...i nie podali choc prosilam!! bali sie ze zastrzyk bedzie za drastyczny wiec po drugiej tabletce bylo 1cm!! i zero zmian kolejne 8 h i pethadyna...skurcze co 5 min bez rozwarcia i po 24h i 3 tabletkach zrobilo sie 5cm!! wzieli mnie na sale porodowa...dali gas and air..dali epidural ktory zadzialal tylko po jednej str wiec dostalam najsilniejszy przeciwbolowy w szpitalu i odetchnelam na 4h... Jak byl czas by Kuba sie urodzil skurcze zanikly!!! i dostalam zastrzyk na skurcze ale epidural przestal dzialac i rodzilam na gas i air..urodzilam jednak!!!! i jestem taka szczesliwa...niewiele naprawde niewiele pamietam tego bolu a co najwazniejsze synek jest na rekach i wiekszego szczescia nie moge sobie wyobrazic!! Dziekuje ze bylyscie ze mna...🌻 dziekuje Kamili za relacje i wparcie :) Szczęśliwe Brzuchatki czarolinda.........18.07.2009.......39.....liverpool.... ?.....Weronika/Mia GaGa_...............19.07.2009......40....Birmingham.... syn....Szymon JennaS...............20.07.2009......40....Derby........ ...syn....Szymon(chyba) Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Aga_nton............23.07.2009......39.....Northampton ...Patrick.... Silme..................04.08.2009......38........Bristol ...........Adaś Kinga82...............25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Selena1515...........03.09.2009.....32....Hatfield...cór cia Alicja.... edyta b .................07.09.2009......32....barnsley... ....synek Dominisia0407.......29.10.2009......9.....Darlington.. .........?....... Lilowa..................06.12.2009.....20.......Bedford ..Adas/Lenka Ewag...................12.12.2009......4.......London... .............. figleaves ..............17.03.2010 .....7.....Gloucester .............? Szczęśliwe Mamusie : TABELKA W CAŁOŚCI ZE SZCZĘŚLIWYMI MAMUŚKAMI NA STRONIE 186 Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ....Jakub 1403monis1988..16/08/07...3200g..upper norwood..syn..James(KUBA,BUBCIU) Gosia24leicester.....09/10/07....2006....Leicester...cor cia ...Madzia Ania Grimsby......06/11/07...3650...Grimsby........synus.......Da widek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier madziulek81.17/06.....2380g....Aberdeen/Scotland...synek ...Kacper monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś magdae...........30.09.2008......3500....Lancaster.....s ynek..Cyrylek Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green......Nicola.. mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..córka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......córeńka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....córecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. Olimpia Pola frugo05.....02.02.2009.....3085...Winsford...córeczka... Hanna Ewa zaneta2400..12.02.2009....3900....Huntingdon..syn/Mathew Mariusz Aga UK.......22.02.2009....3670....Abergele.......syn .....Franek edyjus......03.03.2009....3320....Welwyn Garden City....Maksymilian anecia1702.....14.03.2009...3590...melton...córcia..Amel ia Cherry.76........17.03.2009...3550...Londyn....córeczka Sara mi83.............18.03.2009...3810...Hinckley...córcia Hania lucilla29.......09.04.2009......4400.....Grimsby........ Syn Gabriel smart231........12.04.2009......3750...Londyn......... ....Ada magda_g........26.04.2009......3220....H/C......córka Maja, Magdalena bes................1.05.2009......4250......Swindon..... ......synek Bartuś EmilciaWakefield...14.05.2009....3800....Wakefield...... ..synek Michał maryska 2maja.....15.05.2009....3560....Birmingham.......Filip annnnnnna......16.06.2009......3360.....Nottingham... synek... Michał Aleksadra188....28.06.2009...3800.....Hereford...synek.. .Alex Cebi.................26.05.2009...........Bedford.... ....Jas mysza703...........11.07.2009....3420....Ormskirk....... Piotruś Henryk gosiaczeko5.......17.07.2009..........Luton....Mateus z /Martyna ? Niulek25............19.07.2009... 3650...Birmingham....syn..Jack(Kubus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek jeszcze raz gratuluję 🌻 dużo przeszłaś,ale jak sama piszesz warto i szybko się zapomina :) a mały uroczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek25 JESZCZE RAZ PRZEOGROMNE GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DZIELNA DZIEWCZYNKA JESTES!!!!!!!!!!!!!!!!!BUZKA KOCHANA DLA WAS!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek malutkijest sliczny,a ty szczesliwa ze masz juz to poza soba .jeszcze raz gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek-gratulacje jeszcze raz, Kubus jest sliczny :-) Ale czy Jakub to nie po angielsku James? Teraz tak popatrzylam na imiona... Naprawde slodki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek- zwracam honor, faktycznie przeciez Jack the Ripper :D Zapomnialam o zdrobnieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny boli mnie pierś,ale jakoś tak dziwnie :O w zasadzie bardziej kuje i ciągnie niż boli i tak z boku jak by trochę pod pachą czy któraś z Was wie co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frugo-mnie tak klulo i bolalo,ale to jeszcze w tym czasie kiedy probowalam sciagac pokarm, czyli ok.miesiaca. Teraz juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kamila26 ja tez nie bardzo wierze w to wszystko z ta grypa filmikow jeszcze nie ogladalam,ale napisze wam cos...moj ,maz ma alergiie kicha od konca maja,bral przeciwalergiczne,ale jakis tydz.temu zle sie poczul tabletki na alergie nie pomogly i stwierdzil,ze pewnie przeziebiony jest no ale pisza ze ta grype mozna wlasnie tak lekko przechodzic i ze osoby juz chore umieraja:(wiec zarejstrowal sie do lekarza,w koncu 3ka dzieci i on jeszcxze ta alergie z podejrzeniem astmy,i ma okropny duszacy kaszel.poszedl ta go dokladnie zbadala powiedzial o wszystkich objawach i ze ma 3ke dzieci a ta,ze nie widzi powodu zeby zapisac antybiotyk i ma brac oczywiscie lek na wszystko!!! juz zygac mi sie chce jak ta nazwe slysze!!!u nas na ulicy jest szkola w ktorej podobno 3osoby byly czy sa nie wiem chore na swinska,w innej 1chora.Daniel tez zlapal przeziebienie,Adas kicha,Amelia chyba zaczyna katar bo cos nosek jej zatykalo w nocy.Nie wiem co o tym myslec.tak pisza,ze ja mozna lekko przechodzic itp. Niulek Kubus przesliczny!!!🌼😘 selena ciesze sie ze moglam pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa frugo mnie tez piers tak bolala mozliwe,ze podziebilas wezly chlonne,uwazaj na przeciagi!!!i jak masz jakies ciuszki 6-9 to ja moge kupic,tylko wiesz jak moja sytuacja na ebay:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ogladnelam te filmiki.juz wole wrocic do polski zeby tam porzadnie sie dziecmi i nami zajeli niz zaszczepic. frugo przeciez twoja hania jest o mies starsza a ja ciuszki na 6-9chcem. moja amelia niestety w 3-6juz sie nie baedzo miesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my się właśnie szykujemy do szkoły, apotem do GP :O Hania ma gorączkę trzeci dzień a dziś dostała wysypki :( i niestety nie wygląda mi to na trzydniówkę - zobaczymy co orzeknie szaman :O Anecia ciuszki na 6-9 mam,czekają cierpliwie na Hanię :D moja mała śmiga jeszcze w niektórych na 0-3 m :) A te do odsprzedania to newborn i 0-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam frugo,moja amelia jest dluuuga,te newborn i 0-3 to na miesiac miala,bratu je wyslalam.body 3-6 juz sie ledwo na pampersie zapinaja,bluzeczki niektore za krotkie. mam nadzieje,ze Hani nic powaznego nie jest,napisz jak wrocicie od GP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie czytalam topik z 12 marca tuzprzed moim porodem:)i po widze,ze Amelia urodzila sie tak jak monis,kamili_b siostra i moja mama też z 14.03:) aż łezki mam miło jest do tego wrócic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytalam daaawne strony topiku i bylo tam o buggy board mamo Eli nie wiem czy to przeczytasz,ale ja mam typowy gleboki wozek i to buggy... do niego pasuje to jest regulowane.moj Adas to uwielbia,a mi baardzo wygodnie z tym jest.mialam gdzies zdjecie wozka z tym buggy jak znajde to wkleje na fotosik,albo kamerka skejpa zrobie bo pewnie zgrac nie dam rady:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim gratulacje dla Niulek 🌼 Malenki jest sliczny!! Opowiedz troche o nim ...A jak Ty sie dzis czujesz? U nas wszystko ok... w niedziele lecimy do Polski na tydzien. Sporo spraw do zalatwienia i wybieramy sie tez na weselisko... Na pewno zleci ten czas szybciutko. A nastepnym razem zobacze rodzinke pewnie dopiero w maju. Trudno mi w to uwierzyc. Ciezkie bedzie to rozstanie. :( W poniedzialek idziemy tez na USG. Moze dowiemy sie kto tam u mnie siedzi ;) Nie mamy zadnych zyczen co do plci. Martwie sie tylko czy maluszek dobrze sie rozwija. Brzucho rosnie nalezycie:) 3 kg juz do przodu. Czuje sie dobrze wiec staram sie byc dobrej mysli. Dzis na sniadanko zachcialo mi sie kaszki sniadaniowej ( malinowej)bobovita dla dzieci i zwrocilam uwage na opakowanie. Napisane jest, ze dla niemowlakow i dzieci do 3 roku zycia. Czyli od kiedy mozna takie kaszki podawac? Dajecie swoim maluszkom taka wlasnie? To moja ulubiona zwlaszcza w ciazy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki,szczegolnie mame Eli,moje problemy sie nie skonczyly dla wtajemniczonych, czy ktos wie co sie dzieje z LOLIBELLY pojechala na wakacje bo chcialabym z nia gadac.pozdrawiam brzuchatki i mamuski i dzieciatka i marze by z Wami moc na spokojnie znow rozmawiac ale zycie sie tak przeplata z losem ze nie moge niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asanna no w koncu tak sie martwilysmy.a lolli na wakacjach:( trzymam kciuki zeby wszystko ci sie ulozylo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgłaszam się... I nadal w dwupaku :-o Niulek jeszcze raz gratuluję. Śliczny synuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niulek serdecznie gratuluje caly bukiet 🌻 dla ciebie :) lilowa to sie wybawisz i odpoczniesz a przy dzidziusiu czas ci zacznie leciec blyskawicznie wiec nim sie obejzysz bedzie juz maj :) na kaszkach pisze mniej wiecej np po 4 lub po 5 lub 6 i 9 miesaicu zycia a mozna je jesc dozywotnie :D jesli masz na to taka ochote :) ja olivi w 4 miesiacu dalam kaszke ktora jest od 9 miesiaca w 1 dzien dalam jej tylko 2 lyzeczki czy bedzie dobrze i nic jej nie bylo wiec jadla i takie :) a dokladnie z bobovity na noc wieloowocowa ladnie pachnie jak jogurt lesny :) Olivka ja uwielbia :) i spi cala noc jak zje o 8 smej wieczorem az do 7-8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asanna no nareszcie,już myślałam,że nigdy do nas nie napiszesz Lolli pojechała w zeszły czwartek do Pl po córkę,więc pewnie już niedługo wróci Napisz choć kilka słów,jak tam księżna ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka🌼 no wlasnie baaardzo lubie te kaszki, ale dzis zwrocilam uwage, ze na opakowaniu bobovity nie jest napisane od kiedy dokladnie mozna podawac bobasom.Dziwne. Faktycznie mam zamiar wybawic sie na weselu. Mam nadzieje, ze nasz Fasolek pozwoli ;) Mnie ta perspektywa czasu bez rodziny nie przeraza tak bardzo jak to, ze jest swiadomosc ze po prostu w razie,, w \'\' nie bede mogla wsiasc w samolot i leciec kiedy chce :( Poza tym zal mi, ze rodzinka nie bedzie mogla zobaczyc naszego Maluszka... jednak na zdjeciach, czy przez kamerke interenetowa to nie to samo. No ale nie ma co marudzic, dobre i to :) Na lunchu bylam w M&S i maja niezle wyprzedaze. Kupilam sobie fajne staniczki po 4 funty. warto zajrzec bo bielizne M&S ma naprawde rewelacyjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) witajcie :) dzisiaj byla polozna i zwazyla malego :) i okazalo sie...ze przybral na wadze a nie jak przewaznie sie to zdarza...zgubil!!! :):):) Kubus budzi sie co jakies 3-4 h...wtedy karmie go piersia (ktore jeszcze bola :( przewijam i on znowu wola jesc...potem albo sie okupuje na jakies pol godziny i znowu zasypia :) Jesli chodzi o mnie...to tantum rosa bardzo pomaga :) i z dnia na dzien jest lepiej :) Powiedzcie mi kochane czy pierwsze szczepienia sa w 6 tyg zycia?? Jesli pogoda dopisze wyjdziemy jutro na spacer na jakies 10 min..jak narazie to pada i swieci slonce na zmiane... Przepraszam ze nie jestem obczytana ale nie wiem kiedy dam rade doczytac 10 str :O Frugo przykro mi ze cos cie boli...ja z takim bolem udalabym sie do lekarza, bo to niepokojace :( Liliowa...fajne masz zachcianki :):):) assana trzymaj sie nam kobitko i nie daj sie!!! Gaga...spokojnie...to juz naprawde niedlugo :) wielkie usciski dla Ciebie bo wiem jak to czekanie dobija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niulek....❤️ jeszcze raz wielkie gratulacje i duzo zdrowka dla maluszka i duzo sily dla ciebie.... dzielna kobitka z ciebie... wiele przeszeszłaś ... 🌻 co do szczepionki to owszem jest w 6 tyg zycia dzidziusia.... my jestesmy juz po nich (bo są 2.... po jednej w kazda nóżke) .... a kolejne w 12 tyg :-) Ja juz odliczam dni do powrotu do polski.... moi rodzice i rodzenstwo tez juz sie nie moga doczekac .... wczoraj przezylam koszmar.../ nie uwiezycie mi jak wam powiem co wczoraj mnie spotkało....mianowicie... zaprosila mnie na kawe sasiadka, bo niedawno sie wprowadzila i chciala sie zaprzyjaźnic.... poszliśmy do niej z michasiem i..... to byl koszmar..... dziewczyna wydawala sie byc sympatyczna i majaca rozum, co sie jednak okazalo bylo zupelnie inaczej.... ma 2 dzieci, dziewczynka 2ipol roczku i synka 5 lat, dzieciaczki sa sliczne i urocze, jak weszlam do nich do domu zaczely krzyczdec ciocia podbiegajac i tulac sie do mnie, po czym ta dziewczyna wydarla sie na nie rzucając ...ujami i ....urwami tego chłopca z calej siły piescia uderzyla w kregoslup dziewczynke w głowe.... no mowie wam szok... po czym jak by bylo mało zaczeła napie....ać swojego M piesciami po buzi krzyczac jak je ...uju wychowales...no koszmar .... balam sie doslownie tam siedziec bo myslalam ze i mi sie dostanie....wypilam szybbko ta nieszczesna kkawe i chodu.... a wieczorem przyszedl do nas jej maz potajemnie wymknoł sie z domu przed nią i okazal sie naprawde sympatycznym 30-to letnim facetem...wytlumaczyl nam ze sa po rozwodzie a on z nia mieszka tylko dlatego by modz miec ja na oku zeby dzie i nie skrzywdzila.... pierwszy i ostatni raz ja tam bylam....szkoda mi tych dzieciackow.... moze wy mi pomozecie, podpowiecie jak im mozna pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia-przeczytalam to mojemu M a on mi na to, ze ta Twoja sasiadka to moze specjalnie podpuszczac swojego bylego M zeby go sprowokowac przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Ależ długo mnie nie było, a tu tyle Dzidziusiów się posypało:) Serdecznie wszystkim gratuluję🌼 niulek- słodki ten Twoj Kubuś i jakie ma sliczne włoski:) anecia- ja tez juz na 6-9, ale to zalezy od rozmiarówki- nieraz te newborn, albo 0-3 są ok. Hania juz ok 7,5 wazy, no i rosnie..cudnie się smieje, bawi..super..Tzcylko przy przeprowadzce jak zwykle w przychodni namieszali i na szczepienie wyslali na stary adres, a teraz bylo za pozno..i wyszlo, ze Hania tylko tę 1 szcepionkę miala, a resztę za mc- bo na caly sierpien wyjezdzamy do Polski. Adas trening nocnikowy.. A jak Amelka? cherry- a co u Ciebie, jak Sarunia? :) EmilciaW- nienawidzę ludzi, ktorzy znęcają się nad dziećmi..mówisz, ze facet jest ok, ale czy nie powinien zabrac dzieci- przecież nie zawsze może być z nią w domu..nie rozumiem więc jego postępowania, a dzieci mi żal..ja bym nie mogła na to patrzec..ja bym chyba zadzialala może pracownicy socjalni? Tutaj to nawet mozna isc do gp i powiedziec o tym, co się wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×