Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

Selena 🌼 my tez wybieramy sie do kliniki w Londynie ale mamy do niej okolo 100 km, wiec nie sadze zebysmy jechali tam krotko przed porodem a przeciez w tych ostatnich tygodniach dziecko najbardziej nabiera cialka. Kiedy robilas ostatnie USG? Emilcia🌼 Przykro mi bardzo ale najwazniejsze, ze nikomu nic sie nie stalo. Juz niedlugo mieszkanko bedzie ladniutkie i odswiezone. PS Czekamy wiec na wyniki testu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadgonilam wreszcie. Witam :) Ostatnio niestety troche nie mam czasu i ochoty tutaj zagladac bo Franek jakos marudzi w nocy ciagle sie budzac,poplakujac :o Bynajmniej nie na karmienie, bo od 3 miesiaca nie je juz w nocy, nawet ostatnio jak zaproponowalam mu troche wody to nie chcial. Ida mu naraz 2 zabki na dole wiec to chyba przyczyna. A ja dodatkowo jestem chora, bola mnie wszystkie miesnie, gardlo jak bania. Ufff...pochorowaloby sie w lozeczku z herbatka malinowa.... Selena- to Ty jestes juz 13 dni po terminie i oni Ci nie wywoluja? Dziwne, u mnie tydzien po terminie polozna umawiala w szpitalu na wywolanie. Wazne, ze malutka daje o sobie tam znac :) Pozdrawiam wszystkie mamusie i mamusie in spe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powitać powitać i mamy kolejna stronkę do czytania :-) :-) emilcia ale miałaś przygodę z tym pożarem, dobrze ze tak się skoczyła ja tez mam okropny problem z włosami, wypadają garściami :-( onyx filmik jest superowy, rośnie ci mały piłkarz :-) a my po chorowitym weekendzie byliśmy dziś pierwszy raz na dworze poszłyśmy po pyszny chlebuś z naszej piekarni, z ziarnami chrupiący po prostu miód w gę...e o właśnie moje dziecko się ululało wiec pora na kawusie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga UK w tamtym tyg.jak bylam u poloznej powiedziala mi ze jak dziecko jest aktywne to nie ma powodu do paniki....dzisiaj tez ide na 16ta..ciekawe co teraz mi powie,ale fakt mala szaleje non stop:) mam nadzieje ze dostane juz skierowanie do szpitala niech robia wszystko zebym urodzial bo ja juz powoli do glowy dostaje...polozna mi jeszcze powiedziala ze skoro nie zapowiada sie na porod to moze ja date miesiaczki pomylilam i zle data jest wyliczona hmmm ona zadaje mi pytania a ja mam ich milion na glowie..bez odpowiedzi.kurcze a moze ja slon jestem?? a moje daty porodu zaczely sie od 31.08 do 11.09...ostatecznie wszyscy u kogo bylam.pl lekarz,usg w szpitalu,polozna...mowili ze 3.09 mam byc gotowa no jestem i co...cicho:(:( lilowa ostatnie usg mialam 2.09 ale szczegolna uwaga byla zwrocona na nerke malej...przy okazji sprawdzila ilosc wod,lozysko,serduszko.ale to bylo robione w szpitalu a w londynie u pl bylam jakies 4 tyg,temu teraz juz tam nie jezdze poczekam az mala sie urodzi to odrazu do pediatry skocze i siebie po porodzie przebadam trzymajcie sie laseczki lece do kuchni zupke grzybowa ugotowac:)mniam..kto wie moze to juz ostatnia moja w tym sezonie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa grzybowa... mmmm... mniam. My dzis na obiadek kalafiorowa bedziemy miec. Tez dawno nie jadlam. Selena🌼 rozumiem wiec, ze nie masz daleko do lekarza na USG.My wybierzemy sie pod koniec wrzesnia czyli ok 31 tygodnia, potem juz pewnie nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja do tej babeczki mam blisko autem jedziemy nie cala godzine i ile korkow nie ma:)..a ty jedziesz do tej zielonej przychodni?? bo ja wlasnie tam jezdzilam zawsze i podobno maja juz otwarte w innych miastach...ja osobicie jestem bardzo zadowolona i rozmawialam tam z babeczkami ktore przyjedzaja ze swoimi dziecmi tez sa bardzo zadowolone a cenowo..wydaje mi sie ze watro wydac te 60-70f chyba wszedzie tak biora za wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selena- tak, jedziemy do zielonej przychodni. Jesli chodzi o inne miasta to z tego co wiem to otworzyli jeszcze tylko w Manchester- mamy wiec blizej do Londynu. Za pierwsza wizyte w 8 tygodniu ciazy placilismy 100 funtow, a za kazda nastepna mialo byc 60. Nie wiem jednak jak to bedzie wygladac w praktyce, bo te ceny obowiazuja przy calkowitym prowadzeniu ciazy a ja w miedzy czasie bylam u lekrza w Polsce a nie tam. Nie widzialam potrzeby czestszego robienia USG i badan- mialam dwa razy w Polsce + tutejsze USG w 12 i 22 tygodniu ciazy. Podejrzewam wiec, ze znowu bede musiala 100 funtow zaplacic za badanie i USG. Tez slyszalam bardzo dobre opinie o tej przychodni. Maja tam rowniez m.in pediatre wiec przyda sie na przyszlosc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilowa ja tez placilam za pierwsza wizyte 100f ale jezdzilam tam co miesiac bo bylam na chorobowym i ta lekarka wystawiala mi chorobowe za kazda wizyte placilam 60f..jak bedziesz sie zapisywac a lepiej jest zadzwonic wczesniej i sie umowic (ja ostatnia wizyte mialam az na 20:00) to zapytaj sie o cene.. dzisiaj bylam u poloznej posluchala przez trabke,pomacala..i powiedziala ze jezeli nie urodze w ciagu paru dni w poniedzialek mam jechac do szpitala na wywolanie..jak dla nie to i tak dlugo musze czekac:(no ale coz co kraj to obyczaj..mala dzisiaj daje mi popalic od dwoch godzin szaleje w brzuchu co tez sprawia mi bol..moze juz sama ma dosc tej ciasnoty:):)i wkoncu gwiazdeczka zdecyduje sie na wyjscie:):)no chyba ze jej moja zupa grzybowa nie smakowala:):)i teraz sie msci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Emilcia, to straszne co piszesz, jakie szczescie, ze nikomu nic sie nie stalo...!!! Selena, trzymam te kciuki i trzymam... :D Grzybowa - hm... Moj maz nie lubi, ale chyba zrobie dla siebie a mu nie dam :) Maks mial dzis niezla faze, spal tylko 45 minut w ciagu dnia i teraz padl jak zabity. Ciekawe, o ktorej jutro wstanie. No to ide troche posprzatac, nie wiem, co mnie tak dzis na porzadki wzielo. Nawet lodowke umylam i mikrofalowke. Wlasciwie to cala cha;upe wysprzatalam a nie bylo zbyt brudno. To czekam na wiesci od Was! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciagle nierozpakowana:) ja juz 9 dni po terminie i nic zadnych objawow ale juz najpozniej na niedziele do szpitalla na wywolanie no chyba ze beda miejsca to mam sie w sobote, nareszczcie ,mam tylko nadzieje ze nie bedzie bardzo bolalo strasznie sie boje.selena 1515 ciekawe ktora znas urodzi pierwsza.pozdrawiam i zycze dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze zapowiada sie ciekawa rywalizacja... Zartuje oczywiscie :D Trzymam kciuki za Was obie i pokazujcie sie tu czasem, bo jak Was nie ma to sobie mysle, ze juz sie rozpakowalyscie a mi kciukasy od trzymania odpadaja... 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry- mozesz mi dac namiar- postcode na ten super carboot? chetnie sie wybiore- bo daleko nie mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie! Zapomnialam napisac o tym carboocie - ja bylam miesiac temu na Hounslow wlasnie i si bardzo rozczarowalam. Moze taki dzien akurat ale jak do tej pory to bylam na paru i bylo fajnie, a na "Hounslow tylko 3 stoiska z uzywanymi rzeczami a reszta to elektronika i chinszczyzna, opocz tego roje much bo jatki tez tam sa. Podobno na Chiswick jest ale tylko raz w miesiacu. Sorki za chaos ale pisze i jednym okiem lukam na MAksa, pisze na raty.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..u mnie kolejny dzien ciszy:(:(juz serio nie moge doczekac sie poniedzialku i wywolania porodu chodze tak nerwowa ze az siebie nie lubie:(:(wrrrr przeryczalam caly dzien:(:( skora mnie piecze nawet chlodne oklady nie pomagaja achhh jak ja juz chce miec to za soba!!!! buzka wielka dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co mam robić Zuzia już nie chce w dzień pic mleka ,tylko w nocy sie budzi z dwa razy i nad ranem jeszcze podjada,a mnie tak węzły chłonne bolą pod padami ze czasami ręką nie mogę ruszać tak to boli.Już bym wolała przestać karmić,ale jak mam to zrobić ?jak ją odzwyczaić od cyca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciagle jako ciezarowka ,wiecie co jeszcze kilka dni temu nie moglam sie doczekac porodu a teraz strach zaczyna brac gore nad wszystkimi innymi uczuciami.wiczorem mam zadzwonic do szpitala i jezeli beda miejsca to juz jutro na wywolanie ,a ostatecznie w niedziele.a ty selena dopiero na poniedzialek?u mnie to juz bedzie 13 dni po terminie czyli najwyzsza pora.milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!i kochana nie boj sie tak najwazniejsze to pozytywne nastawienie pewnie naczytalas sie na temat porodow i teraz cykora dostajesz co??kazda kobieta przechodzi porod inaczej....pamieta sie wszystko przez chwile ale jak poczujesz to wilgotne malenkie cialko na piersiach ktore probuje dostac sie do mlekopoju lzy radosci nie maja granic i masz w nosie to co bylo dwie godziny temu...ja tego uczucia kiedy dotknelam pierwszy raz syna do konca zycia nie zapomne.. tez sie boje wiadomo strach jest normalnym ludzkim odruchem ale final jaki mnie bedzie czekal wynagrodzi mi wszystko.... no niestety dopiero w poniedzialek jade przez to zalapalam wczoraj dola ale dzisiaj juz jest lepiej. tak wiec trzymaj sie kochana uszka do gory bedzie dobrze!!!! zobaczysz w przyszlym tygodniu bedziemy opisywac jak cudownie wygladaja nasze malenstwa:):)a caly strach juz dawno bedzie zapomniany:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Selena ,masz racje rzeczywiscie za duzo sie naczytalam i to mnie tak nastawilo.Ja tez trzymam kciuki za ciebie ,zeby wszystko przebieglo pomyslnie i zebys jak najszybciej mogla przytulic swoja coreczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! Jak mnie tu dwno nie bylo! Moj Gabrys skonczyl juz 5 m-cy,jest przeslodki,rosnie w oczach i wazy juz 8.600 Apropo Emilciawakefield czym Ty karmisz swojego maluszka ze tak pieknie rosnie :) ja myslalam ze moj Gabrys jest wyjatkowo duzy,ale Twoj synek to gigant doslownie ;) Dziewczyny chcialam sie zapytac o szczepienie na rotawirusy,domyslam sie ze ten temat byl juz poruszany 1000 razy,ale napiszcie prosze tylko czy i jak dostepna jest ta szczepionka,z gory dziekuje! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sie dowiedzialam ze zwolnilo sie miejsce i jutro ide do szpitala,wiec dziewczynki trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rezolutny ten Twoj Gabrys :-) Lucilla co do rotawirusow to u mnie na pewno nie szczepia, patrzylam w internecie i wiem, ze prywatnie jest dostepna. Ja nie zaszczepilam w rezultacie. Pamietaj, ze mozna tylko do 24 tygodnia zycia podac ta szczepionke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b - czekam na sprawozdanie i trzymaj sie tam mocno. POzdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta b trzymam kciuki za ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja??hmm nie wypowiadam sie o tym co dzieje sie dzisiaj z moja psycha:(masakra!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zaczely odchodzic mi wody ale jak narazie nie ma zadnych skurczy...kiedy jechac do szpitala??czekac na skurcze??kolor ich jest bezbarwny ale cieknie po nogach ze hoho...no to dzisiaj moze juz przytule moja dzidzi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×