Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

mamusie mam pytanie do Was. moja midwife powiedziała ze po 6 tyg od porodu mam sie zgłosic na kontrole do przychodni z dzieciaczkiem.No to ok, ale czy mnie tez lekarz zbada?czy wy byłyscie badane po porodzie? do tej pory połozna tylko sprawdzała mi brzuch(czy macica wróciła juz na swoje miejsce-taką macanke robiła)i tyle ale nikt mi nie zaglądał do tej pory w podwozie:) pewnie na ginekologa nie mam tu co liczyc tak jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Olenka chyba nikt nie zaglądnie... istnieje tutaj cos takiego jak \'six weeks check\' też dla mamy, takie macanko co robi midwife zrobi tez GP, popyta co tam, jak tam ... no i to chyba tyle, bedziesz musiala chyba odwiedzić polskiego ginekologa w celu solidnej kontroli (ja bylam teraz jak byliśmy na swieta w Polsce)... powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!My juz w domku od wczoraj. Dziekuje wam wszystkim za trzymanie kciukow i za wszystkie wasze gratulacje. Chcialam wam opisac moj zaplanowany porod:-). We wtorek zadzwonilam do siostry z pytaniem czy moge u niej zostawic Nikole bo mam zamiar dzisiaj jechac i rodzic:-D Nie bylo problemu Nikole zawiozlam i wrocilam do domu.Oczywiscie mialam w planach dobrze sie pobawic z moim M.Juz po zabawie wiedzialam ze dostane boli bo tak juz mialam dwa razy ale za kazdym razem jak pamietacie konczylo sie to tylko przechodzacymi bolami.Tym razem pomyslalam i chyba nawet do was pisalam ze jesli jestem po terminie to gdyby bole przechodzily to jednak podadza cos mi na wywolanie.Pojechalismy na porodowke z bolami okolo 1.00 w nocy.Bole mialam co 3,4minuty,przebadali mnie i mowia ze rozwarcie na 4cm wiec sie ucieszylam,robili ktg.Zazyczylam sobie kapiel w wannie aby nie czuc tak tych skurczy bo byly dosyc silne.Przychodzily polozne i sprawdzaly skurcze i cisnienie.Zapytalam wprost czy jesli mi przejda te skurcze to mnie wypuszcza czy zostane i podadza cos na wywolanie?Polozna powiedziala ze do domu napewno nie pojade bo rozwarcie na 4cm w razie czego przebija pecherz i tak sie tez stalo o 5.15 kolejne badanie i przebicie pecherza.No i sie zaczely ostre bole myslalam ze z bolu nie wytrzymam.Wzielam sobie gaz i powietrze przez pewien czas pomagalo a potem juz nic nie pomagal, wiec zaproponowali mi zastrzyk morfine.Zrobili ten zastrzyk ale jakos i tak nie czulam ze cos pomogl. Bole masakryczne,mysle sobie nie dam rady z Nikola takich boli nie mialam.Moj M cierpial razem ze mna ,pomagal mi jak tylko mogl.Caly czas podawal mi wode bo mialam tak sucho w buzi i usta zaschniete. Darlam sie na cala sale a z boku w sali jakas inna Szkotka wrzeszczala.Mala caly czas byla wysoko i czekali az zobacza glowke ale jej sie nie spieszylo a ja z bolu myslalam ze wykorkuje w koncu po 9 rano kazali mi troche przec aby glowke troszke wyprzec no i potem juz parlam ale juz nie mialam sily w takiej lezacej pozycji wiec na kleczaco na lozku obrocona plecami do poloznych parlam I krzyczalam I can\'t,I can\'t.O 9.32 urodzilam,widzialam lzy mojego Mariusza bo patrzylam na niego i uslyszalam to dziewczynka:-)malej w tamtym momencie nie widzialam jeszcze bo bylam obrocona tylem za chwile mnie obrocili i mialam juz swoje dlugo wyczekiwane slonce na brzuszku i znow poczulam to niesamowite uczucie ze dalismy zycie nastepnej kruszynce.Troche peklam bo potem mnie zszywali ale nie czulam tego moze troszke bo szczypalo.Potem jak kazda matka zapomina sie o bolu i patrzy na swoje dziecko z niedowierzeniem ze juz jest. Wkleilam zdjecia mojego slonca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oleniga tak też myślałam ze tak będzie :( (oj i pomysleć jaka zawiedziona jestem z tego powodu:)nie o to chodzi ze tak bardzo chce aby mi tam kto zaglądał jaki lekarzyna no ale dla świętego spokoju trza sie wybrac do polskiego gina a niech ta se posprawdza czy wszystko dobrze sie zagoiło wygoiło jest jak trza:) a teraz zycze wam i sobie dobrej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz gratulacje Kamila26 🌻 masz racje o bólu sie szybko zapomina (no a mówi,ą ze przy drugim dziecku jest szybciej i łatwiej,ja tak samo jak ty moja drugą córeczke rodziłam długo i bóle byly okropniejsze niz podczas pierwszego porodu ale jak to wszyscy pisza powtórze sie jeszcze raz o bólu sie szybko zapomina prawda? no i jako pierwsza chyba poczytałam twój opis porodu:) pozdrawiam a teraz ide lulu bo za jakies 3 godz.mała mnie obudzi a więc dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam napisac ze jestem na antybiotykach bo po porodzie mialam wysoka goraczke.3 noce juz nie spie bo mala caly czas przy cycku a co jej wyciagne to ryk.Na dodatek sutki mam poranione i jak mala ssie to az rycze z bolu.Polozna powiedziala ze przejdzie mi to jak dostane pokarm bo teraz mam siare tylko.Narazie smaruje jakims zelem ktory mi dali w szpitalu ale nic nie pomaga.Mala w nocy nie spi tylko w dzien dlatego zaliczam sie do pand.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila26- wspaniale! Było trochę ciężko, ale najważniejsze, ze masz swoją Niunię! Jest śliczna:) A Ty tez pięknie wyglądałaś, wcale nie jak przy porodzie:-P anecia- wspólczuję diety, ale to czasowa sprawa.. no i patrz jak się wspięłysmy.. już prawie, prawie.. ja to bym chciała juz bo tak mi Hanuśka dokucza.. :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i zapomnialam chcialam jeszcze dodac ze wybralismy imie dla malej! Olimpia:-)🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspólczuję kamilko, ja tez tak mialam na początku..myslalam,ze zwariuję i jak to ma tak bolec, to nie będę karmić, ale rzczywiscie po paru dniach, jak się zaczęlo mlekopędzenie to było lepiej:) nie wiem, co Ci dali ale ja mialam lansinoah(nie jestem pewna co do pisowni)- wspaniałe, i nie trzeba zmywac do karmienia..bardzo szybko mi sie pogoilo i nie bolalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila 26 ja nie tak dawno tez miałam ten problem z poranionymi sutkami mnie bardzo pomógł Bepanthen smarowałam grubą warstwe po kadym karmieniu a jak sie juz pojawiło to mleko własciwe nie siara to wyciskałam i tym mlekiem smarowałam często i uwierz to pomogło i duzo wietrz sutki prędzej sie goją .mnie położna powiedziała ze mam poranione sutki ba trzeba dziecku głeboko do buzi podac sutek wraz z tą otoczką .po jakichs 2 tygodniach karmienia dosłownie ze łzami w oczach wszystko minęło,sutki wygojone i teraz to tylko odczuwam takie łaskotanie podczas karmienia takze Kamilo26 cierpliwości wszystko minie i będzie ok Trzymaj sie no dobra do trzech razy sztuka to tera juz po raz trzeci zycze sobie i wam dobrej nocy:)buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila jesteś dzielna dziewucha...życzę szybkiego powrotu do zdrowia i Twojej córeńce też dożo zdrówka. jest śliczna, taka drobniutka. A ty rzeczywiście nie wyglądasz jak przy porodzie, dziewczyno, jak ty to zrobiłaś? Gratuluje twojego drugiego szczęścia :) rodziłaś w tej same pozycji co ja. polecam dziewczyny.zdziwiło mnie ze dają tutaj morfinę... Olenka25 ja na moj check poporodowy miałam pytanie:How are you filling? nie żartuję! możne dlatego, ze miałam naturalny poród, bez komplikacji ani pęknięć...żadnego macanka, oglądania. oglądanie było po pierwszej córci, kiedy pękłam i miałam szew Oleniga fajnie tak popatrzeć jak pociecha już próbuje być mobilna, prawda?zobaczysz, ze teraz szybko mu pójdzie, zacznie sie turlać, przesuwać jak wskazówki w zegarku, pełzać, az wreszcie biedzisz biegać za nim :D. I rzeczywiście wcześnie Mikołaj zaczął :) Ola wczoraj zaczęła stawać na kolanka, tzn na czworaka, patrze co ona tam kombinuje a ona tyłek wypina i podnosi brzuszek! Na razie to sie odpycha raczkami i przesuwa do tyłu. U niej bardzo szybko poszło, chociaż nie zaczęła wcześnie. w mowy rok pierwszy raz obróciła sie z pleców na brzuszek i spowrotem, potem szybko byla kolej na cała resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! ale porod Kamila!!!slicznie wygladalas!malutka jest CUDNA!!!GRATULUJE!A sutki przejda nie martw sie,masuj piersi zeby pobudzic laktacje,i bepanten tez mi pomogl,nie trzeba go zmywac do karmienia.ja pilam tez ta herbatke z hipp dla matek karmiacych widzialam ja tu tez w polskich sklepach,musze sie zaopatrzyc,tam w skladzie jest zdaje sie anyzek,melisa i nie pamietam. oleniga az lezki mialam jak przeczytalam co dla Mikolaja zrobilas jak byl jeszcze w brzuszku!!!fajny pomysl!!!ide kawe zalac bo woda juz dawno sie zagotowala,a ja zdjecia Olimpii ogladalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oleniga kupowanie ciuszkow jak niewiadomo czy chlopiec czy dziewczynka jest ciezko body to albo autka,albo barbi,albo biale ja wlasnie mam wiekszosc to biale,jeszcze pojezdzimy po innych sklepach to moze cos znajde,wyrownali nam child benefit za 5mies!!!mecze mojego o skan prywatnie ten 2D kosztuje 60f i chyba o plec zapytam to zniknie problem z ciuszkami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey wszystkim Kamila, aleee poród.. ale mnie też bolało i ja skonczylam na epiduralu także podziwiam i gratuluje, że dałaś radę naturalnie ❤️ A spiralka.. no póki co wszystko ok, nie czuję, że jest w środku ale boję się bo wczoraj naczytałam się bardzo negatywnych opisów i kurcze nie wiem jak to się potoczy. Pojedyńcze były dobre a reszta... koszmar.. kobiety chciały to jak najszybciej wyjąć lub tyły Pewnie już wszystkich zniechęciłam :) sorki Pewnie to tez zależy kto i komu wkłada. Niektóre to były kobiety po 50 i miały straszne problemy, może u młodych to inaczej. Moja lekarka dobrze chyba to umiejscowiła Ale krwawienie może dość długo się pojawiać Eh, poczekamy zobaczymy, można wyciągnąc kiedykolwiek anecia ja chyba bym chciała wiedzieć na twoim miejscu jaka będzie płeć.. bo jak dziewczynka, to już teraz radość będzie ogromna, a chłopiec, to przynajmniej nie będzie patrzeć na różowe i oswoisz się z tą myślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b nie przejmuj sie tymi komentarzami karzdy reaguje inaczej mama Eli tez ma i nic nie pisala,ze cos nie tak!zreszta w razie czego wyciagniesz i juz,a co do plci to masz racje fajnie jak niespodzianka,ale z drugiej strony troche ciezko jak wlasnie cos fajnego widzimy i nie mozemy kupic bo to np.na chlopca,albo dziewczynke.zobaczymy czy mezulek da sie namowic na skan;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) Kamilka gratuluję jeszcze raz 🌻 córcia jest cudowna, no i opis też niezły, ja mam zmienne nastroje odnośnie porodu, chwilami wpadam w panikę a trochę później myślę sobie eee nie bedzie tak źle :) a czy ten zastrzyk z morfiny to jest to samo co pethidine? moja kuzynka rodziła bez znieczulenia (tzn gaz&air tylko) ale mówi, że następnym razem poprosiłaby o pethidine właśnie dostałam też od niej tensy, mówiła że jej trochę pomagały, ale tylko w domu używała, w szpitalu od razu poszła do wanny ojj ciężko to sobie wszystko zaplanować jak się nie ma bladego pojęcia jak to jest naprawdę :) dziewczyny Wasze dzieciaki są cudne, oglądałam wszystkie zdjęcia wczoraj tylko nie zdążyłam napisać, bo u nas toczy się ciągła walka o komputer, którą ja zwykle przegrywam :D anecia co do płci to ja też bym wolała wiedzieć na Twoim miejscu, mam nadzieję że użyjesz swojego kobiecego uroku i przekonasz małżonka na to usg :) ok czas wyskoczyć z piżamy i ogarnąć chatkę, bo później znajomi wpadną na opijanie nowego dywanu :D każdy powód jest dobry do spotkania ;) aaa i jeszcze drobna zmiana w tabelce :) olenka2001.........26.01.2009......39....Cardiff....córe czka..Liliana? frugo05.............04.02.2009.......38/39....Winsford.. .có reczka anecia1702........19.03.2009......32.....Melton......... ..?.............? mi83.................24.03.2009.......31....Hinckley.... ..córcia....Hania lucilla29.............01.04.2009......21.....grimsby..?? ??.. laura/gabrys bes...................22.04.2009.......28....Swindon.... ... Bartuś mala21..............25.04.2009.......12....Hounslow..... ................. maryska 2maja....02.05.2009.......22.....Birmingham.....synek magda_g............07.05.2009.......25....H/C........... ?syn............ Aleksandra188......23.06.2009......18....Hereford.sy nek Thomasek.... czarnolinda.........18.07.2009.......6.....liverpool.... .................... Aga26londyn............07.2009.......6.....Londyn....... ?.............. Niulek25..............18.07.2009......15...Birmingham. ..? ..Lilianna/Jack Aga_nton..............04.08.2009......13.....Northampton ...?.....?...... GaGa_.................08.08.2009......10.....Birmingham. . .............. Kinga82................25.08.2009......8......Northampto n...?....?...... Szczęśliwe Mamusie : Katelka25....07.04.07r....3200gr....Cheshunt....chłopak. ......Jakub Gosia24leicester.....09/10....2006....Leicester...corcia .......Madzia 1403monis1988....16.08.2007.....3700....west norwood....syn....James(Bobo,Kubuś) Ania Grimsby......06/11...3650...Grimsby........synus........Dawi dek mi83........05.01.08.....3120....Leicester.......synek.. .....Adas Karolinah.....26/04....3.450g....Londyn/Koszalin.....syn ek.....Max Maja2008......13/05....3.530.....Londyn.............syne k......Tymon Monika2...... 18/05/2008 4.00 kg ..Coventry.......synek......Cezary mona7712.....20/05.....3030........Coventry.......córcia ......Julia monia****.....13/06.....2802g.......Bromley/Londyn....sy nek....Olivier monika,stansted....24/06....3,460g....Cambridge.....chlo piec..oscar Borowa.......07.07.2008....3,056kg....ThorntonHeath...c órka....Ola Aneta-s.....14/07.......3925g........slough......corcia. .........Jessica Julia...8........19/07.........4140g.........Telford.... .corcia......Nikola lollibelly....28-07......4180......Northampton....synek. ..........Lennox nowa08.....06.08.....3780g....Londyn.....córcia......... .Zuzanna agnieszka75....08.08.08....3300g....Ash, Surrey.....synek.....Kubus arvenaGosia....19.08.08...4100g..Basingstoke...chlopak. .Aleksander natusia22.......29.08.2008....3420g....Londyn.....córcia ....Nikola onyx1.........02.09.2008....2900.....London.......Maksym ilian Mikolaj Agnieszka1981...25.09.2008.....3150....Londyn......synek ....Kubuś Oleniga...........08.10.2008.......4360.......Cambridge. ......Mikołaj mama***Eli.......14.10.2008......3770.......WGC......... ....Jakub Jan kamila_black.....31.10.2008.....3910......Hatfield.... .pszczólka Maja Asanna...........02.11.2008...2700.....Wood Green..................... mala79..........09.11.2008...3350.....Londyn....corcia.. Nicola.... aniapud........12.11.2008...3700.........Enfield......sy n .......Kubuś Patuniaa.......13.11.2008...3270........Birmingham..cork a...Julia Jola25..........14.11.2008...4180.........St Albans...córka.......Hania Krakersik81...16.11.2008..3487....Manchester...córka ...Zuzanna Gosiulka24.....17.11.2008...4013.......Croydon...sunus.. Adas/Alex... Patinka26....19.11.2008...3240.....Cheltenham..corka..Ol ivia Hatice iwwwa***.....24.11.2008...2680.....Londyn......corenka.. .KAJA lorinka........28.11.2008...3600....Blackpool.....corecz ka...Zuzanna Katelka25....03.12.2008r...2960gr.....Cheshunt...córka.. ....Ada Olenka25.....16.12.2008...3200...Coventry...córeczka.... Aleksandra Kamila26....21.01.2009....3780...Inverness....córeczka.. ...... ojej moja kolej też się zbliża nieubłaganie :D miłej soboty mamuśki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamila_b fajne zdjęcia.. zwłaszcza z Mają i Kubą, fajnie że mieszkacie tak blisko siebie i możecie się spotykać żałuję że żadna z Was nie mieszka albo nie rodziła w Swindon.. ale cóż, ktoś musi być pierwszy, może później dla kogoś też bedę miała jakieś cenne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bes w sumie to on tez by chcial sie upewnic czy ten torbiel zniknol przede wszystkim noi wogole dobrze by bylo tak pod koniec miec to usg,a jakby bylo wszystko ok to plec niech nam powiedza:D kupie pejcz i kajdanki i bede go przekonywac hehe!!!wczoraj jak go pytalam czy skan zrobimy to odpowiedzial,,haha wiedzialem,ze jak kaska wplynie to bedziesz o skanie mowic,,;) kamila_b slodkie dzieci!!!widac ze sie polubily!teraz rodzice na pomowiny musza sie umowic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! macie super dzieciaczki! ogladalam zdjecia pociech lollibelly, ale nie zdazylam nic napisac... teraz olimpia i majeczka grajaca w lapki z przystojniakiem... ehhh... szkoda ze nie jestem tak z 10 lat mlodsza, to bym se fundnela jeszcze pare sztuk :D nie uwierzycie, ale poszlam do lekarza na kontrole poporodowa z dzieckiem (i ze mna) - mialam cala liste pytan. weszlam do gabinetu, lekarz powiedzial: good morning, how are you, no to jako dobrze wytresowana odpowiedzialam: ok, thanks. i to byl caly wywiad ze mna... :D dobrze ze maksa chociaz przebadal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez onyx normalnie nie rozumiem tego!ale trzeba sie przyzwyczaic,ze tu tak jest nic na to nie poradzimy:( ja jak powiedzialam,ze mnie tak te nerki skrecaja to powiedziala,ze idzie do lekarza sie zapyta czy mnie przyjmie bo oni nie maja lekarzy zeby tak ciagle kogos przyjmowac!mili sa najlepiej choruj i do lekarza nie chodz!!!to samo na ta infekcje wziela mocz do analizy i sobie czekam na apoitment a @ nie powiem w jakim stanie,najlepiej to lod w gaciach bym nosila!a tu niedlugo trza meza zatrudnic co by porod przyspieszyl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Onyx witaj w klubie ;) troche to straszne , ze nie mamy pożadnego badania, bo jakby nie bylo , nie zawsze jak jest coś nie tak organizm daje o tym znać. Ale dzięki Bogu wszystko z nami ok ,prawda Onyx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Gratulacje Kamila!!!🌻Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia... Brzuchatkom na wylocie (azymut wylęgarnia) - cierpliwości. Dzieciaczki macie przeurocze. Mój Szkrab choruje.Najpierw katar, a teraz głos mu zanikł, nawet płakać nie może, tylko minę w podkówkę i łzy lecą - biedactwo.Wirus jakiś nas zaatakował, bo ja też ledwo chodzę. W Polsce za to epidemia zapalenia płuc. Co do sprawdzenia poporodowego - jestem zadowolona,miałam badanie ginekologiczne i wymaz do analizy.Wydaje mi się,że zależy to od GP i od tego co powiesz na wizycie. POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny co do opieki medycznej to ja tez jestem zawiedziiona ja jak bylm w ciazy mialam zapalenie pluc i nie chcieli mnie przyjac do gp bo maja za duzo pacjetow bylam tak z 3 razy i wkoncu sie wkurzylam i powiedzilam ze jak mnie jakis lekarz nie przymie to nie wyjde no i oczywiscie jakos sie znalazl wolny lekarz przyjol mnie z wielka łaska posluchal mnie tylko i przepisuje mi antybiotyki ja mu ale ja jestem w ciazy a on ze ok i wyslal mnie do domu z antybiotykami, co do kontroli po 6 tyg. zostalam zapytana czy wszystko ze mna ok i jak sie czuje(bylam rozcieta przy porodzie do amego odbytu i mialam 6 szewkow) u ginekologan nie bylam przez cala ciaze do teraz a maly mma juz 17 miesiecy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za mile slowa o moim krasnalku :) mamo eli, samiec alfa praktycznie zyje w tym fartuchu!czasem mi tez pozwala ponosic ale tylko jak jestem grzeczna:D kamila Olimpia jest przesliczna!!! 🌼 dla Was Monika biedny Czarus, mam nadzieje ze niedlugo mu przejdzie. zapomnialam sie pochwalic ze moje dziecko ma juz 2 zabki!! drugi wylazl 2 dni po pierwszym i w sumie obylo sie bez wiekszej paniki dziaselkowej :D panika za to byla dzisiaj jak Nadia zostawila Lennoxa w wozku na ogrodku bo tata ja zawolal i wozek perzejechawszy pol ogrodu wyladowal do gory kolkami!!! :O :O :O na szczescie nic sie nie stalo, maly nawet nie plakal o dziwo-hmm zawsze to jakas atrakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha bes pethidine to nie to samo co morfina. morfiny nie polecam, dostalam po cesarce i drapalam sie prawie do krwi przez 2 dni.na niektore osoby tak to dziala i mi sie nie poszczescilo-naprawde nieprzyjemne uczucie.w dodatku sie nie skarzylam bo nie wiedzialam skad to swedzenie.dopiero na drugi dzien pielegniarka zobaczyla jakie mam podrapane uda i powiedziala trzeba bylo mowic darling-dala mi tabletke i przeszlo jak reka odjal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc paniom , ja tylko na chwilke :) spiralka- ogolnie jestem zadowolona, ale trudno mi jeszcze cos powiedziec na pewno bo mam ja dopiero 7 tydzien. poza tym wdala mi sie jakas infekcja (jade na antybiotyku) i nie mozna bylo dokladnie sprawdzic czy wszystko jest ok. 6 weeks check- ja mialam baaardzo szczegolowy. doslownie 100 pytan do... :D i jak pani doktor zapytala mnie czy chce zeby mnie zbadala zbaranialam i powiedzialam ze... nie :D:D:D chwilowe zidiocenie. olenka25 pamietaj zeby zabukowac tez 6wc dla maluszka! oleniga moje dzieciaczki ... rosna! :D Kuba przekreca sie z pleckow na brzuszek i tak jak pisala borowka kreci sie jak wskazowka zegarka, lapie rozne przedmioty, ale nie da jeszcze rady ich utrzymac. poza tym jest strasznie rozgadany skory do pogawedek :D. Ela jest nadal zazdrosna, ale jakos zaczynamy sie wszyscy docierac ;) no i juz musze uciekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×