Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamila_black

Ciezarne Polki w Anglii ... odezwijcie sie - c.d

Polecane posty

to dobrze :D ciekawe jak tam Kamila już mnie skręca tak czekam aż coś napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie tez! specjalnie siedze caly czas przed kompem!w koncu niedlugo i my wyladujemy w drugiej czesci tabelki!!!ja ciuszki popralam i chodze do szafy zagladam i wacham jak czubek jakis!!!juz chcem je miec kolo siebie i wiedziec,ze wszystko jest dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anecia tabelki mi braknie na to wszystko :) ja też poprane,poprasowane - wszystko czeka tylko małej się nie spieszy i wiesz co nie umiem się oprzeć tym wszystkim ciuszkom -już nie kupuję bo i tak mam dużo ale jak idę na zakupy to zawsze lukam co nowego i fajnego teraz w asdzie są takie słodkie dresiki z welurku po 4 fule i bluzeczki i spodenki pakowane po 3 sztuki za 3 fule no boskie po prostu, a i przyslali mi wczoraj taką informację że od 27.01-15.02 będą rożne promocje artykułów dla dzieci anecia a najgorsze jest dla mnie to że nasza wentinka nadal nie ma imienia ja jestem jakaś chora nic mi się nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry!!!! Anecia tak mi Cie szkoda z ta dieta :( No ale jak maly/a sie pojawi to chyba wszystki wroci do normy?? Teraz to tylko czekac na Wasze malychy ( Frugo i Anecia ) Aga_nton ja mialam robiony test ba toxoplazmoze bo ma kota :) I to jest zabawne poniewaz na poczatku mialam pana midwife w innej klinice i on mi ten test zrobil, ale przenioslam sie gdzies indziej i oni chcieli powtorzenia testow. Jak im powiedzialam by mi ten tez zrobili to powiedzieli ze tu sie go nie robi. Wiec co klinika to obyczaj :( Cale szczescie ze mam wynik z tego poprzedniego. Mi sie wydaje ze jak powiesz ze masz podejzenie ze cos zjadlas nie tak i sie obawiasz ze grozi cos dziecku to zrbia Ci ten test :):):) Borowka dziekuje ze dane o benefitach :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frugo nawet mi nie mow o tych slodziasnych ciuszkach!!!asdy tu nie mam,ale wyciagne meza do innego miasta bo ma od 1lutego urlop to zakupki porobimy!!!a imie ja mam,ale narazie dla dziewczynki Marianna jak moja babunia kochana,a dla chlopca jeszcze sie sprzeczamy;) niulek po ciazy ma to minac bo to jest ta cukrzyca ciezarnych!ale bedzie dieta dla karmiacej cycem jesli bedzie mialo kolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anecia wlaśnie u mnie są takie kolorki pastelowe,oczywiście różowy,niebieski ale jest też ładny żółty i zielony więc nie ma problema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no to spoko bo u mnie 2sklepy i nic nie znalazlam ladnego!a w 3cim tak smierdzialo stechlizna,ze szybciej wyszlam jak weszlam! kurcze kamila26 pewnie cos napisze jak mnie nie bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o chorobcia mialam skorcza bolesnego!!!chyba dobrze mysle,ze szybciej urodze bo nigdy tak nie mialam,skorcze mnie braly i rodzilam!!!ale krzyz tez bolal oj to beda znowu krzyzowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde Anecia ja wczoraj na wieczór miałam takie skórcze że myślałam że już pojadę no i się położyłam na chwilę i mi przeszło :( też jestem bardzo skołowana bo za pierwszym razem to zero jakich straszaków itp zaczeło się i już a teraz ciągle coś a KOŃCA NIE WIDAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kircze wlasnie ja tez straszakow nie mialam:( narazie nic sie dalej nie dzieje byl tylko jeden,ale ostatnio cos czesto mi twardnieje brzuch! borowka przeslodkie te twoje coreczki Zuzia ma takie piekne wlosy!a Olcia slodki usmiech!chyba imion nie pomieszalam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ale slodkie te wentinki jagody! ja tez chce!!! :D w asdzie ostatnio udalo mi sie kupic zimowa kurteczke za 5 funtow - ktos tu szukal zimowych ciuszkow, nie pamietam kto, sorki... i co, nie ma jeszcze poporodowej relacji...?? wpadne pozniej! milego dnia, nieobecnym tez :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_nton
niulek25 dzieki za odpowiedz. W piatek mam spotkanie z polozna to jej powiem o moich podejrzeniach. Dzis bylam na skanie, fasolka ulozyla sie pleckami do zewnatrz i nie mozna bylo jej ruszyc w zaden sposob, leniuszek maly wiec musialm wyjsc na korytarz wypic kilka szklanek wody i pochodzic troszke, pozniej strasznie sie dzidzia wiercila, ale w konsekwencji udalo sie. Niestety jeszcze za wczesnie by zobaczyc plec (a mialam taka cicha nadzieje:( ) Mialam tez przeprowadzane dzis badania prenatalne, laborant nie mogl znalezc mi zyly wiec igla grzebal mi pod skora i grzebal, ale na szczescie udalo mu sie! Mam teraz malego krwiaczka w tym miejscu. Zdziwilo mnie ze pozniej nie przemyto mi spirytusem miejsca wklucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.no i zdradzilam imie Borowki* hi hi...ale widze ze sie podoba i teraz pewnie niejedna dziewczynka bedzie miala na imie Jagódka :-P :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_nton ja miala podobnie z welflonem na porodowce babka mi zakladala,igly nie mogla wbic bo nie mialam prostej zyly,i wbijala kilkakrotnie na obu rakach,ale z dziwnych stron bo np na nadgarstku ale z boku,a gdzie ja tam zyle mialam niby???przez pare dni zielone siniaki mialam i mnie rece bolaly :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noe pamietam dziewczyny co pisałyście o Medised. dzisiaj maz kupił i zamierzalad dac oli, z Tym\\, ze zaczynam miec watpliwosci czy na pewno moge go jej dać! pisza od 2 lat, pamietam co pisalyscie, ze mozna wceśniej. Dawala tak ktoras z Was, Monika2 pamietam ty kiedys bylas tym zainteresowana, dawalaś go Czarkowi? I jeszcze jedno. mala ma katar jedynie, a na opakowaniu jest napisane \"pain and fgever relife\" -czy sa tego rozne rodzaje, czy ten jeden jest dobry na wszystko????dziewczynki podpowiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
borowka ponoc jest dobry nawet przy zabkowaniu, tak mi mowily znajome angielki, ja go podawalam kiedy Ela miala ok roku. nie wiem czy na katarek podziala bo w sumie nieleczony trwa tydzien ...itd . u mnie zazwyczaj wick i inhalator do kontaktu robil swoje w tym przypadku. poza tym sliczne te Twoje dziewuszki, a Zuzia to modelka ze ho ho :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolli najbardziej podobalo mi sie zdjecie na ktorym "samiec alfa" (w fartuchu kuchennym!) trzyma Lenoxa w chuscie ;) :D a tak powaznie to strasznie juz duzy Twoj synulek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje mamo Eli :) rozmawialam z ciocia-pielegniarką - odradzila podawanie syropu. ma w skladzie cos na co jest za wczesnie dla 7 m-cznego dziecka. mozliwe ze i by nie zaszkodzil, gdybym podala, ale jednak wstrzymam sie.przecierpimy jakos i ten katarek. Mamo Eli a kiedy zobaczymy Twoje dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Borówka masz przeurocze te dziewuszki :) ... a jak ładnie bawią się razem :) ... pozazdrościć :)... na moją mamę też wszyscy mówią Jagoda - ładne masz imię, ja myślę o takim dla swojej dziewczynki... w przyszłości, bo już takie myśli mnie nachodzą... szybko, co? ;) :D Lollibelly Twój Lennox duuuży chłopiec juz... i taki fajniusi :) przystojniacha z niego, tylko patrzec jakie dziewczyny bedzie przyprowadzal kiedys do domu... Gosiulka Twój synuś ma prześwietne włosy... taki kudłaczek z niego... a tak w ogóle jak go zobaczyłam to myślałam że to dziewczynka :) Krakersik Twoja Zuzia malusia taka, a to zdjęcie w misce mnie rozłożyło na łopatki, że ona tam grzecznie siedziała, aż się zdziwiłam... Mamo***Eli dobrze ze czasem zaglądasz :)... napisz co u Ciebie, jak Kuba i Ela ... Anecia, Niulek, Frugo i Aga :) ... przyszłe mamuśki cierpliwości i powodzenia w kupowaniu ciuszków :) ... ja pod koniec ciąży to wycinałam obrazki i malowałam farbkami a potem naklejałam na tekturkę i znowu wycinałam i poprzyczepiane mam pod sufitem, takie kolorowe :) Mikolaj lubi patrzec na te wszystkie rybki, motylki, słoneczka, grzybki i samochody, które mama porobiła dla niego jak był jeszcze w brzuszku :) Kamila jak sie czujesz z tą spiralą? ja już 3 dzień biorę tabletki cerazzete... miałam założyc implant ale lekarz w Polsce odradził mi po tym jak przyszła do niego pacjentka z implantem, ktora mieszka w Anglii - przytyła dużo i nie najlepiej się czuła, ale nie wiem dlaczego tego nie poszła wyjąć... może to nie takie proste... Mikolaj odrócił się dzisiaj na drugi boczek i znowu obracał się z plecków na brzuszek :) zawzięty jest... a jak za długo lezy na brzuszku to odpycha się i wycofuje do tyłu, ma dopiero 15tyg. a taki silny, nie mozemy się nadziwić... pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. strasznie długo mnie tu nie było ale jak pewnie wiecie mamusie ze małe dzieci są bardzo absorbujące prawda? gratulacje Kamila 26 i buziaki dla córeńki👄 a imienia jeszcze niet? Moja Oleńka skonczyła jz 5 tygodni iumnie powoli wszystko sie unormowało to znaczy, juz ma swoje stałe pory na jedzonko i spanko,nie jest juz tak chaotycznie jak na początku no i wkoncu ja mam juz troche więcejczasu wolnego dla siebie i moge posiedzieć na kafeterii od czasu do czasu . No i juz nie jestem ostatnia w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×